Štadión AS Trenčín

Diskusia k priestorom klubu AS Trenčín, štadiónom, fanshopom atď.

Moderátor: Moderátori

handel
Príspevky: 905
Dátum registrácie: 21.08.2011 18:53:54

Príspevok od užívateľa handel » 12.04.2016 10:43:31

Jerry napísal:Druha vec su LED reklamy, predcasom si tu nieco mierne nacrtol-ich rozsirenie, nemate v plane ich rozsirit v spolupraci s VRM aj za obe branky?
čo si ty reklamný agent, alebo [smilie=clown.gif] ?
neuveriteľné že po otravovaní a odpútavaní pozornosti od hry blikotajúcimi reklamami ešte aj tam kde to nebolo volá fanúšik??! [smilie=wall.gif]

Jerry
Príspevky: 406
Dátum registrácie: 22.07.2011 11:46:13
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa Jerry » 12.04.2016 13:27:52

Nie, neni som reklamny agent, ale clovek co si vie vsimat aj detaily a vnima veci moderne a progresivne. Ked vam to je jedno pripadne taketo veci su neni z vasho sudka, to je vas nazor, moj nazor je taky, ze keby mame reklamne led bannery aj za brankami (bez ohladu ci uz je novy stadion alebo nie) tak to zatraktivni reklamnu cast pre sponzorov-terajsich i potencionalnych novych. Vyzera to atraktivnejsie, vid.zahranicne ligy kde to maju skoro uz vsade a u nas ZA a TT. Sietky spominam preto lebo nebyt mna kedysi, tak by doteraz asi viseli ako niekde v Suci a mozno by sme mali stale tie bielomodre co boli minuly rok. Teraz mame pekne v klubovych farbach a je vidiet ze su neni este dosponovane na maximum. Aj taketo detaily robia klub co sa tyka videneho v tv alebo nazivo atraktivnejsim a neni vsetko len o prvom muzstve. Treba si uvedomit ze uz sme neni ten "druholigovy" klub ci novacik v Corgone, ale klub ktory momentalne udava uz druhy rok ton nasej lige a aj na zapasy chodi mnozstvo agentov z celeho kontinentu. Preto by bolo fajn, aby aspon to co sa da mimo stavby stadiona urobit v ramci moznosti tip-top.

handel
Príspevky: 905
Dátum registrácie: 21.08.2011 18:53:54

Príspevok od užívateľa handel » 12.04.2016 13:57:28

Neviem aké mizivé percento divákov si všíma či sú sieťky došponované na roztrhnutie, ale budiž, to mi je fuk.
Mne kedysi boli ukradnuté aj reklamy na štadióne, ale odkedy namontovali LED reklamy na náš štadión, chytil som voči nim odpor až alergiu, keď sa pár zápasov kvôli ich vysokému kontrastu i jasu nedalo na ihrisko dívať. Teraz keď to znormálnili to už neruší, ale aj tak podľa mňa čím ich je menej, tým pre diváka lepšie.
Ved keď to klub tak dá, OK, je to ich vec, iba som nepochopil prečo po tom volá práve fanúšik.

Jerry
Príspevky: 406
Dátum registrácie: 22.07.2011 11:46:13
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa Jerry » 12.04.2016 14:09:01

Tak ja na to odpoviem. Fanusik ako ja vola po tom aj preto, aby klub aj v tomto zmysle kracal s dobou, na klube mi zalezi, tak preto to sem pisem ako podnet. Sietky detto. Tu nejde o to, ci po nich nasponovani vola niekolko fanusikov alebo nie, ale uz ked budu 120% tiptop, hned to bude lepsie vyzerat. Je ocividne ze asi si nebol Handel nikde vo svete na futbale alebo ani nesledujes zahranicne ligy (nic v zlom) ale ja vnimam veci progresivne, tu&teraz a myslim aj na buducnost, co moze byt lepsie zajtra ako dnes. Niekto tak nemysli, to nikomu neberiem, ja tu nikoho nekritizujem, pisem len svoj pohlad na urcite veci. A to su veci ktore su uplne bezne vo svete, len tu sa tomu cuduju ludia ako telata novym vratam lebo ludom asi staci rozdrbkany stadion a nic dobre okolo neho. A aj na to tu je toto forum a tema aby si tu mohol clovek fundovane napisat co chce... ;)

handel
Príspevky: 905
Dátum registrácie: 21.08.2011 18:53:54

Príspevok od užívateľa handel » 12.04.2016 15:08:57

no veď práve že štadión je rozdrbkaný na ruinu a teba najviac trápi aby boli našponované sieťky na maximum a reklamy všade okolo :) buď si istý že keď je prenos cez YT kde sa pripájajú aj zahraniční diváci, tak si sieťky ani reklamy nevšímajú, ale sú šokovaní v akom prostredí sa to hrá - stačí sa pozrieť na chat k prenosu

Jerry
Príspevky: 406
Dátum registrácie: 22.07.2011 11:46:13
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa Jerry » 12.04.2016 16:02:34

