Štadión AS Trenčín

Diskusia k priestorom klubu AS Trenčín, štadiónom, fanshopom atď.

Moderátor: Moderátori

Užívateľov profilový obrázok
18dominik18
Príspevky: 753
Dátum registrácie: 23.11.2012 15:47:04
Bydlisko: trencin

Príspevok od užívateľa 18dominik18 » 03.10.2014 23:20:06

jasne kvôli 250-tisicom by odišiel na moravu alebo kde a zahodil tak 7 rokov roboty či kolko je tu ..by musel byť padnuty na hlavu asi
AS trencin

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 04.10.2014 09:13:43

dominik, obavam sa, ze tych 7 rokov prace by si mohol s usmevom zobrat so sebou. do nehnutelnosti tu vela neinvestoval (ak nepocitame 300 klackov za docasnu opravu nekrytej tribuny, co pre neho asi take prachy ako pre nas 300 e). zaregistruje klub na CMFS, kupi licenciu niekde v uherskom brode na 3. ligu, za dva roky postavi (prip. zrekonstuuje stary) novy stadion, postupi do SL a ma vystarane. ved ak mohli hrat prvu ligu most, blsany alebo bohdanec, preco by nemohol uhersky brod? viac prachov vo futbale, vyssie navstevy, lepsi marketing = vacsi biznis. hraci sa potesia, vacsina z nich sa prestahuje za novym klubom a vyssim platom. ked viac zarobi, mozno ich ani nebude musiet predavat a mozu hrat v prvej stvorke SL. v TN zelenice zburaju kamenne ovaly a nam ostane umelina + hlavna tribuna. tam potom mozeme hrat hodove zapasy, organizovat sutaze v hasicskom sporte, pripadne len tak z dlhej chvile kopat smerakov do zadku. verim, ze to takto nedopadne, ale pomaly to zacina ist tymto SMERom.

Užívateľov profilový obrázok
18dominik18
Príspevky: 753
Dátum registrácie: 23.11.2012 15:47:04
Bydlisko: trencin

Príspevok od užívateľa 18dominik18 » 04.10.2014 21:03:07

tak ale aj keby odide nikde nema iste že ho tam mesto bude podporovať keby aj zaplati potom tych 250 tisic bude mat snimi pokoj aspon
AS trencin

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 04.10.2014 22:08:08

on to uz ma isto premyslene. je to tvrdy biznisman, na ktoreho sa ti šašovia z MsZ nechytaju. podla mna tych 250 klackov navyse ma, len nechce zo seba robit dojnu kravu panov poslancov. mal by prijst rovno on sam a nazorne im vysvetlit, preco ma holandsko jednu z najnizsich mier korupcie na svete a ze to, co robia, je prave ucebnicovy pokus o korupciu, politikarcenie a vydieranie. rybnickovci s nimi nepohnu. ja ked som vcera na namesti pocuval napr. lifku, kubecku, benicka alebo babica, tak sa mi chcelo z nich grcat. bud su to velmi kratkozraki ludia, alebo len proste nedostali kolky, a tak za to nehlasovali. otazka znie: zaplatia tito pani za pozemky pod stadionom 2,3 mega? nie. zaplati za tieto pozemky 2,3 mega niekto iny? nie. potrebujeme stadion? potrebujeme. postavi ho mesto? nepostavi. moze na tych pozemkoch stat nieco ine ako sportovisko? nemoze. je stadion verejny zaujem? je. tak potom preco curwa za to ti pajaci nehlasuju??? to akoze buducnost trencianskeho futbalu stoji 250 000? stadion nie je lavicovy alebo pravicovy, LL si ho nezoberie domov. ked uvazime, ze dnesne moderne stadiony su vlastne multifunkcne stavby, mozu sa tam konat koncerty, sutaze v inych sportoch, ktore v nasom meste nemaju adekvatne divacke priestory, pripadne ine spolocenske podujatia. napr. mec matusa caka by sa na novom stadione mohol stat prestiznou medzinarodnou sutazou, do TN by mohla prijst nejaka hudobna hviezda a nie len desmod so smatanovou. nie je teda pravda, co povedal lifka, ze stadion bude len pre futbalistov a futbalovych fans. len tu si niekto prihrieva volebnu polievocku. tam je sabaka zakopana.

