Štadión AS Trenčín

Diskusia k priestorom klubu AS Trenčín, štadiónom, fanshopom atď.

Moderátor: Moderátori

GULIVER
Príspevky: 1485
Dátum registrácie: 11.12.2014 20:05:45

Príspevok od užívateľa GULIVER » 11.05.2015 18:16:30

Na vsetkom sa pracuje, na konci mesiaca da klub stanovisko.

( Ale nikto nevie na konci ktoreho mesiaca ) [smilie=axe.gif]

Užívateľov profilový obrázok
Juraj
Príspevky: 693
Dátum registrácie: 03.09.2014 20:48:39
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa Juraj » 11.05.2015 20:39:24

Pán primátor by spolu s poslancami po zisku titulu mali konečne oceniť-kto v posledné roky robí JEDINÚ POZITÍVNU REKLAMU MESTU TRENČÍN A PODPORIŤ SNAHU KLUBU A SÚKROMNÉHO INVESTORA O DOSTOJNÝ FUTBALOVÝ STÁNOK ZODPOVEDAJÚCI DNEŠNEJ DOBE A AMBÍCIÁM KLUBU A NENECHAŤ ĽUDÍ,KTORÍ SA SNAŽIA NIEČO VYTVORIŤ A KTORÍ JEDINÍ POSKYTUJÚ OBYVATEĽOM MESTA AJ OKOLIA RADOSŤ A POZITÍVNU HRDOSŤ NA TRENČÍN " V ŠTICHU"!!!!!!!!!!!!
IBA VŠETCI SPOLU TO DOKÁŽEME !!!

erik
Príspevky: 331
Dátum registrácie: 25.06.2008 12:15:16
Bydlisko: Rázusa 15 Trenčín

Príspevok od užívateľa erik » 12.05.2015 08:26:51

Pán primátor aj poslanci boli legálne zvolení na obdobie 4 rokov a vedia svoje povinnosti, nemyslím že ich to treba učiť. Juraj a určite "ludia, ktorí sa snažia niečo vytvoriť vo futbale a rozdávajú radosť" nie sú jedinými obyvateľmi mesta Trenčín, ktorí zlepšujú a zabezpečujú radosť. Patria sem aj šoféri autobusov, predavači, atd........

handel
Príspevky: 905
Dátum registrácie: 21.08.2011 18:53:54

Príspevok od užívateľa handel » 12.05.2015 10:18:48

Nič proti šoférom či predavačom, ale oni ťažko zviditeľnia svoje mesto v európskom meradle ako to môžu dokázať futbalisti, najmä ak by sa výraznejšie presadili v LM, k čomu majú tento rok všetky predpoklady. A práve poslanci sú nato, aby zhodnotili čo prinesie pre mesto i podnikateľskú sféru napr.zvýšenie turistického ruchu, čo s investíciou do štadiónu a možnosťou hrať v TN európske súťaže úzko súvisí. Nehovoriac o popularizácii futbalu medzi mládežou, z čoho bude zase kvalitnejšia základňa mladých v AS, z čoho vyrastie viac kvalitnejších hráčov, budú lepšie výsledky, viac divákov, viac úspechov v Európe... jednoducho začarovaný kruh, len ho treba roztočiť, naštartovať.
Ak to nepochopí ani táto garnitúra poslancov, bude to pre Trenčín obrovská škoda, ale zvolili ste si ich sami, to je pravda.

erik
Príspevky: 331
Dátum registrácie: 25.06.2008 12:15:16
Bydlisko: Rázusa 15 Trenčín

Príspevok od užívateľa erik » 13.05.2015 12:25:00

No to výraznejšie sa presadenie v LM je pre slovenské kluby science fiction, a to zvýšenie turistického ruchu tiež, pretože štadión nebude skôr spôsobilý pre súťaž než v roku 2018 i keď je pravda,že mládež sa môže nabudiť, len nebude a nemá kde normálne trénovať. A to je záležitosť poslancov, teda nie športoviská rušiť / OZETA, Pod Sokolice, Na Ostrove, Letecké opravovne/, ale ich budovať.

snapshot
Príspevky: 2732
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 13.05.2015 14:04:35

erik

Tak vyraznejsie presadenie sa je postup do skupinovej fazy. To je max na co na slovensku mame.
Co sa tyka stadiona a cest. ruchu. Tak to je tazko, nemame sa pokusat o uspech bez stadiona? Alebo mame cakat na stadion? Je to tazko ale niekde zacat treba, treba ist v usterty uspechu nie cakat na idealne podmienky
"Boh je laska" 1Jn 4:8

