Štadión AS Trenčín

Diskusia k priestorom klubu AS Trenčín, štadiónom, fanshopom atď.

Moderátor: Moderátori

Užívateľov profilový obrázok
TNpatriot
Príspevky: 315
Dátum registrácie: 28.11.2007 12:49:23
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa TNpatriot » 17.05.2011 21:51:12

zasadne veci sa neudiali / mame tu dve ponuky na kamerovy system/ vsetko sa pripravuje na pripadnu vymenu travnika/

vsetko v rovine planov.... ale nič potvrdene.

Martin, mozes mi raz opdovedat na jednu jednoduchu otazku, jednoduchou odpovedou? A zdrž sa tvojich štavnatých omáčok, prosím.

Otazka: Su peniaze na tebou slubovane zmeny a investície???

Neviem ci si kompetentný odpovedať, ale v reakciach sa pasuješ za hovorcu klubu. Tak sa pýtam. Čas letí a nič sa nerobí.

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 18.05.2011 07:39:35

kamerovy system a vymena travnika je financne garantovany... zatial sa nevie kolko bude stat rekonstrukcia stadiona a vsetkych prilahlych priestorov... je tam len velmi hruby odhad... ani v tomto smere sa necaka na definitivu... kedze ide o investiciu do majetku mesta, treba to dotiahnut aj po papierovej stranke... preto robime vsetko, aby to bolo pripravene a nemuselo sa cakat na povelenia uradov... zabudol som, ze objednana je revizia osvetlenia...

dufam, ze vacsina citajucich chape, ze casy vyhlaseni "o postupe do LM" su prec... davam a budem davat len overene a garantovane informacie, nebudem sa podpisovat pod nieco, co neviem podlozit, resp. garantovat...

nechcem sklznut k argumentacii "like" farba dresov a terminy zapasov B-timov... dakujem za pochopenie...

robime vsetko preto, aby sme hrali v Trencine, ak to pojde, budeme tu hrat, potrebna odhadovana investicia tvori vyznamnu cast rocneho rozpoctu klubu...

Šukal
Príspevky: 43
Dátum registrácie: 12.04.2011 13:02:43
Bydlisko: TRENCHTOWN

Príspevok od užívateľa Šukal » 24.05.2011 07:55:44

tu je článok o štadióne Fortuny ;)

http://sport.aktuality.sk/clanok/112475 ... liona-eur/

Užívateľov profilový obrázok
mattpro
Príspevky: 480
Dátum registrácie: 16.03.2008 17:38:53
Bydlisko: no dá sa povedať že Praha
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa mattpro » 25.05.2011 21:08:32

Tak mame to tu, Konecne sa zavru huby vsetkym zhadzovacom a pesimistom!
http://www.astrencin.sk/spravy/index.php?clanok=1816

Oficialne to GM potvrdil, tak snad by takto verejne neklamal a nezavádzal fanusikov.

Dristy o Dubnici a podobne veci vyznievaju smiesne teraz [smilie=bananadance.gif] som strasne zvedavy co si zase TNpatriot a jemu podobni vymyslia, naco sa bude kydat teraz? [smilie=grin.gif]

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2675
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Príspevok od užívateľa Luboš » 26.05.2011 06:06:29

[smilie=bananadance.gif]
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

Musu
Príspevky: 1683
Dátum registrácie: 03.08.2007 15:19:05

Príspevok od užívateľa Musu » 26.05.2011 07:55:56

Tak to je výborná správa, snáď nebudú také výkony ako konec tejto sezóny [smilie=angry.gif]

Teraz sa tešme a radujme

A Patriot s Martinom bezte na PIVKO !!!! [smilie=beer.gif] ja sa rad pridam ked date termin [smilie=beer2.gif]
Sú aj dôležitejšie veci ako futbal...

Užívateľov profilový obrázok
rudeboy
Príspevky: 126
Dátum registrácie: 09.05.2008 09:23:41

Príspevok od užívateľa rudeboy » 26.05.2011 08:42:06

tesim sa [smilie=bananadance.gif]
uz som ani nedufal, ale nakoniec predsa len budeme hrat DOMA! juchu [smilie=bananadance.gif]

snapshot
Príspevky: 2732
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 26.05.2011 12:47:10

TNPatriot - myslim, ze clanok ti odpovie na vica ako cela tato zbytocna tema co tu bola a aj v inych temach. Neviem preco si chvilu nepockal.
"Boh je laska" 1Jn 4:8

space
Príspevky: 291
Dátum registrácie: 17.08.2009 07:23:02
Bydlisko: TN

Príspevok od užívateľa space » 26.05.2011 14:49:05

Takže nie "Nejasná správa o konci sveta", ale sqelá správa pre celý TN !!! [smilie=thankyou.gif] .
Keď som bol malý,bol som namyslený-teraz už nemám žiadnu chybu ♣.

