Štadión AS Trenčín

Diskusia k priestorom klubu AS Trenčín, štadiónom, fanshopom atď.

Moderátor: Moderátori

Musu
Príspevky: 1683
Dátum registrácie: 03.08.2007 15:19:05

Príspevok od užívateľa Musu » 05.05.2016 10:36:24

Sú aj dôležitejšie veci ako futbal...

traffic
Príspevky: 31
Dátum registrácie: 18.05.2014 21:40:07

Príspevok od užívateľa traffic » 05.05.2016 11:17:21

Mafian to urcite nie je, ani s Auparkom nic nema, skor taky ten vsevedko co sa do vsetkeho musi montovat a postupne rozsiril pole svojej posobnosti po celom Slovensku, aby branil chudakov obcanov proti investorom.
Okresny urad urcil, ze stadion nebude musiet prejst posudzovanim vplyvu na zivotne prostredie a ten blbec podal proti tomu rozhodnutiu odvolanie, takze sa to vsetko natiahne.
Inak medzi priatelmi ma jedneho znameho trencianskeho aktivistu, tak rozmyslam ci vietor nefuka aj odtial.

GULIVER
Príspevky: 1486
Dátum registrácie: 11.12.2014 20:05:45

Príspevok od užívateľa GULIVER » 05.05.2016 11:30:27

Tak znova sa nám to natiahne, dúfam že nezruší. Vždy sa nájde niekto, komu sa nepáči alebo má problém s tým čo chce väčšina. Nechápem čo má ten *** za problém, ani nie je odtialto. So žiadnou rekonštrukciou nie je žiady problém, ale do štadióna sa bude vŕtať.

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 05.05.2016 12:57:05

co sa natiahne? o co ide? ja stale neviem. co ma nejaky debilko z petrzalky s nasim stadionom? ja som o nom nikdy nic nepocul. co toto ma znamenat? aky trenciansky aktivista je jeho kamos? moze tu niekto strucne a jasne napisat, o co tu ide? dakujem.

Užívateľov profilový obrázok
matt-666
Príspevky: 961
Dátum registrácie: 07.08.2010 17:28:11
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa matt-666 » 05.05.2016 13:10:40

Okresny urad urcil, ze stadion nebude musiet prejst posudzovanim vplyvu na zivotne prostredie a ten blbec podal proti tomu rozhodnutiu odvolanie

jasnejsie to uz nejde .. mne len nejde do hlavy ako moze cudzi clovek odvolavat sa voci rozhodnutiu uradu v inom meste

uzemne konanie sa tak pozastavilo, kym mesto vyriesi toto odvolanie .. verim, ze sa to zamietne a pokracujeme dalej .. obavam sa ale ze neprajnici vytiahnu coskoro silnejsie zbrane

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 05.05.2016 14:15:25

dobre, uz som rozdychal prvotny sok a pokusim sa nebyt vulgarny. takze orgán belasy nam tu ide robit bordel. existuje nejaka moznost, ze by stadion nepresiel konanim o zatazi na zivotne prostredie? nie je to ani chemicka tovaren ani jadrova elektraren. bude stat v zastavanej oblasti a nahradi stadion, ktory tam uz aj tak stoji. myslim, ze vysledok by bol dopredu jasny. stadion by tym konanim presiel. o co vlastne ide tomu orgánovi belasemu? aby sa to natahovalo a aby trencin prisiel o statnu dotaciu? este tu niekto pisal, ze zmienovany orgán belasy je napojeny na nejakeho tunajsieho "aktivistu". vieme meno toho "aktivistu"? betak, brazda, lifka etc. je to niektory z tychto? vela "aktivistov" nepoznam. aby sme vedeli, odkial fuka vietor.

len by ma zaujimalo, co z toho ten panacik ma, ked nam ublizuje. honi si na tom ego a lepsie sa mu bude doma zaspavat?

handel
Príspevky: 905
Dátum registrácie: 21.08.2011 18:53:54

Príspevok od užívateľa handel » 05.05.2016 15:04:51

Tu je ten Slávikov spriatelený vták: Norbert Brázda
https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... =3&theater
Na jeho FB je vidieť mnohé aktivity voči primátorovi ktorého má očividne riadne v zuboch.
Občania ho za poslanca nezvolili, tak sa im za to teraz pomstí
(možno aj s podobne odvrhnutým kámošom Lifkom, ktorý sa zapája do jeho diskusií a pamätáme že počas poslancovania už proti štadiónu vehementne hlasoval a odmietal ho).

absolut
Príspevky: 308
Dátum registrácie: 20.01.2014 14:26:56

Príspevok od užívateľa absolut » 05.05.2016 15:41:12

Martin, čo to pre nás znamená? Tu už evidentne niekto klubu hádže polená pod nohy.

