Logo a názov AS Trenčín

Diskusia k priestorom klubu AS Trenčín, štadiónom, fanshopom atď.

Moderátor: Moderátori

Užívateľov profilový obrázok
Matej
Príspevky: 42
Dátum registrácie: 10.04.2008 10:35:37

Príspevok od užívateľa Matej » 10.10.2009 10:02:50

martin napísal:ok, tak uz tu mame - FC, SK, FK, Laugariciou, AS, Jednota... autor Matej by mohol vytvorit hlasovanie, alebo to dame na top stranku???

pripadne skusme najst vyznam skratky AS - okrem tej skutocnej
Podla mna by sa este mohli pridat nejake navrhy, a ist by to mohlo aj na top stranku. Urcite to nie je pre AS-ko top tema :) ale aspon sa pohnu ,,stojate vody,, tejto stranky :D

Mne osobne tam najviac pasuje Laugaricio, aj ked ten nazov znie trosku cudne, no ako uz bolo pisane splna to vsetko. Potom ani ta Jednota by nebola zla, ale s tym by to bolo asi zlozitejsie.

Užívateľov profilový obrázok
klobuk
Príspevky: 275
Dátum registrácie: 24.11.2007 13:17:03
Bydlisko: Trenčin

Príspevok od užívateľa klobuk » 11.10.2009 08:43:27

Amatersky Sme...no a hrat pre radost a pracovat po stavbach a tak... [smilie=bananadance.gif]

lafo
Príspevky: 277
Dátum registrácie: 09.11.2008 21:40:04

Príspevok od užívateľa lafo » 26.12.2009 23:39:58

a co tak Rš KRACH Trencin?
to by bolo celkom vystizne.

Užívateľov profilový obrázok
pidzej
Príspevky: 226
Dátum registrácie: 03.08.2007 15:32:16
Bydlisko: u OZA
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa pidzej » 16.07.2010 14:01:29

No sezona sa pomalicky startuje a my sme opat nedostali ziadne odpovede na otazky ohladom noveho Loga resp. toho loga co bola na Brekelen cup-e , odpovede na otazky co so stadionom a pod sme tiez nedostali .
BTW kto vie nech napise co sa deje s Marcom nechapem tie poznamky o Senici .

Užívateľov profilový obrázok
pidzej
Príspevky: 226
Dátum registrácie: 03.08.2007 15:32:16
Bydlisko: u OZA
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa pidzej » 02.08.2010 14:17:57

Ja stale cakam - nakolko Marco to slubil a neviem ci este to on uvedie ale tie odpovede tu este nie su !!!!

Užívateľov profilový obrázok
rudeboy
Príspevky: 126
Dátum registrácie: 09.05.2008 09:23:41

JEDNOTA TRENČIN

Príspevok od užívateľa rudeboy » 06.05.2011 11:49:36

Tymto prispevkom idem bojovat s veternymi mlynmi, ale co uz :)
Tato diskusia ohladom nazvu klubu akosi upadla to zabudnutia. Tak by sme to mali trochu oprasit :) Myslim, ze sa crta vhodna doba (postu do najvyssej sutaze) na premenovanie klubu na Jednota Trencin. Samozrejme, ze len v tom pripade, ze sa zostane hrat v trencine, lebo inak to nema zmysel!!! takisto neviem, ako je to ochranou znamkou a tak dalej... ak by ste niekto vedeli, tak sa k tomu vyjadrite.
asi som naivny, ale myslim, ze by to mohlo byt pekne gesto, keby dojde k opraseniu stareho loga jednoty aj nazvu... ci sa mylim a som sam kto to chce?

