Peter Čogley

Kto z vás by si nepodiskutoval o našich kedysi trenčianskych futbalistoch, ktorí sa presadili v Európe?

Moderátor: Moderátori

Napísať odpoveď
Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2666
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Peter Čogley

Príspevok od užívateľa Luboš » 21.09.2015 18:53:10

trnava?....čegy zatial v nemsovej....
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

Užívateľov profilový obrázok
matt-666
Príspevky: 961
Dátum registrácie: 07.08.2010 17:28:11
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa matt-666 » 21.09.2015 19:42:01

ak sa chce cogy posunut a spravit krok dalej ako sam uvadza, musi to byt mimo SK .. no moze nastat aj situacia ze nic ine ako Zilina resp. Slovan nebude na stole .. co potom? pohneva si nas?

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 21.09.2015 20:07:15

lubos, on je este nas hrac... ale dobre, chces to mat na jednom mieste. ja to vidim na zelinu, ako som uz inde pisal.
Naposledy upravil/-a baki v 22.09.2015 08:25:09, upravené celkom 1 krát.

GULIVER
Príspevky: 1483
Dátum registrácie: 11.12.2014 20:05:45

Príspevok od užívateľa GULIVER » 21.09.2015 20:36:23

Bohemka / Dukla Praha [smilie=beer.gif]

Hamer
Príspevky: 1263
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Re: Peter Čogley

Príspevok od užívateľa Hamer » 21.09.2015 22:25:56

Luboš napísal:trnava?....čegy zatial v nemsovej....
Tak v Nemsovej a celej tretej lige maju o zaujimavu atrakciu postarane - aktualny clen sirsieho vyberu reprezentacie bude behat na ich travnikoch.

Guliver - tie ceske kluby by sa nam pozdavali viacej ako nejaka ZA alebo TT...
Cogy, vdaka za vyborne vykony v nasom drese a to ze si do kazdeho zapasu pristupoval naplno.

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 22.09.2015 08:26:32

GULIVER napísal:Bohemka / Dukla Praha [smilie=beer.gif]


mas aj nejaky zdroj tejto informacie? alebo je to len tvoje zelanie?

Musu
Príspevky: 1683
Dátum registrácie: 03.08.2007 15:19:05

Príspevok od užívateľa Musu » 22.09.2015 10:06:41

Podla mna by ho mali nechat v acku, kvalitnejsieho becka v lige neni a za tych 16 rokov si nezasluzi behat po 3ligovych travnikoch.... Takto mu vlastne zobrali sancu zahrat si proti bielorusku....

Gulu tu tiez nechali dorobit si svoju robotu i ked verejne sa vedelo ze uz ide do ziliny....

Cize rovny meter by mal fungovat, hlavne ked ide o ikonu klubu. Proti ziline by som ho rad videl v zostave!
Sú aj dôležitejšie veci ako futbal...

GULIVER
Príspevky: 1483
Dátum registrácie: 11.12.2014 20:05:45

Príspevok od užívateľa GULIVER » 22.09.2015 10:31:51

S tym metrom mas pravdu.

S tym ze je naj pravy obranca nesuhlasim. Za mna su tu min. 3 lepsi...

Hamer
Príspevky: 1263
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Príspevok od užívateľa Hamer » 22.09.2015 11:48:55

Musu napísal:Podla mna by ho mali nechat v acku, kvalitnejsieho becka v lige neni a za tych 16 rokov si nezasluzi behat po 3ligovych travnikoch.... Takto mu vlastne zobrali sancu zahrat si proti bielorusku....

Gulu tu tiez nechali dorobit si svoju robotu i ked verejne sa vedelo ze uz ide do ziliny....

Cize rovny meter by mal fungovat, hlavne ked ide o ikonu klubu. Proti ziline by som ho rad videl v zostave!
Musu ja tiez s tebou suhlasim, doplnim ze nielen Gulu ale aj Davida sme v podobnom pripade nechali vtedy dokoncit (jesennu) sezonu.
Mne sa praca nasho klubu vo velmi vela veciach paci ale v tomto pripade mi chyba trosku velkorysosti k jednej z ikon nasho klubu.
A zelam si aby sme s tou (exemplarnou?) tvrdostou nevytrestali najma sami seba nejakym tym stratenym bodikom ktory by nam mohol na konci chybat.
Inak samozrejme som za to aby sa popri Cogym mohli v nasledovnych zapasoch postupne zapracovavat nasi nadejni mladi hraci.

