Registrácie do OZ LL

Aktivity Občianskeho združenia OZ LÉGIA LAUGARICIO

Moderator: Moderátori

Post Reply
User avatar
OZ Légia Laugaricio
Posts: 88
Joined: 20.08.2014 19:50:19
Location: Jedine Trenčín!
Contact:

Registrácie do OZ LL

Post by OZ Légia Laugaricio » 06.07.2015 22:13:19

S blížiacou sa novou sezónou spúšťame registráciu do nášho OZ a pevne veríme, že prekonáme číslo 105 zaregistrovaných členov z minulej sezóny.

► Prečo by si sa mal stať členom OZ LL?
- v prvom rade je to pocit hrdosti z príslušnosti v združení najvernejších fanúšikov trenčianskeho AS v oficiálnom fanklube a participácia na fungovaní organizovaných aktivít OZ, ako aj samotná prezentácia na tribúnach (viď bližšie o členskom poplatku dolu)
- rôzne zľavy a výhody (Sokolovňa Pub, Boďa Tattoo, atď. - budeme priebežne informovať)
- lacnejšie ceny výjazdov a suvenírov Légia Laugaricio

► Na čo bude použitý sezónny členský poplatok 5€?
- na samotnú správu OZ (administrácia, vedenie bankového účtu a pod.)
- na materiál pre tvorbu zápasových choreografií
- vlajky, bubon (nové blany, paličky), v pláne je aj nový megafón
- na podporu výjazdov organizovaných pod hlavičkou LL
- na organizáciu benefičného turnaja UAFA CUP (o tohtoročnom turnaji prinesieme report čoskoro na našom FB profile)
viac info o turnaji zistíš tu:

Code: Select all

http://tribuny.org/uafa-cup/
Záujemca o členstvo v našom občianskom združení Légia Laugaricio napíše mail na fanklub@astrencin.sk a do predmetu správy zadá "Légia Laugaricio". V správe napíše rok narodenia a nick (prezývku). Obratom bude záujemcovi o členstvo zaslaný mail obsahujúci číslo účtu a variabilný symbol, ktorý bude zároveň číslom jeho členského preukazu v o.z. LL. Pod týmto číslom, ktoré použije ako variabilný symbol, uhradí sezónny členský poplatok 5 eur prevodom na účet LL, prípadne tento poplatok vloží priamo na náš účet v Slovenskej sporiteľni. Prevzatie členského preukazu sa dohodne mailovou komunikáciou akonáhle záujemca uhradí členský poplatok.

Image
Image
Last edited by OZ Légia Laugaricio on 11.07.2016 09:07:42, edited 1 time in total.

User avatar
OZ Légia Laugaricio
Posts: 88
Joined: 20.08.2014 19:50:19
Location: Jedine Trenčín!
Contact:

Post by OZ Légia Laugaricio » 27.09.2015 19:40:41

Každý člen OZ LL automaticky získava celosezónnu zľavu 10% na konzumáciu nápojov a jedál v Sokolovňa pub-e, stačí sa pri platení preukázať novým členským preukazom. Zľava však platí len na konzumáciu jednej konkrétnej osoby a treba o ňu požiadať pred platením.
https://www.facebook.com/sokolovnapub

Image

Ďalšiu výhodu, ktorú môžu využiť všetci členovia nášho fanklubu počas celej sezóny je tentokrát až 30% zľava na akúkoľvek "kérku" v trenčianskom tetovacom štúdiu Boda Tattoo!
Kontakt:

Code: Select all

mrazikovabarbora@gmail.com
https://www.facebook.com/bodatattoo

Image

Momentálne pripravujeme aj ďalšie výhody a zľavy, o ktorých budeme samozrejme priebežne informovať. Ďakujeme za vašu podporu!

User avatar
OZ Légia Laugaricio
Posts: 88
Joined: 20.08.2014 19:50:19
Location: Jedine Trenčín!
Contact:

Post by OZ Légia Laugaricio » 11.07.2016 09:38:54

Keďže posledným júnovým dňom skončila platnosť členstva pre členov nášho fanklubu, oficiálne spúšťame registrácie do novej sezóny 2016/2017. Teší nás, že vaše prihlášky nám chodia priebežne, odkedy sme spolu oslávili obhajobu druhého DOUBLE, takisto prvé fyzické registrácie prebehli na nedávnom UAFA CUP-e 2016.
Členovia budú môcť využívať viaceré výhody a benefity (lacnejšie výjazdy, zľavy na merchandise LL, partnerské zľavy a pod.) počas celej sezóny, kde sa symbolický členský poplatok 5€ niekoľkonásobne vráti. Veríme, že opäť prekonáme počet 110 registrovaných členov z minulej sezóny, ďakujeme vám! Špeciálna vďaka patrí členom z rôznych kútov Slovenska a aj zo zahraničia, ktorí sa neregistrovali ani tak kvôli výhodám, ako kvôli pocitu byť súčasťou našej trenčianskej rodiny.
[smilie=beer2.gif]
► bližšie info a postup registrácie nájdeš vyššie v starších príspevkoch alebo na našom FB profile: https://goo.gl/T4jvHd
► ohľadne výhod a zliav budeme informovať priebežne

Image

User avatar
OZ Légia Laugaricio
Posts: 88
Joined: 20.08.2014 19:50:19
Location: Jedine Trenčín!
Contact:

Post by OZ Légia Laugaricio » 23.06.2017 13:55:45

Nová sezóna už klope na dvere a my opätovne rozbiehame registrácie na nový ročník 2017/2018 do nášho/vášho fanklubu - občianskeho združenia Légia Laugaricio!
Sezónny členský poplatok bude po novom 10€, avšak pozor!
► aktuálni členovia, ktorým oficiálne platí členstvo do 30.6.2017 si ho môžu predĺžiť presne do začiatku novej sezóny (1.fortunaligový zápas AS Trenčín) len za 8€, stačí poslať žiadosť o registráciu mailom na fanklub@astrencin.sk
► za 8€ sa budeš môcť zaregistrovať aj osobne, v sobotu v našom stánku počas turnaja UAFA CUP 2017, na ktorý ťa samozrejme srdečne pozývame!
► členské sme o pár Eur zvýšili z viacerých dôvodov: vyššie náklady na celkový chod O.Z. a v neposlednom rade, pripravujeme pre vás novinky a nové formy zliav a výhod! Investícia do členstva sa vám počas sezóny určite vráti niekoľkonásobne!
► o konkrétnych zľavách a výhodách budeme informovať postupne.
ĎAKUJEME ZA PODPORU!

Image

Post Reply