Štadión AS Trenčín

Diskusia k priestorom klubu AS Trenčín, štadiónom, fanshopom atď.

Moderátor: Moderátori

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 10.02.2017 12:06:57

kto staval dom, alebo aspoň garáž, tak asi vie, čo treba všetko splniť... navyše, ak máte riešiť podania na prokuratúru... faktom je, že klub je tým prvým, ktorému na tom najviac zaleží, aby sme sa posúvali... a to nie je arogancia, ale fakt...

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 10.02.2017 12:08:00

havran blondak napísal:Pozname aspon firmu ktora bude stavat stadion?
keď to bude definitívne, zverejníme

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 10.02.2017 12:09:06

Juraj napísal:
Martin,na Slovensku je to bohužiaľ tak...
Ale po ohlásení vernostného programu som sa tešil na iný level komunikácie s fanúšikmi,ako je u nás bežné...
Čakal som väčšiu intenzitu komunikácie, vzájomnú dôveru,zdieľanie čiastkových úspechov aj neúspechov klubu spolu...
Asi som veľmi naivný...
vedel by si k tomu viac napísať, trochu to rozviesť? ďakujem

Užívateľov profilový obrázok
Juraj
Príspevky: 694
Dátum registrácie: 03.09.2014 20:48:39
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa Juraj » 11.02.2017 21:27:25

martin napísal:
Juraj napísal:
Martin,na Slovensku je to bohužiaľ tak...
Ale po ohlásení vernostného programu som sa tešil na iný level komunikácie s fanúšikmi,ako je u nás bežné...
Čakal som väčšiu intenzitu komunikácie, vzájomnú dôveru,zdieľanie čiastkových úspechov aj neúspechov klubu spolu...
Asi som veľmi naivný...
vedel by si k tomu viac napísať, trochu to rozviesť? ďakujem
My sme poskytli klubu v prihlasovacom dotazníku svoje osobné údaje.Už nie sme anonymní fanúšikovia,ale konkrétne osoby a tým sme prejavili dôveru klubu.Dennodenne prejavujeme záujem o dianie v obľúbenom klube návštevou stránok as a záujmom o každú,aj tú najmenšiu novinku,napriek neúspešnej jesennej časti sezóny...
Fandíme v každom zápase,keď hra nejde,trpíme v hľadisku a stále veríme v pozitívny obrat v prospech AS.Preto nás mrzí veľmi skúpe informovanie klubu najmä o plánovanej rekonštrukcii štadióna,veď práve preto nastalo veľké oslabenie kádra,najmä túto sezónu,alebo sa mýlim?Mlčanie zo strany klubu dáva priestor na rôzne špekulácie a poplašné správy.
Tiež to v nás vyvoláva dojem,že klub nám našu dôveru neopätuje...
My uvítame v mailoch aj malé pokroky,pochopíme aj prípadné čiastkové neúspechy,veď máme držať spolu v dobrom aj zlom...
A dozvedáme sa potom informácie z rôznych zdrojov,ktoré iba zbytočne zvyšujú nervozitu a neistotu...
A pritom stačí jeden krát týždenne,alebo,keď je viac noviniek aj viac krát informovať...
NAPRÍKLAD:problémy sú na prokuratúre z toho a toho dôvodu,obštrukcie robí Slávik,mesto,štát,problém je s nedostatkom peňazí,majiteľ klubu na rekonštrukciu dá toľko percent a zvyšok si musíme zohnať sami,zhotoviteľ stavby bude ten,do tohoto termínu...atď...
Hoci aká informácia priamo z klubu je lepšia,ako fámy,dohady a katastrofické scenáre...
Privítali by sme aj podrobné štatistiky každého hráča po každom zápase aj celej jesennej časti,informácie o hráčoch aj z ich súkromia,ktoré budú chcieť a môcť o sebe prezradiť,pravidelný rozhovor s trénerom,alebo s prezidentom o plánoch aspoň raz za mesiac,zľavu vo fanshope 50 percent v deň narodenín fanúšika,zľavu na permanentku atď...
NECH KAŽDÝ KTO CHCE Z FÓRUMU NAPÍŠE SVOJE NÁVRHY,AKO SI PREDSTAVUJE VERNOSTNÝ SYSTÉM KLUBU,NECH HO TVORÍME SPOLU S KLUBOM,KOMUNIKÁCIU,ZĽAVY,VÝHODY A POD...
Ako hovorí pán Štepka:"Já by som zatál len tolko..." [smilie=blush.gif]
IBA VŠETCI SPOLU TO DOKÁŽEME !!!

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 11.02.2017 21:56:08

suppper, toto je príspevok, ktorému je veľmi dobre rozumieť
jednoduchá odpoveď, viem, že niektoré veci môžeme zlepšiť
iné však zmeniť nedokážeme, keďže nie sú závislé na nás
príkladom je dohoda o zverejnení prestupov Madu, Bala s Waregenom

komunikácia z vedenia klubu je nielen na slovenské pomery nadštandardná
ak neberiem do úvahy nedávny veľký rozhovor s Lingom, diskusie v kine sú skutočne otvorené a zaujímavé

musím tu však povedať aj to, že niektoré veci vzhľadom na kapacity a možnosti klubu dnes neposunieme, časom určite, dnes však veľmi ťažko
boli sme 2x masjter, ale my nie sme slovan, trnava a sparta, hajduk alebo dokonca legia alebo razgrad rozhodne nie... učíme sa a hľadáme svoju cestu

skvelé je ale čítať navigáciu, akou je predchádzajúci príspevok

legolas380
Príspevky: 515
Dátum registrácie: 30.08.2010 20:08:24

Príspevok od užívateľa legolas380 » 12.02.2017 10:46:51

inac ohladom toho stadiona, mohla byt na stranke kludne sekcia informujuca o tom v akom stave sa to nachadza- napriklad by tam bol zoznam vsetkych papierov a faz ktore treba spravit aby sa stadion postavil a postupne by pribudali fajocky s tym co je uz vybavene, pripadne termin kedy bola podana nejaka ziadost na urad...+nejaka poznamka ze este treba daco doplnit... mozno by sli aj veci rychlejsie keby je tlak verejnosti na urad, na ktorom nieco nezmyselne dlho trci.... a ak chceme byt naozaj transparentni, kludne tam mozu byt aj konkretne sumy. boli by sme vzorom pre cele slovensko, a to by bola aj vasa reklama :)
Naposledy upravil/-a legolas380 v 12.02.2017 10:49:46, upravené celkom 1 krát.

