Štadión AS Trenčín

Diskusia k priestorom klubu AS Trenčín, štadiónom, fanshopom atď.

Moderátor: Moderátori

Napísať odpoveď
Musu
Príspevky: 1683
Dátum registrácie: 03.08.2007 15:19:05

Príspevok od užívateľa Musu » 04.03.2009 11:24:42

Kedy su volby?

Pojde niekto kandidovať co mu zalezi na futbale a hokeji v TN ???
Sú aj dôležitejšie veci ako futbal...

Užívateľov profilový obrázok
Balrog
Príspevky: 928
Dátum registrácie: 07.08.2007 13:08:46
Bydlisko: jedine TRENČÍN:)

Príspevok od užívateľa Balrog » 04.03.2009 11:35:04

zase sa dostávame k jadru problému...
na Slovensku politika (či už regionálna alebo celoštátna) je o tom, čo najviac nahrabať pre seba, a nie spraviť niečo pre verejné blaho.

je priam žalostné, že s verejnými financiami páni z mesta alebo vlády, nakladajú, akoby to boli ich vlastné, a robia s nimi iba to čo ONI považujú za správne a hlavne za prospešné (sami pre seba pochopiteľne).

v Trenčíne nebol a vyzerá to tak, že tak skoro ani nebude primátor, ktorý by sa o šport naozaj zaujímal, ale hlavne ktorý by pre trenčiansky šport (či už je to hokej, futbal, alebo trebárs aj hádzaná) robil niečo poriadne, alebo vlastne robil vôbec niečo.
futbalové ihriská sa rušia, na trávnatých plochách vznikajú polyfunkčné budovy, a aj to málo čo nám zostalo (štadión na Sihoti a svojím spôsobom aj Zimák), skôr chátra akoby sa to zvelaďovalo.
je pravda, že do hokeja idú neporovnateľne väčšie peniaze ako do futbalu, ale tak čo môžeme aj čakať, veď AS nemá v zastupiteľstve svojho človeka...

je pravda čo napísal TnPatriot, bez silného sponzora sa nedá vrcholový šport robiť, to teraz zisťujú v Dukle... my (AS) máme jednu výhodu, a to tú, že futbal nie je tak nákladný šport ako hokej, čiže nám stačí aj o dosť menej, a hlavne sme finančne zastabilizovaní, lenže aj tak je to svojím spôsobom živorenie, pretože štadión nemá naozaj skoro žiadnu úroveň, sotva sa približuje tej prvoligovej, corgoň ligovej už vôbec nie (myslím tým vybavenie vzhľadom na nový zákon.).

takže na záver pokiaľ tu nebude naozaj silný spoločenský tlak na ľudí, ktorí o takýchto veciach rozhodujú a nebude vidieť, že o šport je naozaj záujem a je reálna šanca, že bude môcť byť aspoň menej stratový (o ziskovosti akéhokoľvek športu na Slovensku je veľmi otázne uvažovať), nebude sa nič diať.
Fandiť AS! That´s the spirit we need!

Musu
Príspevky: 1683
Dátum registrácie: 03.08.2007 15:19:05

Príspevok od užívateľa Musu » 04.03.2009 11:43:53

K tym volbam. Rad pojdem robit viceprimatora :wink:
Sú aj dôležitejšie veci ako futbal...

Užívateľov profilový obrázok
TNpatriot
Príspevky: 315
Dátum registrácie: 28.11.2007 12:49:23
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa TNpatriot » 04.03.2009 11:46:07

Balrog súhlas...

Ale čo z toho plynie? Spoločenský tlak....? Sám neveríš že u tých ľudí bez chrbtovej kosti existuje sebereflexia... Takže keď sa predá posledný majetok mesta tak pán primátor zaspieva " Neublížil som...."

Je to banda smradov.

Anarchy in SK

D.R.House
Príspevky: 468
Dátum registrácie: 24.01.2008 08:46:23

Príspevok od užívateľa D.R.House » 04.03.2009 11:51:30

S tymi polyfunkcnymi budovami..teda ich prevadzkovatelmi je to tak ako to je ... V TN zacina byt plno nakupnych centier ...dokonca teraz bude otvarat jedno tiez ktore svojimy rozmermi uputa kazdeho...Je skoda ze su v meste tieto centra pasivne..Laugaricio a Max ... to by bol slusny sponzor pre AS ..ak by sa neskor pridal Aupark
pravda sa zle počúva

ikotn
Príspevky: 1200
Dátum registrácie: 15.01.2008 11:01:13

Príspevok od užívateľa ikotn » 04.03.2009 11:54:06

no, pani politologovia, na buduci rok su regionalne volby, som zvrdavy, kto z vas sa ich zucastni. neucastou cellera nevytrestate, prave naopak, pomozete mu. nevolit znamena volit cellera

Musu
Príspevky: 1683
Dátum registrácie: 03.08.2007 15:19:05

Príspevok od užívateľa Musu » 04.03.2009 11:57:05

:lol: presne tak 8)
Sú aj dôležitejšie veci ako futbal...

