Štadión AS Trenčín

Diskusia k priestorom klubu AS Trenčín, štadiónom, fanshopom atď.

Moderátor: Moderátori

pleco8
Príspevky: 126
Dátum registrácie: 30.07.2011 16:22:14

Re: Štadión AS Trenčín

Príspevok od užívateľa pleco8 » 19.09.2018 06:42:24

Dobre video z kina len aby ešte niekto z mestského zastupiteľstva nezačal robiť problem pri výstavbe stadiona. Nemenovaný pán zo zastupiteľstva už pri otázkach na pána Rybnicka bolo z jeho slov cítiť ze bude do toho rýpať. Aspoň moj pocit z jeho slov. Celková výstavba štadióna bude záležať aj od našej návštevnosti len aby sa nestalo ze sa postavi hlavná tribúna a to bude vsetko

Majhok
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 23.09.2017 14:20:53

Re: Štadión AS Trenčín

Príspevok od užívateľa Majhok » 19.09.2018 06:55:12

Zaklincovala to pani Birosova. Musela vela motivacnych knih precitat, ale srsala z nej riadna falos a pretvarka. Drzim palce Trencania, nech sa dockate zasluzeneho stanku. Tesim sa, ked ho pojdem pozriet.

Užívateľov profilový obrázok
Balrog
Príspevky: 928
Dátum registrácie: 07.08.2007 13:08:46
Bydlisko: jedine TRENČÍN:)

Re: Štadión AS Trenčín

Príspevok od užívateľa Balrog » 19.09.2018 07:06:18

tlieskam a úprimne verím, že to všetko dobre dopadne!
moc by som si to prial, lebo tak klub ako aj ľudia v TN si zaslúžia či štadión a potom aj úspechy najmä na medzinárodnej úrovni [smilie=clap2.gif]
vizualizácia je naozaj oveľa lepšia než tá prvá... len nechápem ako to bolo myslené s tými "lízatkami" bo tie by do tejto vizu moc nezapadali... teda aspoň podľa mňa...
Fandiť AS! That´s the spirit we need!

filipina
Príspevky: 615
Dátum registrácie: 07.08.2014 08:59:22

Re: Štadión AS Trenčín

Príspevok od užívateľa filipina » 20.09.2018 07:58:43

Už aby to bolo, resp. stalo sa čo bolo povedané, lebo pod rúškom tajomstva už bolo zahmlené dosť. P.S. inak 10mega za tribúnu sa mi zdá dosť, 1/2 nákladov na celkovú výstavbu ??? Ďalších 10 na 3 kúsky ? KE vyzerajú finančne nejak podobne - uvidíme, kde to bude krajšie a skôr https://www.startitup.sk/uz-vieme-kto-z ... y-stadion/
Ked som bol maly, bol som namyslený. Teraz uz nemam ziadnu chybu [smilie=alien.gif]

snapshot
Príspevky: 2728
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Re: Štadión AS Trenčín

Príspevok od užívateľa snapshot » 20.09.2018 08:09:30

filipina napísal:
20.09.2018 07:58:43
Už aby to bolo, resp. stalo sa čo bolo povedané, lebo pod rúškom tajomstva už bolo zahmlené dosť. P.S. inak 10mega za tribúnu sa mi zdá dosť, 1/2 nákladov na celkovú výstavbu ??? Ďalších 10 na 3 kúsky ? KE vyzerajú finančne nejak podobne - uvidíme, kde to bude krajšie a skôr https://www.startitup.sk/uz-vieme-kto-z ... y-stadion/
Tak video som dopozeral dokedy Birosova neodpalila svoju kampan, potom som nemal nervy.