snapshot
Príspevky: 2728
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 06.10.2014 09:48:04

baki [smilie=bow.gif]
"Boh je laska" 1Jn 4:8

Užívateľov profilový obrázok
Danny
Príspevky: 249
Dátum registrácie: 06.08.2007 07:53:52
Bydlisko: Trenčín, Juh

Príspevok od užívateľa Danny » 06.10.2014 12:33:30

baki v jednom sa mýliš. A to že na mieste štadióna nemôže stáť nič iné ako športovisko. Može ! ak to oni hlupási na zastupiteľatve zmenia a schvália tak tam môže stáť aj bytúnok. A za tie pozemky si myslím Aupark zaplatí aj mega a veľmi ochotne. a možno vietor a peniažky prifúkalo z tej strany

handel
Príspevky: 905
Dátum registrácie: 21.08.2011 18:53:54

Príspevok od užívateľa handel » 06.10.2014 13:14:00

Sen o majstrovi SK pomaly ale iste prestáva byť pre AS až takou scifi rozprávkou.
Teraz by mal niekto tým vymeteným lifkovským, kubečkovským a ďalším blbečkom poriadne vykričať, že svojou tvrdohlavou zadubenosťou vedome likvidujú ďalšie zviditeľnenie mesta. Ak by sa niekedy v budúcnosti po získaní titulu podarilo AS postúpiť až do skupinovej fázy LM a televízne prenosy by šli z krásneho nového štadióna pod impozantnou siluetou hradu, tak by to prinieslo veľkú propagáciu Trenčína v celej Európe, možno aj viac ako dokázal festival Pohoda.

snapshot
Príspevky: 2728
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 06.10.2014 13:35:13

Danny

Aupark uz raz odmietol tieto pozemky, naco by s ak tomu vracal?
Kedysi mal byt aupark a stadion prepojeny, ale aupark nechcel ist za zeleznicnu trat.
"Boh je laska" 1Jn 4:8

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 06.10.2014 13:44:45

neviem, nakolko je mozne zmenit uzemny plan mesta, aby mohol by na mieste stadiona postaveny ten trapny aupark, ale asi to mozne je. otazkou ostava, ci to je zakonne a ci taketo rozhodnutie nemoze vetovat primator. ten aupark nas tusim neprestane strasit, kzm nam ho tu nepostavia. [smilie=angry.gif] nech ho teda postavia pri tescu alebo v zablati pri cinanoch. aj tak tam nic nie je. take stavby ale nepotrebujeme. mame max, laugarico, juzanku. myslim, ze toto je na 60 000 mesto az az. ak primator platne uznesenie vetouje a zvola dalsie mimoriadne zastupitelstvo, malo by na namestie prijst nie 30, ale minimalne 300 ludi. a lifka rdsej nech ide na kurz vysivania, ci co to ma rad miesto futbalu. tie jeho kydy nikoho nezaujimaju. ci tal som jeho zvasty vo vano/barcak predvolebnom platku a chcelo sa mi z toho grcat. co si on mysli, ze koli nejakemu kratkozrakemu obmedzencovi nebudeme mat stadion?

legolas380
Príspevky: 515
Dátum registrácie: 30.08.2010 20:08:24

Príspevok od užívateľa legolas380 » 06.10.2014 15:25:46

tiez mi napadlo ci by nebolo hodnejsie dat stadion inde ked to hentam tak poslancom vadi. aj tak je momentalna poloha stadiona nevyhodna(mam na mysli dopravu) ale za to silueta s hradom je perfektna reklama pre TN ak by sme hrali europske pohare

