Štadión AS Trenčín

Diskusia k priestorom klubu AS Trenčín, štadiónom, fanshopom atď.

Moderátor: Moderátori

erik
Príspevky: 331
Dátum registrácie: 25.06.2008 12:15:16
Bydlisko: Rázusa 15 Trenčín

Príspevok od užívateľa erik » 28.02.2013 08:53:42

Pripomínam, že dotácia je 4,5 mil € ročne na 20 štadiónov, čiže v priemere ročne pre TN prináleží cca 200 tis. € od štátu a cca druhú polovicu musí doplatiť mesto + klub. Určite je to posun vpred aj keď kvalitu hry určite ochozy nevylepšia. To je parketa pre hráčov a trénerov a tí sú za to slušne platení, teda aspoň v mužských kategóriách

snapshot
Príspevky: 2735
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 28.02.2013 10:02:36

Ono v podstate to nevyriesi nic. Vsetko to je spravene tak, aby kamarat Poor mal 60% zo stadiona preplatene. A tolko sa bil do prs ze to sam spravi.

Vsetko sa pripravuje na to, ze EU poharove zapasy sa hraju na 4 stadionoch na SR, BA, TT, Za a KE.

OTazka je, ako sa k tomu postavi nas klub. Ci zostane pri myslinke stavby vlastneho stadiona alebo bude lobovat na ministerstve a SFZ ze peniaze nech daju a mi si spravime lepsi stadion. Nevravim ze cca 200tis eur rocne je dost ale lepsie ako nic.
"Boh je laska" 1Jn 4:8

delos
Príspevky: 102
Dátum registrácie: 18.11.2012 15:14:37

Príspevok od užívateľa delos » 28.02.2013 11:13:08

ja si aj tak myslím,že ked už stavať stadiony tak v krajských mestach okolo 10000 minimalne...stadiony sa stavajú na dlhšie obdobie a to ,že teraz je divácky zaujem slabý ,tak možno za 10-20 rokov bude ako pred 20 rokmi...doba sa mení mozno sa zmení aj táto antifutbalová...slovák má rád futbal, len neverí našej lige a má možnost si kuknut najkvalitnejsie ligy europy ,ked zmačkne prepínač, to v minulosti nebolo. vtedy boli tie nase stare stadiony plné...mozno neodborny nazor ale tak to vidim ja

Musu
Príspevky: 1683
Dátum registrácie: 03.08.2007 15:19:05

Príspevok od užívateľa Musu » 28.02.2013 14:45:33

delos napísal:ja si aj tak myslím,že ked už stavať stadiony tak v krajských mestach okolo 10000 minimalne...stadiony sa stavajú na dlhšie obdobie a to ,že teraz je divácky zaujem slabý ,tak možno za 10-20 rokov bude ako pred 20 rokmi...doba sa mení mozno sa zmení aj táto antifutbalová...slovák má rád futbal, len neverí našej lige a má možnost si kuknut najkvalitnejsie ligy europy ,ked zmačkne prepínač, to v minulosti nebolo. vtedy boli tie nase stare stadiony plné...mozno neodborny nazor ale tak to vidim ja
Presne tak, minimalne
Sú aj dôležitejšie veci ako futbal...

Jerry
Príspevky: 406
Dátum registrácie: 22.07.2011 11:46:13
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa Jerry » 01.03.2013 21:17:00

No takže začína nám nová jarná časť a s ňou aj určité očakávania čo a ako zapadne do seba. Mužstvo, hru a výsledky riešiť nebudem, len teda veľmi verím a dúfam že všetko pôjde ako má, mužstvo sa zomkne ešte viac a budú predvádzať pekný futbal s peknými víťazstvami! Určite na to chlapci majú aj po odchode Davida, Borisa a aj Diáza. Ja len dúfam že klub nezaspí na vavrínoch a budete sa stále snažiť robiť čo najviac pre divákov, rôzne súťaže ktoré by dali tomu pred zápasom alebo v prestávke šmrnc, očakávam na každom zápase ČISTÉ sedadlá, lepší vstup a prechod na hlavnú tribúnu (treba doriešiť otvorenie aj druhej polovice brány čo je pri vstupe na schodoch hlavnej tribúny) hlavne po zápase kedy sa tam vytvára lievik a ľudia sa tlačia a tlačia... Tiež očakávam dobrý PR a marketing klubu aby to bolo zase o krok lepšie ako doteraz či na webe klubu, FB klubu, v mesačníku či priamo na štadióne. Tiež by bolo dobré pouvažovať nad predajom lístkov cez ticketportal keď aj nie túto sezónu, tak aspoň ďalšiu. Možno by sa vedel lepšie využiť priestor striešky nad tunelom ktorým vychádzajú hráči kludne by sa tam mohlo dať logo klubu alebo logo generálneho partnera, tak isto by som obnovil logo klubu a mesta na červenom tartane ktoré od roku 2005 zjavne vybledlo a pred časom som tu dal link na zasúvací tunel pre hráčov, tak ani to by nemusela byť zlá alternatíva ako trošku "z atraktivniť" aj také maličkosti ako hráči nastúpia na trávnik, v západnej europe je to bežné, tak prečo by to nemuselo byť aj u nás, používa to aj hokejový slovan pri všetkých troch vchodoch pre hráčov i rozhodcov. Tak isto treba AS viac tlačiť do médii, nech sa popularita klubu buduje aj takýmto smerom, nech sa aj fanúšikovská základňa rozrastie na viac ľudí a nech ľudia cítia že im na nich ako klubu záleží a myslím si, že tadiaľ bude viesť tiež určitá cesta. Držím vám palce Martin, tak isto aj GM Robovi, Igorovi a celému realizačnému teamu s hráčmi prajem veľa štastia a športových úspechov a nech zažijeme na sihoti krásne a nezabudnuteľné večery...