Užívateľov profilový obrázok
TrenchEaglet
Príspevky: 50
Dátum registrácie: 07.10.2007 16:26:38

Príspevok od užívateľa TrenchEaglet » 26.05.2011 16:49:55

Tak všetci sa radujme , liga sa bude hrať v Trenčíne.

Gratulujem vedeniu , že z Vás fanúšikov opäť spravilo KO**TOV!!! Tak ako ako po vyjadrení o Lige majstrov , ich teraz ohajujete , že boli neskúsený tak teraz sa znova necháte oklamať sladkými rečami. Keď nemáte svoju hrdosť nech sa páči. AS Trenčín je jeden z mnoha klubov ktorý zavádza fanúšikov. Možno si poviete , že aj ja som predpojatý no niečo mi nejde do hlavy.
dňa 10.12.2008 AS Trenčín vydalo oficiálnu správu (mimochodom tak ako aj teraz ) , že štadión na sihoti je v havarijnom stave. Tu je niekoľko dôvodov :
-nekryté tribúny sú mimoriadne zdeformované, popraskané a poškodené, povrchy sú nevyhovujúce, rozpadávajú sa
-podľa technického posudku vypracovaného autorizovaným stavebným inžinierom Ing. Jurajom Bystrickým dosiahla pôvodná konštrukcia kritické hodnoty, nekryté tribúny nespĺňajú bezpečnostné kritériá
-hlavné nosné konštrukcie – rámy, panely a stupne sú v nevyhovujúcom stave
-pri výrobe konštrukcií neboli dodržané technologické postupy, nekryté tribúny boli vybudované z mimoriadne nekvalitného materiálu
-poškodenia na železobetónových konštrukciách sú nevratné
Kto by mal záujem a čas celý článok je tu http://www.astrencin.sk/spravy/index.php?clanok=622

Neviem možno som ja ten sprostý ale keď ma v roku 2008 zbil pelenderokom SBS-kár na pokyn pána Rybníčka kedže som išiel na tribúnu v havarijnom stave tak to bolo v pohode. Dnes je situácia taká, že tribúny sú v poriadku aj napriek tomu , že pred 2,5 rokom boli v dezolátnom a neopraviteľnom stave. Preto by som sa chcel spýtať pána Rybníčka či nás chce poslať na dobrovoľnú smrť ???

TOTO SÚ FAKTY! Kludne mi môžete povedať že nemám pravdu to je Váš názor , no pre mňa je RYBNÍČEK OBYČAJNÝ PODVODNÍK A neustále nás vodí , nielen o ale celý klub AS TN za nos [smilie=bow.gif]

Musu
Príspevky: 1683
Dátum registrácie: 03.08.2007 15:19:05

Príspevok od užívateľa Musu » 26.05.2011 21:09:57

Michal v tomto mas pravdu, je to na pocudovanie, ze nieco na co sa nesmie a je to v havarijnom stave je zrazu spristupnene...

No keby sa tam nieco stalo asi by niekto z toho vytlkol dost penazi...
Sú aj dôležitejšie veci ako futbal...

Užívateľov profilový obrázok
TNpatriot
Príspevky: 315
Dátum registrácie: 28.11.2007 12:49:23
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa TNpatriot » 26.05.2011 21:52:42

No asi som chybal ked sa mam vyjadrit..
Takze, ak niekto povie ze sa bude hrat v Trencine neznamenali to ze sa bude hrat....
Ak niekto povie ze sa bude hrat LM, neznamena to ze sa bude hrat.
A teraz som ostal uplne vedla... Veď tribúna ktorá je 2,5 roka v havarijnom stave sa zázračne zotavila a za pár EUR, osadenim sedaciek sa stáva skvostom a pychou koncepcnej prace managmentu AS Trencin.
Nezostava mi len sa ospravedlniť a popriat všetkým odvazlivcom ktorí si sadnu na najmodernejšiu tribúnu a vychutnaju si pivko s klobasou.

