Štadión AS Trenčín

Diskusia k priestorom klubu AS Trenčín, štadiónom, fanshopom atď.

Moderátor: Moderátori

snapshot
Príspevky: 2732
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 30.05.2012 14:38:09

podla mna hladaju alternativu alebo nechavaju alternativu spojenia Auparku na mieste dnesnej sokolovne s novy stadionom otvorenu pokial nebudu peniaze.

fajn mozno som naivny
"Boh je laska" 1Jn 4:8

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 11.08.2012 21:37:58

dnes som si na stadione pripadal ako v krcme, nie na sportovom podujati. tak fantasticky sa dodrzuje zakaz fajcenia na stadione. predpokladam, ze plati v celom objekte, nie len na krytej tribune. minulu sezonu som mal permanentku na krytu a ako-tak sa to tam dalo, ale na nekrytej je to uplna hroza. najhorsie na tom je, ze fajciaci ujo, ked vidi uja z SBS, tak akoze schova cigu za chrbat a robi sa, ze nic a ujo z SBS to akoze nevidi, ze fajciaci ujo schovava cigu za chrbtom. fajcenie na sportovom podujati je velmi nekulturne a bezohladne. co je to za cloveka, ktory nevydrzi dve hodiny bez cigarety? naco tam ta SBS je?

D.R.House
Príspevky: 468
Dátum registrácie: 24.01.2008 08:46:23

Príspevok od užívateľa D.R.House » 30.08.2012 09:58:02

Tak v tomto s tebou uplne suhlasim .. I ked y hladiska beypecnosti to nie je ay taka strasne dolezita vec no vie to skutocne velmi zneprijemnit sledovanie zapasu. Existuju totiz este medzi nami borci, ktori maju v p..i svoje okolie a zapalia si a vobec nehladia na to ci niekto nesedi pri nom.
Zial tu sa len ukazuje to aky sme "inteligentny" narod. Je to problem ktory sa zrejme ani neda uplne vyriesit nakolko Slovensky narod je uz raz taky. Staci sa pozriet na cesty. Tam je to vidiet uplne ..arogancia a bezohladnost.
pravda sa zle počúva

D.R.House
Príspevky: 468
Dátum registrácie: 24.01.2008 08:46:23

Príspevok od užívateľa D.R.House » 30.08.2012 10:03:16

Chcem sa spytat neviete co to pustaju za pesnicku na stadione na konci zapasu. Su v tom nejake fanusikovske choraly ..aj teraz to pustali ked sme hralo zo slovanom. Zaujimalo by ma ako sa to vola ...
pravda sa zle počúva

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 31.08.2012 19:42:29

D.R.House napísal:Chcem sa spytat neviete co to pustaju za pesnicku na stadione na konci zapasu. Su v tom nejake fanusikovske choraly ..aj teraz to pustali ked sme hralo zo slovanom. Zaujimalo by ma ako sa to vola ...
je to jedna z verzii hymny FC Liverpool - You will never walk alone, skuste hladat na youtube

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 01.09.2012 16:26:18

martin, preco nemozeme mat vlastnu hymnu? preco stale hrate vselijake anglicke alebo holandske chobotiny?

legolas380
Príspevky: 515
Dátum registrácie: 30.08.2010 20:08:24

Príspevok od užívateľa legolas380 » 01.09.2012 16:32:40

baki. skus nejaku vymyslet... :D

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 01.09.2012 17:35:02

preco ja? ja nie som spevak ani skladatel. po slovensku behaju tony superstaristov, talentmaniakov a talentarov, ktori by sa na to dali. napr. slova by napisal brano mojsej, naspievala by to cel buckingham a tanecne kreacie by predviedla martinka z turca [smilie=bananadance.gif]

ale v minulych rokoch hravali cosi pred zapasom, ze nalestime kopacky, super bude na sr.cky a podobne. len sa potom od toho upustilo...

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 02.09.2012 13:01:42

baki napísal:martin, preco nemozeme mat vlastnu hymnu? preco stale hrate vselijake anglicke alebo holandske chobotiny?
pride aj na to cas, mozno by bolo skvele, keby prisla iniciativa od kapiel

Jerry
Príspevky: 406
Dátum registrácie: 22.07.2011 11:46:13
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa Jerry » 02.09.2012 13:39:49

