Štadión AS Trenčín

Diskusia k priestorom klubu AS Trenčín, štadiónom, fanshopom atď.

Moderátor: Moderátori

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 04.08.2011 14:49:48

Jerry napísal:Ja ešte pár vecí... Myslím si že tie vlajky čo tú spomínate budú fajn. Aj tie reklamné bannere nad nekrytou tribúnou, uričite to zakryje špatné miesta... Mna tak napadlo, nebolo by dobre a aj marketingovo výhodné, keby sa urobia reklamné bannere aj pozdlž celého malého múriku popod hlavnú tribúnu smerom k nekrytej tribúne? Keby sú tam trebars len hlavný sponzori Aegon, E-on a Urpiner s Nike... Bude to reklama ktorú budú vidieť diváci na nekrytej tribúne a aspoň to zakryje ten obúchaný múrik a bude to lepšie vyzerať... Ja si myslím že po dohode s reklamnými partnermi by to šlo.
posuvam marketingu

Užívateľov profilový obrázok
TNpatriot
Príspevky: 315
Dátum registrácie: 28.11.2007 12:49:23
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa TNpatriot » 06.08.2011 22:23:51

Preco sa uzevrela vrchna časť nekrytej tribúny?

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 06.08.2011 23:11:13

TNpatriot napísal:Preco sa uzevrela vrchna časť nekrytej tribúny?
mala byt uzatvorena aj pocas prveho zapasu... organizacia vsak nebola celkom zvladnuta...

Užívateľov profilový obrázok
nesto
Príspevky: 341
Dátum registrácie: 03.12.2008 17:17:36
Bydlisko: Brezina
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa nesto » 07.08.2011 10:49:52

Pôvodne som na to nechcel upozorňovať, ale po návšteve "Marcovej" Senice a po predpredaji vstupeniek a la Kmotor pre spartakovcov, to sem postnem.

Ružomberčania o nás:
To, že sme v meste, zisťujeme po vstupe do sektoru hostí. Upútala hlavne burina na plote, rozpadávajúci sektor plný ostrých skaliek, zhrdzavený plot a WC, ktoré nevyzeralo vôbec bezpečne. Ešte že máme očkovacie sérum B12 (pre neznalých pomerov: borovičku a pivo). Len pre zaujímavosť, vstupné do tohto sektoru bolo 3,50€. Nie že by to bolo veľa, ale keď porovnám komfort v Ružomberku a tam a porovnám cenu a zistím, že u nás je to o 50 centov lacnejšie, tak neviem čo si myslieť. Po príchode vešiame zástavy na plot pripomínajúci botanickú záhradu a púšťame sa do fandenia.

Premenené na drobné je to tu, dúfam, že si dáte tú námahu a kliknete
autor nie je síce prozaik, ale je možné s ním nesúhlasiť?
Pýtam sa: ako je možné pýtať od fanúškov hostí vstupné vo výške vstupného na hlavnú tribúnu? Hanbím sa za také rozhodnutie "môjho" klubu.
Pýtam sa: ak je otvorený sektor hostí, prečo je vrchné státie zakázanou zónou? Aha statika... to určite. Ak aj naďalej budete stáť za tým vašim posudkom, prečo ste nemali záujem sprístupniť aspoň časť toho vrchného státia?
Pýtam sa: Je ohrozený môj život, ak stojím či sedím na tom zakázanom státí?

Ď.
ANDY RULES!

Užívateľov profilový obrázok
rudeboy
Príspevky: 126
Dátum registrácie: 09.05.2008 09:23:41

Príspevok od užívateľa rudeboy » 07.08.2011 12:35:27

nesto napísal:Pôvodne som na to nechcel upozorňovať, ale po návšteve "Marcovej" Senice a po predpredaji vstupeniek a la Kmotor pre spartakovcov, to sem postnem.

Ružomberčania o nás:
To, že sme v meste, zisťujeme po vstupe do sektoru hostí. Upútala hlavne burina na plote, rozpadávajúci sektor plný ostrých skaliek, zhrdzavený plot a WC, ktoré nevyzeralo vôbec bezpečne. Ešte že máme očkovacie sérum B12 (pre neznalých pomerov: borovičku a pivo). Len pre zaujímavosť, vstupné do tohto sektoru bolo 3,50€. Nie že by to bolo veľa, ale keď porovnám komfort v Ružomberku a tam a porovnám cenu a zistím, že u nás je to o 50 centov lacnejšie, tak neviem čo si myslieť. Po príchode vešiame zástavy na plot pripomínajúci botanickú záhradu a púšťame sa do fandenia.