Užívateľov profilový obrázok
matt-666
Príspevky: 961
Dátum registrácie: 07.08.2010 17:28:11
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa matt-666 » 06.10.2014 18:23:03

ak by mal byt stadion niekde inde za mestom tak od SFZ dostaneme prd a nie dotaciu

Musu
Príspevky: 1683
Dátum registrácie: 03.08.2007 15:19:05

Príspevok od užívateľa Musu » 06.10.2014 19:30:14

Zmluva je schvalena. Nic nebrani stavat. Tak uz sa prestanme odbavovat na poslancoch. Su to ti co zastupuju vsetkych nie len 10% co chodi na futbal... na druhej strane nove zastupitelstvo im to moze darovat bars aj za 1€...
Sú aj dôležitejšie veci ako futbal...

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 06.10.2014 20:09:42

Musu napísal:Zmluva je schvalena. Nic nebrani stavat. Tak uz sa prestanme odbavovat na poslancoch. Su to ti co zastupuju vsetkych nie len 10% co chodi na futbal... na druhej strane nove zastupitelstvo im to moze darovat bars aj za 1€...


ta ja nechcem malovat lifku na stenu, lebo ten tu uz aj tak beha, ale ak si si nevsimol, schvalili to s 250 000 navysenim pre LL. je to bohapuste vydieranie. bol by blazon, ak by do toho za takychto podmienok isiel. co ak o rok si poslanci zmyslia, ze chcu dalsich 250 000?

Užívateľov profilový obrázok
TNpatriot
Príspevky: 315
Dátum registrácie: 28.11.2007 12:49:23
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa TNpatriot » 06.10.2014 20:18:22

Majo, poslanci v prvom rade zastupuju sami seba a tych co ich tam dostali nech vratia sponzorske... Nas obcanov maju, vies kde...
Ktory poslanec menovite nieco spravil pre toto mesto? Kazdy prisiel s holou prdelou a odchadza v kabate zo "zlata".
Štadion moze byt fakt prva investicia zahranicneho investora ktora nieco prinesie aj nam Trencanom. Okrem najbezpecnejsej plavarne sveta :-) "Bez vody sa este nikto neutopil".

Co tu je? Nic... ani robota, ani kultura ani sport. Len herne, krcmy ...
Keby sme neboli krajske mesto, tak je tu 20% nezamestnanost.

Snad to ti chujkovia na meste pochopia, ze pozemok ma cenu len tam kde maju ludia peniaze a chut ich minat. V Trencine to tak nie je...

Valerivs Maximianvs
Príspevky: 8
Dátum registrácie: 20.11.2011 12:20:24
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa Valerivs Maximianvs » 06.10.2014 20:23:50

baki napísal:
Musu napísal:Zmluva je schvalena. Nic nebrani stavat. Tak uz sa prestanme odbavovat na poslancoch. Su to ti co zastupuju vsetkych nie len 10% co chodi na futbal... na druhej strane nove zastupitelstvo im to moze darovat bars aj za 1€...


ta ja nechcem malovat lifku na stenu, lebo ten tu uz aj tak beha, ale ak si si nevsimol, schvalili to s 250 000 navysenim pre LL. je to bohapuste vydieranie. bol by blazon, ak by do toho za takychto podmienok isiel. co ak o rok si poslanci zmyslia, ze chcu dalsich 250 000?
Ako napísal Musu, zmluva je schválená a nič nebráni tomu, aby sa začalo stavať. Len tie drobáky čo treba doplatiť. A keď to ten čínsky veľkopodnikateľ odmieta zaplatiť, nech sa teda zoberie a ide na Moravu. Tam mu to baki sadiki vybaví zadarmo a začnú podnikať spolu. Do roka bude hrať Uherský Brod ligu majstrov a bude to jeden z najlepších klubov v Európe v predaji narkotík alebo iného žiadaného zbožia...
VICTORIAE AVGVSTORVM EXERCITVS QVI LAVGARICIONE SEDIT MIL L II DCCCLV MAXIMIANVS LEG LEG II AD CVRF

Napísať odpoveď