10mega za hlavnu ni je vela. Treba si uvedomit, ze tam bude ele zazemie klubu, satne, priestory pre VIP, novinarov, fitko zrejme atd. Ostatne su iba betonove veci.
"Boh je laska" 1Jn 4:8

GULIVER
Príspevky: 1483
Dátum registrácie: 11.12.2014 20:05:45

Re: Štadión AS Trenčín

Príspevok od užívateľa GULIVER » 20.09.2018 12:12:51

Tu je to priamo od RR, nech nevznikajú konšpiračné teórie:

Výstavba bude preto prebiehať v etapách. „V prvej chceme postaviť oproti starej tribúne novú hlavnú tribúnu s kompletným zázemím. Počas jej výstavby budeme pracovať na získaní zdrojov na pokrytie vybudovania tribún za bránkami. To bude druhá etapa. Po nej si všetko zosumarizujeme a aj podľa toho, aký bude záujem o futbal, sa rozhodneme, či starú tribúnu len zrenovujeme, alebo dokončíme kompletne celý štadión.“

snapshot
Príspevky: 2728
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Re: Štadión AS Trenčín

Príspevok od užívateľa snapshot » 20.09.2018 13:13:15

Napriklad je zaujimavy postoj LL k starym veciam, ktore definuju dane miesta.

Slovaci yb vsetko zburali a stavali nanovo.
Napriklad lizatka. LL tlaci aby aspon 1 sa zachovalo. Ako ja by som bol tiez tad, lebo na nich robil moj dedo.
To iste stara tribuna, po vhodnej rekonstrukcii by bola super a trochu nostalgie.


Nuz ale uvidime sustredme sa na prvu fazu.
"Boh je laska" 1Jn 4:8

pleco8
Príspevky: 126
Dátum registrácie: 30.07.2011 16:22:14

Re: Štadión AS Trenčín

Príspevok od užívateľa pleco8 » 21.09.2018 08:44:08

V Trnave majú na štadióne jednu starú tribúnu a vôbec sa to tam nehodí k tym novým moderným vysokym tribunam. Tiež som to videl aj v anglicku tiež sa to tam nehodilo nedotvara to celistvosť nového štadióna moj nazor. Ale keď sa to bude riešiť to už bude trištvrte štadióna hotového takže to už budú príjemné starosti. Už sa teším na nový stadion.

GULIVER
Príspevky: 1483
Dátum registrácie: 11.12.2014 20:05:45

Re: Štadión AS Trenčín

Príspevok od užívateľa GULIVER » 21.09.2018 10:05:07

suhlas, bol to preklep, samozrejme západnu tribunu len rekonstruovali.
Naposledy upravil/-a GULIVER v 21.09.2018 12:56:40, upravené celkom 1 krát.

Jerry
Príspevky: 406
Dátum registrácie: 22.07.2011 11:46:13
Bydlisko: Trenčín

Re: Štadión AS Trenčín

Príspevok od užívateľa Jerry » 21.09.2018 12:50:40

V Trnave sa zapadna len zrepasovala, vymenili sa prefabrikaty, oplastenie a dorobilo par veci okolo a pod nou, konstrukcia zostala povodna len ju spevnili.
Co sa tyka nasho stadiona, mam rad historicky nasu staru hlavnu tribunu aj lizatka, ale nie dakujem, treba to dat prec a postavit nove. Hlavna je dost daleko od hracej plochy oproti tomu ako to bude pri novej hlavnej, sklon tribun uz nedostacujuci, su tam stlpy ktore odstranit by stalo nemalu investiciu do strechy... Takze radsej to cele uzavriet novou tribunou. A lizatka detto. Je to kus historie a nostalgie, ale nemyslim si ze ich ponechat alebo nechat len jedno na pamiatku by vyzeralo potom dobre...

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Re: Štadión AS Trenčín

Príspevok od užívateľa baki » 21.09.2018 14:32:32

v trnave nechali krpatu tribunu preto, lebo nedostali suhlas od vlastnikov prilahlych nehnutelnosti na vystavbu velkej tribuny. pre nic ine. ak by mohli postavit rovnaku tribunu ako ostatne tri, spravili by to. suhlasim, ze je to skarede. ako by to tam ani nepatrilo a bolo to este rozostavane.

Hamer
Príspevky: 1263
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Re: Štadión AS Trenčín

Príspevok od užívateľa Hamer » 21.09.2018 22:54:53

snapshot napísal:
20.09.2018 13:13:15
Napriklad je zaujimavy postoj LL k starym veciam, ktore definuju dane miesta.

