Štadión AS Trenčín

Diskusia k priestorom klubu AS Trenčín, štadiónom, fanshopom atď.

Moderátor: Moderátori

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 18.02.2011 11:46:57

klub sa nebude vyjadrovat k ziadnym diskusnym prispevkov, co je dufam pochopitelne. ak vsak bude nieco ohladom stadiona, akademie, zmien na postoch a bude to definitivne, urcite vas o tom budeme informovat ako prvych...

nieco bokom... pozname dnes sposob prace medii a vyznam internetovych diskusii... vieme/viete, ze ide o silny najstrov vplyvu... hoci sa objavia casto pravdive informacie, velmi velka cast sa zaklada na polopravde, vykonstruovanej pravde, alebo dokonca neoverenej skutocnosti... ved sa na to zabudne, hlavne, ze "ako prvi vam prinasame super bombu"...

nechceme sa stat otrokom tohto systemu, hoci chapeme znepokojenie FANUSIKOV, budeme nadalej postupovat v smere nasej filozofie... este si pamatame decembrove diskusie o vypredaji piatich alebo este vacsieho poctu klucovych hracov...

coskoro nas caka prve jarne kolo, boj o postup a dalsie vyzvy... vela prace je okolo vytvorenia zazemia pre VSETKY timy, ktoreho srdcom by mala byt akademia... vieme o problemoch so stadionom a hlademe vsetky alternativy... nechceme nic uponahlat a ani zmeskat...

JEDINE TRENCIN! ;)

ikotn
Príspevky: 1200
Dátum registrácie: 15.01.2008 11:01:13

Príspevok od užívateľa ikotn » 21.02.2011 09:13:20

martin, mne toto bohato staci. to bol taky problem napisat to tu pred pol rokom? teraz je dolezity postup. tak podme na to [smilie=boxing.gif]

snapshot
Príspevky: 2728
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 21.02.2011 17:17:16

martin pekna odpoved. A uz je aspon predpokladany termin zacatia vystavby, odkupenia pozemkov alebo je to stale v rovine teorii?
"Boh je laska" 1Jn 4:8

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 21.02.2011 22:14:11

este nie je zvolena cesta, resp. smer, ktorym sa pojde, kazda z alternativ ma (klasicky) plusy a minusy...

ale pracuje sa na tom... viem (p. rybnicek, hadam mozem) o niekolkych moznostiach na docasne tribuny... jedna z moznosti (cca 3t sedenie), moze byt hotova, za 4-6 tyzdnov...

ale upozornujem, ze moze sa zvolit aj ina alternativa... tych je mozno 5-6...

klub v tomto smere nespi, ako vsak bolo povedane, vsetko jedno po druhom, najskor vstup do jarnej casti (aj s pomocou fAnS)... potom udrzanie pozicie... atd... atd... mame pred sebou 15 krokov, mozeme zakopnut, ale treba vstat a bojovat o svoj/vas sen...

Užívateľov profilový obrázok
pidzej
Príspevky: 226
Dátum registrácie: 03.08.2007 15:32:16
Bydlisko: u OZA
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa pidzej » 26.02.2011 20:21:23

Martin ked hovoris ze je 5 alebo 6 alternativ ako riesit nas stadion nebolo by fajn ich vsetky popisat . Ako ja som realista a viem ze je to dost tazke nieco vymysliet ked nie su peniaze ale predsa len by to pre nas fanusikov malo vyznam aspon by sme videli ako sa v klube uvazuje a ci to bude 1 alebo posledna varianta to je asi jedno momentalne hlavne by sme videli konkretne navrhy a pokial by bolo mozne aj sa nejak k danym alternativam vyjadrit. Samozrejme nezavazne nakolko nie sme akcionari klubu a nemame pravo klub k niecomu nutit aj ked by to bolo fajn [smilie=yes.gif]

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 26.02.2011 22:57:11

myslim, ze obdobie, ked sa viac hovorilo, mame za sebou... myslim vsak, ze je dost informacii a lahko sa daju dat dokopy moznosti, ktore sa nam ponukaju... v tomto smere prosim trochu trpezlivosti, kedze dnes mame pred sebou dolezity vstup...

soki
Príspevky: 194
Dátum registrácie: 11.08.2010 19:56:42

stadion

Príspevok od užívateľa soki » 30.03.2011 17:06:24

cital som clanok o burani stadiona artmedie v ba. je to taka konstrukcia ako je aj v ziline take zelezo. zevraj to vlastni nejaky sukromnik a ide tam stavat administrativne budovy. viem ze idem teraz fantazirovat ale keby niekto chcel kupit vsetko to zelezo aj so sedackami a so vsetkym tak za odvoz a demontaz mu to radi daju mozno by si vypytali nejake to € ktomu ale cela stranda by urcite nebola draha. oni zrovna maju tak postavane iba 3 tribuny takze by to ktej nasej velmi pekne zapasovalo a novy stadion by bol na svete. nie som ziaden stavbar ale myslim si ze by to islo zbalit a previest.

