Štadión AS Trenčín

Diskusia k priestorom klubu AS Trenčín, štadiónom, fanshopom atď.

Moderátor: Moderátori

ivanho
Príspevky: 130
Dátum registrácie: 08.01.2015 17:44:27

Príspevok od užívateľa ivanho » 21.08.2016 07:21:22

Miloš Mičega napísal:
Luboš napísal:Miloš,
vitaj, ano,.......................
Radi by sme vedeli, aka bola RR odpoveď a ake bude pokracovanie. V pripade rozhodnutia KU by podla teba kto mal konať v tomto, ked nie SU TN?
P.S.
Precitaj .................................tak 25
😀😁🍺🍻🥂🍸🍷🍾🍶🍹
A pozdravuj HS.T.


Vedľa videa z MsZ 6.7. 2016 je vložené pdf s odpoveďou a aj fotografia odpovede. Link TU http://www.micega.sk/co-/cinnost-poslan ... -trencine/

Je to aj na stránke Mesta TN (úplne na konci pdf : link TU : http://www.trencin.sk/tmp/asset_cache/l ... 050816.pdf

_______________________________

Môj podnet smeroval len k tomu, aby sa preverilo, či je Mesto TN príslušný stavebný úrad alebo nie? Nič viac a nič menej.

Konanie je aj tak prerušené z dôvodu posudzovania dopravy.
Môj podnet nič nezdržal a ani neoddialil a ani neposunul a ani .... Jednoducho nemá vplyv na nič.

1. Opakujem, ak mám pravdu, tak sa prerušené konanie zastaví a začne sa nanovo novým a hlavne príslušným stavebným úradom.
Paradoxom je to, že aj keď sa začne na novom stavebnom úrade, aj tak sa bude čakať. Lebo sa rieši doprava.

2. Ak nemám pravdu, nič ale vôbec nič sa nedeje. Z hľadiska právnej istoty to bude dobré a ide sa ďalej.

3. Prokuratúra by mala odpovedať v priebehu niekoľkých dní. Má na to 60 dní - podal som to 15.7.2016.

Mimochodom ja som tu debatu na FB a na takéto fóra nepresunul.
ja tomu akosi stále nerozumiem .. na čo! je dobré podávať vôbec takýto podnet? komu to pomoze a ako to dokáže urýchliť výstavbu štadióna? rád by som dostal odpoveď na každú moju otázku

[smilie=arrow.gif] [smilie=bounce.gif]
Double je len zaciatok

Miloš Mičega
Príspevky: 14
Dátum registrácie: 20.08.2016 04:53:01

Príspevok od užívateľa Miloš Mičega » 21.08.2016 08:07:59

ivanho,
myslím, že v mojej predchádzajúcej odpovedi "bakimu" je toho viac.
Asi aj odpovede na tvoje otázky. Či?

[smilie=beer.gif]

Užívateľov profilový obrázok
Juraj
Príspevky: 692
Dátum registrácie: 03.09.2014 20:48:39
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa Juraj » 21.08.2016 10:16:00

Pán Mičega, bol by som rád a nielen ja, aby Ste si to zobrali na starosť a tlačili na skoré začatie stavby,ktoré by bolo právne čisté,nespochybniteľné a nenapadnuteľné,aby sa už konečne začalo stavať a nikto už stavbu neprerušil pod akoukoľvek zámienkou...
Vítam Vašu snahu o naše informovanie a komunikáciu s nami fanúšikmi,lebo mesto aj klub hrajú iba pštrosiu politiku a mlčia...
Ak som to pochopil správne,tak Váš podnet je podaný preto,aby sa predišlo budúcemu prerušeniu,či zastavenie konania,aby sa to ujasnilo teraz pred začiatkom stavby a potom sa už v kľude a rýchlo stavalo...
Mám pravdu?
Keďže v minulých voľbách som hlasoval tak,aby sa odporcovia štadióna eliminovali a začalo sa stavať...,tak by som uvítal,keby Ste nám pomohli k naplneniu nášho sna o novom štadióne a keď sa tak stane máte doživotne môj hlas!
IBA VŠETCI SPOLU TO DOKÁŽEME !!!