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 06.05.2011 14:55:02

je to vec, ktoru sme uz rozoberali... pravdou je, ze su pred nou ovela dolezitejsie veci, ale myslelo sa aj na zmenu nazvu z nic neznamenajuceho AS... druha moznost je vypisat sutaz a rozlustit znacku...

jednata ako nazov by nemala mat copyright, ine to moze byt s logom... neznamenato vsak, ze jedina alternativa na zmenu nazvu klubu je "jednota" - "united"...

ak sa k niecomu podobnemu pristupi, potrebuje to vacsi priestor na celkovy re-branding klubu... nie je to jednoduche, lebo nejde len o zmenu nazvu v novinach... ide o vsetky dokumenty... zmluvy... peciatky... hlavickove papiere... atd... atd...

ohladom nazvu Jednota mozem dodat iba jedine... moralnym majitelom prav je dnesna TTSka... stale zije a ucinkuje v nizsisch sutaziach... ak by som mal postupovat eticky, viem si to predstavit iba po pripadnom zluceni klubov... v opacnom pripade by to bolo vyrazne neeticke a islo by o zlodejinu... AS sa hlasi k odkazu trencianskeho futbalu, ale nechece kradnut nikomu jeho historiu... vzdy ked bude nejaka moznost, ako na zaver jesene, budeme sa snazit udrzat hisotriu zivou...

Musu
Príspevky: 1683
Dátum registrácie: 03.08.2007 15:19:05

Príspevok od užívateľa Musu » 06.05.2011 19:01:42

uz raz v Trencine nastala situacia kedy 3 trencianske kluby spojili svje sily do JEDNOTY, cize....

Mozno by som to riesil tymto smerom....

TTS-AS-a jeden tim, z koreho by vzniklo B-cko vo vyssej sutazi....
Sú aj dôležitejšie veci ako futbal...

Užívateľov profilový obrázok
TNpatriot
Príspevky: 315
Dátum registrácie: 28.11.2007 12:49:23
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa TNpatriot » 06.05.2011 22:27:52

Martin, klobuk dole... tu si tu napisal tak ako to je....

Moralne pravo na nazov JEDNOTA ma TTS... tak to je a vie to aj GM.

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 07.05.2011 09:42:02

TNpatriot napísal:Martin, klobuk dole... tu si tu napisal tak ako to je....

Moralne pravo na nazov JEDNOTA ma TTS... tak to je a vie to aj GM.
dakujem...

vzdy pisem tak ako to je... ako aj so stadionom a miestom pre buducu sezonu... pre mna job pre AS trencin nie je otazkou zivota a smrti... v zasade mi berie volny cas a cas pre rodinu... samozrejme prinasa aj svoje vyhody... len kedy ich zuzitkovat... mozno budem trochu osobny, ale pre AS som zavrel celkom dobre fungujucu basketbalovu agenturu...

ak nieco robish, treba tomu verit, inak to je na prd... ja verim, ze budeme hrat v TN, ze bude v Stankovciach mozno TOP mladeznicka akademia na Slovensku a hraci z AS budu z casu na cas prestupovat do zaujimavych klubov... verim, ze v lige nebudeme fackovacim panakom a verim, ze sa dozijem noveho futbaloveho chramu, ktory je alfou a omegou dalsieho napredovania...

myslim, ze tymto mozeme doterajsiu diskusiu uzavriet

Užívateľov profilový obrázok
Stefo
Príspevky: 63
Dátum registrácie: 29.05.2009 17:02:44
Bydlisko: SIHOŤ

Príspevok od užívateľa Stefo » 07.05.2011 12:35:59

najskor sa AS Trencin premenuje na AS Dubnica
pre fanusikou netreba vobec nic robit.naco?
ved aj tak nie su ziadny prinos pre klub.
serem cele AS a zostavam fandit klubom zo 6ej, 7ej a 8ej ligy, lebo tam si fanusika vazia viac.
co ste urobili pani z vedenia pre fanusikou?
dva zapasy este navstivim a dufam ze sa Vam to oplati.
na futbal v trencine pojdem az ked bude novy stadion.
lenze to sa nestane lebo v dubnici ten stadion vyhovuje a asi tam maju aj viac penazi v mestkej pokladni ako v trencine, lebo tam im to brano obalka nerozkradol.
dovidenia na futbale v dedinskych ligach.

