Štadión AS Trenčín

Diskusia k priestorom klubu AS Trenčín, štadiónom, fanshopom atď.

Moderátor: Moderátori

Napísať odpoveď
D.R.House
Príspevky: 468
Dátum registrácie: 24.01.2008 08:46:23

Príspevok od užívateľa D.R.House » 02.03.2009 10:42:15

v prvom rade by malo nieco konecne urobyt vedenie AS... necakat na mesto pretoze ...cas tlaci...
pravda sa zle počúva

ikotn
Príspevky: 1200
Dátum registrácie: 15.01.2008 11:01:13

Príspevok od užívateľa ikotn » 02.03.2009 16:44:36

D.R.House napísal:v prvom rade by malo nieco konecne urobyt vedenie AS... necakat na mesto pretoze ...cas tlaci...
sam si pocul rybnicka. majitel nebude vrazat prachy do cudzieho majetku :x

leonardo1
Príspevky: 126
Dátum registrácie: 25.02.2008 16:03:33

Príspevok od užívateľa leonardo1 » 02.03.2009 21:34:36

Majiteľovi sa to hlavne náááramne hodí...

D.R.House
Príspevky: 468
Dátum registrácie: 24.01.2008 08:46:23

Príspevok od užívateľa D.R.House » 03.03.2009 06:23:22

Este mimo temu trosku... Nas byvaly super v zimnej priprave konci s dosledku financnej situacie / Ziar nad Hronom /
pravda sa zle počúva

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2666
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Príspevok od užívateľa Luboš » 03.03.2009 06:57:34

D.R.House napísal:Este mimo temu trosku... Nas byvaly super v zimnej priprave konci s dosledku financnej situacie / Ziar nad Hronom /
Vieme, pozri sekciu Rôzne....
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

D.R.House
Príspevky: 468
Dátum registrácie: 24.01.2008 08:46:23

Príspevok od užívateľa D.R.House » 03.03.2009 11:06:55

Dufam ze to v AS nedopadne podobne.
pravda sa zle počúva

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 03.03.2009 20:57:25

D.R.House napísal:v prvom rade by malo nieco konecne urobyt vedenie AS... necakat na mesto pretoze ...cas tlaci...

Ved predsa stadion sa nedostane do takeho zleho stavu za 1 alebo dva mesiace.
mam dvojizbovy byt v povodnom stave... tak ti ho prenajmem, najlepsie kratkodobo... rad by som nove okna, murovane jadro a parkety, ziadna umela podlaha... predsa aby sa ti lepsie byvalo... sak potom uvidime... ;)

je az neskutocne ako vytrhavash veci z kontextu... az mam podozrenie na profesionalneho politika... ide o to, ze mesto ma uz dlho studiu o havarijnom stave a nic s tym nerobilo... a klucovy v celom je novy zakon, ktory bol skutocne prijaty pred mesiacom - dvoma...

D.R.House
Príspevky: 468
Dátum registrácie: 24.01.2008 08:46:23

Príspevok od užívateľa D.R.House » 04.03.2009 07:07:55

Martinko

Nooo.... dobree...

ale .. Byt a stadion su dve uplne ine situacie. Najomna zmluva na byt a stadion sa neda porovnat. Je zbytocne tu obhajovat jednu z oboch stran. Obe maju na tom nieco. Predsa vedenie ma v najme stadion ktory je v stave akom je. A prirovnavat ho k bytu je nezmysel. Moj nazor je len taky, ze pokial by im pred 3 mesiacmi nepovedali, ze im to zavru tak by na to kaslali. Vsetko by zostalo ako vzdy pri teorii. Ten stav bol zly uz minuly rok napr. este pred krizou ktora je teraz hlavnym dovodom preco povedalo mesto nie. Treba sa na to pozerat realne... to je vsetko
Niekto mal urobit prvy krok... ale nie teraz ...ovela - ovela skor.
Pre pana ved nebudme naivny a nemyslime si, ze mesto by prislo za vedenim ako prve a povedalo by viete co ideme Vam opravyt stadion... a vedenie by bolo neuveritelne prijemne prekvapene..... REALNE ... Ja viem ze si admin alebo moderator alebo co ...ale pozeraj sa na to normalne..
Ja nie som proti AS ale v tomto pripade si myslim ze vedenie to nemalo nechat zajst tak daleko ...ved predsa chceli spat CL ... a stadion ktory splna urcite kriteria je pre CL podmienkou...
pravda sa zle počúva

