Štadión AS Trenčín

Diskusia k priestorom klubu AS Trenčín, štadiónom, fanshopom atď.

Moderátor: Moderátori

Užívateľov profilový obrázok
18dominik18
Príspevky: 753
Dátum registrácie: 23.11.2012 15:47:04
Bydlisko: trencin

Príspevok od užívateľa 18dominik18 » 24.09.2014 15:03:30

ja viem že su to kkti tam lenže inak sa snimi nebude dať dohodnuť v zaujme štadiona by som sa snažil snimi dojsť ku kompromisu aj ked to bude ťažke a nie tvrdohlavo si stat na svojich podmienkach
AS trencin

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 24.09.2014 15:24:26

je mozne, ze sa do toho vlozi aj samotny fico, aby strana nevyzerala ako banda idiotov. ked sa bude burat, hahodi helmu a pride slavnostne nastartovat bager.

Užívateľov profilový obrázok
matt-666
Príspevky: 961
Dátum registrácie: 07.08.2010 17:28:11
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa matt-666 » 24.09.2014 18:11:22

bude to zniet blbo, ale Robko je jedna z nasich moznych zachran .. teraz moze ukazat, ci sa ta podpora rekonstrukcii riesi pre vsetkych alebo len pre kmotrikov

legolas380
Príspevky: 515
Dátum registrácie: 30.08.2010 20:08:24

Príspevok od užívateľa legolas380 » 24.09.2014 18:19:33

no takze kubecka mi daco odpisal...mozno aj inym co mu daco pisali.

nech sa paci:

VYHLÁSENIE
Trenčín, 23.9.2014
Vyhlásenie poslanca MsZ v Trenčíne za stranu SMER-SD Pavla Kubečku k vyjadreniam
primátora mesta Trenčín Richarda Rybníčka z 23.9.2014:
„V mene poslancov MsZ v Trenčíne za stranu Smer-SD, ktorí sa dnes, 23. septembra zdržali
hlasovania pri rokovaní o projekte nového štadióne AS Trenčín, chcem oficiálne vyhlásiť, že primátor
Richard Rybníček klame, mediálnymi vyhláseniami vytvára hystériu a účelovo zavádza verejnosť.
Chcem zdôrazniť, že poslanci MsZ za stranu Smer–SD v Trenčíne súhlasíme s realizáciou projektu
futbalového štadióna, podporujeme a budeme podporovať trenčiansky futbal, aktivity mládeže, ale na
druhej strane sa budeme správať zodpovedne a chrániť záujmy mesta a jeho obyvateľov. Podľa
nášho názoru je návrh zmluvy medzi mestom Trenčín a AS Trenčín výrazne nevýhodný pre mesto
a jej obyvateľov.
Finančná komisia MsZ v Trenčíne, ktorej som predsedom, dostala návrh predmetnej zmluvy do rúk len
štyri dni pred rokovaním o nej, hoci ju mestskí právnici pripravovali pol roka. Dnes, pred začiatkom
rokovania MsZ sme k zmluve dostali na stôl päť strán pozmeňovacích návrhov, ktoré sme ani nemali
možnosť prečítať si, nie ešte vyhodnotiť.
Návrh zmluvy medzi mestom a AS Trenčín, ktorého štatutárom je brat pána primátora, je natoľko
závažný dokument, že by mal dostať priestor na odbornú a verejnú diskusiu. Prečo pán primátor pre
média nepovedal, že keď som sa vecne dotazoval na niektoré konkrétne body zmluvy na poslednom
zasadnutí Mestskej rady, urazene odišiel z rokovania a už sa nevrátil? Prečo nereagoval na moju
pripomienku o ochrane mestských investícií – teda ochrane majetku všetkých Trenčanov, ktorá tvorí
podstatnú časť zmluvy?
Podľa návrhu zmluvy by malo mesto prispievať v nasledujúcich desiatich rokoch AS Trenčín na rozvoj
mládeže sumou 200 000 eur ročne, ale nebolo v ňom ošetrené, či sa prevezme záväzok, ak sa
v budúcnosti zmení vedenie mesta a v rozpočte mesta nebude dostatok finančných prostriedkov.
Mesto prestane kosiť, svietiť ? V zmluve sa píše o výpožičke pozemkov mesta spoločnosti AS Trenčín
na 40 rokov, na ktorých má nový štadión stáť. Zároveň je tam uvedené, že ak investor nový štadión
skolauduje, môže pozemky odkúpiť za 100 000 eur a mesto to musí rešpektovať, pritom cena týchto
mestských pozemkov sa odhaduje na 2,3 milióna eur. Ak má mesto investovať takúto sumu, prečo
potom nezvýšiť jeho akcionársky podiel v AS Trenčín? Takýmto spôsobom chce primátor Rybníček
okradnúť 55 000 obyvateľov krajského mesta o minimálne 2 mil. eur? Toto poslanci za Smer-SD nikdy
nedopustia.
Domnievame sa, že takýto závažný majetkový prevod a dlhoročný finančný záväzok mesta Trenčín
mal byť výsledkom vecnej a odbornej diskusie medzi primátorom a mestským zastupiteľstvom – a nie
vytváranie mediálneho tlaku na schválenie zmluvy, osobné invektívy na moju osobu, znevažovanie
práce poslancov a strany Smer-SD. Ostro sa ohradzujeme voči klamstvám, ktoré pán primátor
Rybníček dnes vypustil zo svojich úst. Dnešným neschválením zmluvy mesto neprišlo v žiadnom
prípade o možnosť získať dotáciu od vlády SR, naopak zabránilo sa rozkrádaniu majetku obyvateľov
mesta Trenčín v minimálnej hodnote 2 mil. eur.“
Ing. Pavol Kubečka,
poslanec MsZ v Trenčíne