Zdravím. Mám len pár otázok na ktoré by som chcel pár odpovedí... :) V prvom rade musím pochváliť klub za to, že zápas zo Slovanom bol dobre usporiadaný a bez problémov a dokonca aj sedačky na hlavnej tribúne boli čisté a nemusel som si ich utierať. Dúfam že to takto bude už navždy! Zato palec hore. Palec dole iba za to, že pri východe z hlavnej tribúny (v pravo) by sa tá dvojbrána mohla otvoriť dokorán aby sa ľudia netlačili keď sa chcú všetci pobrať z tribúny... Je to podľa mňa banalita a len stačí povedať SBS aby otvorili aj druhé vráta. Predídete takto nadávkam divákov že prečo sa to nedá otvoriť resp.to nikto nerieši. Chcem sa ale opýtať či neuvažuje klub o novej web stránke alebo táto súčasná sa len bude stále aktualizovať a doplňať? Podľa mňa by to možno chcelo trošku graficky obmeniť. Stále čakám kedy sa tu objavia nové fotky hráčov i celého mužstva (neviem čo firma nike s tým robí, kedže niektorí hráči majú nové foto už ako profilovky na FB)... Tak isto tu veľmi postrádam kvalitnejšie fotogalérie s lepším rozlíšením, zábermi na tribúnu či hlavnu alebo fanklub atd. Súčasné fotogalérie mi prídu nudné a bez nápadu. Sú to len detaily ktoré sa dajú napraviť podľa mňa, len trošku fantazie zapojiť treba do práce na placi a potom pri pc. Ďalej by ma zaujímalo, či tu na stránke bude rozhovor (buď medzi fanúšikmi vs vedenie) alebo medzi redaktorom a vedením a očakával by som ten rozhovor s R.Rybníčkom alebo s pánom majiteľom La Lingom. V dohladnej dobe by sa to veru zišlo. No a posledná vec je tá (už som to tu písal) a jedná sa o logo klubu na červenom tartane pri východe na ihrisko. Tam kedysi boli loga mesta Trenčín a klub AS (mierne pozostatky sú ešte tam vidieť) a preto sa pýtam, či tam klub nechce dať namalovať aspoň na stred alebo na okraj trávnika logo klubu? Vyzeralo by to podľa mňa veľmi dobre a aj imidžu ako takému by to pridalo a aj hráči by si pri vstupe na ihrisko viac vážili to, za aký klub hrajú (motivačne). Ďakujem za priestor a aj za prípadne odpovede.

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 02.09.2012 13:59:59

Palec dole iba za to, že pri východe z hlavnej tribúny (v pravo) by sa tá dvojbrána mohla otvoriť dokorán aby sa ľudia netlačili keď sa chcú všetci pobrať z tribúny...

SKUSIM VYRIESIT


Chcem sa ale opýtať či neuvažuje klub o novej web stránke alebo táto súčasná sa len bude stále aktualizovať a doplňať? Podľa mňa by to možno chcelo trošku graficky obmeniť.

ZATIAL O CELKOM NOVOM WEBE NEUVAZUJEME, pripravujeme iba graficke zmeny, na hlavicke sa pracuje, uvazujeme o zmene hlavnych sprav, ktore by sa menili, ale nie sme celkom presvedceni, ze to co bude pekne, bude aj ucelne... dnes pracujeme na inom formate - davame dokopy mesacnik, verim, ze na jesen sa dostane do predaja

Stále čakám kedy sa tu objavia nové fotky hráčov i celého mužstva (neviem čo firma nike s tým robí, kedže niektorí hráči majú nové foto už ako profilovky na FB)...

firma ich poslala a ja som ich dal hracom, ale poslala ich vo dvoch balikoch a druhy nesiel stiahnut, preto cakam na dodatocne preposlanie

Tak isto tu veľmi postrádam kvalitnejšie fotogalérie s lepším rozlíšením, zábermi na tribúnu či hlavnu alebo fanklub atd. Súčasné fotogalérie mi prídu nudné a bez nápadu.

budeme hovorit o tom s nasim fotografom... nemyslime si vsak, ze fotky su nudne... problemom je najma stadion, na ktorom hravame, neposkytuje zrovna atraktivne priestory na fotenie... spolupracujeme s dvoma fotografmi a sme s nimi spokojni... ohladom fotiek fanklubu - na zaklade ich ziadosti nezverejnujeme detailne fotky


Ďalej by ma zaujímalo, či tu na stránke bude rozhovor (buď medzi fanúšikmi vs vedenie) alebo medzi redaktorom a vedením a očakával by som ten rozhovor s R.Rybníčkom alebo s pánom majiteľom La Lingom. V dohladnej dobe by sa to veru zišlo.

pred sezonou bol Robo Rybnicek, ak budu dalsie zasadne veci, urcite sa nebranime ani rozhovoru fans vs. gm


No a posledná vec je tá (už som to tu písal) a jedná sa o logo klubu na červenom tartane pri východe na ihrisko.

vieme, mame v plane, ale ideme postupne... konecne sa nam podarilo urobit sektor pre nasich ultras co urcite prospelo aj fans na nekrytej tribune... pracujeme na projekte, ktory by mal podporit aj SFZ a tyka sa investicie do sektoru hosti vo vyske niekolko 10 000 eur

Jerry
Príspevky: 406
Dátum registrácie: 22.07.2011 11:46:13
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa Jerry » 02.09.2012 14:59:10