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2666
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Príspevok od užívateľa Luboš » 04.03.2009 07:35:51

D.R.House,
nemáš pravdu.....z nicku martin si urobil Martinka, že by sme ťa oslovovali doktor hausík ?.....každému musí byť jasné, že v tomto prípade je jednoznačný vinník mesto. Bodka. A klub sa môže aj rozdrapiť...keď mesto nebude chcieť, tak nebude v Trenčíne na mestskom štadióne žiadna liga a žiaden futbal. To je realita..... :?
Naposledy upravil/-a Luboš v 04.03.2009 08:13:23, upravené celkom 1 krát.
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

D.R.House
Príspevky: 468
Dátum registrácie: 24.01.2008 08:46:23

Príspevok od užívateľa D.R.House » 04.03.2009 07:50:41

Takze jednoznacne je plna vina na meste ... ???
Neobhajujem mesto ale myslim si ze urcite to tak nie je ... Nielen mesto... asi tak... ukazte mi pripad kde mesto prislo za klubom s navrhom o rekonstukciu stadiona... ved to ani stat neprisiel sam od seba za SFZ ohladom narodneho stadiona...
Dobre mesto kaslalo na to ... no aktivita klubu nebola asi dostatocne velka... zvysila sa az ked chceli zavriet stadion ...dovtedy bola pasivna... oni nevideli v akom stave to je... ????
pravda sa zle počúva

Musu
Príspevky: 1683
Dátum registrácie: 03.08.2007 15:19:05

Príspevok od užívateľa Musu » 04.03.2009 08:52:27

Myslim, ze keby La Ling chcel, uz davno kupi nejaky iny pozemok a spolu s holandanmi stavia novy stanok....

Preco sa nehladaju riesenia ale stoji to na to ze oni su na vine...
Sú aj dôležitejšie veci ako futbal...

Užívateľov profilový obrázok
Balrog
Príspevky: 928
Dátum registrácie: 07.08.2007 13:08:46
Bydlisko: jedine TRENČÍN:)

Príspevok od užívateľa Balrog » 04.03.2009 09:00:19

Musu,
presne tak...

keby Tralaling chcel máme už nový pozemok a stavia sa nový štadión, lenže zdá sa, akoby:
A. mesto chcelo ten pozemok využiť inak, a preto sa snaží takýmto spôsobom zničiť AS...
B. mestu ja AS ukradnuté ako aj ten pozemok a na ňom stojaci štadión, a preto keď chce na ňom niekto hrať, nech si ho aj zrekonštruuje...
C. Tralaling nechce z tohto super fleku odísť, lebo je to veľmi výhodná poloha, a možno okrem štadióna má aj nejaké iné záujmy v rámci tohto pozemku.

takto to vidím ja. ak by niečo z tohto nebolo pravdou, tak si myslím, že už dávno hráme, buď na novom alebo na zrekonštruovanom.
Fandiť AS! That´s the spirit we need!

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 04.03.2009 09:15:10

1. silnejsie kluby vo svete hraju na stadionoch patriacich mestu, to je fakt... myslim, ze by bolo dobre ukazat ako to je v cesku... ak by bol aj niekto taky blazon, ze pojde stavat stadion za vlastne, tak bude mu mesto garantovat opstavenie celej infrastruktury, nie, este aj posledny kruhacz mu daju postavit...

2. narodny stadion privatneho Slovana potrebuje statne garancie a financie, preco silny Slovan nepostavi stadion a za velke love to neprenajima SFZ? treba sa vratit do reality...

3. faktom je, ze niektore pozemky sa v trencine rozdavaju... tak preco nie na stadion a treningove centrum, tu ide jednoznacne o spolocensky zaujem... AS trenuje na jednej jedinej ploche... vsetky timy od pripravky su na umeline, lebo nie je kam ist... kde su slubene ihriska na ostrove?