snapshot
Príspevky: 2728
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 24.09.2014 19:30:25

ved vravim, ze najhorsie je, ze je presvedceny, ze robi spravnu vec
"Boh je laska" 1Jn 4:8

Musu
Príspevky: 1683
Dátum registrácie: 03.08.2007 15:19:05

Príspevok od užívateľa Musu » 24.09.2014 19:36:18

Vano to ide este skusit, snad sa mu to podari.
"Priatelia včera Mestské zastupiteľstvo odmietlo zmluvy v ktorých sa jednalo o výstavbu nového futbalového štadióna v Trenčíne. Reakcie a názory aj tu na FB boli emotívne a niekedy až neprimerané. Napriek tomu že som hlasoval za zmluvu, myslím si že niektoré útoky na mojich kolegov - poslancov za Smer-SD sú neoprávnené a jednostranné. Prečo všetci hľadajú vinu iba u poslancov? V prvom rade podľa mňa v celom procese zlyhal ako manažér primátor mesta. V tak vážnej veci si nevie s poslancami sadnúť za jeden stôl a hľadať riešenie? Funkcia primátora je vo veľa prípadoch o kompromisoch, o komunikácii s poslancami a o hľadaní spoločných dohôd. V tomto primátor Rybníček zlyhal počas celého volebného obdobia. Ľahko je potom sa vyplakať a na tlačovke a zvaliť celú vinu na Smer - SD a Paliho Kapurkovú. Prečo na otázky týkajúce sa zmluvy s AS Trenčín neodpovedal a utiekol z mestskej rady? Prečo sa nesnažil o dohodu so Smerom, ktorý ho mimochodom podporuje za primátora aj pre ďalšie voľby - práve naopak pred médiami ich uráža...Na základe vyjadrenia Richarda Rybníčka na včerajšej tlačovke - že už nevidí priestor v tomto volebnom období na schválenie zmluvy ohlahom nového futbalového štadióna - som sa po rozhovore s viacerými poslancami, hlavne tými ktorí nepodporili včera zmluvu, rozhodol že zvoláme mimoriadne zastupiteľstvo k jedinému bodu - zmluva s AS Trenčín, ktorá včera neprešla. Návrh s podpismi poslancov, sme odovzdali dnes o jedenástej na Mestský úrad a kancelárii primátora. Poslancov, ktorí včera hlasovali za zmluvu som oslovil iba niektorých, pretože rátam s podporou všetkých, Týmto chcem deklarovať, že je zo strany poslancov - aj tých ktorí to včera nepodporili - záujem podporiť výstavbu nového futbalového stánku, Dnes mi volal jeden člen z výkonného výboru SFZ, že čo to tu v Trenčíne vyvádzame? Keď to odmietneme - už na to ďalšie mestá s radosťou čakajú, Verím, že to spoločne zvládneme a primátor začne v tejto tak vážnej investícii poslancov spájať a nie rozdeľovať a urážať v médiách, Mimoriadne zastupiteľstvo by mal p,primátor zvolať do 15 dní,,,"
Sú aj dôležitejšie veci ako futbal...