Užívateľov profilový obrázok
Juraj
Príspevky: 693
Dátum registrácie: 03.09.2014 20:48:39
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa Juraj » 13.05.2015 21:50:40

snapshot napísal:erik

Tak vyraznejsie presadenie sa je postup do skupinovej fazy. To je max na co na slovensku mame.
Co sa tyka stadiona a cest. ruchu. Tak to je tazko, nemame sa pokusat o uspech bez stadiona? Alebo mame cakat na stadion? Je to tazko ale niekde zacat treba, treba ist v usterty uspechu nie cakat na idealne podmienky
Ahoj snapshot!
Nemyslel som nesnažiť sa o úspech,keď nie sú ideálne podmienky(štadión)-samozrejme treba využiť šancu na titul,aká sa už nemusí opakovať,aj šancu na postup do skupinovej fázy buď LM,alebo EL,ak sa naskytne,ale budovanie infraštruktúry klubu,by malo byť logickým pokračovaním snáh o etablovanie AS na európskej futbalovej mape,nehovoriac o tom,že vláda už nemusí mať v ďalšom funkčnom období záujem investovať do podobných projektov(voľby sú už o rok!)
A KEDY,KEĎ NIE TERAZ MÁ PRILOŽIŤ RUKU K DIELU AJ MESTO-KEĎ AS JE NA VÝSLNÍ A ROBÍ VÝBORNÚ REKLAMU MESTU ?!!?
TO CHCÚ NECHAŤ VŠETKO ALIBISTICKY NA KLUB,LA LINGA A ŠTÁT ?!!?
IBA VŠETCI SPOLU TO DOKÁŽEME !!!

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 14.05.2015 09:49:35

s "etablovanim sa na europskej futbalovej mape" je to pre slovensky klub tazke, ako sa pise vyssie. uz len fakt, ze to dosial ziadny slovensky klub nedokazal, hovori za vsetko. s tym ma problem napr. aj omnoho vacsie a bohatsie polsko, ktore nemalo klub v skupinovej faze LM tusim 20 rokov, ci kolko.to nehovorim o madarsku, kde je futbal uz roky v takych fekaliach, ze puskas funguje vo svojom hrobe ako ventilator. balkanske krajiny to iste. CZ belehrad, partizan, steaua, a ini boli este pred 30 rokmi v europe top a bojovali vyrovnane zapasy s barcelonou, realom a podobne. dnes su radi, ze ziju. presadit sa z regionu strednej europy je dost narocne. snad len ceske kluby sa ako-tak drzia a relativne pravidelne postupuju aspon do skupinovej fazy EL. to ale neznamena, ze ceska liga je nejake terno. jednoducho su schopni naakumulovat do 2-3 klubov take mnozstvo kapitalu, ze su konkurencieschopni aspon na urcitej urovni europskeho futbalu. rovnako suhlasim s tym, ze skupinova faza LM/EL je pre slovensky klub strop, ktory by sme nepreskocili asi ani my.

snapshot
Príspevky: 2732
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 14.05.2015 10:17:46

Juraj
zhodujeme sa vo vsetkom.
To ako kona mesto, nechapem a tiez nesuhlasim s mlcanim mesta a klubu. Aspon by sa vytvoril verejny tlak na predstavitelov mesta. Vieme, ako to dopadlo vo volbach so SMERom.

Byt alibista, my dame pozemky vy si spravte stadion je zcestne a ano aj alibisticke.

Pokial sa neposunie sport na Slovensku ako taky, bude hokej aj futbal iba prezivat a zit z dobrocinnosti podnikatelov. Nemam iluzie o Trencine ako klube s rozpoctom ako Hull, Astra atd. Ale nie vsetko je o rozpocte, myslim, ze tuto sezonu to jasne ukazujeme.

nie som rad, ze klub vlastne ani nepovedal ci sa bude drzat navrhu SFZ alebo ma vlastny. Ved v BA aj TT boli plany davno dostupne, tu nic.
"Boh je laska" 1Jn 4:8

handel
Príspevky: 905
Dátum registrácie: 21.08.2011 18:53:54

Príspevok od užívateľa handel » 14.05.2015 10:39:04

Samozrejme som myslel na skupinovú fázu (zatiaľ :)
A nemusí sa to podariť ihneď, trebárs za pár rokov, najlepšie s už funkčným štadiónom, neverím že by sa výstavba za takýchto úspechov, ak teda vyhráme aj ten titul, už nejako stopla. Ale ak by sa ten medzinárodný úspech podaril už túto sezónu, rád by som videl fanúšika AS, čo by proti tomu namietal :) Tak sa bude chodiť do Žiliny či Trnavy viackrát, no a čo? Viacerí asi uznajú že AS hrá lepší futbal ako vlani Slovan. A vlani skube chýbalo len veľmi málo aby sa dostala do skupinovej fázy.
Že sa na súčasnej eur.scéne nedarí presadiť maďarónom a podobným ostblokárom nás nemusí vôbec frustrovať, koľko z nich má majiteľa s takým dobrým čuchom na nádejné talenty a koľko má podpísanú spoluprácu s takým klubom ako je Ajax? Dobrá hra a úspechy nie vždy 100%ne súvisia s výškou rozpočtu, stačí sa pozrieť na našu ligu :) A výška rozpočtu sa bude (dúfam) postupne zvyšovať s prípadnými úspechmi.
(ale baki to s tým Puskásom ako ventilatorom nemá chybu :)