Ďakujem veľmi pekne. Je jasné že všetko stojí peniaze a peňazí v dnešnej dobe veľmi niet, tak som rád, že klub sa aspoň malými krôčikmi snaží niečo robiť, budovať, zlepšovať... K tým fotkám... Nepovedal som že fotograf je zlý, len možno trošku lepšie rozlíšenie (posledná fotogaléria bola SUPER zo zápasu zo Slovanom) za čo dávam palec hore! Len možno trošku viac záberov na hlavnú tribúnu podľa možnosti... Logo namalovať by podľa mňa nebola veľká položka, alebo aspoň tam dať plachtu vo veľkosti 3x3 metre, niektoré kluby v zahraničí to tak majú. Môžeš priblížiť plány ohladne sektoru hostí? Čo sa konkretne plánuje? Ešte by som možno vedel dať jednu vec, ohladne bieleho malého múriku poza striedačky pod hlavnou tribúnov...možno by nebolo zlé dať urobiť reklamy ktoré by prekryli tento múrik, cca.o výške múriku, nemusia byť vysoké, natiahol by som ich na celú dlžku múriku ako je hlavná tribúna široká a tam by mohli byť hlavný sponzori klubu a medzi nimi logo klubu dajme tomu za každým štvrtým logom sponzora...bolo by to efektné a pekné, zakrylo by to nie moc pekný a opadaný biely múrik a aj sponzori by mali radosť kedže ľudia z nekrytých tribún by to pekne videli... Ďakujem za priestor Martin, zelám veľa štastia a chute do práce, budem rád ak veci budú napredovať a teším sa na nové foto a verím v lepšie zajtrajšky klubu lebo popravde, AS je teraz to, na čo môže byť každý Trenčan v kútiku duše hrdý že konečne máme klub ktorý ako tak funguje nad rámec možností na SVK... Good luck! [smilie=clap.gif]

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 02.09.2012 16:52:51

Jerry napísal:Ďakujem veľmi pekne. Je jasné že všetko stojí peniaze a peňazí v dnešnej dobe veľmi niet, tak som rád, že klub sa aspoň malými krôčikmi snaží niečo robiť, budovať, zlepšovať... K tým fotkám... Nepovedal som že fotograf je zlý, len možno trošku lepšie rozlíšenie (posledná fotogaléria bola SUPER zo zápasu zo Slovanom) za čo dávam palec hore! Len možno trošku viac záberov na hlavnú tribúnu podľa možnosti... Logo namalovať by podľa mňa nebola veľká položka, alebo aspoň tam dať plachtu vo veľkosti 3x3 metre, niektoré kluby v zahraničí to tak majú. Môžeš priblížiť plány ohladne sektoru hostí? Čo sa konkretne plánuje?

skulturnenie, socialne zariadenia...

Ešte by som možno vedel dať jednu vec, ohladne bieleho malého múriku poza striedačky pod hlavnou tribúnov...možno by nebolo zlé dať urobiť reklamy ktoré by prekryli tento múrik, cca.o výške múriku, nemusia byť vysoké, natiahol by som ich na celú dlžku múriku ako je hlavná tribúna široká a tam by mohli byť hlavný sponzori klubu a medzi nimi logo klubu dajme tomu za každým štvrtým logom sponzora...bolo by to efektné a pekné, zakrylo by to nie moc pekný a opadaný biely múrik a aj sponzori by mali radosť kedže ľudia z nekrytých tribún by to pekne videli... Ďakujem za priestor Martin, zelám veľa štastia a chute do práce, budem rád ak veci budú napredovať a teším sa na nové foto a verím v lepšie zajtrajšky klubu lebo popravde, AS je teraz to, na čo môže byť každý Trenčan v kútiku duše hrdý že konečne máme klub ktorý ako tak funguje nad rámec možností na SVK... Good luck! [smilie=clap.gif]
dakujeme

erik
Príspevky: 331
Dátum registrácie: 25.06.2008 12:15:16
Bydlisko: Rázusa 15 Trenčín

Naj- odolnejší trávnik v lige

Príspevok od užívateľa erik » 07.09.2012 13:00:49

Stanislav Griga: Samozrejme, každý futbalista bude radšej hrať na prírodnej tráve, averzia na umelú plochu tu určite bude.
Bohužial len rozvojové štáty majú takéto plochy na zápasy. Všade je pestovaný trávnik.
A ak pripomeniem stav plôch na štadionoch Za mostami, na LO, likvidácia ihriska na Ostrove, Pod Sokolicami, tak vlastne sme rovojové mesto futbalu

Užívateľov profilový obrázok
nesto
Príspevky: 341
Dátum registrácie: 03.12.2008 17:17:36
Bydlisko: Brezina
Kontaktovať užívateľa:

Re: Naj- odolnejší trávnik v lige

Príspevok od užívateľa nesto » 07.09.2012 13:07:12

erik napísal:Stanislav Griga: Samozrejme, každý futbalista bude radšej hrať na prírodnej tráve, averzia na umelú plochu tu určite bude.
Bohužial len rozvojové štáty majú takéto plochy na zápasy. Všade je pestovaný trávnik.
A ak propomenim stav plôch na štadionoch Za mostami, na LO, likvidácia ihriska na Ostrove, Pod Sokolicami, tak vlastne sme rovojové mesto futbalu
počkajme si na marec.. destinácie Štiavničky, pod Čebraťom, Čermeľ, tam sa budú trávniky len tak zelenať..
ANDY RULES!

Napísať odpoveď