Len ten niekto kto pustil poplasnu správu o havarijnom, dezolatnom stave, o skorodovanej vystuzy, o zlom technologickom postupe, o nevratnom stave tribúny... Nepovie nám zámer prečo? Prečo poslal SBS na fanúšikov a dnes je NASA tribúna pripravená na ligu????

Celé je to .......... ako aj lyzovacka v Dubaji... Svedčí to o koncepcii, ktorá vlastne neexistuje...

Jedna otazka? Ten statik.. Nie je to ten isty co monitoroval aj hradny mur, kery nakonec ebol? Mame sa naco tesit :-)

red47
Príspevky: 279
Dátum registrácie: 26.06.2009 09:57:16

Príspevok od užívateľa red47 » 27.05.2011 06:42:27

Nooo, dobra tema, veru tiez si neviem predstavit ako chcu zlepsit statiku bez zasahu do betonovej konstrukcie... UVIDIME.....

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 27.05.2011 07:46:47

dakujem za reakciu...

-nekryté tribúny sú mimoriadne zdeformované, popraskané a poškodené, povrchy sú nevyhovujúce, rozpadávajú sa
-podľa technického posudku vypracovaného autorizovaným stavebným inžinierom Ing. Jurajom Bystrickým dosiahla pôvodná konštrukcia kritické hodnoty, nekryté tribúny nespĺňajú bezpečnostné kritériá
-hlavné nosné konštrukcie – rámy, panely a stupne sú v nevyhovujúcom stave
-pri výrobe konštrukcií neboli dodržané technologické postupy, nekryté tribúny boli vybudované z mimoriadne nekvalitného materiálu
-poškodenia na železobetónových konštrukciách sú nevratné

vsetky tieto veci su nadalej platne... nic sa na tomto stave nezmenilo... preto musi klub riesit tento stav... viac informacii o postupoch ohladom protilahlej tribuny bude na webe v najblizsich dnoch... ked budu potvrdene z relevantneho zdroja... rovnako ako dalsie spravy - smerovanie Kubika do Krasnodaru, zotrvanie AS na nasom stadione... dnes mozem povedat, ze s tribunou neurobime zazraky, ale su moznosti ako ju dat do prevadzky... sprava statika uvadza aj to, ze "akakolvek investicia na zlepsenie stavu je neefektivna, odporucanie hovori zburat"... napriek tomu bude klub investovat... zostavame v trencine a verim, ze fanusikovia to napriek skromnym podmienkam ocenia...

ohladom SBS... na spominany moment si pamatam... hoci som vtedy iba pomahal s webom, bol som nahnevany na pristup SBS... dodnes mi to je luto a mozem sa iba ospravedlnit a slubit, ze sa budeme podobnym veciam snazit predchadzat... akceptujem aj postoj, ze ide iba o prazdne slova... tak ako sa snazime fanusikom vysvetlit, ze posledna pokuta 400 eur za pyro je nezmyselnym vyhodenim penazi, tak sa snazime komunikovat s SBS a vysvetlit im, ze s nasimi fanusikmi sa da komunikovat... myslim, ze prikladom bolo spravanie sa SBS pri nedavnom vniknuti do sektoru na stanie... ohladom tvrdenia "rybnicek ich tam poslal" mozem povedat jedine - je to asi tak pravdive ako vyber farby dresov hostujucim timom, terminy stretnuti proti rezerve Ruzomberka, zimny vypredaj a dalsie zarucene tvrdenia...

poslednykrat sa vyjadrim aj k otvoreniu sektoru na statie... klub isiel v tomto smere do rizika... ak by sa nieco udialo, bol by problem... druhy uhol pohladu je, ze klub vystavil fanusikov riziku... nebudem rozoberat dovody otvorenia, uz bolo k tomu povedane dost... jedno je otvorenie tribuny pre 1000-1500, 2000 ludi a ine pre par desiatok, kde riziko nevznika... ak by hrozilo samozrutenie... tribuna by nemohla zostat stat...

dakujeme za podporu... dakujeme za skvelu navstevu na suboj s LM a potlesk pre hracov po zapase... tesime sa na vas a na CL...

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 27.05.2011 07:48:26

red47 napísal:Nooo, dobra tema, veru tiez si neviem predstavit ako chcu zlepsit statiku bez zasahu do betonovej konstrukcie... UVIDIME.....
ako som napisal, informacie o rekonstrukcii v blizkej dobe

Napísať odpoveď