Štadión AS Trenčín

Diskusia k priestorom klubu AS Trenčín, štadiónom, fanshopom atď.

Moderátor: Moderátori

handel
Príspevky: 905
Dátum registrácie: 21.08.2011 18:53:54

Príspevok od užívateľa handel » 17.11.2014 20:22:18

Gratulujem Trenčania k výsledkom volieb! Niektorí poslanci už ako boli zvyknutí, naduto zvysoka kašlali na želania svojich voličov, kašlali na verejné protesty - a vy ste im to krásne spočítali! [smilie=clap.gif]
Tí blbčekovia nemysleli nato, že futbal v Trenčíne je už dlhé desaťročia významným fenoménom a keď ľudia cítili priame ohrozenie jeho existencie, sa oprávnene nasrali.
Verím, že nová poslanecká zostava si z toho vezme ponaučenie a bude podľa toho konať.

Užívateľov profilový obrázok
Balrog
Príspevky: 928
Dátum registrácie: 07.08.2007 13:08:46
Bydlisko: jedine TRENČÍN:)

Príspevok od užívateľa Balrog » 18.11.2014 10:46:39

hehe až sa mi veriť nechcelo, keď som pozrel výsledky.... Trenčín ako bašta kedysi HZDSákov a po novom SMERákov, otočila riadne svoje kormidlo [smilie=bow.gif]

búranie pokračuje v plnom prúde a stavanie snáď pôjde ešte lepšie [smilie=beer2.gif]
Fandiť AS! That´s the spirit we need!

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 18.11.2014 13:18:47

Balrog napísal:hehe až sa mi veriť nechcelo, keď som pozrel výsledky.... Trenčín ako bašta kedysi HZDSákov a po novom SMERákov, otočila riadne svoje kormidlo [smilie=bow.gif]

búranie pokračuje v plnom prúde a stavanie snáď pôjde ešte lepšie [smilie=beer2.gif]


1. parlamentne a komunalne volby nemozes porovnavat. trencin ostava bastou smeru aj nadalej.

2. nikde nemas istotu, ze nove zastupitelstvo schvali povodny navrh rybnickovcov len preto, ze nie je smeracke. ako som napisal vyssie, ocakavam este zdlhavejsie a komplikovanejsie rokovania ako so smerakmi, pretoze nezavisli poslanci si mozu robit, co sa im zachce. oslavovat pad smeru nie je na mieste. boj za novy stadion este ani zdaleka neskoncil. kedze sme na slovensku, nic nie je iste, pokial stadion nestoji.

Musu
Príspevky: 1683
Dátum registrácie: 03.08.2007 15:19:05

Príspevok od užívateľa Musu » 18.11.2014 14:43:36

Presne tak. Kazdy jeden bude mat teraz svoj nazor a dohoda moze byt este horsia... uvidime...
Sú aj dôležitejšie veci ako futbal...

Užívateľov profilový obrázok
Balrog
Príspevky: 928
Dátum registrácie: 07.08.2007 13:08:46
Bydlisko: jedine TRENČÍN:)

Príspevok od užívateľa Balrog » 18.11.2014 14:50:10

práve preto, že každý z nich (alebo väčšina z nich) nenosí strannícke tričko, je tu podľa môjho názoru väčší predpoklad na rozhodnutie rozumom a nie rozhodnutie typu "lebo šéf povedal"...

pochybujem, že ak aj niekto za štadión nezdvihne ruku, tak to bude odôvodňovať takými hovadinami ako nemenovaný pánko idúci jedným a tým istým s(S)merom a spolu s ním aj jeho tričkoví kolegovia...
Fandiť AS! That´s the spirit we need!

Hamer
Príspevky: 1263
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Príspevok od užívateľa Hamer » 18.11.2014 15:49:54

Verme ze ti novi budu viac pocuvat fanusikov.
Ved z tych deviatich poslancov co boli v tom prvom hlasovani "proti alebo sa zdrzali" nebol nikto znovuzvoleny!
Z tych desiatich poslancov co boli uz v tom prvom hlasovani "za" tak boli znovuzvoleni styria poslanci : Kanaba, Urbánek, Vaňo a Žák.
Iste prispel k ich znovuzvoleniu aj ich kladny postoj k TN futbalu - i ked pri tomto neuveritelnom poslaneckom zemetraseni iba toto samotne nemuselo stacit.
A z tych nepritomnych piatich poslancov, ktori vtedy mohli svojou ucastou a hlasovanim rozhodnut o kladnom vysledku bol znovuzvoleny len poslanec Barčák.
Dufajme ze aj tento poslanec bude ustretovy k TN-futbalu a teda ze u neho ta vtedajsia nepritomnost neznamenala nesuhlas.
Ale samozrejme najdolezitejsie je stanovisko zvysnych novych patnastich NEKA, styroch pravicovych a jedneho smerackeho poslanca.

