Futbal v okolí TN

Podeľte sa s nami o postrehy a zážitky z navštívených iných ligových zápasov na Slovensku.

Moderátor: Moderátori

filipina
Príspevky: 615
Dátum registrácie: 07.08.2014 08:59:22

Futbal v okolí TN

Príspevok od užívateľa filipina » 17.09.2019 12:54:34

Inak zajtra v pohári Stankovce vs NM - dúfajme, že postúpia a v ďalšom kole oslava futbalu so Žilinou !!
Ked som bol maly, bol som namyslený. Teraz uz nemam ziadnu chybu [smilie=alien.gif]

filipina
Príspevky: 615
Dátum registrácie: 07.08.2014 08:59:22

Re: Futbal v okolí TN

Príspevok od užívateľa filipina » 19.09.2019 09:57:01

filipina napísal:
17.09.2019 12:54:34
Inak zajtra v pohári Stankovce vs NM - dúfajme, že postúpia a v ďalšom kole oslava futbalu so Žilinou !!
Tak to chalani nezvládli ....... https://sfz.futbalnet.sk/zapas/484633/ [smilie=hmmm.gif]
Ked som bol maly, bol som namyslený. Teraz uz nemam ziadnu chybu [smilie=alien.gif]

snapshot
Príspevky: 2728
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Re: Futbal v okolí TN

Príspevok od užívateľa snapshot » 19.09.2019 16:33:35

filipina napísal:
19.09.2019 09:57:01
filipina napísal:
17.09.2019 12:54:34
Inak zajtra v pohári Stankovce vs NM - dúfajme, že postúpia a v ďalšom kole oslava futbalu so Žilinou !!
Tak to chalani nezvládli ....... https://sfz.futbalnet.sk/zapas/484633/ [smilie=hmmm.gif]
NIe NM dostalo CK a nasi akosi sa nevedeli presadit aj tak. Trener vobec nezariskoval jednoducho nechal plynut hru ako keby bola remiza
"Boh je laska" 1Jn 4:8

filipina
Príspevky: 615
Dátum registrácie: 07.08.2014 08:59:22

Re: Futbal v okolí TN

Príspevok od užívateľa filipina » 16.08.2022 09:55:11

1. apríl ??????????????? , alebo pripravujeme nový ropovod ? https://www.facebook.com/tjpartizandoma ... 535628359/
Ked som bol maly, bol som namyslený. Teraz uz nemam ziadnu chybu [smilie=alien.gif]

filipina
Príspevky: 615
Dátum registrácie: 07.08.2014 08:59:22

Re: Futbal v okolí TN

Príspevok od užívateľa filipina » 28.09.2022 09:45:43

Kvalita samozrejme nižšia, ale nadšenie a počet divákov by mohli v aes závidieť .............. https://terajsok.sk/2022/09/26/dedinske ... li-hostia/
Ked som bol maly, bol som namyslený. Teraz uz nemam ziadnu chybu [smilie=alien.gif]

filipina
Príspevky: 615
Dátum registrácie: 07.08.2014 08:59:22

Re: Futbal v okolí TN

Príspevok od užívateľa filipina » 08.08.2023 08:36:53

Smutné, kam to dopracoval klub z kraj.mesta ................, kiežby sa aspoň Stankovciam zadarilo [smilie=bounce.gif]

ZAJTRA SA ROZHODNE ! Najvyššia regionálna súťaž na západe bude mať šestnásť účastníkov.

Pred štartom novej sezóny prišla smutná správa. FC Nitra sa odhlásil zo štvrtej ligy.

Výkonný výbor ZsFZ potvrdil, že súťaž bude mať napriek tomu šestnásť účastníkov. V krátkom slede hlasovaním per rollam rozhodol o konaní baráže.

Nastúpia v nej najlepšie dve mužstvá z piatych líg (v minulej sezóne obsadili 2. miesto), teda OFK Branč a OŠK Trenčianske Stankovce.

