Štadión AS Trenčín

Diskusia k priestorom klubu AS Trenčín, štadiónom, fanshopom atď.

Moderátor: Moderátori

uf
Príspevky: 91
Dátum registrácie: 19.08.2016 10:47:00

Príspevok od užívateľa uf » 22.08.2016 14:17:58

tak,tak...a ja som optimista,ale ak sa vedenie drží toho,čo povedalo-priorita štadión,tak aj info ohladom toho by malo byť medzi prioritami [smilie=blink.gif]

uf
Príspevky: 91
Dátum registrácie: 19.08.2016 10:47:00

Príspevok od užívateľa uf » 23.08.2016 16:52:44

výborne napísaný rozhovor [smilie=beer2.gif] a ak by bol o pár dní skôr,mohlo byť menej nervov... [smilie=bow.gif]

Užívateľov profilový obrázok
Danny
Príspevky: 249
Dátum registrácie: 06.08.2007 07:53:52
Bydlisko: Trenčín, Juh

Príspevok od užívateľa Danny » 23.08.2016 17:44:37

uf, presne s Tebou súhlasím.
A ja odpoviem za všetkých na LL poslednú otázku. Trenčiansky futbal bol v totálnych sr...č...ch a možno pred kolapsom a ukončením činnosti. Zato čo sme dosiahli môžeme vďačiť len LL, Rybe, hráčom ktorých sem dotiahli a nikomu inému. Bez nich by futbal v TN už dávno nebol a na sihoť by sme chodili nie na krásny futbal, ale na nákupy do Auparku.
Je jasné, že s jedlom rastie chuť, ale nedá sa vyhrávať stále.

GULIVER
Príspevky: 1485
Dátum registrácie: 11.12.2014 20:05:45

Príspevok od užívateľa GULIVER » 23.08.2016 17:47:58

Som asi jediný, kto čakal nejaké reálné odpovede a rozhovor ho nenadchol.

Ved som sa nič nedozvedel, LL je starý lišiak, urobil dlhy rozhovor ale nic neprezradil.

snapshot
Príspevky: 2730
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 23.08.2016 18:41:00

GULIVER napísal:Som asi jediný, kto čakal nejaké reálné odpovede a rozhovor ho nenadchol.

Ved som sa nič nedozvedel, LL je starý lišiak, urobil dlhy rozhovor ale nic neprezradil.
Neviem, co presne cikal, ze otvorenie bude 12.7.2018?

Je to najvyssi manazer, nema prehlad o konkretnych detailoch. On ma dat ciel a viziu, ma ludi na to, aby to dosiahli. Takto je nastaveny manazment vo firmach a takto aj tu.

Prekvapil ma ten zaujem prezidenta Kisku napriklad
"Boh je laska" 1Jn 4:8

Užívateľov profilový obrázok
Zoso
Príspevky: 341
Dátum registrácie: 12.03.2009 00:15:00
Bydlisko: Trenčín,Istanbul

Príspevok od užívateľa Zoso » 23.08.2016 18:48:44

GULIVER napísal:Som asi jediný, kto čakal nejaké reálné odpovede a rozhovor ho nenadchol.

Ved som sa nič nedozvedel, LL je starý lišiak, urobil dlhy rozhovor ale nic neprezradil.
To mas ako s fanusikmi konspiracnych teorii, tiez ich nepresvedcis ani hmatatelnymi dokazmi.

Vsetko podstatne bolo vysvetlene.

GULIVER
Príspevky: 1485
Dátum registrácie: 11.12.2014 20:05:45

Príspevok od užívateľa GULIVER » 23.08.2016 20:14:23

Ja neviem, iba mám z toho rozhovoru pocit, že bolo povedané iba to čo chceli ludia počut. Bolo tam par zaujimavosti, ako ukradnutie Rundica bez vedomia AS. Vo svete sa bezne robi, ze pol roka pred koncom zmluvy podpise iny klub daneho hraca, co aj pan LL potvrdil, ked riesil Kessela, ale nadaval na slovan...

Stadion bude, ihriska budu... toto ma mrzi, lebo su to stale len reci, nikto nevie ako to v skutocnosti je/bude, v akom to je stave, kde vlastne maju byt tie treningove plochy a atd...

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 23.08.2016 20:23:33

ja rozhovor s LL hodnotim pozitivne a vobec si nemyslim, ze tam boli prazdne frazy. povedal aj to, na co som tu upozornoval, a sice, ze ma 60 rokov a nemoze garantovat, ze tu bude 10 alebo 20 rokov. preto je dolezite, aby sa cosi konecne vybudovalo. potom bude klub atraktivnejsi pre dalsich investorov. ja verim, ze pred svojim odchodom (nech pride co najneskor) najde niekoho slusneho, ktoremu to odovzda. pokial ide o jeho odpoved ku stadionu, prihlasil sa ku vystavbe v planovanom termine, ten je tusim rok 2018, ak hovorime o cerpani statnej dotacie. mohol povedat aj viac, to je jasne. ale na jeho styl komunikacie sme si uz zvykli.