Užívateľov profilový obrázok
mattpro
Príspevky: 480
Dátum registrácie: 16.03.2008 17:38:53
Bydlisko: no dá sa povedať že Praha
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa mattpro » 07.05.2011 14:09:45

Stefo napísal:najskor sa AS Trencin premenuje na AS Dubnica
pre fanusikou netreba vobec nic robit.naco?
ved aj tak nie su ziadny prinos pre klub.
serem cele AS a zostavam fandit klubom zo 6ej, 7ej a 8ej ligy, lebo tam si fanusika vazia viac.
co ste urobili pani z vedenia pre fanusikou?
dva zapasy este navstivim a dufam ze sa Vam to oplati.
na futbal v trencine pojdem az ked bude novy stadion.
lenze to sa nestane lebo v dubnici ten stadion vyhovuje a asi tam maju aj viac penazi v mestkej pokladni ako v trencine, lebo tam im to brano obalka nerozkradol.
dovidenia na futbale v dedinskych ligach.
Maj sa, chod si pozerat dedinske ligy, nikoho ho tu nezaujima, kam budes/nebudes chodit na futbal [smilie=axe.gif]

Užívateľov profilový obrázok
nesto
Príspevky: 341
Dátum registrácie: 03.12.2008 17:17:36
Bydlisko: Brezina
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa nesto » 07.05.2011 15:23:52

mattpro napísal:Maj sa, chod si pozerat dedinske ligy, nikoho ho tu nezaujima, kam budes/nebudes chodit na futbal [smilie=axe.gif]
mňa to zaujíma a myslím, že by to malo zaujímať aj kompetentných, nakoľko návštevy spred pár sezón, to neboli anonymní ľudia, ale takí istí ľudia z mäsa a kostí ako štefo, a kde sú teraz? Niečo je zhnité vo futbale slovenskom, meste trenčianskom a klube AS.. a štefove kroky možno budú nasledovať ďalší, ale to teba mattpro nezaujíma...
ANDY RULES!

Užívateľov profilový obrázok
mattpro
Príspevky: 480
Dátum registrácie: 16.03.2008 17:38:53
Bydlisko: no dá sa povedať že Praha
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa mattpro » 07.05.2011 15:30:47

nesto napísal:
mňa to zaujíma a myslím, že by to malo zaujímať aj kompetentných, nakoľko návštevy spred pár sezón, to neboli anonymní ľudia, ale takí istí ľudia z mäsa a kostí ako štefo, a kde sú teraz? Niečo je zhnité vo futbale slovenskom, meste trenčianskom a klube AS.. a štefove kroky možno budú nasledovať ďalší, ale to teba mattpro nezaujíma...
Mas pravdu, nezaujima ma, ze nejaky stefo uz na futbal nepojde.
Nikto ho nenuti na ten futbal chodit, Mne je jedno na aky stadion v Tn budem chodit, prvorade pre mna je, ze sa na ten futbal da pozerat, a sprijemnim si tak vzdy sobotne poobedie :)

Toto vyplakavanie vsetkych, je aj tak na dve veci a sam to vies. Vedenie uz davno vie ako to nakoniec dopadne. A kedze to s radostou neoznamilo, tak to asi skvele spravy nebudu.

Užívateľov profilový obrázok
nesto
Príspevky: 341
Dátum registrácie: 03.12.2008 17:17:36
Bydlisko: Brezina
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa nesto » 07.05.2011 15:50:19

mattpro napísal:Mne je jedno na aky stadion v Tn budem chodit
Si snom takmer všetkých slovenských futbalových funkcionárov, ale v podstate s tebou ja osobne súhlasím, mne je tiež jedno či budem chodiť na asociálnu ruinu alebo do útulného futbalového stánku, no keď už mám byť na tej ruine, tak som mal jeden obľúbený flek - státie zarovno stredovej čiary, no človek mieni a ?statik? mení.. Ale ani štadión neutíši umieračik, ktorý slovenskému ligovému futbalu zvoní nepretržite od začiatku milénia..
ANDY RULES!

Napísať odpoveď