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 05.05.2016 16:04:09

takze brazda... a lifka? ten bude robit zle nasmu futbalu hadam aj z onoho sveta [smilie=angry.gif] pokojne by zil s vedomim, ze znicil futbal v trencine. co mu rybnickovci kefuju manzelku? kde sa v nom berie tolka zloba? alebo je za to plateny? toto uz snad ani pravda nie je. nedivil by som sa, ak by LL odisiel. ale vazne nie... ani ja nemam rad primatora rybnicka, nikdy som ho nevolil a ani ho nikdy volit nebudem (ci uz na komunalnej alebo celostatnej urovni), ale stadion predsa nie je o rybnickovi. stadion je verejny zaujem. nikto ho odtialto neodnesie na chrbte. podla mna pripomienka o zatazi na zivotne prostredie nema sancu prejst a ti chudaci to robia len preto, aby robili neustale bordel. chybu spravil aj primator a poslanci, ktori to schvalili. mali pocitat s tym, ze nejaki kripli do toho zacnu vrtat a to konanie o envirozatazi spravit. chybu robi podla mna aj investor. taketo netahovanie vystavby len nahrava slaboduchym "gagajom, tarajom a prdusom", ak mozem pouzit slova klasika. klub o vystavbe neinformuje, o vsetkom sa mlci a vznikaju rozne podozrenia, ze preco. nie je vsetko s kostolnym poriadkom? brazdovci a lifkovci len po tomto prahnu. lifka bude po smrti na tom stadione hadam aj strasit. este povie, ze 100 rokov nic nevyhrame a dopadneme ako benfica lisabon... ale nechcem to zlahcovat.

traffic
Príspevky: 31
Dátum registrácie: 18.05.2014 21:40:07

Príspevok od užívateľa traffic » 05.05.2016 19:29:25

Este by som to nedramatizoval, je mozne ze do mesiaca tu namietku zamietnu a pojde sa v konani dalej.
Netvrdim, ze za tym musia byt aktivisti z Trencina, ale dobre viem, ze pred schvalovanim zmluvy boli jedny z tych, ktori tu zmluvu kritizovali a dodnes su v podstate Rybnickovou opoziciou. Ten Petrzalsky bojovnik za vseobecne blaho rype do veci v ramci celeho Slovenska a mozno je to iba jeho iniciativa, len som zvedavy z coho zije a kde na to berie cas.
Ja uz tohoto primatora beriem s rezervou, vela sa nakecalo a malo splnilo, ale stadion je vyssi zaujem, ako niekto pisal verejny. Ta ruina co nam ostala, je hanba klubu aj mesta. V tomto maju "Rybnickovci" moju podporu, aby sa to pohlo, dovtedy pokial sa neukazu nejake spekulacie a to dufam, ze nie.
Toto informacne vakuum okolo vystavby zo strany klubu nerobi dobrotu a potom je clovek odkazany na domnienky. Stale nebolo presne zadefinovane financovanie vystavby a dufam, ze toto uz maju komplet vyriesene a zdroje zabezpecene, nemyslim, ze by to malo byt nieco tajne.

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 05.05.2016 20:43:43

absolut napísal:Martin, čo to pre nás znamená? Tu už evidentne niekto klubu hádže polená pod nohy.
martin ti urcite neodpovie.

Užívateľov profilový obrázok
Axel Wers
Príspevky: 620
Dátum registrácie: 22.09.2007 21:04:05
Bydlisko: Trenčín - Juch
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Axel Wers » 05.05.2016 20:55:08

No a čo ten štadión pri Laugu?
VICTORIAE AVGVSTORV(m) EXERCITUS QVI LAV GARICIONE SEDIT MIL(ites) L(egionis) II DCCCLV (Marcus Valerrius) MAXIMIANUS LEG(atus) LEG (ionis) II AD(iutricis) CVR(avit) F(aciendum)

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 05.05.2016 21:51:25

podla mna je stadion pri laugariciu nerealny z dvoch dovodov.

1. lokalita je urcena na komercne ucely a nie na sportovisko. asi sa tam budu stavat dalsie obchodaky, sklady, kancelarske priestory, haly...

2. lokalita je privelmi vzdialena od zel. stanice. ak by sme hrali napr. s vyblednutymi, tak by isli cez cele mesto. museli by ich tam vozit len autobusmi. logistika by tam bola narocna.

nejaky trtko z petrzalky nam predsa nemoze prekazit vystavbu stadiona. tu uz kde by sme boli?

Užívateľov profilový obrázok
Juraj
Príspevky: 693
Dátum registrácie: 03.09.2014 20:48:39
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa Juraj » 05.05.2016 22:30:31

Ja nechápem,že sa to stále naťahuje...
Prezident klubu je brat primátora-už dávno sa malo stavať,primátor má mať páky na to aby to potlačil,veď už je tam druhé obdobie!!! [smilie=angry.gif]
IBA VŠETCI SPOLU TO DOKÁŽEME !!!

Užívateľov profilový obrázok
Axel Wers
Príspevky: 620
Dátum registrácie: 22.09.2007 21:04:05
Bydlisko: Trenčín - Juch
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Axel Wers » 06.05.2016 09:17:44

baki napísal:1. lokalita je urcena na komercne ucely a nie na sportovisko. asi sa tam budu stavat dalsie obchodaky, sklady, kancelarske priestory, haly...
A šport nie je komercia? :D Obchoďákov je tam už dosť a plocha je tam veľká. Ak by boli prachy, tak by sa tam mohlo postaviť veľké športové centrum haly pre hádzanú, basketbal a volejbal, všetko by bolo na jednom mieste.
2. lokalita je privelmi vzdialena od zel. stanice. ak by sme hrali napr. s vyblednutymi, tak by isli cez cele mesto. museli by ich tam vozit len autobusmi. logistika by tam bola narocna.
Myslím, že nikoho netrápi ako by sa vyblednutí mali dostaviť na štadión, nech aj kanálmi idú :)
VICTORIAE AVGVSTORV(m) EXERCITUS QVI LAV GARICIONE SEDIT MIL(ites) L(egionis) II DCCCLV (Marcus Valerrius) MAXIMIANUS LEG(atus) LEG (ionis) II AD(iutricis) CVR(avit) F(aciendum)

Napísať odpoveď