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 02.03.2013 07:41:16

delos, je to o prachoch, ktorych je v slovenskom futbale zalostne malo. kluby si nemozu dovolit kupovat kvalitnych hracov, na ktorych by divaci chodili a tych malo, ktorych maju, predavaju, aby prezili. nemyslim, ze by slovaci nechodili na nasu ligu preto, lebo maju moznost sledovat zahranicne sutaze. ved predsa omnoho vacsi zazitok je byt na stadione ako zivat pred telkou. problemom ale je, ked je ten stadion nevyhovujuci pre rodiny s detmi a je 20 rokov po zaruke.

a teraz ta podstatna otazka: bude nova informacna tabula uz dnes?

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 02.03.2013 08:47:07

Baki, tabulu nestihneme. Musime si pockat na druhe domace kolo. Neviem, ci som spomonal, bude mat parametre tej, co bola (je) na nzmesti v TN. V tom, co pises mas pravdu. Aj ja si zapnem United - City. malokedy dam cely zapas. To nehovorim o zapasoch Swansea atd. Ak by aj bolo finale MS,isiel by som radsej na svoj klub, hoci superom by boli Kosice.... aj keby som nemusel pracovne.

Jerry dakujeme. Kazdy namet, kritiku, konstruktivnu kritiku betieme. Diky za namety. Vela veci chceme, planujeme. Dufam, ze cast toho splnime. Lubos ta asi ale pokarha. Nebude mu sediet tema [smilie=beer.gif]

My sme Trencania

erik
Príspevky: 331
Dátum registrácie: 25.06.2008 12:15:16
Bydlisko: Rázusa 15 Trenčín

Príspevok od užívateľa erik » 02.03.2013 10:23:44

Ako sa plánuje rozširovanie tréningového centra v Stankovciach, keď peniaze z MŠ SR pôjdu na modernizáciu centrálnych štadiónov?
Zostaneme pri umelom trávniku, ktorý bude mať význam len pri zimnom počasí resp. pri enormne daždivom počasí?
A asi aj územný plán mesta Trenčín nebude plánovať výstavbu nového štadióna v katastri Opatová resp. dolných Biskupíc alebo dolného Záblatia

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 02.03.2013 18:05:23

Ako sa plánuje rozširovanie tréningového centra v Stankovciach, keď peniaze z MŠ SR pôjdu na modernizáciu centrálnych štadiónov?

v tomto smere je klub vo faze hladanie investora

Zostaneme pri umelom trávniku, ktorý bude mať význam len pri zimnom počasí resp. pri enormne daždivom počasí?

odpoved na toto je priskoro, filozofia je jednoducha... ak bude treningove centrum, na hlavnom moze byt prirodna trava

A asi aj územný plán mesta Trenčín nebude plánovať výstavbu nového štadióna v katastri Opatová resp. dolných Biskupíc alebo dolného Záblatia

???

Užívateľov profilový obrázok
18dominik18
Príspevky: 753
Dátum registrácie: 23.11.2012 15:47:04
Bydlisko: trencin

..

Príspevok od užívateľa 18dominik18 » 04.03.2013 02:23:45

akoze kapacita 5500 divakou sak to aj zimak v TN ma viac :D teraz chodi v priemere 3000 ludi a kebyže je stadion na urovni tak urcite viac a nedajboze keby hrame v buducnosti pohar UEFA atd.
AS trencin

Užívateľov profilový obrázok
DiReg
Príspevky: 101
Dátum registrácie: 03.09.2007 10:51:12

Príspevok od užívateľa DiReg » 04.03.2013 13:05:28

Keby to vyzeralo nejak takto by to bolo fajn .. na obrázku to vyzerá pekne ..

http://www.pluska.sk/thumb/images/galle ... 800&h=1000
PAIN IS ONLY TEMPORARY, VICTORY IS FOREVER !!!

Johnny_1
Príspevky: 196
Dátum registrácie: 20.11.2007 14:21:56
Bydlisko: Topolcany

Príspevok od užívateľa Johnny_1 » 04.03.2013 13:42:08

neda mi to ale nepisal tu v minulosti niekto nejaky prispevok o stadione nejakeho nemeckeho klubu z bundesligy alebo prvej ligy ktory pocas rekonstrukcie svojho stadionu hraval na docasnom zmontovanom stadione cca za 2 miliony eur? pamatam si ze tam bola slusna kapacita a nizka cena ale neviem si spomenut co to bolo za klub

Musu
Príspevky: 1683
Dátum registrácie: 03.08.2007 15:19:05

Príspevok od užívateľa Musu » 04.03.2013 13:50:24

DiReg napísal:Keby to vyzeralo nejak takto by to bolo fajn .. na obrázku to vyzerá pekne ..

http://www.pluska.sk/thumb/images/galle ... 800&h=1000
Snad sa tie reflektory zhodia dole, o par rokov budu ohrozovat zivoty :D
Sú aj dôležitejšie veci ako futbal...

snapshot
Príspevky: 2735
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 04.03.2013 14:58:57

Musu nie ved tie lizatka su symbol TN stadiona. Inak na tom obrazku nevidim b3ezecku drahu okolo hracej plochy co bude s nou?

Inak na tom osvetleni pracoval aj moj dedko :(
"Boh je laska" 1Jn 4:8

legolas380
Príspevky: 515
Dátum registrácie: 30.08.2010 20:08:24

Príspevok od užívateľa legolas380 » 04.03.2013 15:13:04

toto nie je podla mna ziadna oficialna verzia...lizatka oostan nemozu, ved uz ani nevedia jak svietia, dakde som pocul ze elektrika na nich je v katastrofalnom stave...

Napísať odpoveď