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2666
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Príspevok od užívateľa Luboš » 21.08.2016 11:22:39

Miloš, klobuk dole. Je ozaj smutne, ze Mesto kašle na občanov a v podstate aj na poslancov v informovanosti. Bolo to aj pred tym a je tomu aj teraz, podľa môjho nazoru.
A prosim ťa, skus nepouzivat taketo velke citacie, staci oslovenie. Vacsina mame smartphony a necita sa nam to dobre. Aj ked chapem, ze v tomto pripade to asi neslo.
Este raz dakujem za vsetkych. Zase sme sa o kusok posunuli. A je nam luto ze mame taketo MESTO.
O krokoch zeleniny viem, takze to patri k tomu. U neho bol zaciatok posratia toho vsetkeho. Ved vsetci vieme, ze jeho zaujimal len hokej.
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

Miloš Mičega
Príspevky: 14
Dátum registrácie: 20.08.2016 04:53:01

Príspevok od užívateľa Miloš Mičega » 21.08.2016 11:41:15

Juraj napísal:Pán Mičega, bol by som rád a nielen ja, aby Ste si to zobrali na starosť a tlačili na skoré začatie stavby,ktoré by bolo právne čisté,nespochybniteľné a nenapadnuteľné,aby sa už konečne začalo stavať a nikto už stavbu neprerušil pod akoukoľvek zámienkou...
Vítam Vašu snahu o naše informovanie a komunikáciu s nami fanúšikmi,lebo mesto aj klub hrajú iba pštrosiu politiku a mlčia...
Ak som to pochopil správne,tak Váš podnet je podaný preto,aby sa predišlo budúcemu prerušeniu,či zastavenie konania,aby sa to ujasnilo teraz pred začiatkom stavby a potom sa už v kľude a rýchlo stavalo...
Mám pravdu?
Keďže v minulých voľbách som hlasoval tak,aby sa odporcovia štadióna eliminovali a začalo sa stavať...,tak by som uvítal,keby Ste nám pomohli k naplneniu nášho sna o novom štadióne a keď sa tak stane máte doživotne môj hlas!
Ďakujem za túto reakciu. Vraví sa tomu "Trafiť klinec po hlavičke".

Juraj napísal: Ak som to pochopil správne,tak Váš podnet je podaný preto,aby sa predišlo budúcemu prerušeniu,či zastavenie konania,aby sa to ujasnilo teraz pred začiatkom stavby a potom sa už v kľude a rýchlo stavalo...
Mám pravdu?
ÁNO. TO JE PRESNE TO, ČO TÝM CIELIM.
Ak sa mýlim, nič sa nedeje a ide sa ďalej. Aj tak je teraz konanie prerušené.
Ak mám pravdu, iba sa odstráni chyba a začne sa na inom stavebnom úrade. Aj tak sa bude čakať, lebo sa rieši dopravy (podľa mne dostupných info).

Juraj napísal: Keďže v minulých voľbách som hlasoval tak,aby sa odporcovia štadióna eliminovali a začalo sa stavať...,tak by som uvítal,keby Ste nám pomohli k naplneniu nášho sna o novom štadióne a keď sa tak stane máte doživotne môj hlas!

Je to aj môj cieľ a snaha. V tom sme na jednej lodi.
Mimochodom nehrával som aktívne futbal, ale hokej (najvyššie dnešnú I. ligu). Napriek tomu mi bol futbalový štadión blízky. S bývalým Japexom sme tam vyrastali takmer všetci Sihoťári.


____________________________________________________________
Ešte jeden príklad :
Sú zlí takí rodičia, ktorí idú s dieťaťom k lekárovi, ak majú podozrenie na nejaké ochorenie? Myslím, že nie. Dokonca to nikoho ani nenapadne. A nič sa nedeje ani vtedy, ak dieťaťu nič nie je. Jednoducho rodičia boli u lekára vlastne len preventívne.