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 22.09.2015 13:26:45

ale ved vedenie nikoho "netresta". sam rybnicek povedal, ze cogley ma po kariere dvere v klube otvorene a vie si ho predstavit pri mladezi. ak by sa rozisli v zlom, tak by to asi nevyhlasoval. ja rozhodnutie o vyradeni cogleya zo zapasov schvalujem. rozhodol sa pre zmenu, takze zmenu spravil aj klub.

snapshot
Príspevky: 2728
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 22.09.2015 13:57:14

Neviem kde je pravda, ale z oboch rozhovorov mi nepripada, ze by klub alebo hrac boli nastvany, alebo mali medzi sebou nejaky problem.
RR povedal, ze chceli pre neho aj viac v kabine, predpokladam Acko alebo Ccko, kedze si robil trenersku licenciu aj viac koucoingu. + mozno ak bude chciet, rataju s nim ako trenerom


Coglej je vdacny, je rad, ale chce ist dalej a viac si zarobit a v nasom klube nie su hraci preplacani. Aj on sa davno ked robil trenersku licenciu vyjadril ze by rad trenoval u nas

Mne to pride ako ferovy rozchod ked v polovici roka 2013 podpisoval novy kontrakt tak sa hovorilo ze len kvoli tomu, aby ho predali za prachy.
Odisiel Ramon a nechceli rozpustit celu obranu, hold Cogy chce ist dalej, tak nech sa mu dari a verim, ze raz ho tu uvidime
"Boh je laska" 1Jn 4:8

handel
Príspevky: 905
Dátum registrácie: 21.08.2011 18:53:54

Príspevok od užívateľa handel » 22.09.2015 14:48:44

aha, teda premyselný dohodnutý férový rozchod vo vzájomnom pochopení...

Deň predtým ho RR v novinách vychvaľuje že "má dôležité postavenie a silný charakter, pokiaľ ide o vzťah ku klubu...". Na ďalší deň je vyradený z mužstva presne pred dvomi zápasmi s najväčšími konkurentami v boji o titul, ktoré pri plnom zisku mohli významne ovplyvniť výsledok celej jesene.
Po rozhočení a otázkach fanúšikov čo sa to deje, nasledujú obojstranné chlácholivé poklonkovania a úctivé vyhlásenia.
Ak toto zapadá a dáva logický zmysel, tak ja som mamut.

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 22.09.2015 15:32:43

mozno by bolo rozumnejsie cogleya nasadit v tychto dvoch zapasoch a vec zverejnit az po nich, ale dopadlo to ako dopadlo. mozno chcel sevela vyskusat suleka so skuBou a na zelinu dat cogleya, ale ked sa ho v priamom prenose hlavena opytal, preco cogley nehra, tak si asi povedal, ze nema cenu zatlkat a prskat ako isty antosikov zamestnanec v suvislosti s cmelikom. mozno este s rybnickom nemali dohodnute, ako to pustia von, ale ked uz dostal otazku... zapasova suspendacia cogleya je rozhodnutie klubu a ja ho respektujem, ba s nim aj suhlasim. rovnako by som nemal nic proti tomu, ak by cogley este v niekolkych zapasoch hral. ale ak uz rozmysla, ako mu pristane zlta, tak je asi lepsie, aby hral niekto iny. my do tych vzthov nevidime. ak treneri usudili, ze uz nema hrat, tak na to maju dovod.

snapshot
Príspevky: 2728
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 22.09.2015 15:51:17

Nech je to ako je, som rad, ze Sulek sa chopil sance a vyuzil ju.

Nech hra aj proti ZA, aj ked spravi chybu, ma 17 rokov a ma priestor na chyby ale hlavne na napredovanie.

Nech sa Cogymu dari a nech rastie futbalovo. Skoda ze teraz ides prec, ked si dostal pozvanku do repre, ale je to na tebe. Mohol si pockat do zimy. Ale rozumies si.
"Boh je laska" 1Jn 4:8

Hamer
Príspevky: 1263
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Príspevok od užívateľa Hamer » 22.09.2015 17:04:10

Handel, to ze Cogy sa k tomuto vyluceniu z A-tymu nevyjadril a asi sa nad tym statocne povzniesol neznamena ze takato suspendacia je o.k.
Inak ja ho osobne nepoznam ale spominali ze je TN-srdciar a tomu verim - tak si nebude predsa palit za sebou mosty v rodnom regione.
Nedavno dostal pozvanku do Kozakovho sirsieho vyberu (zial z TN len jediny!) a zrazu tu citam niektore prispevky ze nevadi, ze ako lahko je nahraditelny.
Baki - suhlas s tym ze aspon pred najdolezitejsim zapasom jesene (a ja by som pridal aj ten v Blave) to nemuseli rozvrtavat - a mohol nam pomoct este aj v dalsich niektorych tazkych zapasoch (MY,DS).
A popri tom mohli byt zapracovani aj mladi nastupcovia.
Este jedna malickost pre tych niekolko fanusikov co im neprekaza taketo vyradenie Cogyho z A-muzstva :
myslite ze Cogy si po tolkych rokoch nezasluzi v niektorom ligovom zapase na konci jesennej sezony dostojnu rozlucku ako aktivny HRAC A-muzstva v zapase s naslednym uz tradicnym vytlieskanim celeho stadiona ?
Uz vidim tie nazory - ze rozlucka samozrejme neprekaza.
Nechcem predbiehat udalosti ale verte mi ze kazdy iny ceremonial ako ten vyssie spomenuty nebude hodny urovne tejto ikony TN-futbalu a ani nasho klubu.

Napísať odpoveď