Štadión AS Trenčín

Diskusia k priestorom klubu AS Trenčín, štadiónom, fanshopom atď.

Moderátor: Moderátori

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 26.04.2011 20:17:21

Za akych podmienok bolo myslene tym ze co bude v buducnosti ci uz hranie na stavenisku alebo docasne stahovanie;

zatial sa mysli len na zlepsenie sucasneho stavu... v dnesnej dobe sa velmi tazko hladaju investori

taktiez umelina alebo nova trava za 150 000 € (podotykam ze umelina sa musi obnovit nakolko ju tu mame uz 6 rokov a neviem isto ale UEFA ma podmienku ze kazde 3 roky to treba zmenit kvoli opotrebeniu)

iba umelina, na dnesny podklad travu nepolozime

Oki dnes su v hre dve moznosti ale ake su tie moznosti hrat v TN a hrat mimo TN - kde je to mimo TN, je v hre ta Dubnica alebo Nemsova alebo Nove Mesto ci ine mesto v okoli??

musi sa hrat na stadione, ktory vyhovuje normam, ak to ma byt NMNV alebo Nemsova, tak to mozeme hrat aj doma... kamerovy system, min kapacita

Ak sa bude hrat v TN bude ihrisko spojene s AUparkom ako som pocul ( cize bude vsesportovy areal spolu s nakupnym centrom ktore by sa tak posunulo z centra viacmenej do akceptovatelnej polohy v ramci mesta)
alebo ide T.L.L do stavania vlastneho stadionu alebo nedajboze sa bratia R. rozhodli a dohodli a mesto pojde rekonstruovat svoju rozvalinu.
Ale taktiez som sa pytal na vsetky moznosti nad ktorymi ASTN uvazovalo a to je tych 5-6 roznych moznosti .

moznosti su vymenovane, plus 2-3 rozne alternativy mobilnych tribun... treba si uvedomit, ze nie kazdy uspesny podnikatel moze postavit stadion... wed s tym ma problem mesto ako BA alebo dokonca aj Slovensko ako stat... aj Milano ma jeden mestsky stadion...

-

Musu
Príspevky: 1683
Dátum registrácie: 03.08.2007 15:19:05

Príspevok od užívateľa Musu » 27.04.2011 09:26:16

no to s tym auparkom je super !!!
Nieco ako som spominal s restauraciou ci hotelom....
Sú aj dôležitejšie veci ako futbal...

Užívateľov profilový obrázok
Axel Wers
Príspevky: 620
Dátum registrácie: 22.09.2007 21:04:05
Bydlisko: Trenčín - Juch
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Axel Wers » 27.04.2011 10:07:40

A to by ako bolo prepojené? Investor nechce meniť pôvodné miesto výstavby auparku.

Musu
Príspevky: 1683
Dátum registrácie: 03.08.2007 15:19:05

Príspevok od užívateľa Musu » 27.04.2011 10:43:34

Axel Wers napísal:A to by ako bolo prepojené? Investor nechce meniť pôvodné miesto výstavby auparku.
Jako prepojene? Sak nebudes mat pod tribunou satne z jednej strany ale nakupne centrum... kukni na slaviu s bohemku

http://www.synottiparena.cz

este bude aj repre u nas hravat, koncerty budu a rozne ine akcie :)
Sú aj dôležitejšie veci ako futbal...

Užívateľov profilový obrázok
Axel Wers
Príspevky: 620
Dátum registrácie: 22.09.2007 21:04:05
Bydlisko: Trenčín - Juch
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Axel Wers » 27.04.2011 14:44:30

Ale vieš kde má byť Aupark?

Obrázok

Neviem o tom, že by investor chcel Aupark stavať niekde pri súčasnom štadióne, práve naopak, pozíciu nechce meniť.

(Ten Aupark vyzerá zle už pri tej vizualizácii ) [smilie=thumbsdown.gif]

Užívateľov profilový obrázok
pidzej
Príspevky: 226
Dátum registrácie: 03.08.2007 15:32:16
Bydlisko: u OZA
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa pidzej » 27.04.2011 21:12:06

Martin takze mne z toho vychadza ze budeme hrat v Dubnici lebo ruinu dokopy nedame ani nahodou za 3 mesiace a najblizsie vyhovujuce ihrisko je v DCA
Kedze DCA je asi tak najschodnejsia cesta pre klub ( nie pre fans!!) tu nastava ta podmienkova otazka a sice kedy sa bude hravat zapas AS ked budu obe muzstva hrat "doma"
Co sa tyka toho spojenia Auparku s AS stadionom - to si celkom pekne preskocil ono z Vasej kuchyne viem ze toto bolo a myslim ze aj je na rokovani a v podstate je to klasicka win-win situacia (hlavne pre rodinu Rybnickovych nakolko bude stadion a Aupark sa presunie par metrov mimo centra cize aj futbal vyhra a su tam politicke bodiky hodne do plusu). AXEL investor chce hlavne Aupark v meste a cim skor tym lepsie takze never im ze chcu stavat tam kde boli povodne plany pokial tam nezacnu stavat.
Co sa tyka penazi L.L. nemyslim ze by to mal byt problem pred x rokmi sme mali projekt a naklady nan boli cca 80 mil SK co niesu ani 3 mil € coz si myslim ze je rocny zisk firiem pana L.L. btw pritahujeme novych sponzorov napr Urpin (sice este to nie je iste [smilie=greedy.gif] ) a aj z Davida budu peniaze do kasicky celkom pekne a taktiez z Fera Kubika ak ho predame konecne (uz by bolo na case )
BTW ak chceme pomyslat nad hranim v TN tak uz teraz tam mali byť buldozery a ničiť ten betonovy oval.

