Ostatní bývalí hráči

Kto z vás by si nepodiskutoval o našich kedysi trenčianskych futbalistoch, ktorí sa presadili v Európe?

Moderátor: Moderátori

Trojan
Príspevky: 94
Dátum registrácie: 03.04.2011 16:48:12
Bydlisko: Trencin

Príspevok od užívateľa Trojan » 02.08.2012 11:48:09

Etrox49 napísal:Neviem kam to zavesit ani ci to uz niekto iny nepridaval, ale toto skratka musim!!! Po prvej videospomienke na nadherny match ODu - Slovan (1:0) som nadabil na reportaz z rovnako legendarneho zapasu ODu - Trnava (2:3)!
[smilie=bounce.gif]
http://youtu.be/4cgbzD8K9Fg
Slovensky Juventus.. to boli casy, je naco spominat.Myslim ze tam bolo daleko viac ludi ako bolo oficialne prezentovane, stadion praskal vo svikoch,moj odhad okolo 20 tis. , dnes nevidana navsteva

Trojan
Príspevky: 94
Dátum registrácie: 03.04.2011 16:48:12
Bydlisko: Trencin

Príspevok od užívateľa Trojan » 02.08.2012 11:56:59

legolas380 napísal:kde sa stala chyba ze dnes chodi tak malo ludi?
je tam viac veci, postup do prvej ligy po 17 rokoch vyvolal obrovsky osial v celom TN, na futbal chodilo siroke okolie TN-kraja, v dubnici puchove sa nehrala liga, dokonca aj puchovcani chodili na TN, zo sidlisk a z okolitych dedin chodili preplnene autobusy ludi na futbal, symbolicka cena listka uz aj na tu dobu ( 20 SK na statie, dokonca rozne zlavy pre dochodcov a mladez) , ale v prvom rade asi ta postupova euforia mohla za tieto navstevy, to len dokumentuje ze TN je jednoznacne futbalove mesto. Futbal mal v tej dobe ine postavenie, ludia neboli z futbalu sklamani a otraveni ako dnes, ale aj tak je na zaplakanie kam sa az slovenska liga dostala,priemerne navstevy 1000 ludi to je na zamyslenie,niekde je chyba

Musu
Príspevky: 1683
Dátum registrácie: 03.08.2007 15:19:05

Príspevok od užívateľa Musu » 02.08.2012 13:33:54

Stoji to za prd, vstupne je jedna vec, na stadione sa neurobilo tolko veci aby bolo styri krat vyssie vstupne, je to troska ako aj bol...

Presne ako hovoris vela ludi chodilo z okolia plne autobusy, z futbalu rovno na hokej... A to sa hrali aj dedinske sutaze!

Ale myslim, ze ten stadion je zaklad. Tu vsak kym niekto nedostane do obalky tak nic nebude. Ak by bol novy stanok, vstupne moze byt kludne ako v Zline 10€.... ak bude doma 17 zapasov je to 170€ ak bude permica za 100€ ku nej dres a sal tak stsle sa to klubu oplati.... a aj ludom... ziacke permice nemame, dochodcovske nemame, rodinny sektor nemame, slnko ludom pece ns hlavu, pripadne prsi.... ktosi to tu pisal, od ME sa na stadione nic neurobilo, nepocitam "tribunu" sever. Budeme mat vobec nejake rodinne listky...

Godal sa stazuje na divakov, pritom ti sa boja aby ich neosral holub z tribuny, nedajboze aby sa nepotkli cestou z tribuny na kameni. Rozprava o zapche, keby sme zilli v new yorku tak hravame o 22-00 ludia sedia od poobedia v krcme, diskutuju bavia sa, futbal konci o polnoci a ludia sa idu bavit dalej, tu robia na zahrade pred zapasom a po zapase utekaju domov aby stihli primestky autobus, pripadne chcu vyuzit este sobou na robotu. Mesto rusi nocny zivot, ludia nemaju preco ostsvat v centre....rusia sa tu sportoviska, likviduju kluby....Vsetko to vplyva na ludi, su znechuteni, ti posledni co stale chodia tak chodia zo zvyku. Hraci chcu zit s ludmi, ale kedy boli naposledy v nejakej skole, v nemocnici...Vidno ich iba z tribuny pripadne na namesti raz rocne.... ked idu po meste nikto ich nepozna... Depedra hej ted dava goly ;)

V dnesnej dobe je tu futbal o biznise , nie o ludoch, bohuzial aku nahravku das taka sa ti vrati...
Sú aj dôležitejšie veci ako futbal...