Ja som urobil to isté. Ak je Mesto Trenčín stavebným úradom, tak sa pokračuje ďalej a nič sa nedeje. Moje podanie zabezpečí, že z hľadiska právnej istoty sa môže pokračovať a najmä v kľude ďalej.

(existujú viaceré rozhodnutia, dokonca aj krajských súdov, ktoré toto ustanovenie stavebného zákona vykladali rôzne)

traffic
Príspevky: 31
Dátum registrácie: 18.05.2014 21:40:07

Príspevok od užívateľa traffic » 21.08.2016 23:43:03

Ja som rad, ze poslanec Micega otvoril diskusiu okolo stadiona, nevnimam to ako snahu oddialovat vystavbu, alebo odhanat investora. Skor ako snahu zacat diskusiu aj s obcanmi a zlepsit informovanost o stave projektu, povolovacich procesoch a problemov s tym suvisiacimi.
Ludia zijuci v MC Sever mozu byt radi za takeho cloveka, ked si porovnam mestske casti v ramci Trencina, tak prave tam je vidiet najviac prace a mozno je to prave tym, ze tam maju odbornika na veci stavebne.
Kto sa ma ozvat za obcanov, ktori s celym predajom suhlasili, co dali najavo vymenou minuleho zastupitelstva a dodnes okrem burania, ktore zaplatilo mesto nevidia ziadny pokrok?
Co ak sa na ministerstve naseru a dotaciu presunu do ineho mesta, postavi sa stadion aj bez nej so slubenou kapacitou, alebo skoncime u nejakej lacnej skladacky od SEDY co vobec nepatri do centra krajskeho mesta?

Ziadne informacie o vystavbe a problemoch z klubu nevysli same od seba, iba nejake reakcie v momente, ked sa toho chytili media. Staci sa pozriet spatne, kolko krat tu bola na poslednych stranach reakcia od niekoho z klubu.
Ja sam som sem pridal informaciu o preruseni uzemneho konania, ked som to zahliadol na uradnej tabuli, problemy so Slavikom a jeho zdruzenim sa nevyhybaju ani inym projektom, je to znama firma.
V zuboch ho maju developeri, ale aj samospravy snad po celom Slovensku, kedze prietahy v konaniach im stazuju zivot a zvysuju naklady. Ak niekto tvrdi, ze to robi pre verejne blaho, tak rozne diskusie na internete ukazuju skor na zaujimavy sposob obzivy.
Mozno sa s nim klub nakoniec nejak dohodne a da pokoj a mozno nakoniec zistime, ze problem je niekde inde.

Sledoval som cely proces vystavby stadiona v Trnave a tam sa o vystavbe stadiona informovalo pravidelne este pred jej zacatim, casto aj o problemoch napr. so zapadnou tribunou, tu je to PR minimalne.

Nie som mozno az tak skalny, ale vnimam stadion ako velmi dolezitu dominantnu sucast vzhladu mesta a klubu fandim, ale vadi mi, ze k stadionu je znamych tak malo detailov.
Okrem vizualizacii sa doteraz nezverejnilo v podstate nic detailnejsie napr. k vyhotoveniu fasad, ktore v podtstate urcia vzhlad stadiona a nejaku esteticku uroven, alebo mame cakat co sa ukuchti u projektanta?
Co sa tyka nejakej vybavenosti stadiona a okolia, tak neviem ci ma klub zaujem o nejaky feedback od buducich navstvevnikov, alebo sa bude pri navrhu spoliehat na design manual do UEFY ci podobne dokumenty, ale doteraz som nic take nepostrehol. Pokial sa uz projekt prehupol do spracovavania dokumentacie pre stavebne povolenie, tak uz naozaj neostava priestor na nejake vyraznejsie zlepsenia na zaklade podnetov od verejnosti a nemyslim rypalov typu Slavik.

