Štadión AS Trenčín

Diskusia k priestorom klubu AS Trenčín, štadiónom, fanshopom atď.

Moderátor: Moderátori

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 24.07.2011 20:15:36

Johnny_1 napísal:RADA A UPOZORNENIE VEDENIU PRED DALSIM ZAPASOM - vyrieste si tribunu kde mala byt kapacita 1100 ludi, vyrieste si to preco vasi najvernejsi nemaju vlastny kotol a preco na nich ludia kricia aby boli ticho [smilie=axe.gif] [smilie=boxing.gif] PRECO ti ludia maju lacnejsie listky a miesta na ukor ULTRAS? myslim, ze hovorim za vsetkych z kotla, ze nam z toho bolo na vracanie...
na tribune nebolo viac ludi, kedze sme nemali vytlacenych viac vstupeniek, cela prava strana bola volna... pravdou je, ze reklamy mali byt nasadene a sediet sa malo iba dole...

"vyrieste si to preco vasi najvernejsi nemaju vlastny kotol" celkom dobre nechapem... prosim dovysvetlit, diky...

preco ludia kricia??? aby boli ticho??? lebo ludia su divni, a to sa stalo naozaj, jedina rada, nevsimat...

"PRECO ti ludia maju lacnejsie listky a miesta na ukor ULTRAS?" opat nestiham myslienkove pochody...

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 24.07.2011 20:16:18

nesto napísal:budú permice aj v predaji v pokladniach pri vstupe na štadec?
boli, dostal si?

Užívateľov profilový obrázok
nesto
Príspevky: 341
Dátum registrácie: 03.12.2008 17:17:36
Bydlisko: Brezina
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa nesto » 24.07.2011 20:41:27

martin napísal:boli, dostal si?
jasné, nebol problém..
ANDY RULES!

Johnny_1
Príspevky: 196
Dátum registrácie: 20.11.2007 14:21:56
Bydlisko: Topolcany

Príspevok od užívateľa Johnny_1 » 24.07.2011 21:42:41

napisal som co som potreboval napisat, na dalsom domacom zapase som zvedavy ako to bude vyzerat [smilie=beer2.gif]

ikotn
Príspevky: 1200
Dátum registrácie: 15.01.2008 11:01:13

Príspevok od užívateľa ikotn » 25.07.2011 13:12:24

bol by to problem, kebyze klub vycisti sedacky od prachu a holubieho trusu? alebo si to ma kazdy spravit reklamnym letakom aegonu?

este jedna otazka na kompetentnych: mohol by som ist, ked uz bude zima a nebude sa dat vydrzat na sedadle na protilahlu tribunu stat, aj ked mam permanentku na hlavnu? ked sa totiz postavim na hlavnej, dochodcovia v reflexnych vestach aj bez nich ma idu zozrat. dakujem.

legolas380
Príspevky: 515
Dátum registrácie: 30.08.2010 20:08:24

Príspevok od užívateľa legolas380 » 25.07.2011 15:14:19

ikotn napísal:bol by to problem, kebyze klub vycisti sedacky od prachu a holubieho trusu? alebo si to ma kazdy spravit reklamnym letakom aegonu?

este jedna otazka na kompetentnych: mohol by som ist, ked uz bude zima a nebude sa dat vydrzat na sedadle na protilahlu tribunu stat, aj ked mam permanentku na hlavnu? ked sa totiz postavim na hlavnej, dochodcovia v reflexnych vestach aj bez nich ma idu zozrat. dakujem.
aj na nekrytej tribune boli sedacky fajn zaprasene, clovek aby si nosil vlastnu upratovacku...

