Štadión AS Trenčín

Diskusia k priestorom klubu AS Trenčín, štadiónom, fanshopom atď.

Moderátor: Moderátori

Musu
Príspevky: 1683
Dátum registrácie: 03.08.2007 15:19:05

Príspevok od užívateľa Musu » 27.02.2009 06:29:52

Poslem panovi La Lingovi 50 eur na novy stadion
Sú aj dôležitejšie veci ako futbal...

D.R.House
Príspevky: 468
Dátum registrácie: 24.01.2008 08:46:23

Príspevok od užívateľa D.R.House » 27.02.2009 06:40:21

Ako nechcem pichat do osieho hniezda no to ako zareagovalo mesto sa mozno dalo cakat. Ci uz je to zo strany mesta podraz alebo skutocne potrebuju setrit neriesme. Skor by som sa pytal preco vedenie klubu nechalo zajst tieto nemile skutocnosti az tak daleko.
Ved predsa stadion sa nedostane do takeho zleho stavu za 1 alebo dva mesiace. Je to dlhodoba zalezitost a mam taky dojem ze nik sa touto otazko vazne nezaoberal ...zacalo sa az vtedy ked ho chceli zavriet z bezpecnostnych dovodov. Ja viem ze boli vizie resp. plany ale toto boli kroky v urovni teorie ... Otazka stadiona sa mala riesit este vtedy ked sme hrali v CL. Teraz je problem aj s casom a aj s peniazmi.
Nic v zlom ale myslim ze v tomto smere klub resp. managment nezvladol situaciu.
pravda sa zle počúva

Užívateľov profilový obrázok
AS-ák
Príspevky: 112
Dátum registrácie: 19.03.2008 23:20:57
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa AS-ák » 27.02.2009 08:53:16

Hej hej, to je pravda. Malo sa to riešiť už dávnejšie a nie až keď nám horí pod zadkom. Inak pamätám si, že istý čas bol spravený plán nového štadióna. Bolo to aj na bilboardoch, taký nový oranžový štadión, neviem či si pamätáte. To keby tu je taký tak sme zahojený...
ANI TAK NEBOLO, ANI TAK NEBUDE.

ikotn
Príspevky: 1200
Dátum registrácie: 15.01.2008 11:01:13

Príspevok od užívateľa ikotn » 27.02.2009 09:12:56

AS-ák napísal:Hej hej, to je pravda. Malo sa to riešiť už dávnejšie a nie až keď nám horí pod zadkom. Inak pamätám si, že istý čas bol spravený plán nového štadióna. Bolo to aj na bilboardoch, taký nový oranžový štadión, neviem či si pamätáte. To keby tu je taký tak sme zahojený...
malo sa na nom pracovat po modernizacii trate... zeleninovy marketing :evil:

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2676
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Príspevok od užívateľa Luboš » 27.02.2009 09:13:22

D.R.House, AS-ák,
nehľadajte vinníka tam, kde nie je....toto skutočne "nevaľte" na menežment klubu 8)
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

Musu
Príspevky: 1683
Dátum registrácie: 03.08.2007 15:19:05

Príspevok od užívateľa Musu » 27.02.2009 09:24:30

Stadion v UH sa postavil a jemu podobny mal byt aj u nas, ako uz hore spominane, pri modernizacii ZSR....

Ale ako to bude vie len....

DAJTE LA LINGOVI POZEMKY PRI novej stavbe LAUGARICIO a uvidite 8)
Sú aj dôležitejšie veci ako futbal...

ikotn
Príspevky: 1200
Dátum registrácie: 15.01.2008 11:01:13

Príspevok od užívateľa ikotn » 27.02.2009 09:52:02

ja by som tralalakovi nic nepredaval, hlavne nie pozemky pod existujucim stadionom :? mohol by to byt jeho koniec :oops:

D.R.House
Príspevky: 468
Dátum registrácie: 24.01.2008 08:46:23

Príspevok od užívateľa D.R.House » 27.02.2009 09:59:24

Luboš napísal:D.R.House, AS-ák,
nehľadajte vinníka tam, kde nie je....toto skutočne "nevaľte" na menežment klubu 8)
A kto za to moze...? Iba mesto ... Tomu neveris ani sam...
Ja si myslim ze mesto i vedenie klubu... To ze teraz klub ma vacsiu snahu je len dosledok toho ze v minulosti sa o rekonstrukcii a stave stadiona nekomunikovalo s patricnym dorazom ... Podla mna vedenie aj mesto ..
pretoze stadion sa rozpadal a nikto s tychto ludi si to zrejme nevsimol.. a ak tak nie dostatocne... tieto veci sa mali riesit 3 roky dozadu ... mesto by dalo peniaze klub tiez a nebol by problem..Bud sa malo zacat diat nieco okol vystavby noveho stadiona alebo okolo rekonstrukcie... To co sa dialo bolo len teoretizovanie o moznych alternativach...
Tu nejde o to aby sme sa tu hadali pretoze vsetkym nam ide o to aby v TN zil futbal...
pravda sa zle počúva