Musu
Príspevky: 1683
Dátum registrácie: 03.08.2007 15:19:05

Príspevok od užívateľa Musu » 22.08.2016 00:19:09

Traffic to trafil presne... Komunikacia a informovanost klubu je na urovni permanentiek, vyjazdov a cien vstupneho... Vyhovarat sa ze na stranke bude nieco az ked to bude oficialne je zaujmavy postoj... Nakolko prave z tohto webu by mali cerpat informacie ine sportove portaly... A nie ze na inych su infa z tasr a potom tu ako hotova vec.
Neviem kto ma na starosti komunikaciu s fanusikmi, pride mi to ze Lubos co sa tyka fora a nikto co sa tyka sirsieho spektra...
Na tlak verejnosti a par jedincov na meste sa bude konecne vyjadrovat niekto z klubu v rozhovore... A co povie? To co davno vsetci vieme... Priorita je stadion... Alebo nieco viac?
Na jednej strane super uspechy, v minulosti brutalny zaujem o fanusikov, vytvorenie nejakej strategie... Na druhej strane...????
Kto vedel ze treba menit travnik? Kto vedel ze bol zaujem posuvat a menit ulozenie ihriska? Kto vedel ze sa stavba zdrzi koli parkovaniu?
Myslel som ze najomcom stadiona je AS Trencin... Je? Nie je?
Teraz dajte stretnutie klubu s fanusikmi, mozno 50ludi pride... A nie 5ako chodilo...
Sú aj dôležitejšie veci ako futbal...

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2666
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Príspevok od užívateľa Luboš » 22.08.2016 06:09:38

Musu,
nie som povereny alebo nebodaj zamestnanec klubu na komunikaciu s fans. Moja administracia a zivot tu na fore ma nieco viac:
. bavi ma to. je to kopec straveneho casu. mam rad poriadok. v ramci svojej prace od ostratic cez nemsovu, trencin, svinnu a tr. bohuslavice co cini 220 bytovych domov a 6300 bytov toho clovek zisti dost. to je moje zakladne info. k tomu ostatnemu mam svoje zdroje, ktore sa neprezradzaju. niekedy su pravdive, niekedy nie. niekedy je to trochu aj bulvar. ale to uz patri k tomu.

Prave citam na fcb ze rozhovor s LL bude tento tyzden na stranke.
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

Užívateľov profilový obrázok
Balrog
Príspevky: 928
Dátum registrácie: 07.08.2007 13:08:46
Bydlisko: jedine TRENČÍN:)

Príspevok od užívateľa Balrog » 22.08.2016 07:16:49

Luboš napísal: Prave citam na fcb ze rozhovor s LL bude tento tyzden na stranke.
ja len strašne moc dúfam, že tam bude aj niečo konkrétne a nie len prostoduché nič nehovoriace a otrepané formulky akými sa nám zatiaľ prezentuje RR a druhý RR z mesta...
Fandiť AS! That´s the spirit we need!

Musu
Príspevky: 1683
Dátum registrácie: 03.08.2007 15:19:05

Príspevok od užívateľa Musu » 22.08.2016 10:56:44

Luboš napísal:Musu,
nie som povereny alebo nebodaj zamestnanec klubu na komunikaciu s fans. Moja administracia a zivot tu na fore ma nieco viac:
. bavi ma to. je to kopec straveneho casu. mam rad poriadok. v ramci svojej prace od ostratic cez nemsovu, trencin, svinnu a tr. bohuslavice co cini 220 bytovych domov a 6300 bytov toho clovek zisti dost. to je moje zakladne info. k tomu ostatnemu mam svoje zdroje, ktore sa neprezradzaju. niekedy su pravdive, niekedy nie. niekedy je to trochu aj bulvar. ale to uz patri k tomu.

Prave citam na fcb ze rozhovor s LL bude tento tyzden na stranke.
Ved toto, ja viem ze nie si... A to je este smutnejsie na tom...
Sú aj dôležitejšie veci ako futbal...