Užívateľov profilový obrázok
Juraj
Príspevky: 692
Dátum registrácie: 03.09.2014 20:48:39
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa Juraj » 23.08.2016 20:50:18

GULIVER napísal:Ja neviem, iba mám z toho rozhovoru pocit, že bolo povedané iba to čo chceli ludia počut. Bolo tam par zaujimavosti, ako ukradnutie Rundica bez vedomia AS. Vo svete sa bezne robi, ze pol roka pred koncom zmluvy podpise iny klub daneho hraca, co aj pan LL potvrdil, ked riesil Kessela, ale nadaval na slovan...

Stadion bude, ihriska budu... toto ma mrzi, lebo su to stale len reci, nikto nevie ako to v skutocnosti je/bude, v akom to je stave, kde vlastne maju byt tie treningove plochy a atd...
Tréningové plochy budú na ostrove-dve-jedna z hlavnej plochy a druhá nová,po montáži vyhrievania sa na hlavnú plochu položí nová umelka,niekedy v októbri,novembri...
Inak by sme v jarnej časti nemohli hrať doma...
Mňa ten rozhovor potešil,aj keď tam nebolo nič konkrétne,len mám obavu,či sa po odchode LL nájdu ochotní sponzori,aby to nebolo ako pred jeho príchodom...
VEĽKÁ VĎAKA Mr. LA LING ZA VŠETKO!!!
MY NEVĎAČNÍ SME UŽ SKORO ZABUDLI !!!
Dúfam,že skauting už bude tak rozbehnutý,že sa uživíme prestupmi,prípadne kvalitnými odchovancami,lebo nerobme si ilúzie o ochote sponzorov v regióne investovať do futbalu a silu fanúšikovskej základne vidíme stále-2 x double,atraktívny futbal a záujem stále malý a po zlom začiatku sezóny ešte poklesol...
Dnes som zrovna čítal v novej knihe,ako pekne to začínalo v Jednote Trenčín na začiatku,ako sa ľudia spojili,aj fanúšikovia a ako to napokon dopadlo-opäť"každý na vlastnom piesočku"a rozdrobenosť...
Mám obavu,aby sa po odchode LL história nozopakovala,lebo my Slováci a obvzlášť Trenčania sme nepoučiteľní...a nevďační...
A preto si stále myslím,že u nás to môže fungovať iba vtedy a dovtedy kým budeme jednotní!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
IBA VŠETCI SPOLU TO DOKÁŽEME !!!

peter
Príspevky: 16
Dátum registrácie: 25.06.2013 06:37:25

co píšu na Fb

Príspevok od užívateľa peter » 23.08.2016 23:37:13

Dnes bol pozvaný primátor Rybníček a jeho brat GM AS Trenčín na VMČ Sever , aby povedali prítomným občanom , prečo sa verejne a na verejnosti nehovorí o problémoch výstavby-nevýstavby futbalového štadiona . MEŠKÁ SA UŽ 1 ROK !!! A termím dokončenia je už stanovený na leto 2018 . Ludia prišli , ale Rybníčkovci mali iné plány , iné dôležitejšie programy a priority ,ako sa baviť s obyčajnými ludmi . Opäť sa potvrdilo to známe , že občania , voliči sú dôležití len pred volbami .

Miloš Mičega
Príspevky: 14
Dátum registrácie: 20.08.2016 04:53:01

Príspevok od užívateľa Miloš Mičega » 24.08.2016 05:34:30

Ospravedlnenie primátora z neúčasti dám aj tu. Len pripomeniem, že TRIKRÁT (jún, júl a august) sa mi nepodarilo presadiť rokovanie o štadióne na zastupiteľstve. Všetko možné sa dozvedám na FB a kdekoľvek inde, len nie tam, kde si to viem aj osobne overiť. Som zvyknutý predkladať nielen pravdivé údaje, ale najmä overiteľné. Aj preto sa nepúšťam do odborných debát o tejto téme na nete. Ten má slúžiť len ako doplnok k odbornej debate, čo je OK. Bez základných informácií je to priestor na šírenie nepravdivých informácií a polopravdy.

Predsa ešte jednu poznámku. Všimnite si prosím, s kým sa bude o štadióne debatovať, teda kto má byť informovaní.

Ospravedlnenie primátora Rybníčka, doručené večer pred rokovaním VMČ SEVER, citát :


Vážený pán predseda VMČ Sever, vážení páni poslanci za VMČ Sever,

pred pár hodinami som sa vrátil z krátkeho pobytu v zahraničí. Zajtra dopoludnia cestujem na niekoľko týždňov dopredu plánované pracovné rokovania do Bratislavy. Keďže som nebol nijako dopredu upozornený, že plánujete mimoriadne zasadnutie VMČ Sever k téme futbalového a zimného štadióna, nevedel som si ani prispôsobiť program. Aj z tohto dôvodu sa vám ospravedlňujem z tohto mimoriadneho rokovania.

