Štadión AS Trenčín

Diskusia k priestorom klubu AS Trenčín, štadiónom, fanshopom atď.

Moderátor: Moderátori

Užívateľov profilový obrázok
nočes
Moderátor
Príspevky: 277
Dátum registrácie: 03.08.2007 10:34:10
Bydlisko: Lúč

Príspevok od užívateľa nočes » 17.09.2010 10:40:58

chcelo by to hlavne vysporiadat stadion a pozemky, ked neni mozna spolupraca LL, mesto, kraj tak nech mu to predaju za nejaky rozumny penaz s podmienkou ze tam postavi stadion a nie obchodak.. snad by sa po volbach mohli dat dokopy RR coby primator a RR coby gen manager a volaco sa pohne :)
ak by mal niekto záujem prispieť na ultras aktivity,
ultras účet: 520700-4200532579/8360

vďaka

erik
Príspevky: 331
Dátum registrácie: 25.06.2008 12:15:16
Bydlisko: Rázusa 15 Trenčín

Stagnácia

Príspevok od užívateľa erik » 19.09.2010 10:23:36

Posledné investície do štadióna boli ešte za posobenia OZETY Dukly pred ME 21. Posledných 10 rokov nastáva obrovská stagnácia. Vtedy boli horšie štadióny v Žiline, Dubnici, Senici, a nechcem spomínať menšie futbalové kluby. A kde sú dnes, ďaleko pred Trenčínom. Trenčín pripravil vizualizáciu nového štadióna, ale len na papieri a to nič nerieši. Chýbajú činy, rečí je veľa ale skutek utek. A to neznižuje fakt, že sme najvážnejší kandidát na postup do CL. Alebo sa vrátime hrávať do Nemšovej?

legolas380
Príspevky: 515
Dátum registrácie: 30.08.2010 20:08:24

Príspevok od užívateľa legolas380 » 19.09.2010 12:13:35

aj by si mohol poslat nejaky link ako to malo vyzerat?

ikotn
Príspevky: 1200
Dátum registrácie: 15.01.2008 11:01:13

Príspevok od užívateľa ikotn » 20.09.2010 11:30:24

bol som v referendovej komisii s chlapikom z utvaru architektury mesta. vravel, ze sucasne vedenie mesta nema ani najmensi zaujem investovat do stadionu ani ho predat tralalakovi. len na okraj, 27. november sa blizi. blizi sa aj koniec hnijucej korenovej zeleniny?

Užívateľov profilový obrázok
matt-666
Príspevky: 961
Dátum registrácie: 07.08.2010 17:28:11
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa matt-666 » 20.09.2010 13:54:13

pevne verím, že áno [smilie=angry.gif]

snapshot
Príspevky: 2732
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 20.09.2010 16:04:23

Bojim sa ze nekonci sa zelovoc.

Obalamauti ludi novou vizualizaciou, o tom ako chce prispievat na sport - hokej a futbal a cokolvek.
"Boh je laska" 1Jn 4:8

ikotn
Príspevky: 1200
Dátum registrácie: 15.01.2008 11:01:13

Príspevok od užívateľa ikotn » 27.09.2010 10:27:16

uz som to tu pisal, ale po vcerajsom zapase mi to neda. my nemame svetelnu tabulu ale vlhkomer [smilie=blush.gif] . je tu uz minimalne 14 rokov a za ten cas sa asi s nou nic nerobilo. torsku zaprsi a je zle. na zimne pripravaky ju radsej ani nezapiname. proste hanba [smilie=blink.gif] . je to otazka asi na mesto, nemohol by ale tralalak do novej tabule tych par "drobnych" investovat, ked uz je primator deges? asi hlupa otazka [smilie=clown.gif]

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 27.09.2010 11:39:14

...

legolas380
Príspevky: 515
Dátum registrácie: 30.08.2010 20:08:24

Príspevok od užívateľa legolas380 » 30.09.2010 19:19:27

no svetelne tabule su uz aj na dedinach...sice male

Užívateľov profilový obrázok
raul7
Príspevky: 48
Dátum registrácie: 22.08.2010 18:28:54
Bydlisko: Topolčany

Príspevok od užívateľa raul7 » 08.02.2011 19:00:08

inac zaujmalo by ma ci je neco nove ohladom stadiona, aspom nejake recicky ktore sa aj tak nesplnia alebo sa na stadion uz uplne kasle? lebo za 5 mesiacov nam zacina corgon liga a zatial to ma kazdy z tych tam hore v pazi, strategiou volako bolo volako bude...alebo nebude a AS zrazu skonci nakoniec na 2. mieste ako vzdy aby sa nemusel rekonstruovat stadion??
...a do dubnice sa nikto trepat nebude, a az by sa to vyriesilo dubnicou tak by to bola najvecsia hanba na svete aka len (ne)moze byt...
football without ultras/hooligans is nothing

Užívateľov profilový obrázok
Stefo
Príspevky: 63
Dátum registrácie: 29.05.2009 17:02:44
Bydlisko: SIHOŤ

Príspevok od užívateľa Stefo » 08.02.2011 19:27:19

preco by sa malo hrat v dubnici?
ved "stadion" mame a myslim ze sa na nom nieco zmeni. teda skor pribudne.
zilincani tiez nestavali novy a maju celkom slusny stanok.a netrvalo im to 5 mesiacov.vsetko potrebuje cas a teraz sa mozno bratia spolu skor dohodnu ako predtym z obalkom.