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2666
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Príspevok od užívateľa Luboš » 22.08.2016 11:40:45

Musu,
ďakujem, beriem to ako pochvalu [smilie=beer2.gif]
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2666
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Príspevok od užívateľa Luboš » 22.08.2016 12:14:47

Dovolil som si to skopírovať z FCB
Richard Nemec: Ján Forgáč, viceprimátor mesta a exprednosta stavebného úradu sa už k tomu jasne vyjadril. "Poslanec Mičega, ako som si už zvykol, sa snaží robiť politiku aj tam, kde nemá čo hľadať. Jeho vrcholnou politickou ,,kačacou témou´´ je vytváranie dojmu existencie problémov okolo výstavby nového štadióna AS Trenčín. Už v roku 2015 sa na mňa poslanec Mičega obracal s otázkou v akom stave sú konania AS Trenčín a kedy sa začne stavať. Už vtedy som mu viackrát vysvetľoval fakty. Moje posledné stretnutie s ním na túto tému bolo začiatkom decembra 2015 a na ňom som mu poskytol všetky relevantné informácie a ( pre istotu ) zosumarizoval mu tie predošlé.
K správaniu sa a tvrdeniam poslanca Mičegu ohľadom nového futbalového štadióna je najdôležitejšie uviesť nasledovné : už v lete 2015, teda po schválení zmluvy s AS Trenčín, sa museli prepracovať projekty nového štadióna nakoľko potreba položenia nového trávnika vyvolala posun nového štadióna v priestore. Nový trávnik bolo vtedy potrebné položiť na základe predpisov SFZ na sezónu 2015 – 2016 a z pohľadu reality a logiky ( logika vzhľadom na existujúcu krytú tribúnu a najmä nekrytú tribúnu pre vlajkonosičov hostí ) ho bolo možné položiť len v polohe existujúceho trávnika. Nový štadión sa pôvodne mal postaviť bližšie k Váhu, no po vybudovaní nového trávnika v roku 2015 sa projekt upravil tak, aby státisíce eur investovaných AS Trenčín do nového trávnika v roku 2015 nevyšli navnivoč. O tom poslanec Mičega vie už minimálne 9 mesiacov a tieto informácie, ktoré mal, jasne svedčili a svedčia o nemožnosti začať s výstavbou štadióna na jar 2016.
Na mestskom zastupiteľstve v júli 2015 predkladal zmluvu s AS Trenčín pán primátor. V jeho príhovore odzneli prognózy začiatku výstavby nového štadióna, ktoré v tej dobe objektívne, opakujem, ako prognózy, platili. Nasledujúci čas však priniesol zmeny, najdôležitejšiu som vysvetlil vyššie. Je nevyhnutné vo všeobecnosti skonštatovať, že optimálny čas potrebný na prípravu výstavby nového štadióna ( projektovanie, inžiniering, posudzovanie vplyvov na životné prostredie, územné konanie, stavebné konanie atď. ), teda projektu takého rozsahu akým nový štadión bez pochýb je, je možné prognózovať na 9 až cca 20 mesiacov. Tých 9 mesiacov je optimálna prognóza za predpokladu, že sú pripravené projektové dokumentácie. To je situácia v čase Rybníčkovho príhovoru na mestskom zastupiteľstve v júli 2015. Je to optimistická prognóza predpokladajúca bezproblémové konania bez vzniknutých vyvolaných časových obmedzení a treba spomenúť vtedy avizované veľké odhodlanie manažmentu AS Trenčín takúto optimistickú prognózu začatia výstavby nového štadióna zvládnuť. Tých 20 mesiacov je pesimistická prognóza, ale v podmienkach slovenskej legislatívy úplne bežná doba na získanie právoplatného stavebného povolenia na projekt takéhoto rozsahu. Záver je teda taký, že napriek nenaplnenej optimistickej prognózy začatia výstavby nového štadióna na jar 2016, sa skutočne nič neobvyklé nedeje. Jediné čo v súčasnosti nový štadión potrebuje je nechať manažérov AS Trenčín pracovať a neznervózňovať nezmyslami investorov odhodlaných investovať v našom meste! Ťahanie tejto kvázitémy do mestského zastupiteľstva je politikárčenie a je v rozpore s primárnou logikou. Investorom tejto stavby nie je mesto Trenčín, ale futbalový klub. Hneď prvý pokus poslanca Mičegu pretlačiť túto vec do rokovania zastupiteľstva konaného 8.6.2016 bol primátorom slušne, bezkonfliktne a najmä pragmaticky vyriešený a tomuto poslancovi ešte pred zastupiteľstvom mailom oznámený. Primátor vtedy pozval generálneho manažéra AS Trenčín na rokovanie zastupiteľstva, aby vysvetlil poslancom všetko, čo ich bude zaujímať. Nikto, ani poslanec Mičega sa ho po jeho vystúpení však na nič nespýtal! Pre poslanca Mičegu je samozrejme nekomfortné konfrontovať svoje fabulácie priamo so subjektom, ktorého sa vec týka najviac, teda s investorom - futbalovým klubom AS Trenčín. Do dnešného dňa AS Trenčín plne a bez najmenšieho problému dodržiava ustanovenia a termíny zmluvy uzatvorenej s Mestom Trenčín! Rovnako neexistuje ani dôvod spochybňovať finančnú pripravenosť investora.
V súčasnosti je projekt nového futbalového štadióna investora AS Trenčín v nasledovnom stave : Okresným úradom v Trenčíne je rozhodnutím právoplatne ukončené posudzovanie vplyvov stavby na životné prostredie. Stavebným úradom je prerušené územné konanie. Prerušené je na základe dohody navrhovateľa AS Trenčín a účastníkov konania, teda Mesta Trenčín a Združenia domových samospráv – občianskeho združenia, ktoré v konaniach na celom Slovensku presadzuje rôzne záujmy verejnosti. Na základe jednej z požiadaviek tohto občianskeho združenia bude najneskôr v októbri tohto roku vydokladované stavebnému úradu vyjadrenie odborne spôsobilej osoby ohľadom vplyvu nového štadióna na dynamickú dopravu v centre mesta. Všetky ostatné požiadavky tohto občianskeho združenia investor AS Trenčín splnil! To isté platí aj ohľadom požiadaviek ostatných účastníkov územného konania, ako je napríklad Trenčianska univerzita. Aj požiadavky tejto inštitúcie boli investorom do bodky splnené. V súčasnosti je podľa mojich informácií uskutočniteľnou ambíciou Investora zvládnuť procesy prípravy a začať s výstavbou nového futbalového štadióna na jar 2017. Verím, že sa nič neobvyklé nestane a táto prognóza bude naplnená.
Naposledy upravil/-a Luboš v 22.08.2016 12:17:53, upravené celkom 1 krát.
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2666
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Príspevok od užívateľa Luboš » 22.08.2016 12:16:59