Musu
Príspevky: 1683
Dátum registrácie: 03.08.2007 15:19:05

Re: stadion

Príspevok od užívateľa Musu » 30.03.2011 19:38:59

soki napísal:cital som clanok o burani stadiona artmedie v ba. je to taka konstrukcia ako je aj v ziline take zelezo. zevraj to vlastni nejaky sukromnik a ide tam stavat administrativne budovy. viem ze idem teraz fantazirovat ale keby niekto chcel kupit vsetko to zelezo aj so sedackami a so vsetkym tak za odvoz a demontaz mu to radi daju mozno by si vypytali nejake to € ktomu ale cela stranda by urcite nebola draha. oni zrovna maju tak postavane iba 3 tribuny takze by to ktej nasej velmi pekne zapasovalo a novy stadion by bol na svete. nie som ziaden stavbar ale myslim si ze by to islo zbalit a previest.
6 rokov som zil v BA a ten stadion som mal kazdu druhu nedelu velmi rad [smilie=baby.gif]

Ale ci by to slo pochybujem....
Sú aj dôležitejšie veci ako futbal...

snapshot
Príspevky: 2728
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 01.04.2011 13:45:40

No robim v nedelekom auparku a chodievame okolo na obedy a poviem ti, ze tam uz sedacky nie su, tie su davno predane.
Co sa tyka konstrukcie, to by sa muselo spytat sukromnika, ale otazka je, ci by nase !tribuny! vydrzali taku zataz, alebo by sa museli vybetonovat nove, to je otazka na statika. A ked som sa tak na tie zeleza pozeral, tak vela stastia. Urcite to neda zadarmo.
"Boh je laska" 1Jn 4:8

Užívateľov profilový obrázok
TNpatriot
Príspevky: 315
Dátum registrácie: 28.11.2007 12:49:23
Bydlisko: Trenčín

Túto tému mám rád....

Príspevok od užívateľa TNpatriot » 01.04.2011 21:11:06

Veľmi tu nechodim ale častejšie ako na futbal. Palia má päty aj chodidlá ale poctivo ignorujem futbalové zápasy klubu, ktorý má na háku vlastných fanúšikov.
Luboš aj keď to už je viac ako mesiac, ale rešpekt pred tvojim prispevkom kde si veci asi pomenoval pravymi slovami a tiež preto že fandiš Trencinu aj keď si Dubničar.
Ja som počul že, v DCa sa hrať nebude lebo to nechce ZTS Dubnica a otázka je kto z Trenčanov by tam vôbec chodil a na Sihoti sa hrať nebude aj keby sa postavili provizorne oceľové tribúny oproti hlavnej. Okrem kameroveho systému, sektoru pre fanúšikov hostí je tu další dosť veľký problém... Na našu umelinu nám už nedajú výnimku alebo súhlas a preto je potrebná výmena za prírodný trávu. A to je koniec sna o postupe....
Takze nalejme si čistého vina... Nevyhrat súťaž sa už nedá ale nrpostupit áno. Gratulujem tomu kto od nás kúpi licenciu, vyzerá to na Michalovce. Tie majú peniaze, trénera aj štadión.... Narozdiel od Petrzalky, tej chyba štadión. Bodaj by tie šumy boli falošné ale na rozdiel od sľubov o Lige Majstrov som túto sezónu nepočul ani nečital oficiálne stanovisko alebo vyhlásenie zodpovedneho zástupcu klubu AS Trenčin o cieloch tejto a nasledujucej sezóny...
Martin, pri všetkej úcte k tebe tvoje vyhlásenia beriem ako JBP ... Povačšinou sú to medove motuziky popod nos a točky o ničom.

Ja stále čakám na stanovisko klubu, toho sa zle dočkame asi až po sezóne.
A je April... Kto verí že postavíme tribúny, urobime kamerovy systém, zrekonstrujeme hlavnú tribúnu a vymenime trávnik? T.j budeme hrať doma, u nas v Trenčine Corgoňa???? Ja nie a preto ja osobne .ebem na celu drevennu ligu a radšej si dám 2dcl dobrého bieleho vinka...

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2666
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Príspevok od užívateľa Luboš » 01.04.2011 21:25:53

TNpatriot,
trošku ťa poopravím, to je príspevok z profutbalu.sk a pod nickom Matt. Ja som Trenčan jak repa... [smilie=bow.gif]
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

Užívateľov profilový obrázok
TNpatriot
Príspevky: 315
Dátum registrácie: 28.11.2007 12:49:23
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa TNpatriot » 01.04.2011 21:32:24

Luboš ok, ale nič to nemení na veci že next season asi Corgoňa hrať nebudeme... Alebo ty tomu veris?

