Štadión AS Trenčín

Diskusia k priestorom klubu AS Trenčín, štadiónom, fanshopom atď.

Moderátor: Moderátori

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 27.05.2011 07:59:43

TrenchEaglet, pisem to verejne, aby si to nebral ako snahu o kupenie a zalepenie ust... moju ponuku nespajaj so skoncenim konstruktivnej kritiky ako si predviedol v poslednom prispevku... je dobre, ze klub je aj tymto sposobom pod kontrolou...

co sa udialo s SBS uz nezmenime... ak by si mal zaujem, ponukam ti dve celorocne vstupenky na buducu sezonu, aby si mohol zobrat aj niekoho z rodiny... verim, ze casom zmenis postoj a das tomuto klubu/muzstvu sancu... verim, ze sa to oplati...

uz dlhsie sa snazim dat dokopy rozhodujucich ludi z ultras a stretnut sa s nimi pred startom noveho rocnika... zatial bez odpovede... v klube som od augusta 2010 a za cely dej ohladom PR zodpovedam od tohto datumu... nechcem hovorit o hrubej ciare za minulostou... nehovorim, ze ma to nezaujima, ale v tomto smere nic nezmenim...

Užívateľov profilový obrázok
TNpatriot
Príspevky: 315
Dátum registrácie: 28.11.2007 12:49:23
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa TNpatriot » 27.05.2011 12:44:02

Hm... Martin teba musia fakt dobre platit.... pekne spievas.

Mam len jednu otazku Martin, ked tak pekne obhajujes. Slovo nevratna deformacia je totalny kolaps. V pripade zelezobetonovych konstrukcii to znamena nebezpecenstvo zrutenia. Vies ty vobec co obhajujes a o com tu zase naprazdno tocis?

Bud ten posudok bol v tom case ucelovy a nebolo to vtedy az take zle, alebo si dnes niekto berie na seba velku zodpovednost. Futbal je len hra, ale stav ochozov uz nie...

Ale v kazdom pripade je lepsie hrat v Trencine na nasej zrucanine ako v Dca. Dufajme ze bez nasledkov....

No a permice zadarmo? Tak to tu este nebolo....

Užívateľov profilový obrázok
nesto
Príspevky: 341
Dátum registrácie: 03.12.2008 17:17:36
Bydlisko: Brezina
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa nesto » 27.05.2011 12:47:44

samozrejme, že statický posudok bol v dobe vyhotovenia účelový, o opaku ma nepresvedčí nik a nič..
ANDY RULES!

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 27.05.2011 17:43:43

ok... myslim si, ze je zbytocne viac sa vyjadrovat k vyrokom Patriota... rovnako ich dalej komentovat...

rovnako ako doteraz, informacie najdete na stranke astrencin.sk, pripadne v tomto fore...

Užívateľov profilový obrázok
TNpatriot
Príspevky: 315
Dátum registrácie: 28.11.2007 12:49:23
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa TNpatriot » 27.05.2011 21:13:57

Martin, klub si svojimi protichodnymi vyhlaseniami sam berie argumenty... Musis uznat ze ten staticky posudok bol podfuck, ale celkom to bolo zabavne.

Užívateľov profilový obrázok
Balrog
Príspevky: 928
Dátum registrácie: 07.08.2007 13:08:46
Bydlisko: jedine TRENČÍN:)

Príspevok od užívateľa Balrog » 29.05.2011 16:10:12

síce som už dlhšie neprispieval, no dej na stránke sledujem neustále... k tejto téme len zopár slov...
Martin/Patriot... najlepšie by ste urobili, keby ste sa na to už obaja vykašlali... nie preto, že strkať hlavu do piesku je niekedy fajn, ale preto, že je to minulosť a s tou už nespravíte obaja nič.
čo a ako bude so štadiónom uvidíme. K posudku sa ťažko budem vyjadrovať, lebo nie som statik a predpokladám, že ani nikto so zúčastnených v tejto debate, takže čo a ako je definitívne, vie iba ten statik. Takisto nie som stavbár a preto tu nebudem hodnotiť, či a ako sa to dá opraviť. Všetko sa ukáže pred prvým CL kolom, takže dovtedy by som si počkal tak s pochvalami ako aj s kritikou.
Je zbytočné tu obhajovať niečo, čo nie je uzavreté a takisto to aj kritizovať.
Reálne sa treba zamyslieť nad tým, že klub štadión nevlastní a čokoľvek pozitívne čo na ňom ide robiť (za vlastné prachy mimochodom) je z jeho strany obdivuhodné...
toď vsjo... uvidíme za pár týždňov!
Fandiť AS! That´s the spirit we need!