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2676
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Príspevok od užívateľa Luboš » 25.07.2011 15:40:32

súhlas, holubami osraté nielen sedačky, ale aj zábradlie pred sedačkami....a to máme pernamentky ! [smilie=boxing.gif]
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

legolas380
Príspevky: 515
Dátum registrácie: 30.08.2010 20:08:24

Príspevok od užívateľa legolas380 » 25.07.2011 16:35:24

najhorsie na tom je to ze klub si mohol prizvat ludi aj na dalsie kola ligy. takouto negativnou reklamou si podla mna silno uskodil. kurnik sak aspon na prvy zapas musi byt vsetko tip top... este som zvedavy ci to tu niekto kompetentny cita. nie ze tam prideme o 2 tyzdne a bude to tam po starom! ved to je robota na pol dna pre par brigadnikov. a hulobov vam vystrielam aj sam [smilie=shoot2.gif]

Užívateľov profilový obrázok
nesto
Príspevky: 341
Dátum registrácie: 03.12.2008 17:17:36
Bydlisko: Brezina
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa nesto » 25.07.2011 17:17:30

musím súhlasiť.. už keď som videl fotky zo záveru rekonštrukčných prác a montáže neočistených (nechcem použiť trefnejšie slovo) sedačiek na nekrytej, hovoril som si, že v takom stave ich nájdem aj na prvom domácom zápase.. bol by som veru milo prekvapený, ak by to tak nebolo.. ale ja na takú vec upozorňovať nebudem pretože ja na futbal SEDIEŤ NECHODÍM [smilie=beer2.gif]
ANDY RULES!

Užívateľov profilový obrázok
Balrog
Príspevky: 928
Dátum registrácie: 07.08.2007 13:08:46
Bydlisko: jedine TRENČÍN:)

Príspevok od užívateľa Balrog » 26.07.2011 07:41:04

práveže čo ja som sedel na hlavnej na Béčku, tak tam tie sedačky boli umývané, to bolo jasne vidieť... lenže... umývané štýlom namočím smradľavú handru do hnusnej vody s ktorou som už umyl 50 iných sedačiek a prebehnem s ňou ďalších 50... bolo jasne vidieť porozotieraný prach a bordel a v konečnom dôsledku sa to potom mne čistilo oveľa horšie ako keď by to nechali len tak a prach (suchý) zotriem iba hygienickou vreckovkou...
je mi jasné, že na otvorenej tribúne tie sedačky nikdy nebudú super čisté, ale polovičatá, resp. odfláknutá robota je horšia ako žiadna... takže keď už sa to niekto odhodlá čistiť, mohol by si vedro s vodou aspoň dvakrát vymeniť a sem tam aj preprať handru s ktorou to umýva... díkes [smilie=bounce.gif]
Fandiť AS! That´s the spirit we need!

Užívateľov profilový obrázok
TNpatriot
Príspevky: 315
Dátum registrácie: 28.11.2007 12:49:23
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa TNpatriot » 28.07.2011 18:22:55

Ved to.... vycistit po roku sedacky je v porovnani s vymenou travnika a "opravou" tribuny, nič detail a kvoli tomu odradia par 100 ludi.

Pani "manageri", staci kupit jednu WAPku a chlapika co vie drzat hadicu... za par desiatok minut je cista cela tribuna :-)

Ale inak treba uznat ze sa na stadione nieco k lepsiemu zmenilo a radšej sediet na sedackach spinavých od hovien ako na "sametovych" sedacka v Dca... A zmenilo sa celkom dost na to ze vsetky ostatne sporty v TN koncia.

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 28.07.2011 21:10:45

TNpatriot napísal:Ved to.... vycistit po roku sedacky je v porovnani s vymenou travnika a "opravou" tribuny, nič detail a kvoli tomu odradia par 100 ludi.

Pani "manageri", staci kupit jednu WAPku a chlapika co vie drzat hadicu... za par desiatok minut je cista cela tribuna :-)

Ale inak treba uznat ze sa na stadione nieco k lepsiemu zmenilo a radšej sediet na sedackach spinavých od hovien ako na "sametovych" sedacka v Dca... A zmenilo sa celkom dost na to ze vsetky ostatne sporty v TN koncia.
dobry pad...

