Štadión AS Trenčín

Diskusia k priestorom klubu AS Trenčín, štadiónom, fanshopom atď.

Moderátor: Moderátori

legolas380
Príspevky: 515
Dátum registrácie: 30.08.2010 20:08:24

Príspevok od užívateľa legolas380 » 27.02.2014 18:36:31

baki napísal:moze sem niekto dat link na predmetny clanok z profutbalu, o ktorom tu pisete? nemozem ho najst. dik. co sa tyka stadiona, bolo by najlepsie, ak by ho klub odkupil za nejaku rozumnu cenu a vypojil tak nekompetentnych sasov zo zastupitelstva z rozhodovania o nom.
http://www.profutbal.sk/ligy/svk1/clano ... n_ligy.htm?

[smilie=baby.gif] [smilie=baby.gif]

Jerry
Príspevky: 406
Dátum registrácie: 22.07.2011 11:46:13
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa Jerry » 04.03.2014 01:09:53

Ahoj Martin, mám len pár otázočiek. Už dávnejšie som tu písal, či by nebolo lepšie a vo vašich možnostiach, aby sieťky na majstrovských zápasoch A mužstva boli trošku viac "napnuté" do určitého obdlžnika. Stačí sa pozrieť ako na išpiráciu napr.na Senicu či Slovan a trošku tomu podrobiť určité kroky. V sobotu som si všimol že sieťky sú ešte viac "ovisnutejšie" ako na jeseň a nevyzerá to veru dvakrát pôvabne. Stačí to len lepšie naštelovať resp.vymeniť pozabránkové tyčky za vyššie aby lepšie z vrchu držali sieť resp natiahnúť medzi nimi snúru ktorá bude pozdlž zadnej sieťky držať celú sieť v lepšom tvare ako tomu bolo napr. v sobotu. Aj toto je detail, čo sa mi napr.na Senici páči čo som videl foto a video. Tak isto by som sa rád spýtal, že keď ste ešte na jeseň natierali múrik popod hlavnú tribúnu, tak nezostalo vám trochu farby naviac aby sa pretreli aj ploty ktoré lemujú pravú a ľavú stranu hlavnej tribúny? Podľa mňa, trochu na červeno by to nezaškodilo natrieť, veľa financiíí to není a je to urobené hosporádom za 2 hodiny a hneď to bude vyzerať lepšie. Tak isto, neuvažovali ste nad tým, využiť striešku tunelu na plochu kde je momentálne reklama Všeobecnej zdravotnej poisťovne nejako v tom zmysle, že by ste tam umiestnili logo klubu alebo hlavného sponzora? Myslím že dať vyrobiť nálepku loga klubu o veľkosti striešky není nič nemysliteľné a určite to urobí lepší dojem ako tie pásikavé reklamy VŠZP ktoré sú tam už asi 8 rokov... Aj takéto nenápadné detaily robia klub o niečo lepšími a bolo by veľmi fajn, keby sa o to pokúsite v čo najkratšom čase. Veď aj v prípade zbúrania tribún na státie bude stále hlavná tribúna "in" tak treba aspoň v jej oblasti robiť aké také kroky ku lepšiej infraštruktúre (dočasne) ako nerobiť nič. A nemyslím že tieto veci čo som napísal budú stáť veľa peňazí... ;)

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 04.03.2014 14:24:04

diks, opat posuniem a nieco z toho pretlacim... len farba na plot je asi ina ako na murik, ale aj to sa da riesit

Jerry
Príspevky: 406
Dátum registrácie: 22.07.2011 11:46:13
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa Jerry » 04.03.2014 15:53:31

Dakujem aj ja za reakciu. Bolo by super keby sa toho chytite, pocasie je pekne, nalada v klube asi tiez je pohodova a tak si myslim ze nic nebrani tomu, aby ste tieto veci zrealizovali. A ani vela penazi to stat nebude myslim... ;) Tak let's go! :)

Musu
Príspevky: 1683
Dátum registrácie: 03.08.2007 15:19:05

Príspevok od užívateľa Musu » 04.03.2014 20:35:23

Jerry napísal:Dakujem aj ja za reakciu. Bolo by super keby sa toho chytite, pocasie je pekne, nalada v klube asi tiez je pohodova a tak si myslim ze nic nebrani tomu, aby ste tieto veci zrealizovali. A ani vela penazi to stat nebude myslim... ;) Tak let's go! :)
Este si mal napisat kedy ti to vyhovuje [smilie=beer2.gif]
Sú aj dôležitejšie veci ako futbal...