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 12.02.2017 10:57:06

co su tie kamenne tvarnice za branou od sokolovne? to uz akoze staviame? [smilie=clown.gif]

Jerry
Príspevky: 406
Dátum registrácie: 22.07.2011 11:46:13
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa Jerry » 12.02.2017 23:26:56

Juraj, Legolas, palec hore za príspevky. Veľmi dobre ste to popísali a tak nejako by to malo +- vyzerať smerom od klubu ku fanúšikom. Nehovorím že by AS robilo niečo zle, ale stále je čo zlepšovať a ako povedal Martin, toto je správny "manuál" do budúcna čo by sa ešte dalo aplikovať a čo nie. Viacmenej sa dá všetko popísané. Tiež sa mi nepáči že klub veľmi málo informuje o vystavbe štadióna a ono to potom na tú slovenskú "mentalitu" aj tak funguje-v negatívnom slova zmysle. Stačí ak niekde v krčme chlap čosi zahlási, napr.že "Ling sa balí a odchádza, mám to od dobrého zdroja" alebo "hráči nemajú zaplatené výplaty, Rybníček neplatí načas, není sú lóve" atď.atď... A hneď sa potom svetom šíria nedobré reči na klub a jeho budúcnosť. V tomto by ste sa mali poučiť a byť možno trochu "iný" ako je zvykom na Slovensku. Viem že už trochu ste, ale chcelo by to ešte viac vytunovať... :) Ja týmto rečiam neverím inak, tieto som dal iba ako príklad čo sa môže v šenkoch šíriť. Ono stále treba makať na lepšom PR, marketingu. Hej, robíte to dobre ale, ale aj vždy je čo zlepšovať. Možno by pomohlo rozšírenie vášho teamu o min.jedného človeka. Nemusíte byť Sparta, Legia či Slovan, nemusí byť v klube 150 zamestnancov na všelijakých pozíciach, ale mierne vylepšiť aj túto sféru by možno nezaškodilo.

handel
Príspevky: 905
Dátum registrácie: 21.08.2011 18:53:54

Príspevok od užívateľa handel » 14.02.2017 15:05:05

a možno za tým neinformovaním je aj to že o zapchávaní vydieračskej papule bankovkami sa písať nedá...
ja som už predtým vravel že lacnejšie by vyšlo nechať mu konečne zakrútiť tým jeho skurveným slávičím krčikom...
čo je toto za kreténsky štát že takéto vydierania zákony umožnia?
http://komentare.hnonline.sk/dnes-pise/ ... cel-slavik
https://www.bystricoviny.sk/titulka/sla ... az-dunaju/
http://juzneslovensko.parameter.sk/sk/b ... c-stadionu
https://www.cas.sk/clanok/436048/bratis ... -pre-plac/
http://opive.sk/staviate-pivovar-pan-va ... uje-zivot/

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 14.02.2017 15:07:26

článok posúvame na budúci týždeň, verím, že budeme môcť oznámiť kompletizáciu jednej fázy príprav

uf
Príspevky: 91
Dátum registrácie: 19.08.2016 10:47:00

Príspevok od užívateľa uf » 15.02.2017 19:12:31

[smilie=beer2.gif] vďaka za to

Užívateľov profilový obrázok
havran blondak
Príspevky: 80
Dátum registrácie: 01.11.2015 10:02:11
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa havran blondak » 20.02.2017 12:24:34

Martin máš nejaké nové informácie o štadióne ?

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 20.02.2017 13:08:27

havran blondak napísal:Martin máš nejaké nové informácie o štadióne ?
tento týždeň by malo ísť niečo von, ak nás niekto opäť nedá na prokuratúru :)

Užívateľov profilový obrázok
havran blondak
Príspevky: 80
Dátum registrácie: 01.11.2015 10:02:11
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa havran blondak » 20.02.2017 17:49:23

Dík za odpoveď [smilie=band.gif]

Jerry
Príspevky: 406
Dátum registrácie: 22.07.2011 11:46:13
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa Jerry » 21.02.2017 01:00:10

Martin, mám 3 otázky. Prvá by bola ohladne OSB ohradenia okolo ihriska. Nespomínali ste že by sa to malo viac priblížiť ku ihrisku skrz vystavby? Stále je to ešte na pôvodnom mieste. Druhá sa týka toho "bordelu" hlavne za bránkou od váhu. Sú tam zrolované staré kusy trávnika, rôzne kopy bordelu atd., plánujete to odpratať do domáceho zápasu? Nevyzerá to teda dvakrát dobre keď to tam je takto. A tretia... počas zimy sa spomínali nejaké zmeny ohladne licencneho systému SFZ a ULK, že sa musíte už tomu prispôsobiť. O aké veci ide? Niekde som čítal že priestor za tribúnou bude bývať uzavrety. Čo všetko ste ako klub museli podniknúť skrz týchto "pravidiel"? Vyhrievaním a novou umelkou to začalo a ešte? :) Ď.

Napísať odpoveď