Užívateľov profilový obrázok
TNpatriot
Príspevky: 315
Dátum registrácie: 28.11.2007 12:49:23
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa TNpatriot » 18.11.2014 21:37:01

Lepšia skupina nezavislych poslancov ako stado sprostych oviec ktore hlasuju tak ako im nakaže ich strannicky šef... Riziko pri nezavislych je vždy, ale lepšie riziko ako istota "proti štadionu" v podani bolševickych duševných upírov, ktori by len brali a davať nechcu...

Čo sa týka, Kubečku... jeho era skončila a treba povedať že je to tak ako ma byť. Palo vezmi lopatu do ruk, na štadione bude treba kazdu ruku aj ked vedenú sprostou hlavou.

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 19.11.2014 10:57:45

stale nechapem, kde beriete istotu, ze nove zastupitelstvo schvali rybnickov navrh. preneste sa cez nenavist voci smeru a pozrite sa na to tirezvo. NIC, opakujem NIC nie je iste.

Užívateľov profilový obrázok
Balrog
Príspevky: 928
Dátum registrácie: 07.08.2007 13:08:46
Bydlisko: jedine TRENČÍN:)

Príspevok od užívateľa Balrog » 19.11.2014 17:22:45

niekto vidí pohár poloprázdny, ja ho vidím poloplný...
isto mám väčšiu dôveru v nezávislých, za ktorými nestojí jeden "vodca" ktorý určuje všetko od ranného vstávania po večerné zaspávanie...

niekto múdry raz povedal, že jedinou istotou v živote sú smrť a dane... ostatné je relatívne [smilie=bananadance.gif]
Fandiť AS! That´s the spirit we need!

Jerry
Príspevky: 406
Dátum registrácie: 22.07.2011 11:46:13
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa Jerry » 03.12.2014 14:55:50

No ako pozerám na štadión a tribúny ktoré nezvratným krokom miznú z povrchu zemského tak natíska sa otázka, čo klub plánuje dočasne postaviť aký "plot" okolo hracej plochy. Ja by som si tam vedel predstaviť niečo také dookola ako majú na Myjave za jednou z bránok, je to vysoké asi 5-6 metrov, tým pádom je pravdepodobnejšie že aj lopta počas tréningov či zápasov nebude utekať ďaleko a takéto bannery by sa dali využiť aj marketingovo pre partnerov alebo aj klub by tam mohol urobiť nejaký peknú grafickú mozaiku či už "veľkofotiek klubu a hráčov resp.legiend" alebo nápisom "My sme Trenčania" v strede. Určite sa s tým dá aj graficky vyhrať, je to vec čo bude veľmi viditeľná či už v TV, z hlavnej tribúny ale aj z iných častí ako hrad a pod. Veď predsa len, keď sa aj začne štadión nový stavať, nejaký čas to ešte potrvá a takéto niečo tam už len z predpisového a bezpečnostného hladiska musí byť, tak prečo sa s tým trošku nevyhrať graficky? ;)

absolut
Príspevky: 308
Dátum registrácie: 20.01.2014 14:26:56

Príspevok od užívateľa absolut » 08.12.2014 07:30:37

Ako to vyzera so stadionom? Uz mame aj nove mestske zastupitelstvo a tak sa chcem spytat ci uz s nimi aj niekto rokoval?

snapshot
Príspevky: 2728
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 08.12.2014 07:51:12

Neviem ci uz prebehlo ustanovujuce zasadnutie, ale svojim sposobom rokovat sa nerokovalo este podla mna. Treba vela formalit najskor ako napriklad komisie, mestsku radu atd, novy prebehnut vsetkymi informaciami. Prebehnut rozpocet, ucet mesta atd.

Urcit priority na nasledujuci rok a potom az do volieb a potom stadion
"Boh je laska" 1Jn 4:8

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 08.12.2014 19:55:13

guys, este nebolo oficialne zlozenie primatorskeho a poslaneckych slubov a ani ustanovujuca schodza MsZ. ale nic nebrani klubu v individualnych neoficialnych rokovaniach s buducimi nezavislymi poslancami a hrstkou stranikov.

ozaj, martin, prebiehaju taketo rokovania, alebo cakate az prevzatie funkcii poslancov?

snapshot
Príspevky: 2728
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 08.12.2014 20:31:09

baki a to zastupitelstvo, ktore prebehlo 28.11 bolo potom c? Ma za nazvom napis ustanovujuce zastupitelstvo.

Cize uz prebehlo, akurat vela novych poslancov, nove kompetencie atd...
"Boh je laska" 1Jn 4:8

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 08.12.2014 21:02:30

sorry, to som nezaregistroval [smilie=blink.gif] takze zastupitelstvo je funkcne a moze sa rokovat.

Napísať odpoveď