Handel a prave preto treba, aby aspon to malo co sa da urobit lepsie, atraktivnejsie a profesionalnejsie v ramci moznosti vyzeralo dobre, lebo aj tento urcity vizual "predava" klub lepsie ked sa vidi, ze tieto veci a nalezitosti su dobre urobene. Mne jas bannerov vobec nevadi, skor naopak, okolie ihriska s tymto vyzera atraktivnejsie a viem si to predstavit aj za oboma brankami. Je to sucast moderneho marketingu a reklamy klubu i partnerov a 2x lepsie a atraktivnejsie ako pripnute plachty na osb doskach (v sucastnosti). Viem ze stadion a jeho momentalne okolie neni vobec vabive, skor naopak, ale chatom by som sa vobec nezaoberal, treba sa v prvom rade pozerat na seba co sa da po troske zlepsit vo vlastnej obyvacke a nestarat sa o nazory druhych. A to podla mna klub aj robi, ja rad prispejem svojim pohladom a nazorom ku veci tak aby boli realne zrealizovatelne co si myslim ze aj je, neni to nic co stoji miliony a ked sa klub dohodne na spolupraci s VRM, vsetko moze byt realne. A otazka sietok je tak banalna, to staci ze hospodar to len viac pritiahne, ziadna veda. Ved sa pozri ako maju nasponovane sietky Barca, Arsenal atd., a kazdemu sa to paci ked pozera tie zapasy ;)

handel
Príspevky: 905
Dátum registrácie: 21.08.2011 18:53:54

Príspevok od užívateľa handel » 12.04.2016 16:54:06

OK

GULIVER
Príspevky: 1488
Dátum registrácie: 11.12.2014 20:05:45

Príspevok od užívateľa GULIVER » 12.04.2016 20:41:25

Stojim za handelom v tomto. Viac ma trapia vecne zadrbane sedacky. Reklamy ma netrapia, pokial nie su s velkym jasom. Sietky ma tiez netrapia. Hlavne nech uz sa zacnu veci hybat ohladom stadiona. Uz je po tej obhliadke a rad by som vedel co sa tam riesilo a ci sa to aj vyriesilo.

erik
Príspevky: 331
Dátum registrácie: 25.06.2008 12:15:16
Bydlisko: Rázusa 15 Trenčín

Príspevok od užívateľa erik » 13.04.2016 08:36:39

Ale veď sedačky sa čistia v každom domácom zápase, každý divák si predsa utrie sedačku na ktorej sedí

GULIVER
Príspevky: 1488
Dátum registrácie: 11.12.2014 20:05:45

Príspevok od užívateľa GULIVER » 26.04.2016 08:26:51

Taká malá inšpirácia DAC, včera začali búrať a otáčať ihrisko o 90° a v auguste a v septembri majú mať otvorené 2 tribúny s kapacitou 6750. Keď sa chce, tak to ide hladko rýchlo, teda pokial im nehádže nikto polená pod nohy.

http://fcdac.sk/sk/spravy/2016/04/22/ta ... vy-stadion

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 26.04.2016 16:53:20

jaj, to by sa u nas naskor muselo zacat rozmyslat, ako sa nieco da a nie, ako sa nieco neda.

filipina
Príspevky: 615
Dátum registrácie: 07.08.2014 08:59:22

Príspevok od užívateľa filipina » 27.04.2016 08:39:00

filipina napísal:Čo tak po 14.4. vypustiť džina z fľaše a niečo ohľadom štadióna a výstavby povedať ........ [smilie=angry.gif]
NIČ ???
Ked som bol maly, bol som namyslený. Teraz uz nemam ziadnu chybu [smilie=alien.gif]

Užívateľov profilový obrázok
Juraj
Príspevky: 693
Dátum registrácie: 03.09.2014 20:48:39
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa Juraj » 27.04.2016 09:32:34

Martin,stále platí,že sa na jeseň začne stavať?
Je už vybratá firma?
Bude sa štadión posúvať kvôli kruháču,alebo naopak?
Prosíme už konečne nejaké nové správy a hlavne pozitívne... [smilie=please.gif] [smilie=please.gif] [smilie=please.gif] [smilie=please.gif] [smilie=please.gif] [smilie=please.gif] [smilie=please.gif] [smilie=please.gif] [smilie=please.gif] [smilie=please.gif] [smilie=please.gif] [smilie=please.gif] [smilie=please.gif] [smilie=please.gif] [smilie=please.gif] [smilie=please.gif] [smilie=please.gif] [smilie=please.gif] [smilie=please.gif] [smilie=please.gif]
IBA VŠETCI SPOLU TO DOKÁŽEME !!!

GULIVER
Príspevky: 1488
Dátum registrácie: 11.12.2014 20:05:45

Príspevok od užívateľa GULIVER » 27.04.2016 10:10:51

Nie je vybratá firma ani sa s tým ešte nezačalo. Teraz sa riešia veci okolo toho aby sa mohla vybrať firma. Všetky povolenia potrebujú povybavovať. Asi má všetko na starosti projektantská firma Stavokov projekt ale nie som si istý. Až potom môžu vyhlásiť VO, vybrať a podpísať firmu ktorá to postaví. Táto byrokracia trvá vždy dlho-

filipina
Príspevky: 615
Dátum registrácie: 07.08.2014 08:59:22

Príspevok od užívateľa filipina » 28.04.2016 08:18:04

GULIVER napísal:Nie je vybratá firma ani sa s tým ešte nezačalo. Teraz sa riešia veci okolo toho aby sa mohla vybrať firma. Všetky povolenia potrebujú povybavovať. Asi má všetko na starosti projektantská firma Stavokov projekt ale nie som si istý. Až potom môžu vyhlásiť VO, vybrať a podpísať firmu ktorá to postaví. Táto byrokracia trvá vždy dlho-
Ale je to fakt také ťažké napísať oficiálne raz za 3-4 týždne 3 vety čo sa robí, resp. kde tlačí topánka a čo ďalej s ruinou ............ alebo to skôr vidím na klasického trenčianskeho bobríka [smilie=angry.gif]
Všetci sme nažhavení a ništ .......... Sa mi zdá, že náš štadión bude postavený posledný ......... ale asi to tak má byť 1. bude posledný!
Ked som bol maly, bol som namyslený. Teraz uz nemam ziadnu chybu [smilie=alien.gif]

Napísať odpoveď