Hneď po mojom návrate z riadnej dovolenky budem v prvej polovici septembra iniciovať spoločné stretnutie s poslancami na tému futbalového štadióna a budem sa snažiť nájsť spoločné rozhodnutie, ako budeme v tejto veci ďalej postupovať. Píšem to aj preto, že zmluva medzi AS Trenčín a Mestom Trenčín sa riadne dodržiava a plní, investorom stavby nie je mesto ale súkromný futbalový klub, ktorého rozhodujúci akcionár a investor pôsobí v tomto meste už osem rokov a dokázal z upadajúceho provinčného klubu vybudovať z vlastných peňazí, rešpektovaný futbalový produkt známy už aj v Európe. Z môjho pohľadu bolo či už zo strany generálneho manažéra futbalového klubu a následne zo strany viceprimátora mesta vysvetlené do podrobnosti všetko,ohľadom súčasných administratívnych procesov. Ak to však bude potrebné ešte raz zopakovať, tak nedbám, ale budem sa chcieť na spoločnom postupe dohodnúť so všetkými poslancami, ktorí budú mať o to záuem. Pre mňa je podstatné to, že mnohé problémy okolo futbalového a hokejového štadióna sa už vyriešili a ďalšie sa riešia a výsledok bude taký, ako očakáva verejnosť. Trenčín bude mať nový futbalový štadión a postupne vylepšovaný hokejový štadión.

Prosím, dovoľte mi Vám ešte zdvorilo pripomenúť, že otázky rekonštrukcie futbalového a hokejového štadióna, rovnako tak športovej haly ako aj rekonštrukcie Mierového námestia, výstavby podchodu pod Chynoranskú trať, úpravy hradného brala, križovatky pod mostom, príprava dokumentov tvoriacich budúcnosť Centrálnej mestskej zóny a ďalšie podobné akcie sú a budú vždy z mojej pozície vnímané ako celomestské témy bez ohľadu na to, v ktorej mestskej časti sa nachádzajú. Aj z tohto dôvodu sú pre mňa pri týchto témach vždy dôležité a smerodajné rokovania a hlasovania v mestskom parlamente.

S pozdravom

Richard Rybníček
__________________________________________________________

Takže moja otázka : . S kým sa bude o štadióne debatovať, teda kto má byť informovaní?

Odpovedať si môže každý sám.
Nápoveda : Našli ste sa tam?

Užívateľov profilový obrázok
Verný fanúšik
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 09.08.2016 20:36:31

Príspevok od užívateľa Verný fanúšik » 24.08.2016 06:12:29

Zo včerajšieho zasadnutia som mal rozpačité dojmy. Najmä preto, že z informácie pred zasadnutím vyzeralo, že tam budú prítomní primátor aj prezident klubu AS. Ako bolo na zasadnutí oznámené Róbert Rybníček sa ospravedlnil ihneď po obdržaní pozvánky, Richard Rybníček e-mailom večer pred zasadnutím. Bolo by korektné od organizátora uviesť dopredu, že pre cestovné povinnosti nemal potvrdenú účasť na zasadnutí ani jedného z nich. Myslím si, že primátor v e-maili jasne napísal, že štadión sa postaví podľa plánu a informácie budú podané v septembri. V kombinácii s tým, čo povedal La Ling v rozhovore je to pre mňa zásadná, pozitívna informácia.

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2672
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Príspevok od užívateľa Luboš » 24.08.2016 06:30:46

Nechapem... Ospravedlnenia neberiem...občan mesta je nepodstatny...hlavne mister Rybnicek ze som vas volil....a prezident klubu si nasiel tiez vyhovorku... [smilie=baby.gif]
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

Musu
Príspevky: 1683
Dátum registrácie: 03.08.2007 15:19:05

Príspevok od užívateľa Musu » 24.08.2016 06:40:09

GULIVER napísal:Som asi jediný, kto čakal nejaké reálné odpovede a rozhovor ho nenadchol.

Ved som sa nič nedozvedel, LL je starý lišiak, urobil dlhy rozhovor ale nic neprezradil.
Ja mam podobny pocit
Sú aj dôležitejšie veci ako futbal...

Užívateľov profilový obrázok
Balrog
Príspevky: 928
Dátum registrácie: 07.08.2007 13:08:46
Bydlisko: jedine TRENČÍN:)

Príspevok od užívateľa Balrog » 24.08.2016 07:36:12

to je presne ako to tu už niekto písal... občan je dôležitý iba týždeň pred voľbami a minútu po vyhlásení výsledkov volieb kedy sa pro forma "ďakuje"...

pointa celého problému "štadióna" nespočíva v tom, že by sa nerobilo, alebo nechcelo robiť... iba v tom, že sa rozhodlo neinformovať alebo informovať až keď bude "po" (rozumej, keď o tom budú čvirikať aj vrabce na strechách)... a pritom práve cez média a informácie v nich by sa dal robiť "tlak" aj na príslušné inštitúcie či tých "aktivistov", ktorí nemajú čo na práci iba vyrývať a podobne (viď feši z pétržky)...
Fandiť AS! That´s the spirit we need!

Napísať odpoveď