Štadión AS Trenčín

Diskusia k priestorom klubu AS Trenčín, štadiónom, fanshopom atď.

Moderátor: Moderátori

Užívateľov profilový obrázok
mi_ke
Príspevky: 228
Dátum registrácie: 03.08.2007 13:49:24
Bydlisko: Trencin

Príspevok od užívateľa mi_ke » 02.04.2011 12:21:16

Mato, je to smutne, ale neodpovedal si mi na jedinu otazku... Neverim, ze ludia v klube nevedia co sa bude diat o par mesiacov!

Musu
Príspevky: 1683
Dátum registrácie: 03.08.2007 15:19:05

Príspevok od užívateľa Musu » 02.04.2011 14:01:54

mi_ke napísal:Mato, je to smutne, ale neodpovedal si mi na jedinu otazku... Neverim, ze ludia v klube nevedia co sa bude diat o par mesiacov!
http://www.astrencin.sk/spravy/index.php?clanok=1703

"Návratom do najvyššej súťaže, ktorý je cieľom mužstva pre túto sezónu, nič nekončí. „Sme iba na začiatku celého procesu a tak to treba brať,“ zdvíha varovný prst mladý kormidelník. "
Sú aj dôležitejšie veci ako futbal...

Užívateľov profilový obrázok
TNpatriot
Príspevky: 315
Dátum registrácie: 28.11.2007 12:49:23
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa TNpatriot » 02.04.2011 17:33:02

Martin, ja som realista. Optimista som bol....
Za 3 mesiace začína Corgoň liga a všetky potrebné a nutné úpravy na štadióne na Sihoti sa stihnúť nedajú ani keby klub vlastnil Coperfield.
Preto sa pýtam jednoduchú otázku : "Ak chceme hrať Corgoň ligu, kde sa bude hrať?"
Jednoduchá otázka, ale zo strany vedenia je to strašne ťažká odpoveď. Riešenie, hrať v Dubnici je pre Trenčanov tá najväčšia potupa.

Mušu vďaka za pozvanie na pifko, môže byt. Ale niekde za Mostami v krcme... Brnkni ak chceš, číslo máš.

Inak po dnešnom výsledku sa už nedá vyhrať I.liga...

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 03.04.2011 13:41:34

je mi luto, ze odpoved je nedostacujuca, ako som uz parkarat povedal a naznacil, casy bombastickych vyhlaseni su minulostou. zijeme v realite a podla toho sa chceme spravat. nepredbiehat, pracovat s vacsou pokorou...

samozrejme, ze v klube sa uvazuje nad dalsou situaciou a robia sa potrebne kroky.... nielen vyhlaseniami, ale ani cinmi nebudeme nic predbiehat...

toto navyse nie je priestor na oficialne vyhlasenia... ak mate zaujem, pokojne sa mozeme stretnut, na stadione, na klube, v zablati, zamarovciach alebo juhu a len tak dat pivo... mne nejde o to, aby sme/som niekoho presvedcili/presvedcil... aby boli vsetci nadseni, to nie je mozne... staci mi len vypocutie...

mi_ke a patriot, pre vas by nemal byt problem dohodnut si termin, ale toto plati pre vsetkych... fausikmi su pre mna nielen ultras, nielen jadierkami, ale aj ludia s inym pohladom na pracu klubu, takata spatna vazba je pre dalsie namety vzdy najlepsia....

ikotn
Príspevky: 1200
Dátum registrácie: 15.01.2008 11:01:13

Príspevok od užívateľa ikotn » 04.04.2011 08:05:21

ja by som sa DOCASNEMU hraniu v dubnici nebranil. napr. po lige by sa zacalo s rekonstrukciou, jesen by sme hrali v dubnici na jar uz na "svojom". spravit sa da vela veci, len to chce volu a prachy. ak tralalak nechce investovat do mestskeho majetku, preco mu mesto stadion aj s pozemkami nepreda so zmluvnou podmienkou, ze tam musi postavit len a len futbalovy stadion? rokovalo sa o takejto moznosti s tralalakom?

Užívateľov profilový obrázok
Axel Wers
Príspevky: 620
Dátum registrácie: 22.09.2007 21:04:05
Bydlisko: Trenčín - Juch
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Axel Wers » 04.04.2011 13:34:51

TNpatriot napísal: Inak po dnešnom výsledku sa už nedá vyhrať I.liga...
Inak po dnešnom výsledku sa už nedá nevyhrať I.liga...

Užívateľov profilový obrázok
raul7
Príspevky: 48
Dátum registrácie: 22.08.2010 18:28:54
Bydlisko: Topolčany

Príspevok od užívateľa raul7 » 23.04.2011 20:53:52

no tak co teraz????????????????????????? postup mame, som zvedavy na ten stadion.....alebo predame licenciu ? vraj nas uz dubnica nechce pozvat na svoj estadio...
football without ultras/hooligans is nothing

Užívateľov profilový obrázok
matt-666
Príspevky: 961
Dátum registrácie: 07.08.2010 17:28:11
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa matt-666 » 23.04.2011 23:10:57

naco stale spekulujete nad tym ako to bude? bolo jasne povedane, ze o tomto sa bude hovorit, az ked nieco bude definitivne potvrdene .. vsetky dohady, ktore nas teraz mozu napadnut, ostavaju v teoretickej rovine

Raul, ak by sme mali hrat v Dubnici, museli by vypadnut z ligy, alebo ako klub zaniknut .. myslis, ze nase vedenie bude teraz cakat, kto vypadne z corgona a dufat, ze to bude Dubnica, aby nam "dali" ich stadion?