Jerry
Príspevky: 406
Dátum registrácie: 22.07.2011 11:46:13
Bydlisko: Trenčín

stadion

Príspevok od užívateľa Jerry » 30.07.2011 16:45:15

No páni, pravdu píšete... Ja si tiež myslím že keď sa klub vydal transparentou cestou fungovania klubu, tak malo by viac vecí fungovať lepšie k spokojnosti všetkých zainteresovaných, čiže vedenie, hráči, fanúšik... Je pekné že máme dobrých partnerov, tlačovky v carltone v Bratislave, profesionalne fotenie hráčov A teamu s vizážistkami, nový umelý trávnik tretej generácie, ale... Mne osobne veľmi na futbale chýbalo lepšie ozvučenie, nie toto súčasné čo sa montovalo ešte za čias Fabuša keď sa za peniaze za jeho predaj do Karlsruhe urobil nový plot v sektore hostí a vymenili a nasadili modre tesla repraky... Chýbalo mi viac čistoty na hlavnej tribune, každá sedačka by mala mať svoj lesk či už pre pernamentkára alebo platiaceho vstupné. Už len pri vstupe na hlavnú tribunu v pravo ma zarazila tá stará školská lavica čo tam bola pri stewardoch. Osobne by som využil plochu na reklamu na strieške lavičiek pre hráčov, napr.AEGON či niečo iné (z tribuny to je dobre vidieť, takže marketingovo by to bolo výhodné), namaloval by som znovu logo klubu a mesta na tartan ktorý je pred tunelom pri vchode na trávnik, siete na bránkach by som viac "napol" do obdlžnika a možno by som zvolil bledočerveno bielu kombináciu sieťky na tých bránkach, vid.napr.Slovan v tejto sezóne... Vyzerá to krajšie a estetickejšie. No a dúfam že prídu na svet aj klubové mesačníky ktoré ozaj budú stáť za to. Ja len toľko, podľa mňa sú to veci čo som napísal realne zrealizovateľné, aj keď viem že štadion už má svoj vek... Dúfam že sa to napraví.

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Re: stadion

Príspevok od užívateľa martin » 30.07.2011 19:32:05

Jerry napísal:No páni, pravdu píšete... Ja si tiež myslím že keď sa klub vydal transparentou cestou fungovania klubu, tak malo by viac vecí fungovať lepšie k spokojnosti všetkých zainteresovaných, čiže vedenie, hráči, fanúšik... Je pekné že máme dobrých partnerov, tlačovky v carltone v Bratislave, profesionalne fotenie hráčov A teamu s vizážistkami, nový umelý trávnik tretej generácie, ale... Mne osobne veľmi na futbale chýbalo lepšie ozvučenie, nie toto súčasné čo sa montovalo ešte za čias Fabuša keď sa za peniaze za jeho predaj do Karlsruhe urobil nový plot v sektore hostí a vymenili a nasadili modre tesla repraky... Chýbalo mi viac čistoty na hlavnej tribune, každá sedačka by mala mať svoj lesk či už pre pernamentkára alebo platiaceho vstupné. Už len pri vstupe na hlavnú tribunu v pravo ma zarazila tá stará školská lavica čo tam bola pri stewardoch. Osobne by som využil plochu na reklamu na strieške lavičiek pre hráčov, napr.AEGON či niečo iné (z tribuny to je dobre vidieť, takže marketingovo by to bolo výhodné), namaloval by som znovu logo klubu a mesta na tartan ktorý je pred tunelom pri vchode na trávnik, siete na bránkach by som viac "napol" do obdlžnika a možno by som zvolil bledočerveno bielu kombináciu sieťky na tých bránkach, vid.napr.Slovan v tejto sezóne... Vyzerá to krajšie a estetickejšie. No a dúfam že prídu na svet aj klubové mesačníky ktoré ozaj budú stáť za to. Ja len toľko, podľa mňa sú to veci čo som napísal realne zrealizovateľné, aj keď viem že štadion už má svoj vek... Dúfam že sa to napraví.

vdaka, na vsetky tieto veci treba tlacit, pytat sa ako a kedy? co bude v nasich moznostiach, budeme sa snazit vyriesit... este raz, vdaka za namety

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2676
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Príspevok od užívateľa Luboš » 31.07.2011 08:03:40

kúrna martin, prečo také mega citáty ?!!
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

Napísať odpoveď