shtava69
Príspevky: 46
Dátum registrácie: 06.08.2007 13:18:20

Príspevok od užívateľa shtava69 » 27.02.2009 16:19:31

takže chalani, a baby, teda ak tu nejaké sú. Vec sa má asi takto. Robím akurát na tejto téme, v sobotu by mala ísť von. Je pravda, že mesto škrtá, celkovo 1,13 milióna €. Súvisí to s hospodárskou krízou a Ficom. Tým, že sa jeho novelou daňového zákona zvýšila nezdaniteľná časť základu dane, obciam, mestám a vyšším územným celkom klesnú tento rok príjmy z podielových daní a teda budú mať menej peňazí ako čakali. V dohľadnom čase, budú teda museť škrtať všetky mestá, obce a kraje na Slovensku.
U nás sa to okrem štadióna týka podľa Cellera aj údržby ciest, čistenia hradného brala a podľa informácií z mesta ako aj samotného Hartmanna, s ktorým som sa vo štvrtok bavil, sa to týka aj hokejového štadióna. V žiadnej zápasnici to nenájdete, pretože peniaze dočasne pozastavil sám Celler a asi len on vie, čo konkrétne v škrtoch bude. My smrteľníci sa to dozvieme v apríli na rokovaní mestského zastupiteľstva, kde sa bude rozhodovať o zmenách v tohoročnom rozpočte. Asi tak.
V súčasnej situácii je teda len na klube ako sa zachová, a či La Ling dá čosi zo svojho vačku aj napriek tomu, že to nie je jeho majetok. Na druhej strane Ling je súkromník, a teda napríklad narozdiel od samosprávy mu zákon NEZAKAZUJE investovať aj do niečoho, čo nie je jeho. A pokiaľ to s TN futbalom myslí vážne, tak si hádam uvedomí, že tieto investície sa mu môžu vrátiť. Takže asi tak. Marek, dúfam, že neprestaneš pochybovať o mojej nestrannosti :D
:D :D

Užívateľov profilový obrázok
Forrest
Administrátor
Príspevky: 978
Dátum registrácie: 04.08.2007 18:09:41
Bydlisko: Trencin - Juh, Bratislava

Príspevok od užívateľa Forrest » 27.02.2009 16:57:56

Dik za info..
Takze tieto hratky s rozpoctom su zatial len v Cellerovej hlave (a mozno este v Kvasnickovej a Mertanovej).
Kazdopadne pri takychto skrtoch sa dalo cakat, ze ako prva hlava padne ta futbalova..

Som zvedavy ako zareaguje La Ling. Teraz uz skutocne nie je inej moznosti ako priliat nejake "energeticke napoje" z vlastnych zdrojov.

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2676
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Príspevok od užívateľa Luboš » 27.02.2009 17:40:59

Forrest,
sám si písal o veľkých problémoch aj v Holandsku....takže silne pochybujem, že by si Ling a jeho priatelia vyrábali ďalšie zbytočné dlhy zveľaďovaním cudzieho majetku...
......takže nesnívajme, ale dívajme sa reálne.... :?

a hlavne, nekrič hop, kým nepreskočíš = ligu sme ešte nevyhrali, to len by sme chceli vyhrať..... :?
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

Užívateľov profilový obrázok
Forrest
Administrátor
Príspevky: 978
Dátum registrácie: 04.08.2007 18:09:41
Bydlisko: Trencin - Juh, Bratislava

Príspevok od užívateľa Forrest » 27.02.2009 18:47:24

Aha vidis, Lubos..na to som akosi pozabudol. Zrejme som mal len taky chvilkovy zablesk optimizmu... :?

Užívateľov profilový obrázok
janoas
Príspevky: 809
Dátum registrácie: 03.08.2007 12:14:14

Príspevok od užívateľa janoas » 27.02.2009 21:53:00

Keby išlo o Duklu tak by sa niake peniaze od mesta na ňu vždy našli...

Užívateľov profilový obrázok
Balrog
Príspevky: 928
Dátum registrácie: 07.08.2007 13:08:46
Bydlisko: jedine TRENČÍN:)

Príspevok od užívateľa Balrog » 01.03.2009 17:51:43

už prešlo nejakých pár dní od zrušenia dotácie na štadión, ale tu stále nie je ani zmienky o tom, ako sa celá vec bude riešiť ďalej...
nehovoriac o tom, že majiteľ klubu sa nevyjadril k absolútne ničomu, počínajúc prijatím nového zákona (podľa ktorého musia nastať na všetkých štadiónoch patričné zmeny), končiac zrušením tejto dotácie...
určitú dobu bol v Trenčíne varený-pečený a minimálne raz za týždeň mal na tejto stránke nejaký "príhovor"... lenže túto sezónu, akoby uťal... tak neviem, vie on vôbec ešte, že to tu vlastní???
Fandiť AS! That´s the spirit we need!

ikotn
Príspevky: 1200
Dátum registrácie: 15.01.2008 11:01:13

Príspevok od užívateľa ikotn » 02.03.2009 10:06:23

perlicka a lá novy cas: v sobotnom vydani sa pisalo o problemoch stadionu v banskej bystrici a aky stadion bol pri clanku ako ilustracne foto? spravne hadate, nas :mrgreen:

Napísať odpoveď