Štadión AS Trenčín

Diskusia k priestorom klubu AS Trenčín, štadiónom, fanshopom atď.

Moderátor: Moderátori

Jerry
Príspevky: 406
Dátum registrácie: 22.07.2011 11:46:13
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa Jerry » 01.03.2017 22:17:23

Martin, mám dve otázky. Prvá je, či neplánujete niečo provizorne urobiť s ozvučením na zápasoch? Bolo by to fajn, možno niečo ako externé reproduktory pred tribúnou viď.posledný domáci zápas minulej sezóny.
Druhá vec je skrz sieťok zápasových na bránkach. To že by mali byť pekne na kolmo našponované očakávam ako samozrejmosť, ale budú na jar nejaké iné? Myslím vzorom... Všimol som si na fotkách z tréningu že tieto pasikavé boli nahodené na tréningovej prenosnej bránke, takže zápasové asi už nebudú, či? :) Ď.

falco
Príspevky: 298
Dátum registrácie: 05.04.2014 06:55:09

Príspevok od užívateľa falco » 02.03.2017 06:12:47

Mat tak tvoje starosti [smilie=bananadance.gif]

Jerry
Príspevky: 406
Dátum registrácie: 22.07.2011 11:46:13
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa Jerry » 02.03.2017 09:08:29

falco napísal:Mat tak tvoje starosti [smilie=bananadance.gif]
Pamataj, kazdy detail je dobry detail ☝🏻☝🏻☝🏻😉 Preco vo vyspelych zahranicnych ligach na to dbaju? Lebo chcu aby vela veci vyzeralo dobre a perfekcionisticky a je to sucast profesionalneho zmyslania od A po Z. A mozno nielen vo futbale, vseobecne. Preto je zapad pred nami-hlavne zmyslanim.

GULIVER
Príspevky: 1485
Dátum registrácie: 11.12.2014 20:05:45

Príspevok od užívateľa GULIVER » 02.03.2017 09:23:54

Jerry a sietky...never ending stories [smilie=chair.gif]

Užívateľov profilový obrázok
18dominik18
Príspevky: 753
Dátum registrácie: 23.11.2012 15:47:04
Bydlisko: trencin

Príspevok od užívateľa 18dominik18 » 02.03.2017 13:15:36

Jerry ty keby podnikas do pol roka skrachuješ [smilie=clap.gif] [smilie=clap.gif] Vyhadzovat peniaze na stadion ktory ochvilu nebude
AS trencin

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 02.03.2017 15:48:15

Jerry napísal:Martin, mám dve otázky. Prvá je, či neplánujete niečo provizorne urobiť s ozvučením na zápasoch? Bolo by to fajn, možno niečo ako externé reproduktory pred tribúnou viď.posledný domáci zápas minulej sezóny.
Druhá vec je skrz sieťok zápasových na bránkach. To že by mali byť pekne na kolmo našponované očakávam ako samozrejmosť, ale budú na jar nejaké iné? Myslím vzorom... Všimol som si na fotkách z tréningu že tieto pasikavé boli nahodené na tréningovej prenosnej bránke, takže zápasové asi už nebudú, či? :) Ď.
ozvučenie sme čiastočne rekonštruovali počas leta a nemám informáciu o tom, že by sa malo v tomto smere niečo robiť... inštalácia prenosného systému je komplikovaná a nie je lacná...

ohľadom sietí, neviem čím nás chlapci starajúci sa o štadión prekvapia... hádam to bude v našich farbách :)

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 02.03.2017 15:49:35

btw. stále hľadíme záujemcov o prácu hospodárov na štadióne

snapshot
Príspevky: 2730
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 02.03.2017 19:29:55

Tymto chcem navrhnut, aby sme sa tu na fore vyskladali na nove sietky, aby sme zatvgorili jednu kapitolu [smilie=beer2.gif]
"Boh je laska" 1Jn 4:8

