Štadión AS Trenčín

Diskusia k priestorom klubu AS Trenčín, štadiónom, fanshopom atď.

Moderátor: Moderátori

Filip89
Príspevky: 17
Dátum registrácie: 17.06.2017 13:58:45

Re: Štadión AS Trenčín

Príspevok od užívateľa Filip89 » 02.03.2018 17:42:00

snapshot napísal:
02.03.2018 16:45:44
PAni je to tazko cele. ale porovnavat sa s DAC, SBA, TT co sa tyka procesov stavby je scestne.

Na jednu stranu je dobre, ze mame holandskeho majitela. Na druhu stranu je to v tomto zlozitejsie. Jednoducho TT, SBA su napojeni na statny rozpocet, jasne ze sa da stavat lahsie. Tak isto vsetci traja, lahsie sa stavia aj bez povoleni ale lahsie sa dohaduje s p. Slavikom.

Dalsia vec je to som tu uz kritizoval, nie aby to dali papiere a projekty vybavit firme, ale najali si cloveka na to na TPP a to je podla mna chyba. Keby to robila profi firma uz staviame.
myslim, že len ty si nepochopil príspevok, takže ešte raz pre upresnenie.....nikto sa s nimi neporovnáva, čo sa týka procesov, ale čo sa týka informovanosti a vecí, ktoré suvisia s nejakou tou profesionalitou a vášňou dostať klub priamo do "kuchyne" plus dalšie veci, ktoré nesuvisia až tak s rozpočtom, ale skôr so zapálením ľudí pre vec.

domino2005
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 04.02.2018 13:08:26

Re: Štadión AS Trenčín

Príspevok od užívateľa domino2005 » 02.03.2018 22:49:04

Ale páni,vy ste ešte stále nepochopili,aký biznis model tým mysleli.Majiteľ,nedá do infraštruktúry ani cent,max prispeje niečo na chod klubu,aby jeho hráči mohli hrať,aby ich následne mohol predať,ale zisk tak ako u všetkých zahraničných spoločnosti pôsobiacich u nás naberie smer "pa,pa,Slovákia",však L.L to priamo povedal,že je obchodník,a nie investor.Ja mu to neberiem,len sa mi nepáči,že pri plánovanej výstavbe zneužili dôveru fanúšikov,spomeňme si na mimoriadne Mestské zastupiteľstva,atď..A zároveň,sa pýtam,k čomu to všetko bolo,keď už aj Nitra,ako nováčik súťaže,za pol roka dosiahol ohľadne realizácie štadióna,viac ako náš klub za celé desaťročie,a tu už nepomôže ani výhovorka,na prívatizerov,Slávikov,a neviem koho,a mám veľkú obavu,aby sme za pár rokov nehovorili,že čo by sme dali aj za takú skladačku,ako má Senica,keď už aj v lige budeme musieť ísť do vyhnanstva,pre nesplnenie kriterií,ak ešte ligu hrať budeme.

Filip89
Príspevky: 17
Dátum registrácie: 17.06.2017 13:58:45

Re: Štadión AS Trenčín

Príspevok od užívateľa Filip89 » 03.03.2018 06:10:32

domino2005 napísal:
02.03.2018 22:49:04
Ale páni,vy ste ešte stále nepochopili,aký biznis model tým mysleli.Majiteľ,nedá do infraštruktúry ani cent,max prispeje niečo na chod klubu,aby jeho hráči mohli hrať,aby ich následne mohol predať,ale zisk tak ako u všetkých zahraničných spoločnosti pôsobiacich u nás naberie smer "pa,pa,Slovákia",však L.L to priamo povedal,že je obchodník,a nie investor.Ja mu to neberiem,len sa mi nepáči,že pri plánovanej výstavbe zneužili dôveru fanúšikov,spomeňme si na mimoriadne Mestské zastupiteľstva,atď..A zároveň,sa pýtam,k čomu to všetko bolo,keď už aj Nitra,ako nováčik súťaže,za pol roka dosiahol ohľadne realizácie štadióna,viac ako náš klub za celé desaťročie,a tu už nepomôže ani výhovorka,na prívatizerov,Slávikov,a neviem koho,a mám veľkú obavu,aby sme za pár rokov nehovorili,že čo by sme dali aj za takú skladačku,ako má Senica,keď už aj v lige budeme musieť ísť do vyhnanstva,pre nesplnenie kriterií,ak ešte ligu hrať budeme.
To si vedľa a strašne prehanaš, keby to je tak, ako si napísal, tak sa neinvestuje do žiadnej akademie.......Určite by som s tým všetkým nespájal LL, ten toho dosť dokázal spraviť a taketo prehanačky a strielanie od buka do buka na jeho adresu sú skor smiešne.

Užívateľov profilový obrázok
nesto
Príspevky: 341
Dátum registrácie: 03.12.2008 17:17:36
Bydlisko: Brezina
Kontaktovať užívateľa:

Re: Štadión AS Trenčín

Príspevok od užívateľa nesto » 03.03.2018 07:07:37

O všetkom, čo sa okolo štadióna deje sme predsa informovaní. Nerozumiem vášmu vyplakávaniu.
ANDY RULES!