Užívateľov profilový obrázok
Balrog
Príspevky: 928
Dátum registrácie: 07.08.2007 13:08:46
Bydlisko: jedine TRENČÍN:)

Príspevok od užívateľa Balrog » 04.03.2009 11:58:49

tak či tomu verím alebo nie... no rád by som tomu veril, lenže žiaľ viem ako to na Slovensku chodí, jeden deň sú demonštrácie, sú toho plné média ale na druhý deň sa stane niekde inde nejaká katastrofa, alebo niečo iné a tento problém už je v úzadí (viď petícia na odvolanie Širokého)...

no a inak s tým Maxom a už čoskoro otvoreným Laugaríciom to tiež moc nechápem, veď Laugarício bude najväčšie nákupné centrum na Slovensku, keď bude hotové, takže čosi by zasponzorovať mohli... a btw Skalický Max platí 1 mega mesačne Žigovi do vačku aby hrával za Skalicu, takže neviem či ten náš trenčiansky má vôbec nejaké aktivity podobného druhu, ale skôr asi nie.

ja teba na voľby pôjdem aj keby traktory padali, takisto aj na tieto prezidentské lebo toho senilného akože docenta práva mám už tak akurát a v jeho prípade platí to isté čo v Cellerovom... nevoliť znamená voliť jeho.
Fandiť AS! That´s the spirit we need!

D.R.House
Príspevky: 468
Dátum registrácie: 24.01.2008 08:46:23

Príspevok od užívateľa D.R.House » 04.03.2009 12:32:30

problem je ze asi mesto pri pristupovych rokovaniach na toto pozabudlo... ak by tieto podla mna veeeelmi bohate spolocnosti sponzorovali sport v TN tak i mesto by malo s toho nieco ... predsa by nemuseli pchat peniaze z mestskej kasy ...
pravda sa zle počúva

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 04.03.2009 14:59:59

aby sa nehovorilo, ze sa to tu toci iba o sporte... aj ked jeden drogovo zavisly vyvazi desiatku sportovcov v nakladoch... rovnako ako sport je na tom v tomto meste kultura... ak nie este horsie...

inak p. Zelinar povedal davnejsie, parafrazujem "demograficky vyvoj trencina je zavisly od toho, ci tu budeme mat nakupne centra alebo nebudeme... aupark by to mohol vyriesit... pretoze vela ludi sem dochadza iba za pracou a ked budeme mat aupark, prestahuju sem cele rodiny"

nebolo to tak presne, ale nieco v tomto zmysle :(

zial

Musu
Príspevky: 1683
Dátum registrácie: 03.08.2007 15:19:05

Príspevok od užívateľa Musu » 04.03.2009 15:44:02

K hl. tribúne : idem na priatelske stretnutie a VIP-ka pod igelitom, to jako mam sedet na tych zadrbanych sedackach????

Som zvedavy ako to bude vyzerat na sutazne stretnutie.... ci to niekto aj bude cistit... :evil:
Sú aj dôležitejšie veci ako futbal...

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2681
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Príspevok od užívateľa Luboš » 04.03.2009 15:55:45

Musu,
pridávam sa k tebe, apel na Mareka.....zabezpečiť očistenie sedačiek zasratých od vtákov a holubov, nech sa dá na tom aj sedieť..... :roll:
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

Užívateľov profilový obrázok
Balrog
Príspevky: 928
Dátum registrácie: 07.08.2007 13:08:46
Bydlisko: jedine TRENČÍN:)

Príspevok od užívateľa Balrog » 04.03.2009 15:56:35

Musu,

"niekto čistiť" :?: :!: :lol: :lol: :lol: :lol:

no môžeš čakať... a popri tom čakaní aj snívať :evil:

tie sedačky neboli čistené od ich naištalovania... a btw myslím, že to je v sektore B hneď pod tým prvým stĺpom, na zhruba dvoch alebo troch sedačkách je minimálne ale naozaj minimálne 10 cm vrstva holubích exkrementov.

takže odpoveď na tvoju otázku... áno niekto to bude čistiť, presnejšie ty si budeš čistiť svoju sedačku, za predpokladu, že nebudeš chcieť sedieť na takej zadrb*nej aké sú tam všetky, okrem VIPky.
Fandiť AS! That´s the spirit we need!

ikotn
Príspevky: 1200
Dátum registrácie: 15.01.2008 11:01:13

Príspevok od užívateľa ikotn » 04.03.2009 16:30:15

balrog,
s cellerom suhlasim, ale so "senilnym akoze docentom" velmi nie... mne lezie na nervy ulisna, feministicka, falosna, "vrahyna" nenarodenych ludskych bytosti mavajuca zurivo nad hlavou duhovou zastavou. ale to je ina tema a ja som sa zaprisahal, ze tu nebudem pisat o celostatnej politike. celler je nie co ine, regionalna politika je nieco ine. ak ma niekto zaujem, moze zalozit nejaku temu. ja to ale nebudem 8)

lafo
Príspevky: 277
Dátum registrácie: 09.11.2008 21:40:04

Príspevok od užívateľa lafo » 04.03.2009 17:18:28

Musu napísal:K hl. tribúne : idem na priatelske stretnutie a VIP-ka pod igelitom, to jako mam sedet na tych zadrbanych sedackach????

Som zvedavy ako to bude vyzerat na sutazne stretnutie.... ci to niekto aj bude cistit... :evil:
musu,keby boli kamery tak ten debilek,co rozkopal tu sedacku by bol odhaleny a bol by za trest cistil sedacky pred zapasom na celej tribune a problem by bol vyrieseny.

Napísať odpoveď