Kvalifikačné stretnutie sa hrá v stredu 9. augusta o 17:00 h na neutrálnej pôde v Jaslovských Bohuniciach.

„O možnosti hrať baráž rozhodlo umiestnenie z minulého ročníka. Stretnú sa v nej kluby z nitrianskeho a trenčianskeho regiónu. Hrať sa teda bude v časti Trnava, aby sme zainteresovali všetky regióny,“ pre Sportnet uviedol Tibor Révay, predseda Športovo-technickej komisie Západoslovenského futbalového zväzu.
V prípade nerozhodného výsledku nasledujú pokutové kopy, po päť na oboch stranách. Ak ani tie nerozlúštia nového štvrtoligistu, kope sa po jednej penalte až do rozhodnutia.

„Kluby prejavili záujem o takéto stretnutie, radi by nahradili FC Nitra v najvyššej regionálnej súťaži. Bude to zaujímavé stretnutie, očakávam taktický boj,“ dodal.

Stretnutia Branču a Trenčianskych Stankoviec v piatej lige sa cez víkend nehrali. Jeden klub totiž bude pôsobiť v úplne inej súťaži.

„Sme v časovej tiesni, ale inak sme túto situáciu nevedeli vyriešiť. I tak by sa zrejme nehralo pre zlé počasie. Veríme, že v stredu nám bude priať a na ihrisku sa rozhodne o poslednom účastníkovi štvrtej ligy,“ zaprial si Révay.
Prioritou ZsFZ bolo naplniť najvyššiu regionálnu súťaž. Aby mala párny počet účastníkov. Zväz tak obetoval jednu z piatych líg, v ktorej bude pätnásť tímov. „Štvrtá ligu bude doplnená v zmysle súťažného poriadku. V prípade ostatných súťaží to však pre krátkosť času nie je možné,“ dodal.

Branč i Trenčianske Stankovce berú baráž ako výzvu. Možnosť postúpiť do lepšej spoločnosti.

„Boli sme oslovení, či by sme nemali záujem o štvrtú ligu. Bolo nám predstavené, že budeme hrať baráž, pretože také sú pravidlá.

Neváhali sme, chopili sme sa šance a ideme sa pokúsiť zvíťaziť. Pretože už pred minulou sezónou sme si dali za cieľ postup, čo sa nám tesne nepodarilo.

Od baráže očakávame prestížny zápas. Hráči sú nabudení a na súboj sa tešia. Pokúsime sa vyhrať,“ pre Sportnet povedal predseda OFK Branč Roland Lörincz.
Sedeli a diskutovali

V Trenčianskych Stankovciach pred zápasom zvolali zasadnutie užšieho výboru. Členovia vedenia klubu diskutovali o možnosti hrať štvrtú ligu.

Problémom nie je hráčsky káder, ale finančná situácia klubu. Ak budú Stankovce v baráži úspešné, obzerať sa budú musieť po ďalších sponzoroch.

„Vzhľadom na to, že sme prijali možnosť hrať baráž, našou snahou je jednoznačne vyhrať. A postúpiť. Po diaľnici je to do Jaslovských Bohuníc hodina, preto sa na zápas chystá viacero našich fanúšikov.

Keďže ide oveľa, nebude sa hrať na krásu, ale výsledok. Mužstvá tomu prispôsobia taktiku. Očakávam vyrovnaný zápas.

Verím, že nás verní priaznivci podporia a dotlačia k víťazstvu,“ uzavrel manažér OŠK Trenčianske Stankovce Roman Pevný.
Ked som bol maly, bol som namyslený. Teraz uz nemam ziadnu chybu [smilie=alien.gif]

filipina
Príspevky: 615
Dátum registrácie: 07.08.2014 08:59:22

Re: Futbal v okolí TN

Príspevok od užívateľa filipina » 10.08.2023 08:24:07

Ked som bol maly, bol som namyslený. Teraz uz nemam ziadnu chybu [smilie=alien.gif]

Napísať odpoveď