Užívateľov profilový obrázok
raul7
Príspevky: 48
Dátum registrácie: 22.08.2010 18:28:54
Bydlisko: Topolčany

Príspevok od užívateľa raul7 » 09.02.2011 22:11:04

Stefo napísal:preco by sa malo hrat v dubnici?
ved "stadion" mame a myslim ze sa na nom nieco zmeni. teda skor pribudne.
zilincani tiez nestavali novy a maju celkom slusny stanok.a netrvalo im to 5 mesiacov.vsetko potrebuje cas a teraz sa mozno bratia spolu skor dohodnu ako predtym z obalkom.
bodaj by si mal pravdu....ja len ze sa o tom stale nic nehovori...a tiez neviem ci ten ultras neosektor a ten zvysok jemu identicky ktory je tak zivotu nebezpecny ci je vobec prisposobili CL, alebo sa to ma zburat a odznova prestavat?
football without ultras/hooligans is nothing

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2675
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Príspevok od užívateľa Luboš » 17.02.2011 17:26:17

Názov: RE: reklama
Dátum a čas: 17.02.2011 16:46, Autor: Neregistrovaný Matt (IP: 178.41.228.16)
Skusim ja. Nechcem hovorit za inych, ale skusim svoj pohlad. Chlapik mal asi na mysli tie kontakty s Dubnicou o ktorych kazdy vie ale vstci cusia a nikto poriadne nevie o co ide. Vobec nie som vo veci, takze len viem ze sa dva alebo tri krat sedelo ale do obsahu stretnuti nevidim, respektive utrzkovite ano ale neviem ci je to zalozene na pravde, takze nebudem zbytocne sirit paniku. Pochadzam z Dubnice, no paradoxne od mala fandim Trencinu, pretoze tamojsi futbal na Slovensku vzdy nieco znamenal. Za svoj klub tak povazujem ten trenciansky, no nejake informacie mam od priatelov a zaroven rivalov z Dubnice. Za hlavny problem povazujem to, ze klub vobec nema zaujem akokolvek riesit situaciu so stadionom. Jednoducho, oficialna kapacita 1999 miest klubu vyhovuje a je im uplne jedno, ze AS Trencin ma iba jednu tribunu a jeden otvoreny sektor. Klub to povazuje za dostatocne reprezentativne a neplanuje vyclenit peniaze ani len na navrh(!) mozneho riesenia. Ciste moje dohady su take, ze ak mocipani rozhodnu, ze stav je nevyhovujuci, domace zapasy sa budu hravat v Dubnici. Od radsej nemenovaneho zdroja (na moje zdesenie az prilis doveryhodneho) mam informaciu, ktorej ja osobne verim asi najviac. Nie je tajomstvom ze hlavnou funkciou AS je vychova mladych a ich nasledny posun dalej za ucelom zisku (ale aj nastartovania ich kariery). K tomu plne postacuje prva liga. Teraz parafrazujem - klub sa nebrani postupu, ak jar vyjde a AS postupi, bude spokojnost. Ale ani ucast v prvej lige nie je sklamanim a za istych okolnosti moze hrat Trencin prvu ligu aj buduci rok. Toto ma ako fanusika trochu mrzi. Situacia je taka, ze ak by Trencin vyhral prvu ligu a Dubnica obsadila zostupovu poziciu, AS ma udajne predat licenciu na Corgona Dubnici. Este raz, nie je to z mojej hlavy, tak si prosim nechajte pripadne osocovanie. Toto mal podla mna "." na mysli a to ho tak rozcertilo. Ide o to, ze Dubnica (resp. jej funkcionari pre vykonavanie svojej "zarobkovej cinnosti") Corgon ligu potrebuju (vieme ako to tam chodi), kdezto Trencin az tak zivotne nie. Niekto sa moze pytat kde by Dubnica zobrala peniaze na licenciu, no v Dubnici je viac penazi nez sa zda. Netvrdim ze maju pozlatene kancelarie, ale na taketo veci sa peniaze najdu, samozrejme ked sa chce (z mojho okolia vid. necakane financie na kupu licencie hokejoveho Martina, najnovsie na platy Polacha a Trousila, peniaze z vlastneho vrecka na kupu Andreja Kollara do Trencina). Hoci sa to nezda, ani na Slovensku nie su peniaze problem... Aj ked Dubnica urobila zimnymi nakupmi sama velky krok k zachrane. No a tretia moznost ale podla mna najmenej realna je zlucenie klubov do jednoho silneho klubu na Povazi. Ako fanusik trencianskeho futbalu by som bol sklamany, ako fanusik slovenskeho naopak poteseny. Hovori sa o jednom klube s kulturnym dubnickym stadionom a budujucou sa kvalitnou akademiou (no dost odruky...). Tomuto ale ja osobne sance nedavam. Tolko okienko spekulacii, ja osobne si myslim ze situacia zostane taka aka je a o Corgon lige pre AS sa rozhodne na ihrisku v jarnej casti.
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

Užívateľov profilový obrázok
mattpro
Príspevky: 480
Dátum registrácie: 16.03.2008 17:38:53
Bydlisko: no dá sa povedať že Praha
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa mattpro » 17.02.2011 21:34:32

Aj ja som to tam cital, ale uz fakt neviem ci tymto "zarucenym info" verit... Neviem sice preco by si dotycny vymyslal take dlhe pribehy len tak, ale snad to nie je pravda...

A zrejme sa k tomu aj tak nikto z kompetentnych nevyjadri, jednou pravdou vsak je, ze ohladne stadiona sa vobec nic neriesi a vedenie sa tejto otazke neustale vyhyba

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2675
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Príspevok od užívateľa Luboš » 17.02.2011 21:54:34

podľa šumov, čo som ja počul z rôznych strán, je viacero variant :....hrať v Dubnici....postavenie skladacích ocelových tribún na našom štadióne....
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

Napísať odpoveď