Užívateľov profilový obrázok
mi_ke
Príspevky: 228
Dátum registrácie: 03.08.2007 13:49:24
Bydlisko: Trencin

Príspevok od užívateľa mi_ke » 02.04.2011 00:29:59

Patriot, predbehol si ma....na to iste som sa chcel spytat kompetentnych uz nejaky ten tyzden. O vitazstvo v druhej lige by sme prisli len vlastnym pricinenim a preto vznika logicka otazka, co bude dalej? Bude AS buduci rok ucastnikom Corgon ligy? Ak ano, na akom stadione? Myslim si, ze fanusikovia maju pravo vediet ci sa mozu tesit na Grcona alebo sa ostava v prve lige ci nebodaj tu futbal konci. Tak ako mame pravo vediet za kolko bol predany ten alebo onen hrac. Samozrejme, AS je obchodna spolocnost, do ktorej obchodnych planov, ci vysledkov nam je ho*no, no ked uz pre majitelov je fanusik ten posledny, aspon by ste mohli respektovat tych 10 percent mesta v akcionarskej strukture. Taktiez ak od niekoho pytate 2 % z nasich dani na mladez, bolo by fajn vediet, kde a ako sa peniaze pouziju, lebo inak je ich lepsie pouzit na boj proti onkologickym ochoreniam ako na zabavku v rukach holandskeho majitela.
V kutiku duse verim, ze Rybnickovske duo futbal v TN udrzi, no skutocne by bolo nacase vediet, ako to vyzera a ake bude riesenie. Mato, vazim si Ta, ale ak sa nemas vyjadrit k teme alebo sa mas vyjadrovat ako docent demagogie, radsej ignoruj moj prispevok, pretoze mna a predpokladam aj vsetkych ostatnych zaujimaju fakty!

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 02.04.2011 07:00:08

par poznamok k predchadzajucim prispevkom, vyjadrenia typu "maju peniaze, trenera aj stadion" je zbytocne komentovat

- michalovce mozno uvazuju o kupe licencie, ale v pripade prveho miesta trencina nebude na predaj
- klub ma svoj jediny ciel, vsetci ideme za nim, ale aj v tomto smere sme sa poucili, viackrat treba citat aj medzi riadkami
- travnik - v sucasnej dobe nie je mozne vymenit travu za prirodnu, otazka ULK vsak nestoji tymto sposobom, ale trochu inym - ak umelu, tak aku umelu travu? nas umely travnik nema vynimku, ale je oficialne schvaleny EUFA/FIFA. ma vsak svoju zivotnost a koberec sa bude musiet zrejme vymenit
- kamerovy system - poopravim, kamerovy system musi byt na cely stadion, nie iba sektor hosti, nerad by som sa o par mesiacov docital, ze AS je policajny klub, lebo vyhlasilo, ze kamerovy system je iba na sektor hosti a napokon pokryva cely stadion
- 2% - naklady na mladeznicky futbal su vyrazne vyssie ako je prijem z 2% idu vyhradne na mladeznicky futbal - pomocky, cestovanie, oblecenie, strava - urcite to nie je u nas dokonale, ale v starostlivosti sme urcite slovensky nadriemer. kazdorocne sa to posuva aspon o kusok vpred. dokazom su nielen vysledky, ale aj zaujem hracov prist hrat do trencina. za kazdy prispevok velmi pekne dakujeme. peniaze sa nestratia na vyplatach hracov alebo autach managementu.
- ked budeme postupujucim timom, budeme riesit dalsie kroky, urcite nim vsak nebude predaj licencie. dnes sa chceme najvy vyhnut chybam z minulosti a za pochopenie dakujeme.

patriot, ide o tvoj osobny postoj, ale ja verim, ze pride cas, ked sa vratis na stadion. dnes sa skutocne oplati chodit pozriet na chalanov ako tim, ale aj na osobnosti. rozhodnutie vsak treba respektovat.

mozno na zaver trochu osobne. ak skonci trencin na prvom mieste a nebude hrat z nejakeho dovodu CL, nevidim dovod na dalsiu moju pracu v klube.

klub je otvoreny akejkolvek debate a zaujmu zo strany fanusikov, nielen ultras, staci sa ozvat cez kontaktny email alebo forum a dohodnut si stretnutie. zaslat navrhy, atd

Musu
Príspevky: 1683
Dátum registrácie: 03.08.2007 15:19:05

Príspevok od užívateľa Musu » 02.04.2011 09:32:18

Jasne staci prist pocas zapasu na tribunu, dohodnut si stretnutie a myslim, ze PR manager vas velmi rad prijme, ako aj iny ludia v klube.

Patriot pozyvam ta dneska na zapas ;) dojdi na tribuku uplne vpravo, dame pivec, pokecame...
Sú aj dôležitejšie veci ako futbal...

Napísať odpoveď