Dovolil som si skopírovať z FCB
Légia Laugaricio: My, ako bežní ľudia a fanúšikovia nemáme čas sledovať vyjadrenia všetkých zainteresovaných. Díky teda aj za tvoj príspevok (ideálne by bolo uviesť aj zdroj, odkaz na vyjadrenie), každý si môže urobiť názor sám.
Jedno je však isté a budem sa opakovať: ľudia majú právo byť pravidelne, vecne a pravdivo informovaní! Takže ten posledný odsek o súčasnom stave je vec, ktorá nás všetkých zaujíma. Za hlavného informátora považujeme investora, teda klub AS Trenčín, ktorý by mal pravidelne, vecne a pravdivo informovať verejnosť a fanúšikov o aktuálnom STATUS QUO. Tým sa potom nebudú šíriť rôzne polemiky, polopravdy a iné dezinformácie.
Ivan Zelenka: Na tomto komentari je krasne vidiet,ako je to dobre,ked ruka ruku myje..Hovorit z pozicie mocenskej,je ako sme si uz zvykli,normalne.Saskarna okolo stadionu trva uz moc dlho a este dlho bude trvat.Akykolvek dotaz o diani okolo stadiona dany primatorovi alebo jeho podriadenym bol hned zamietnuty.takze ani termin rok 2017 nie je vierohodny.
Légia Laugaricio: apropo: vec výstavby štadióna je pre nás bez debaty dlhodobou témou číslo 1 a keď sa niečo okolo toho deje, treba o tom informovať, preto tá podpora aktivity p. Mičegu, nech už sú úmysly akékoľvek.
Výjazd do Viedne s týmto nesúvisí a nepolemizoval by som o tom, čo je momentálne dôležitejšie.
Ivan Zelenka: pre Légia Laugaricio... Spravna odpoved....predsa donekonecna si z ludi nejde robit sasky.....ty si mozu robit samy zo seba.
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2666
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Príspevok od užívateľa Luboš » 22.08.2016 12:22:47