Jerry
Príspevky: 406
Dátum registrácie: 22.07.2011 11:46:13
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa Jerry » 03.03.2017 11:20:11

No, popravde neviem preco by som mal skrachovat. Nevies o mne co som, kto som a co robim, takze asi tak. A biznis ako taky ovladam velmi dobre a zatial uspesne. Takze o to pokoj. Druha vec-pises ze vyhadzovat peniaze na stadion ktory tu o chvilu nebude. Preco by nemal byt? AS predava hracov za 1 milion € a chces mi povedat ze par drobnych sa nenajde na normalne pekne siete ci reparaciu ozvucenia? Ved aj to je vizitka klubu. Mal som tu 2x priatelov z nemecka a sami mi hovorili ze preboha preco mate take zle ozvucenie? O stadione vedia, vela som im porozpraval o tom co je a ako bude. Tu ide o to ze treba mat moderne zmyslanie vo viacerich smeroch. Mozno niekomu niekde v Suci alebo na Bodovke je jedno ako vyzeraju siete (lebo u nich su 10 rokov tie iste ovisnute a dotrhane) ale mne veru nie. Chodim na AS kade tade a ked moze mat pekne a nasponovane siete Zilina, Slovan ci Senica, preco nie aj AS? Nehovoriac o zahranicnych ligach. Tam je to uplne bezna vec, rutina a nemusi im to ani nikto "pripominat".
Martin, to mi chces povedat ze o tomto nerozhoduje priamo klub ale len tak ako pride si rozhoduju ludia starajuci sa o stadion? :)

handel
Príspevky: 905
Dátum registrácie: 21.08.2011 18:53:54

Príspevok od užívateľa handel » 03.03.2017 13:09:02

Jerry, nechápem tvojej posadnutosti aby sieťky boli maximálne našponované. Veď od toho sú tam sieťky a nie nejaké kovové pletivo, aby sa lopta pri góle vnorila do siete, sieť sa krásne rozvlnila, to je tá najkrajšia futbalová poézia, toľkokrát opisovaná - a hlavne aby lopta zostala v bráne aby všetkým i divákom na druhej strane štadióna bolo jasné že je to gól, nie aby sa odrazila von.

Užívateľov profilový obrázok
18dominik18
Príspevky: 753
Dátum registrácie: 23.11.2012 15:47:04
Bydlisko: trencin

Príspevok od užívateľa 18dominik18 » 03.03.2017 16:52:03

Neviem v čom ty podnikaš ale asi si velmi štedry podnikatel lebo riešiš veci dost nepodstatne momentalne kedze čoskoro sa všetko zbura alebo bude menit za nove tak niektore veci čo tu pišeš je vyhsdzovanie penazi z okna a LL myslim patri k tym podnikatelom čo si rata kazde euro zarobene.A tie veci čo pises nie su v takom stave že ich treba vymenit aby sme mohli fungovat alebo nejak zasadne tym trpeli fanusikovia alebo futbal .
AS trencin

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 03.03.2017 19:32:36

jerry, ludia starajuci sa o stadion su klub a maju svoju zodpovednost, maju ludi, ktori ich maju leadovat, tak hadam to bude OK

vdaka za vsetky podnety, denna rezia klubu nie je lacna a klub chce okrem stadiona postavit aj treningove ihriska na ostrove, preto veci, ktore vedia este pockat, tak musia pockat, len upravy stadiona, aby sme mohli doma na jar hrat stoja niekolko tisic eur

budem trochu osobny teraz, ak chce niekto pochopit klub, staci sa na to pozriet cez vlastnu penazenku, cez vlastnu domacnost, rodinu, firmu... klub je na tom dnes skutocne dobre, vdaka praci mnozstva ludi a schopnosti obchodovat hracov a podpore kazdeho jedneho male sponzora, bez mecenasa alebo globalnej spolocnosti za svojim chrbtom... stat nam da na stadion 2,4 mil, potrebujeme minimalne 12,4 mil... treningove plochy na ostrove viac ako 1 mil... rocny rozpocet rastie z 1,2 na cca 2 mil... ked to dame dokopy, nie je to zas zlate tela... ale nestazujeme si a bojujeme, pracujeme a tesime sa na kazdy zapas...