4. takze problemom je mesto, ktore na zaklade lobingu pomaha hokeju... nie som proti, fsetky hokejove stadiony v cesku stavalo mesto a investicie na dukle su iba smiesne zaplaty, ale minimalne rovnaku sumu by mal dostat futbalovy stadion...

jednoznacnym vynnikom je teda mesto a nas pan sportovec na jeho cele, ak je to vôbec on kto rozhoduje... ine by to bolo ak by povedal zelinar, ze tu mate pozemok na 50 rokov do prenajmu za korunu, postavte stadion, treningove centrum, ale budete garantovat zotrvanie futbalu a vychovu mladeze a mozno aj ine veci... ak by vtedy Ling cukol, potom sa mozme bavit o jeho vine...

na zaver

5. este jeden priklad... mash dom niekde v centre mesta... polorozpadnuta barabizna, ktora zacina ohrozovat ludi... chcesh vediet, co sa stane? dostanesh opkutu od mesta, ze sa o to nestarash a napokon ti ju to mesto (stat) strhne... zial tu este 50 rokov nebude rovnaky meter na vsetkych a kto sa dostane k moci, bude sa spravat ako neobmedzeny oligarcha, pertoze sluzba verejnosti a poslanie byt politikom mu nicz nehovori...

howgh

D.R.House
Príspevky: 468
Dátum registrácie: 24.01.2008 08:46:23

Príspevok od užívateľa D.R.House » 04.03.2009 09:32:53

ok...

nechajme to tak...
je zbytocne sa tu hadat...
kazdy mame svoj kus pravdy.. problem je ten ze aj ked by sme sa tu ako pohadali alebo nieco podobne nepomozeme tomu ...
Dolezite je aby sa postupilo spat do CL.. Myslim ze i to by bol impulz pre mesto aby sa zacalo pozerat na stadion inak aj ked je kriza. Stale vsak myslim ze sa to nechalo zbytocne zajst daleko ...ci od mesta alebo klubu ...
pravda sa zle počúva

Užívateľov profilový obrázok
TNpatriot
Príspevky: 315
Dátum registrácie: 28.11.2007 12:49:23
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa TNpatriot » 04.03.2009 10:58:51

Dovolím si vstúpiť do diskusie...

1, La Ling je súkromná osoba. Takže je na ňom či bude alebo nebude investovať, jedna vec je istá keby tu nebol tak už nehráme asi ani druhú ligu. To ako sa rozhodne s investíciami ovplyvní podľa mna viac faktorov " Ale hlavne postoj mesta". Nikto nebude investovať súkromné peniaze na nevzsporiadaných pozemkoch.
2, Mesto je totálne neschopné riešenia nielen štadióna ale aj iných dôležitých vecí týkajúcich sa rozvoja. Ako príklad, uvediem priemyselný park. Do dnešného dňa tam nestojí ani jedna firma a obávam sa že už ani nebude. Má to a2 sekundárne dôsledky. Bez silných firiem v regione sa nedá robiť šport na vrcholovej úrovni. A jasne že ma štve futbal ale týka sa to aj hokeje.

Takže ja tvrdím, "Neschopnosť mesta na čele s primátorom je pôvodcom úpadku športu v Trenčíne"

Ako príklad znova uvediem Slovenskú realitu a tou je Žilina. Keď nájde mesto na čele s primátorom dohodu s majiteľom klubu tak sa dá všetko. Treningové centrum pre mládež je v Strážove a štadion je v centre, robí sa na ňom rekonštrukcia a na naše pomery s kvalitnou infraštrukturou (dopravné spojenie, hotel + nákupné centrum). Takže, len treba chcieť hľadať riešenie a nie hľadať výhovorky.

U nás to má je jeden problém, pán primátor a jeho bojovníci nevidia v tom svoj podiel na zisku a preto je tu mrtvo tak ako je.

Myslím si že už je toho dosť a Trenčania by si mali otvoriť oči. Okrem "Železnice! a pár bytoviek nemenovanej stavebnej spoločnosti v ktorej je primátor tichým spoločníkom sa mesto skôr vytunelovalo ako zveladilo.

Kto tu preinvestuje svoje peniaze nech aj zarobí, to je kapitalizmus a trhová ekonomika. Ja len dúfam že La Linga neprejde chuť skôr ako dôjde k volbám a dufam že súčasný primátor nedostane ani hlas.

Odo mňa určite nie.... Druhý krát tú istú chybu nespravím.

Napísať odpoveď