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 04.03.2014 22:22:48

jerry, nezabudni kupit tu spominanu farbu a ocelovy kartac [smilie=beer.gif]

Jerry
Príspevky: 406
Dátum registrácie: 22.07.2011 11:46:13
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa Jerry » 09.03.2014 17:03:04

Hahahaha [smilie=bow.gif] Zatiaľ Martin chválim že ste tie sieťky viac našponovali, hneď to vyzeralo lepšie. Teraz ešte aby sa trošku poriešili tie ploty po krajoch tribúny a logo na tunelovej strieške a hneď to bude o poznanie lepšie! [smilie=clap2.gif]

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 10.03.2014 09:22:19

:)

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 11.03.2014 16:38:53

uz som to tu niekde tusim raz pisal, ale nedostal som odpoved, takze sa opytam este raz. pravdepodobne to bude otazka na martina. bolo by mozne, aby sa pred domacimi ligovymi zapasmi hrala statna hymna SR? uvod by bol tak slavnostnejsi a kulturnejsi. treba na teke nieco suhlas SFZ? dakujem.

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 11.03.2014 19:30:48

baki napísal:uz som to tu niekde tusim raz pisal, ale nedostal som odpoved, takze sa opytam este raz. pravdepodobne to bude otazka na martina. bolo by mozne, aby sa pred domacimi ligovymi zapasmi hrala statna hymna SR? uvod by bol tak slavnostnejsi a kulturnejsi. treba na teke nieco suhlas SFZ? dakujem.
nemyslim, ze treba suhlas sfz, klub na to ma pravo, ale nie je to povinnost... doposial sme o tom neuvazovali a ani sme to nepreberali... tim ma svoj ritual a v sezone ho urcite nebudeme menit... mozno mozeme dat na web anketu, ako sa na to pozeraju ludia...

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 11.03.2014 21:44:08

martin, uznavam, ze priestory nasho stadiona nie su reprezentativne, ale nestalo by to nic a vela casu by to nezabralo (2 min.?). na hokeji sa to robi roky a podla mna je to velmi vkusny a reprezentativny uvod akehokolvek sportoveho podujatia. pokial viem, ziadny iny klub CL to nerobi a ani CL nema nejake oficialne intro. AS rovnako nema svoju piesen, takze v tomto ohlade je to otvorena zalezitost. na druhu stranu, sme kozmopolitny klub a je otazne, ako by to brali zahranicni chalani, ale snad by proti tomu nic nemali. napadlo mi to, kedze je na zapasoch vyvesena slovenska zastava. je to len taky podnet na zamyslenie. mozno by bola dobra ta anketa, co si spominal. pred zapasom hrate tu liverpoolsku odrhovacku. neviem, aku spojitost ma ta piesen s nasim klubom...

soki
Príspevky: 194
Dátum registrácie: 11.08.2010 19:56:42

Príspevok od užívateľa soki » 11.03.2014 22:38:05

najvacsi styl bol teraz v sobotu ked tam pustali tu odrhovacku z fify a este tam aj ten standardny komentar co na zaciatku zapasu vo fife je tak ho tam pustili.... to je styl :D

handel
Príspevky: 905
Dátum registrácie: 21.08.2011 18:53:54

Príspevok od užívateľa handel » 11.03.2014 22:54:34

baki napísal:...sme kozmopolitny klub a je otazne, ako by to brali zahranicni chalani...
vidíš baki, našiel si aj nejaké rozumné slová na túto tému :)

Jerry
Príspevky: 406
Dátum registrácie: 22.07.2011 11:46:13
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa Jerry » 12.03.2014 16:53:00

Martin, som veľmi rád že sa klub chytil mojích nápadov a že ste to začali realizovať, veľký palec hore! :) Na druhej strane, dúfam, že stále budete vychytávať detaily (aj nie napriek vhodnej situácii štadióna) a sem tam sa niečo vylepší v rámci možnosti. Možno by bolo ešte vhodné, keby sa vždy po skončení zápasu otvorí aj druhá strana brány na A tribúne, pretože keď ľudia vychádzajú von, tvorí sa zbytočne veľká rada. Ale je dobré vidieť, že nespíte a snažíte sa. Len tak ďalej. Čo sa týka hudby, v tomto som trošku skeptický. Skôr by som si vedel predstaviť, keby ste ako klub sa dali na iniciatívu vytvoriť klubovú hymnu alebo pesníčku ktorá by hrávala pri nástupe na trávnik a tak isto aj po zápase. Máte aj v tomto smere nejaké možnosti, názory či nápady?

Užívateľov profilový obrázok
18dominik18
Príspevky: 753
Dátum registrácie: 23.11.2012 15:47:04
Bydlisko: trencin

Príspevok od užívateľa 18dominik18 » 12.03.2014 17:23:40

mna by skor zaujmalo ako to bude stym buranim martin tu nedavno spominal ze bude nejake nove info ohladom toho ?
AS trencin

Napísať odpoveď