Užívateľov profilový obrázok
TrenchEaglet
Príspevky: 50
Dátum registrácie: 07.10.2007 16:26:38

Príspevok od užívateľa TrenchEaglet » 30.05.2011 16:09:53

Balrog je to tvoj názor a na 100% je v ňom takisto kúsok pravdy ako v mojom no podľa mňa nie je na tom , že klub investuje do štadióna obdivuhodné vôbec nič. Mám na to pár dôvodov :
V prvom rade futbal je biznis ako akýkoľkovek iný , takže ako akejkoľkovek inej firme aj AStn ide o profit , preto sa niet čo čudovať , že sa im moc nechce investovať do cudzieho majetku. Kedže futbal na slovensku nie tak prosperujúci biznis ako v iných vyspelých europských krajinách,as nezáraba ani na televíznych právach ani na permanentkách a teda je ich primárnym zdrojom zisku predaj hráčov . A kedže hráči z corgoň ligy majú cenu vyššiu ako hráči 1 . ligy je pre as investícia . Je to podobné ako keď chce firma, nazvyme ju firma X , otvoriť novú pobočku o ktorej si myslí, že jej prinesie zisky , no nemá vlastný kapitál a tak si v banke zoberie úver.
V prípade As je vlastne investícia do štadióna to isté ako keď firma X musí zaplatiť úrok banke. V podstate v tom žiadny rozdiel nie je. Keby As neverilo , že mu postup do CL prinesie vačšie predaje = vačšie zisky nadaľej by sa motalo v 1. lige.
Navyše pokiaľ ma pamäť neklame majitel AStn má okrem iného aj biznis so sdravou výživou , ktorú mu určite spropaguej lepšie klub z Cl ako z 1. ligy.

Takže podľa mňa na tom , že as investuje do cudzieho majetku nieje obdivuhodné nič , musíme si uvedomiť , že túto inevstíciu nerobí kôli nám ale kôli biznisu.

Užívateľov profilový obrázok
pidzej
Príspevky: 226
Dátum registrácie: 03.08.2007 15:32:16
Bydlisko: u OZA
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa pidzej » 30.05.2011 19:03:11

Trencheaglet .......... zabudol si ze este moze ist do ineho mesta alebo statu nakolko jeho vazby na AS nie su az take vyrazne a to by bolo z financneho hladiska prenho najjednoduchsie ............ ako uz tu je par rokov tak hadam sa mu nebude chciet ist niekam budovat tento sen odznova a zostane tu ........ stadion je na draka ja to viem a vies to aj ty aj tvoj tato a dokonca to vedia vsetci co na sihoti boli za poslednych par rokov, tu ide podla mna o to ze investovat do prestavby nasej zrucaniny je ovela drahsie ao postavit novy stadion a povedzme si ani nie je jeho prenho je to biznis ale vsetko musi mat spravne plusy a mínusy nakolko je slusny obchodnik tak ma tuto rozvahu urcite spracovanu a vie kedy sa mu to vyplati a kedy nie ............ no nic to nemeni na fakte ze chceme zrekonstruovany/novy stadion a najlepsie aj hned ( aj ked z praktickeho hladiska viem vydrzat tak dva roky )

soki
Príspevky: 194
Dátum registrácie: 11.08.2010 19:56:42

Príspevok od užívateľa soki » 31.05.2011 08:15:02

ta investicia nebude az taka velka ja si myslim. rybnicek vravel ze to bude s podporov regionalnych firiem. bude to klasicky barter. Stavat a burat to bude monolit ktory by sa stal rad stavebnou jednotkou v kraji. a za malu sluzbu distane reklamu na drese, na webovej stranke na baneroch a malu cast penazi dostane v hotovosti. nie je dolezite ako sa to bude stavat ale ze sa to bude stavat. Ved uz tento tyzden mozeme vidiet ci to bude pravda kedze sa pisalo ze v prvy tyzden sa uz zacne stavat.

Užívateľov profilový obrázok
Stefo
Príspevky: 63
Dátum registrácie: 29.05.2009 17:02:44
Bydlisko: SIHOŤ

Príspevok od užívateľa Stefo » 31.05.2011 10:38:52

veru tak
ja sa zajtra pojdem pozret co sa bude robit
a budem chodit castejsie
po ceste k jakubovi na ostrov to budem mat pod dohladom celkom pravidelne
:D

snapshot
Príspevky: 2732
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 31.05.2011 14:18:57

soki - to ze to bude robit monolit je jasne kazdemu kto codi okolo. Tato fimra podporuje AS uz dlhsiu dobu a predstav si, ze majitel Monolitu je v dozornej rade. Cize nejao sa im investicia musi vratit [smilie=baby.gif]
V podstate je jedno kto to bude robit, hlavne aby to bolo spravene pre spokojnost vsetkych stran, aspon ciastocnu.
"Boh je laska" 1Jn 4:8

Užívateľov profilový obrázok
TNpatriot
Príspevky: 315
Dátum registrácie: 28.11.2007 12:49:23
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa TNpatriot » 01.06.2011 21:06:53

Je oprava investicia?

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 01.06.2011 22:49:21

TNpatriot napísal:Je oprava investicia?
investícia: náklady na zaobstaranie, vybudovanie či opravu niečoho; kapitál vložený do firmy; stále aktíva podniku, napr. pozemky, stroje, budovy; novo zaobstarané základné prostriedky podniku

Musu
Príspevky: 1683
Dátum registrácie: 03.08.2007 15:19:05

Príspevok od užívateľa Musu » 02.06.2011 07:28:36

Skor asi myslel aktíva
Sú aj dôležitejšie veci ako futbal...

ikotn
Príspevky: 1200
Dátum registrácie: 15.01.2008 11:01:13

Príspevok od užívateľa ikotn » 10.06.2011 07:28:50

tak vcera som bol nakuknut na rekonstrukciu a zatial sa tam toho vela nedeje. tie zlte platne, tymi sa akoze spevnuje stare opevnenie? preco su zlte? chysta sa zmena klubovych farieb, ci co? [smilie=blink.gif]

Napísať odpoveď