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 24.04.2011 08:40:26

odpoved Rybnicka na zaver.......... mame viac moznosti, ale vsetky kroky podnikame tak, aby sme hrali v Trencine. nebude to lahke, ale robime na tom.

ohladom dubnice, ano, ci nie, to je asi tak pravdive, ako ohlasovany januarovy vypredaj... klub sa poucil a snazi sa riesit veci transparentne... nic vsak nepredbiehat... to vsak neznaci, ze odchod inam nie je jednym z rieseni... je, ale tym poslednym...

verim, ze coskoro budeme mat pozitivne spravy...

Užívateľov profilový obrázok
pidzej
Príspevky: 226
Dátum registrácie: 03.08.2007 15:32:16
Bydlisko: u OZA
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa pidzej » 25.04.2011 23:05:30

martin napísal:myslim, ze obdobie, ked sa viac hovorilo, mame za sebou... myslim vsak, ze je dost informacii a lahko sa daju dat dokopy moznosti, ktore sa nam ponukaju... v tomto smere prosim trochu trpezlivosti, kedze dnes mame pred sebou dolezity vstup...
tak Martin postup je uz isty a teraz chceme vediet kde a za akych podmienok bude AS hravat CL . Chcel by som vediet aj moznosti ktore si spominal, myslim ze 5 ci 6 variant . Trpezlivi Sme boli uz asi dost .
Taktiez R.R. hovori ako jeho starsi brat - cize ako politik - iba bla bla a ziadne fakty, ale nas ako fanusikov zaujimaju iba tie fakty - uz tu nie je priestor na vyhybave odpovede na jednu jasnu otazku : KDE BUDEME HRAVAT CORGON LIGU ???

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 26.04.2011 09:12:46

je to velmi milo napisane "chceme", "trpezlivi sme boli dost"... vidiet, ze vam (asi hovorish za viacerych) na futbale zalezi...

najskor, nechapem otazku "za akych podmienok"??? po doplneni odpoviem...

ohladom buducnoti bolo povedane dost... skusim to hrnut... dnes su dve moznosti... nas stadion po rekonstrukcii alebo mimo trencina... je potrebne investovat niekolko milionov korun - trava, kamerovy system, turnikety, zazemie pre fanusikov... konecne slovo ma licencna komisia... pravdepodobne definitivne sa nebude stavat mobilna tribuna... taktiez potrebujeme stanovisko statika za akych podmienok moze tribuna oproti sedeniu fungovat... zaver??? ak splnime vsetky podmienky, budeme hrat v trencine... vsetky kroky smeruju k tomu, aby sa hralo pod hradom... uz tu boli ludia instalujuci kamerovy system... cakaju nas stretnutia so stavebnymi firmami... investicia do cudzieho (mestskeho) majetku nie je tak lahky proces, ako si niekto moze predstavovat... na zaver zopakujem este raz... urobime vsetko preto, aby sme hrali v Trencine... o kazdom pozitivnom kroku budeme informovat...

Musu
Príspevky: 1683
Dátum registrácie: 03.08.2007 15:19:05

Príspevok od užívateľa Musu » 26.04.2011 09:19:01

100 rokov pozemok pod stadionom za 1e rocne s tym ze tam musi byt stadion, ci uz bude so stadionom aj hotel, restauracia....
Sú aj dôležitejšie veci ako futbal...

Užívateľov profilový obrázok
pidzej
Príspevky: 226
Dátum registrácie: 03.08.2007 15:32:16
Bydlisko: u OZA
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa pidzej » 26.04.2011 15:18:04

Za akych podmienok bolo myslene tym ze co bude v buducnosti ci uz hranie na stavenisku alebo docasne stahovanie; taktiez umelina alebo nova trava za 150 000 € (podotykam ze umelina sa musi obnovit nakolko ju tu mame uz 6 rokov a neviem isto ale UEFA ma podmienku ze kazde 3 roky to treba zmenit kvoli opotrebeniu)
Oki dnes su v hre dve moznosti ale ake su tie moznosti hrat v TN a hrat mimo TN - kde je to mimo TN, je v hre ta Dubnica alebo Nemsova alebo Nove Mesto ci ine mesto v okoli ??
Ak sa bude hrat v TN bude ihrisko spojene s AUparkom ako som pocul ( cize bude vsesportovy areal spolu s nakupnym centrom ktore by sa tak posunulo z centra viacmenej do akceptovatelnej polohy v ramci mesta)
alebo ide T.L.L do stavania vlastneho stadionu alebo nedajboze sa bratia R. rozhodli a dohodli a mesto pojde rekonstruovat svoju rozvalinu.
Ale taktiez som sa pytal na vsetky moznosti nad ktorymi ASTN uvazovalo a to je tych 5-6 roznych moznosti .

Užívateľov profilový obrázok
Axel Wers
Príspevky: 620
Dátum registrácie: 22.09.2007 21:04:05
Bydlisko: Trenčín - Juch
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Axel Wers » 26.04.2011 19:22:34

Mesto nemá ani cent na to aby investovalo do štadióna, ja to skôr vidím tak, že najlepším riešením by bolo, keby mesto predalo štadión majiteľovi klubu (s určitými klauzulami) a ten by postavil zbrusu nový štadión. Ak Holanďania chcú investovať do hráčov tak by sa patrilo investovať aj do niečoho kde by tí hráči mohli hrávať.

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2666
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Príspevok od užívateľa Luboš » 26.04.2011 19:39:20

ale nezabúdajte na vybudovanie akadémie v stankovciach, tam asi bude hlavný tok lingových financii....... [smilie=baby.gif]
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

Napísať odpoveď