Užívateľov profilový obrázok
Balrog
Príspevky: 928
Dátum registrácie: 07.08.2007 13:08:46
Bydlisko: jedine TRENČÍN:)

Re: Štadión AS Trenčín

Príspevok od užívateľa Balrog » 03.03.2018 16:19:15

tak neviem ci sa tu zrovna vyplakava ale ok...
neviem asi potom niektori z nas maju iba vacsie naroky, ale ak tebe sucasny stav "informovania" a hlavne prace na stadione staci tak vpoho, mne (tipujem ze nielen mne) isto nie...
ved sa nejde stavat v centre mesta "Bajkonur" ale "iba" rekonstruovat stadion...
nikto nepovie kde je problem preco sa uz nestava, co sa vobec bude stavat atd. ved prva vizu tu bola este v case ked nebolo ani uzemne rozhodnutie a odvtedy nic nic nic...na priame otazky sa neodpoveda, nekomunikuje sa...nechapem...to ma niekto problem sa postavit a povedat prepacte posrali sme to lebo...???
ideme sa hrat na profi klub a pri prvej poriadnej akcii koname ako amateri sa co sa prvi raz stretli pri pive vratane PR... ako je to mozne ze pri treningovych plochach nebol taky bohovsky problem?!
Fandiť AS! That´s the spirit we need!

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Re: Štadión AS Trenčín

Príspevok od užívateľa baki » 04.03.2018 08:02:01

myslim, ze nesto si robil kozy.

Jerry
Príspevky: 406
Dátum registrácie: 22.07.2011 11:46:13
Bydlisko: Trenčín

Re: Štadión AS Trenčín

Príspevok od užívateľa Jerry » 04.03.2018 10:13:16

Filip89 napísal:
02.03.2018 12:26:04
Asi sa treba zmieriť s tým, že Trenčín "dosiahol svoj vrchol", kde to vyzeralo, že čo sa týka profesionality a koncepčnej práce patrí medzi to najlepšie u nás. Bohužiaľ, bolo to vtedy porovnanie jednookého so slepými. Teraz pri vzostupe a porovnani s napr. Dunajskou Stredou vyzerá práca v Trenčíne dosť amatersky, ked si to porovnáme a nastavuje to zrkadlo, ako sa má robiť futbal. Od štadiona, informácii, promo akcií, youtube a dalších komunikácií v mediach až po tú cestu vlastnej značky, napr dnes predstavujú vlastné muzeum, vlastné dresy špeciálne pre DAC, radosť ich sledovať ako to dokážu predať a s akou vášnou robia všetko okolo toho klubu......Nechcem moc vyčítať, lebo väčšina sa odvíja od finančnej stránky, aj ked veci, ako zápal pre fanúšikov a informovanosť sú vec, ktorá mi strašne vadí a nedá sa ospravedlniť. Uprimne, to je katastrofa. Rybníček ja chlap na správnom mieste, ktorý má dobré umysly aj myšlienky, len sa potrebuje obklopiť ludmi s podobným zmýšlaním a zápalom. Pri všetkej ucte k ludom, čo majú napr informovať o dianí v trenčíne. Je to dosť frustrujúce isť sem každý deň s maličkou nadejou, že konečne sa človek dozvie niečo o vizualizáciach, alebo obširnejších plánoch a každý deň ho čaká len to isté dookola. Ako keby klub žil len vo svojom vnútri kdesi v tej schátralej tribune a snažil sa oddeliť od fanúšikov.
No to je pravda. Aj mne to tak trochu pride ze AS v urcitej faze “zlyhava”. Naozaj ked vidim progres DAC (teraz ani tak nie na travniku od hracov) ale vsetko okolo toho od stadiona, PR, marketingu atd.pripada mi praca AS trosku taka malomestianska. Nevravim ze robite svoju pracu zle, prave AS asi ako prvy klub zacal robit kvalitne videa, zostrihy, rozne marketingove veci, pekne dresy, trosku “inak” ste chceli ponimat futbalovu scenu na Slovensku, ale v urcitej faze ako keby ste sa zasekli. Zasekli svojou tajomnostou, mensim informovanim, takoou svojskou zvlastnostou... Predtym ste mi prisli viac otvorenejsi, s vacsim emtuziazmom a to chytalo v pozitivnom slova zmysle aj ludi. Nalejme si vina, uz necitit take to silnejsie prepojenie fanusik-klub a naopak. Nieco ochladlo. A to nieco, nad tym sa musite v prvom rade zamysliet vy. Fanusik nemoze stracat doveru a motivaciu v nieco co mu bolo ponuknute, veril tomu. Zacnite byt viac inovativnejsi, sebavedomejsi, otvorenejsi. Nezahalujte veci pod rusko tajomstva a deku a nerobte v urcitom ohlade zo seba spiacu princeznu. Nemusime byt Real Madrid, ani Sparta, ale chcime viac. A presne DAC v urcitom smere ukazuje trend. Kaslem na nejaku mensinu, madarov, Vilagiho, Pacindu, Vidu, Kalmara, treba sa na to pozriet ako inspiraciu, celok. Bez stadiona sme nikto, to aj GM uz viackrat vyhlasil, potencial sa da naplnit iba s nim. Prosim AS, klub moj milovany, urobte si poriadok vo vlastnych radoch, naserte sa, motivujte sa, budte viac otvorenejsi voci fanusikom a ludom v meste, jedneho dna sa vam to vrati plnym “kotlom” a pridu aj uspechy vacsie ako tie onehda v nedavnej minulosti, i ked tie boli krasne a navzdy budu vecne 😉