Slovaci by vsetko zburali a stavali nanovo.
Napriklad lizatka. LL tlaci aby aspon 1 sa zachovalo. Ako ja by som bol tiez tad, lebo na nich robil moj dedo.
To iste stara tribuna, po vhodnej rekonstrukcii by bola super a trochu nostalgie...
Suhlasim s tebou i s La Lingom ze tie lizatka (ale vsetky 4styri) by mohli zostat.
Ja sa vyjadrim este emotivnejsie, tie lizatka su podla mna uchvatne.
Tak ako je jedna z najuchvatnejsich dominant nas hrad tak v inom, modernejsom vyzname su uchvatne aj tie lizatka nad touto castou TN. Stale maju velmi pekny dizajn a kto si vsimol aj v nedavnej minulosti niekedy po vecernom futbale tu ziaru styroch lucov videnu uz z velkej dialky tak musi uznat ze uz len ten vecerny pohlad je uchvatny zazitok (ale aj cez den).

Pri tej starej tribune suhlasim tiez, robili to podobne aj v Plzni, tam vsak po zruseni atletickej drahy posunuli travnik k tej povodnej tribune aby bola blizsie. Velmi som sa cudoval (a aj som to tu vtedy spominal) ze my sme teraz pri poslednej rekonstrukcii a vyhrievani travnika ho tiez neposunuli k starej tribune. Bolo by to velmi logicke a ziskal by sa aj priestor aj za novou tribunou, lebo aj ta by sa posunula s travnikom.

Užívateľov profilový obrázok
Balrog
Príspevky: 928
Dátum registrácie: 07.08.2007 13:08:46
Bydlisko: jedine TRENČÍN:)

Re: Štadión AS Trenčín

Príspevok od užívateľa Balrog » 22.09.2018 08:36:30

podla toho co povedal RR lizatka nevidim moc realne... so starou tribunou by to bolo ok akurat je zbytocne daleko od ihriska co ostatne 3 nebudu takze zbytocne by to kazilo celkovy dojem...malo sa presunut ihrisko ako tu bolo pisane tym padom sa stara tribuna mohla iba zrekonstruovat...
Fandiť AS! That´s the spirit we need!

Užívateľov profilový obrázok
sammy
Príspevky: 220
Dátum registrácie: 03.08.2007 13:38:24

Re: Štadión AS Trenčín

Príspevok od užívateľa sammy » 22.09.2018 20:33:44

stara tribuna je absolutne nevhodna, co sa tyka komfortu divaka pre 21. storocie. je velmi daleko od hriska a tribuny maju velmi maly sklon. o stlpoch je aj skoda hovorit. majitelia chcu jej ponechanim dosiahnut jedine - usetrit. skoda. takisto nerozumiem, preco pri osadzani ihriska toto nepootocili tak, aby poobednajsie slnko nesvietilo ludom na buducej hlavnej tribune priamo do oci - kto chodil na futbal na tu stranu ovalu, bude vediet o com hovorim. ak sa bude hravat iba vecer, tak ok. lizatka su nostalgia, ale tiez nebudu vizualne ladit s modernym stadionom. znova snaha o usetrenie, ale tu by som mozno privrel oko a nechal vsetky styri. ak to nebude ono, daju sa dat dole aj potom.

Užívateľov profilový obrázok
Balrog
Príspevky: 928
Dátum registrácie: 07.08.2007 13:08:46
Bydlisko: jedine TRENČÍN:)

Re: Štadión AS Trenčín

Príspevok od užívateľa Balrog » 24.09.2018 11:23:31

otázočka:
bude sa na stránke zverejňovať priebežne "foto" z výstavby hlavnej tribúny? tzv. fotoalbum historickej výstavby štadióna?
ak nie, myslím, že to nie je úplne zlý nápad, či?
nie každý má možnosť to chodiť "priebežne" obkukávať [smilie=blush.gif]
Fandiť AS! That´s the spirit we need!

Napísať odpoveď