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 14.05.2015 14:47:47

len som chcel poukazat na to, ze novy stadion, nech je akokolvek potrebny, z nas lepsi klub nespravi a uz vobec nebudeme grat pravidelne LM len preto, ze budeme mat novy stadion. krajiny, ktore som menoval, davaju do futbalu omnoho viac penazi ako my na slovensku a napriek tomu to nestaci. stredna europa a balkan je taky hnily kut europskeho futbalu v poslednych rokoch. napr. ked da real madrid za jedneho hraca 100 mega, z toho by cely nas klub zil 50 rokov. o com to potom je?

filipina
Príspevky: 615
Dátum registrácie: 07.08.2014 08:59:22

Príspevok od užívateľa filipina » 18.05.2015 08:03:29

Včera s Myjavou 2900 občanovTrenčíanskeho okresu - že štadión pre 15 000 divákov ....... [smilie=axe.gif] . Načo - hráme o titul, sobota večer - pohoda a ani terajšiu krízovú minidieru nevieme vypredať ......... Stačí ako som už povedal malý štadiónik pre 5 - 6 tis. ľudí (a lá Myjava) - eufória pominie a bude sa tam "tlačiť" 2 tis. divákov ..........
Á propos čo tak nejaké info zo strany klubu k pokračovaniu - nepokračovaniu výstavby ?!?!?!?
Ked som bol maly, bol som namyslený. Teraz uz nemam ziadnu chybu [smilie=alien.gif]

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 18.05.2015 09:15:14

filipina, musi byt 8000, aby sme mohli hrat europu doma. to je minimalna hranica podla UEFA. mal by byt trochu vacsi, ak by ju platini posunul, povedzme do 9000. ale viac skutocne netreba. je naivne mysliet si, ze ludia budu chodit na novy stadion, ked nechodia na stary. ved ucelom je pozerat na samotnu hru, nie na sedadla oproti. aj ja som bol sklamany, ze nebolo plno. hrame vynimocnu sezonu, ktora sa tak skoro nemusi opakovat. na buducu sezonu je planovany return of kmotrik, cici arena, antosikova pomsta, ambiciozny ruzomberok a minimalne na jesen hrame europu. takze kedy ist na zapas, ak nie teraz? to ludia vazne cakaju, ze postupime do skupiny LM a budu chodit na real alebo na chelsea?

Užívateľov profilový obrázok
sammy
Príspevky: 220
Dátum registrácie: 03.08.2007 13:38:24

Príspevok od užívateľa sammy » 18.05.2015 10:01:25

a vies aj povedat, ake miesta ostali volne? a kolko? tak ti poviem, ze keby som nemal permu na B-cko, tak tam ani nejdem (rozumej - sediet na G). kvoli komfortu. finito. ziadne zahovaracky, ze ide o futbal. srat na to, ked ho poriadne nebudem vidiet. G je stale daleko od hriska a hrozne nizko. taketo zahovaracky pouzivaju na slovensku este komunizmom odchovani funkcionari. teraz je tu uz trhove hospodarstvo a ja platim. a ked platim, chcem spat protihodnotu. a tou nie je futbal, ktory dobre nevidim. preco bol mega vyjazd do ziliny, ale potom do bratislavy slabota? lebo kultura prostredia. treba sa v tomto smere uz pohnut. uz obrovsky problem je s parkovanim! a najde sa toho viac, co znizuje celkovy komfort, tak sa necudujte.
Naposledy upravil/-a sammy v 18.05.2015 10:12:47, upravené celkom 1 krát.

snapshot
Príspevky: 2732
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 18.05.2015 10:11:43

Ja som bol na stadione cca v priemere 50% od vstupu LL do klubu. Ale napriklad mi vadi, ze klub sa nevie dohodnut s dodavatelmi obcerstvenia. Ved ja musim ist pred hvizdom do rady, aby som stihol zaciatok druheho polcasu!

Aj to je jeden z fenomenov komfortu. Napriklad tutpo sezonu som nemohol si vychutnat cigansku, lebo bud vypredali alebo som nestihal 2. polcas.

Toalety dalsia vec. Ale ano vsetko to pride s novy stadionom.

Napriklad na zpase TN-Hull v ZA v bufetoch nebol taky problem a treska v rozku bola vyborna.
"Boh je laska" 1Jn 4:8

Napísať odpoveď