Užívateľov profilový obrázok
18dominik18
Príspevky: 753
Dátum registrácie: 23.11.2012 15:47:04
Bydlisko: trencin

Príspevok od užívateľa 18dominik18 » 24.09.2014 20:30:43

tak predsa len svitla nadej [smilie=bow.gif]
AS trencin

Užívateľov profilový obrázok
matt-666
Príspevky: 961
Dátum registrácie: 07.08.2010 17:28:11
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa matt-666 » 24.09.2014 20:35:59

teraz to uz prejde, musi, inak budeme vsetkym na smiech, krajske mesto, najlepsi futbal v SR, treba si sadnut vydiskutovat vyresit, obe strany chcu stadion, prestat osocovat jedny druhych nadavat, hadat sa kvoli drobnostiam, zatial co sa vsetci dohaduju, uteka cas aj dotacia do ineho mesta, takze sadnut a vyriesit, inak beda vam

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 24.09.2014 20:58:25

tominko vano zacitil prilezitost. typicky hochstapler made in HZDS, toho casu akoze NEKA na post primatora. ale to je dobre. takych teraz potrebujeme.

legolas380
Príspevky: 515
Dátum registrácie: 30.08.2010 20:08:24

Príspevok od užívateľa legolas380 » 24.09.2014 21:13:50

asi sa zlakli. po tolkych nadavkach co preleteli vsetkymi mediami od tohto fora, cez profutbal azet a sme.sk sa asi zbadali...takze verim ze to schvalia...

Užívateľov profilový obrázok
TNpatriot
Príspevky: 315
Dátum registrácie: 28.11.2007 12:49:23
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa TNpatriot » 25.09.2014 06:21:35

Ešte aby sme prosili bolševikov o láskavosť...
Vzali to opäť športovo ti naši "vepřy bubelati" a to vytrieskať pred
Voľbami nejake %. V každom prípade ak štadión nebude je to koniec
futbalu, dúfam že si to uvedomujú ti darmožrači na meste.
Ak je to otázka pozemkov a ich hodnoty, tak za predpokladu že ide
obom stranám o futbal, nevidím problem aby sa nedohodli.

absolut
Príspevky: 308
Dátum registrácie: 20.01.2014 14:26:56

Príspevok od užívateľa absolut » 25.09.2014 14:05:59

Ha, Harmonikar [smilie=grin.gif] sa nam tu ide snazit povedat ako je na tom zle mesto pod vedenim primatora, to je az smiesne ked to ide vraviet clovek co sa ku vsetkemu dostal ako slepe kura k zrnu a sam si tu teraz nahana percenta pred volbami , ale bodaj pokial by to pomohlo danej veci nech si zato zahlasuje bars kto len nech ten stadion stoji.

Užívateľov profilový obrázok
18dominik18
Príspevky: 753
Dátum registrácie: 23.11.2012 15:47:04
Bydlisko: trencin

Príspevok od užívateľa 18dominik18 » 26.09.2014 21:09:42

tak bude dalsie stretnutie zastupitelstva hlavne nech rybniček neni tvrdohlavy a nech sa snažia najsť kompromis lebo nato doplatime všetci či ma pravdu ten alebo ten
AS trencin

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 26.09.2014 22:27:59

rybnicek moze zvolat zastupitelstvo, otazne je, ci bude uznasaniaschopne.

Užívateľov profilový obrázok
Danny
Príspevky: 249
Dátum registrácie: 06.08.2007 07:53:52
Bydlisko: Trenčín, Juh

Príspevok od užívateľa Danny » 27.09.2014 08:22:23

vraj návrh na zvolanie mimoriadného zastupiteľstva dali práve poslanci Smeru, takže uznášania schopné by malo byť

Napísať odpoveď