Premenené na drobné je to tu, dúfam, že si dáte tú námahu a kliknete
autor nie je síce prozaik, ale je možné s ním nesúhlasiť?
Pýtam sa: ako je možné pýtať od fanúškov hostí vstupné vo výške vstupného na hlavnú tribúnu? Hanbím sa za také rozhodnutie "môjho" klubu.
Pýtam sa: ak je otvorený sektor hostí, prečo je vrchné státie zakázanou zónou? Aha statika... to určite. Ak aj naďalej budete stáť za tým vašim posudkom, prečo ste nemali záujem sprístupniť aspoň časť toho vrchného státia?
Pýtam sa: Je ohrozený môj život, ak stojím či sedím na tom zakázanom státí?

Ď.
Taktiež netrpezlivo čakám odpovede na položené otázky!

Užívateľov profilový obrázok
TNpatriot
Príspevky: 315
Dátum registrácie: 28.11.2007 12:49:23
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa TNpatriot » 08.08.2011 12:06:47

Tak na tuto odpoved ja cakam uz viac ako dva roky a odpovede som sa nedockal. Takze ak ju dostanete, normalne sa urazim :-)

Užívateľov profilový obrázok
legatus
Príspevky: 60
Dátum registrácie: 06.08.2011 08:51:17
Bydlisko: Trenčín

Štadión

Príspevok od užívateľa legatus » 14.08.2011 02:09:26

Štadión - jedna veľká katastrofa! Je zahanbujúce, že v takej futbalovej bašte, akou nepochybne Trenčín je, sa odohráva ligový futbal v ruinách, ktoré sa tvária ako tribúny.

red47
Príspevky: 279
Dátum registrácie: 26.06.2009 09:57:16

Príspevok od užívateľa red47 » 19.08.2011 09:58:23

Od kolkej sa predavaju listky na domace zapasy?

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 19.08.2011 22:00:35

red47 napísal:Od kolkej sa predavaju listky na domace zapasy?
hodinu pred zapasom...

jednu spolocnost sme poverili pripravenim navrhu predpredaja a celkoveho riesenia predaja a vstupov na stadion... uvidime ako to dopadne...

Užívateľov profilový obrázok
matt-666
Príspevky: 961
Dátum registrácie: 07.08.2010 17:28:11
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa matt-666 » 20.08.2011 21:25:17

jedna mala hadanka: co maju spolocne vsetci ludia odchadzajuci po zapase z nekrytej tribuny? ... odpoved: biele zadky a tricka .. a nie je to tym, ze by si niekto sedacku neocistil predtym nez si na nu sadne .. ja neviem ci sa uz rozkladaju ked tak pustaju, ale zrejme by sa s tym malo daco spravit

Jerry
Príspevky: 406
Dátum registrácie: 22.07.2011 11:46:13
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa Jerry » 21.08.2011 11:56:04

Martin, ako to prosím vyzerá s tými podnetmi ktoré som tu prednedávnom písal a posúval si ich ďalej? Či stojíme na bode 0? Ďakujem.

space
Príspevky: 291
Dátum registrácie: 17.08.2009 07:23:02
Bydlisko: TN

Príspevok od užívateľa space » 22.08.2011 09:12:18

Prvý a poslednýkrát som bol na nekrytej tribúne ........... Klasika - za málo peňazí - málo muziky ............. Radšej ništ ako toto - od špinavých sedačiek počínaje po ich výšku (to boli asi nejaké vyradené v nejakom čínskom klube) konče ......... [smilie=spider.gif] .
Keď som bol malý,bol som namyslený-teraz už nemám žiadnu chybu ♣.

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 22.08.2011 12:25:49

space napísal:Prvý a poslednýkrát som bol na nekrytej tribúne ........... Klasika - za málo peňazí - málo muziky ............. Radšej ništ ako toto - od špinavých sedačiek počínaje po ich výšku (to boli asi nejaké vyradené v nejakom čínskom klube) konče ......... [smilie=spider.gif] .
reklama by mala byt na celej nekrytej tribune, murik pod tribunou je ako reklamny priestor neatraktivny, kedze je do velkej miery schovany za reklamami...

Jerry
Príspevky: 406
Dátum registrácie: 22.07.2011 11:46:13
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa Jerry » 22.08.2011 13:31:32

Ja som nemyslel reklamy na muriku pod nekrytou tribunou, ale murik co vedie popod hlavnu tribunu... Tam by reklama sekla dobre kedze by ju videli divaci z nekrytej tribuny. A co logo na tartane? Kedysi tam bolo, ale akosi vybledlo... Len robte co sa da lebo treba aspon malymi zmenami to tam zveladovat ci uz marketingovo alebo pre divakov.

Užívateľov profilový obrázok
nesto
Príspevky: 341
Dátum registrácie: 03.12.2008 17:17:36
Bydlisko: Brezina
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa nesto » 23.08.2011 13:09:28

TNpatriot napísal:Tak na tuto odpoved ja cakam uz viac ako dva roky a odpovede som sa nedockal. Takze ak ju dostanete, normalne sa urazim :-)
neurazíš sa.. [smilie=yucky.gif]
ANDY RULES!

Napísať odpoveď