Légia Laugaricio : PÁN PRIMÁTOR,
ponúkam priestor uplatniť demokraciu zdola
KEDY? a KDE? : V utorok 23. augusta 2016 o 15,00 hod. v priestoroch Centra seniorov na Sihoti v Trenčíne.
Minulý rok poslanci MsZ, vrátane mňa, podporili Rekonštrukciu futbalového štadióna, ako strategický projekt pre mesto Trenčín. Primátor mesta Mgr. Richard Rybníček vtedy avizoval začatie výstavby na jar 2016 a jej ukončenie na jeseň 2017.
So stavbou štadióna sa ešte nezačalo. Niektorí poslanci MsZ v júni, v júli a do tretice aj v auguste odmietli diskusiu o tomto projekte na pôde zastupiteľstva, ktorú som inicioval.
V ostatnom období evidujem na sociálnych sieťach šírenie niektorých dezinformácií týkajúcich sa tohto projektu a niektorých mojich krokov. NEPOKLADÁM ZA VHODNÉ, ABY SA ODBORNÁ A VECNÁ DISKUSIA K TEJTO TÉME PRESUNULA IBA NA SOCIÁLNE SIETE.

V súčasnosti prebieha aj rekonštrukcia Zimného štadióna Pavla Demitru, u ktorého došlo taktiež k posunu niektorých pôvodne avizovaných termínov jej dokončenia.

Aj na základe uvedeného som sa rozhodol na 23.8.2016 zvolať zasadnutie Výboru mestskej časti SEVER (VMČ). Jedná sa o zákonný inštitucionálny orgán v hierarchii samosprávy mesta Trenčín. Oba štadióny sa nachádzajú na Sihoti, teda na SEVERE a výsostne sa dotýkajú života obyvateľov a podnikateľov v tejto lokalite. Samotných športovcov všetkých vekových kategórií nevynímajúc.

Zároveň som sa rozhodol prijať výzvu primátora mesta Trenčín Mgr. Richarda Rybníčka na dialóg k tejto téme a umožniť jemu a zástupcom AS Trenčín a.s., aby nielen členom VMČ SEVER, ale najmä širokej verejnosti poskytli základné informácie o strategickom projekte Rekonštrukcia futbalového štadióna.

Týmto Vám to dávam na vedomie.

Zároveň Vás pozývam, aby ste si na priamo vypočuli informácie o týchto dvoch stavebných projektoch na Sihoti. Pracovné stretnutie sa uskutoční v utorok 23. augusta 2016 o 15,00 hod. v priestoroch Centra seniorov na Sihoti v Trenčíne.
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

Užívateľov profilový obrázok
Balrog
Príspevky: 928
Dátum registrácie: 07.08.2007 13:08:46
Bydlisko: jedine TRENČÍN:)

Príspevok od užívateľa Balrog » 22.08.2016 13:07:41

Kks, tak tomuto už ani divá sviňa nerozumie... keď je všetko také "cukríkové" ako píše, resp. hovorí pán exprednosta, tak nechápem, prečo je taký kua problém sem raz za mesiac napísať vyjadrenie, že robí sa toto a toto a chcú po nás ešte toto a bude to hotovo... šak nikto tu nechce presný dátum a čas otvorenia nového štadióna, len stačí vidieť, že sa niečo robí... lež tu je to ako na funuse... ticho striedajú náreky, len tá karavána ide stále ďalej...
Fandiť AS! That´s the spirit we need!

Napísať odpoveď