pekny vecer

Užívateľov profilový obrázok
Juraj
Príspevky: 692
Dátum registrácie: 03.09.2014 20:48:39
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa Juraj » 04.03.2017 10:58:03

martin napísal: budem trochu osobny teraz, ak chce niekto pochopit klub, staci sa na to pozriet cez vlastnu penazenku, cez vlastnu domacnost, rodinu, firmu... klub je na tom dnes skutocne dobre, vdaka praci mnozstva ludi a schopnosti obchodovat hracov a podpore kazdeho jedneho male sponzora, bez mecenasa alebo globalnej spolocnosti za svojim chrbtom... stat nam da na stadion 2,4 mil, potrebujeme minimalne 12,4 mil... treningove plochy na ostrove viac ako 1 mil... rocny rozpocet rastie z 1,2 na cca 2 mil... ked to dame dokopy, nie je to zas zlate tela... ale nestazujeme si a bojujeme, pracujeme a tesime sa na kazdy zapas...

pekny vecer
Ďakujeme! [smilie=thumbsup.gif]
IBA VŠETCI SPOLU TO DOKÁŽEME !!!

Jerry
Príspevky: 406
Dátum registrácie: 22.07.2011 11:46:13
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa Jerry » 04.03.2017 19:08:46

18dominik18 napísal:Neviem v čom ty podnikaš ale asi si velmi štedry podnikatel lebo riešiš veci dost nepodstatne momentalne kedze čoskoro sa všetko zbura alebo bude menit za nove tak niektore veci čo tu pišeš je vyhsdzovanie penazi z okna a LL myslim patri k tym podnikatelom čo si rata kazde euro zarobene.A tie veci čo pises nie su v takom stave že ich treba vymenit aby sme mohli fungovat alebo nejak zasadne tym trpeli fanusikovia alebo futbal .
Predstav si že biznis čo mám mi ide veľmi dobre. Ak si myslíš že robím za pásom, tak si na omyle. Čo sa týka sieti, iba som sa opýtal a podotkol že som videl na fb na fotke zápasové sieťky na tréningových bránach, tak preto som sa zaujímal či budú na zápasy nejaké nové. A k príspevku nad týmto: Prečo potom Žilina, Slovan, Senica, Arsenal, Real Madrid či Manchester United atd.atd.majú tie sieťky našponované? Myslíš si že tam ľudia nevedia čo robia? Tu ide aj o imidž nie len o to že "zaveste si to ako chcete, však nech to už nejako tam je"... A Martin ďakujem za odpoveď. Ja plne chápem fungovanie klubu a fandím mu, sledujem dennodenné dianie a chodím v TN na futbal už 25 rokov takže som fanúšik telom aj dušou. Vízie sa mi páčia a dobre si to napísal [smilie=bow.gif]
A ostatní, nehejtujte ma tu, je tu slobodná diskusia a ja si tu môžem napísať v rámci témy štadión čo len chcem. Ja sa tu do vás nenavážam, nestarám, tak poprosím klud. To že vás to možno nezaujíma nejaké siete alebo vylepšováky skrz klubu a veci okolo neho, to je váš problém, nie môj. Sú aj ľudia ktorí si takéto veci všímajú a chcú aby boli dobre.

siravak
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 07.02.2015 11:20:20

Príspevok od užívateľa siravak » 05.03.2017 00:06:56

@Jerry

Totalne s tebou sushlasim. Vo vsetkom. Ci uz AS Trencin, alebo akakolvek firma potrebuje ludi, ktori su schopni vidiet veci do detailov. Ludia ako "Jerry a jeho sietky", ci "Mat tak tvoje problemy" zvyknu cumiet na svoje muzstvo pri "Dajto TV".

Napísať odpoveď