Užívateľov profilový obrázok
havran blondak
Príspevky: 80
Dátum registrácie: 01.11.2015 10:02:11
Bydlisko: Trenčín

Re: Štadión AS Trenčín

Príspevok od užívateľa havran blondak » 07.03.2018 14:27:48

Martin nemohli by ste aspoň sem tam natočiť nejaké video alebo spraviť nejaké foto ohľadom výstavby. Aby sme vedeli či sa aj hýbu tie bagre alebo sa len presúvajú z miesta na miesto.😀

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Re: Štadión AS Trenčín

Príspevok od užívateľa martin » 07.03.2018 15:09:24

môžeme sa na to look :)
akonáhle bude niečo definitívne nové,
informáciu prinesieme

snapshot
Príspevky: 2728
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Re: Štadión AS Trenčín

Príspevok od užívateľa snapshot » 07.03.2018 17:49:10

martin napísal:
07.03.2018 15:09:24
môžeme sa na to look :)
akonáhle bude niečo definitívne nové,
informáciu prinesieme
Pokial si spominam, najali ste cloveka ktory riesi stadion. Poprosil by som nejaky rozhovor s nim aj ked iba par otazok. Dakujem
"Boh je laska" 1Jn 4:8

Užívateľov profilový obrázok
havran blondak
Príspevky: 80
Dátum registrácie: 01.11.2015 10:02:11
Bydlisko: Trenčín

Re: Štadión AS Trenčín

Príspevok od užívateľa havran blondak » 07.03.2018 20:12:45

Martin je už hotová nová vizualizácia štadióna ?

Užívateľov profilový obrázok
Balrog
Príspevky: 928
Dátum registrácie: 07.08.2007 13:08:46
Bydlisko: jedine TRENČÍN:)

Re: Štadión AS Trenčín

Príspevok od užívateľa Balrog » 07.03.2018 20:33:15

havran blondak napísal:
07.03.2018 20:12:45
Martin je už hotová nová vizualizácia štadióna ?
pripajam sa k otazke... apropos ako sa vlastne mohol hladat zhotovitel (v tom prvom kole) ked sa nevie co sa bude stavat???
Fandiť AS! That´s the spirit we need!

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Re: Štadión AS Trenčín

Príspevok od užívateľa martin » 08.03.2018 11:42:48

spoločne so zhotoviteľom sa na základe technológií, ktoré ponúkajú doťahujú detaily
zatiaľ nie je nič viac, ale proces napreduje, hoci to nie je ako v prípade štadiónov so skutočnou podporou štátu, posúvame sa
stále trváme na tom, že tu nechceme mať niečo ako má Myjava, Senica, preto s tým bojujeme
zatiaľ sami

Užívateľov profilový obrázok
Balrog
Príspevky: 928
Dátum registrácie: 07.08.2007 13:08:46
Bydlisko: jedine TRENČÍN:)

Re: Štadión AS Trenčín

Príspevok od užívateľa Balrog » 08.03.2018 12:24:54

martin napísal:
08.03.2018 11:42:48
spoločne so zhotoviteľom sa na základe technológií, ktoré ponúkajú doťahujú detaily
zatiaľ nie je nič viac, ale proces napreduje, hoci to nie je ako v prípade štadiónov so skutočnou podporou štátu, posúvame sa
stále trváme na tom, že tu nechceme mať niečo ako má Myjava, Senica, preto s tým bojujeme
zatiaľ sami
Martin ďakujem za odpoveď,
ale nedá mi... "spoločne so zhotoviteľom"... takže už zhotoviteľ je známy? to potom už nebude súťaž o zhotovenie či ako? nehovorím, že by mi to vadilo, bo v dnešnej dobe "marazmu" by mi bolo lautryfuk nech to kľudne zbúcha aj laci z bonaparte [smilie=construction.gif]
Fandiť AS! That´s the spirit we need!

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Re: Štadión AS Trenčín

Príspevok od užívateľa martin » 08.03.2018 13:07:51

:) vzhľadom na to, že do súťaže sa prihlásil iba jeden subjekt, súťaž bola zákonne zrušená (slovo zákonne v zmysle svojho významu, nie ako sa dnes v niektorých vrstvách chápe)... :)
preto sme pokračovali v rokovaniach s jedným záujemcom, laci to nie je

Napísať odpoveď