Este na tu temu problemovych stadionov - pokial sa stavia za statne ma kazdy problem ( v BA a na SVK) lebo samotna stavba je predrazena "vsimnym" , Milano urcite nema iba jeden stadion ale ma jeden velky centralny San Siro ( ale skor myslim ze to nie je pre peniaze ale preto ze tam nie je adekvatny pozemok na novy stadion s podobnymi parametrami a oba kluby su tam doma a nechcu prenechat domacu podu superovi)

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 27.04.2011 21:50:26

doplnujuca info, len buranie ovalu stoji cca 1 mil eur...

Užívateľov profilový obrázok
pidzej
Príspevky: 226
Dátum registrácie: 03.08.2007 15:32:16
Bydlisko: u OZA
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa pidzej » 27.04.2011 22:50:11

a to co je v cene 1 mil € zahrnute ?? Samotne zburanie a co este ??

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 28.04.2011 07:03:49

komplet buracie prace, odhad 27 mil Sk... komplet balik... finalna cena... predpokladam, ze aj nalozenie s odpadom...

soki
Príspevky: 194
Dátum registrácie: 11.08.2010 19:56:42

dobra sprava

Príspevok od užívateľa soki » 28.04.2011 10:14:57

viem ze kazdy ma zarucene info o vsetkom. ja som sa dnes rozpraval s niekym z klubu je jedno skym. a povedal mi ze sa nic burat nebude a ze postavia malu tribunu pre 2500 ludi oproti hlavnej hned od ihriska az po stary betonovy oval. kapacita bude 5500 na sedenie. a casom ked bude treba tak dostavaju aj zvysok. Ze by to mohlo vyzerat ako v moldave len trosku vacsie. bodaj by to bola pravda a mohli by sme sa tesit na dobry fotbal na utulnom stadione.

ikotn
Príspevky: 1200
Dátum registrácie: 15.01.2008 11:01:13

Príspevok od užívateľa ikotn » 28.04.2011 10:57:42

predpokladam, ze vyriesenim situacie so stadionom by si primator zabezpecil dalsie 4 roky v urade, s brachom na poste viceprimatora.

D.R.House
Príspevky: 468
Dátum registrácie: 24.01.2008 08:46:23

hlasim sa po dlhom case ...

Príspevok od užívateľa D.R.House » 28.04.2011 13:43:39

Dufam teda ze sa to vsetko stihne urobit resp. ze SFZ vytiahne nejaku vynimku a tym nam ulahci vstup do CL aj s tym co mame.
Tych 1mil. eur s tym zburanim toho ovalu sa mi to zda byt velmi prehnane aj ked zoberiem ze v cene je i likvidacia toho zelezobetonu...
Je to super ze sme tam no aby to bolo 100% musime hrat doma a nie v DCA..alebo niekde inde...CL patri do TN pretoze ju vybojoval TN ...
Verim ze v jeseni sa vsetci stretneme na CL v TN...
pravda sa zle počúva

richard
Príspevky: 28
Dátum registrácie: 22.10.2010 09:40:51

Príspevok od užívateľa richard » 28.04.2011 16:04:03

Ahojte, trošku zareagujem. S tým miliónom eur je to v poriadku, veď napríklad odstránenie betónového hada na Ostrove stálo 180 tisíc eur, i keď v tomto prípade bude asi polemika o vyložených financiach [smilie=chop.gif]

Myslím, že klub v tomto momente už konkrétnejšiu odpoveď dať nemôže, pretože vec nie je len v jeho rukách a keby dopredu niečo deklaroval a náhodou by to nevyšlo, boli by všetci za idiotov.

Čo sa týka predaja či prenájmu štadióna za euro a príchod investora, ktorý by si okrem štadióna urobil biznis. Treba konštatovať, že sme prespali dobu, kedy by do toho určite niekto šiel. Tá doba zhasla tri roky dozadu krízou. Dnes je investor opatrnejší a určite nie je náhoda, že podobný projekt sa zatiaľ neujal nikde na Slovensku. Treba si dať rúžové okuliare dole a zistiť, že nie sme pupkom sveta, aj keď pre mňa sme [smilie=grin.gif] Ale veď uvidíme.

nedá mi ešte poznámku, utvrdil som sa v tom, v posledných týždňoch. Paralela s novým cestným mostom, ak bude (čo hádam bude), bude doprava tým pádom úplna fasa?. Keď bude nový štadión, bude na futbal chodiť desať tisíc ľudí aspoň (alebo päť), bude atmosféra?

Nič, treba ešte chvíľu počkať, tešiť sa z postupu a veriť, že [smilie=fish.gif] všetko vyrieši k spokojnosti väčšiny ľudí.

Považan
Príspevky: 18
Dátum registrácie: 12.07.2009 13:23:37

Príspevok od užívateľa Považan » 28.04.2011 21:03:57

Pokial nova tribuna, dufam ze brebehne aj komunikacia s fans, tak ako je tomu v zahranici....
poprosim vysku min 12m /koli choreografiam/ moze byt sedenie, aj ked PZSR by uvitala bez, a minimalne v spodnej casti pri plote, aspon 6 rad do dlzky cca40m bez sedadiel, alebo max len sedatka ako je tomu napr. severna a juzna na velodrome -marseille , najidealnejsie tieto sedatka na celu tribunu, bez opierok!! zabradlie v strede tribuny ako je teraz je dalsie +, prip aj na samom vrchu..

dakujem

ak by sa naslo miesto na zachody, tak to uz co by bolo, predsedo [smilie=bow.gif]

Považan
Príspevky: 18
Dátum registrácie: 12.07.2009 13:23:37

Príspevok od užívateľa Považan » 28.04.2011 21:05:56

tou vyskou som myslel dlzku- to je momentalna dlzka tribuny...

Napísať odpoveď