Trojan
Príspevky: 94
Dátum registrácie: 03.04.2011 16:48:12
Bydlisko: Trencin

Príspevok od užívateľa Trojan » 02.08.2012 14:44:31

presne tak, ludia su znechuteni futbalom, za co mozu len a len samotni funkcionari. V nasich kluboch sa kurvi futbal, nerobi sa pre divakov ale pre osobne ciele, aj kedysi sa kradlo a zarabalo, ale zcasti sa myslelo aj na klub a na ludi.Da sa aj zarabat aj hrat pre ludi a lakat ludi na tribuny, na Slovensku sa futbal robi velmi zle.Je alibizmus vyhovarat sa ze celkovo ludia nechodia na futbal, ze maju ine priority, ze je internet, 100 kanalov v TV, ale preco potom dokazu inde v Europe ludia plnit stadiony a nemusime chodit daleko, v Cechach su dve triedy pred nami, s navstevami, so stadionmi, s infrastruktou, s fanuskmi, s kotlami jednoducho so vsetkym a pritom zacinali v podsate na tom istom, je na zamyslenie kde su oni a kde sme my. Este k tomu videu,dufam ze sa podari urobit aspon dostojna pripomienka 20 vyrocia klubu, pocul som cosi o predzapase s trnavou, je to super napad a bolo by fajn ho zrealizovat, spravit vhodnu kampan a prilakat aspon cast tych ludi,ktori si pamataju a stale s nostalgiou spominaju na tie krasne casy.

Musu
Príspevky: 1683
Dátum registrácie: 03.08.2007 15:19:05

Príspevok od užívateľa Musu » 02.08.2012 15:47:02

Som nemec zarabam 2000€ a idem s rodinou na futbal. Mam permanentku, pretoze sa mi oplati, kupil som ju za 100€ pre seba, za 50 pre dieta, druhe ma este len 6 rokov a tak ma vstup v mojom doprovode zdarma. K permanentkam sme dostali dresy nasho klubu, ktore ma tento klub uz 20 rokov rovnake s mensimi upravami. Na stadion som siel metrom, s permanentkou ho mame pred zapasom zadarmo. Na stadione mam svoje miesto z ktoreho vidim vsetko a vsade. Na tribunu C som sa dostal jednym z 5 vchodov. Ak som smadny tak si kupim pivo v kazdej casti tribuny je bufet. Deti si daju "horuceho psa". Na zapas chodime aj pol hodinu pred vykopom, pretoze chceme byt pri vyhladovani hracov v zostave a aj predzapasove atrakcie su na dobrej urovni. Pocas polcasu sledujeme pozorne toto predstavenie a lutujeme hracov ze prsi, ale aspon je zapas napinavejsi. Nam to nevadi sme pred dazdom chraneny. Polcas je na konci, hraci schadzaju z ihriska a na ihrisku sa predstavuju mlade talenty. Niektori nahradnici rozdavaju podpisy a fotia sa s pritomnymi divakmi. Majitel klubu prehovoril k pritomnym, podakoval za podporu. Syn sa vratil z bufetu a za 5min mam svoje pivo. Druhy polcas zacina, nasi hraci bojuju, nakoniec tesne prehravaju 0-1. Nam a ostatnym pritomnym to vsak nevadi. Po zapase sa prihovara komentator priamo z ihriska spoveda hracov, ti nie su vobec oduti ze prehrali , smutni ano, ale podelia sa s pocitmi. V pozadi znie nasa hymna, ktoru naspievali zname osobnosti.Deti sa este fotia s maskotom. Zo stadiona sa nemusime ponahlat. Hned vedla je zastavka metra a to chodi kazdych 10min.....

Som slovak a zarabam 600€, idem s rodinou na futbal, za pernamentky peniaze nedam, pretoze urcite vynecham min 3 zapasy v sezone koli smenam v praci. Kupim teda mne a mojim detom listky za 12€, na zapas pridem v predstihu, no kedze je otvorena iba jedna pokladna meskame. Po ceste stojim este v dlhom rade na pivo a hlavne nealko pre deti. Decka chcu dresy klubu, vraj tie co dostali pod stromcek za 80€ su uz stare. O prichode na svoje miesta jednym vchodom a cez nasratych dochodcov v zelenom si chceme sadnut na svoje miesta, no musime si ich utriet vreckovkou, to uz je 1-0 gol sme bohuzial nevideli a to sme dosli 30min pred zapasom k pokladniam. Konecne sa usadzame, ponad hlavu nam lietaju holuby a je dost prievan. Nevadi futbal je dobry. Cez polcas je sutaz v jedenastkach, vacsinou tam kopu deti miestneho klubu. Na ludi na protilahlej tribune prsi od zaciatku zapasu, maju dazdniky tak je dobre. Na hlavnej jedodost miesta. Pozerame na hracov á hadame kto je kto synovia tipuju, vraj sa to tu meni kazdy rok a nejake oficialne predstavenia ci uz v novinach alebo buletine ktory vlastne ani nemame, nenajdeme. Syna poslem po napoje. Polcasova prestavka skoncila, po 5 min pove usporiadatel ludi na ktorych prsi na hlavnu tribunu. A prichadza synator, vraj je tam vela ludi a len jeden bufer, skoda je 2-0 mohol vidiet pekny gol. Kofola dosla doniesol mi len pivo. Hostia su futbalovejsi a nakoniec vyhravaju 3-2, po konecnom hvizde sa tesia, nasi hraci opustaju ihrisko nasrati, niektori lezia na travniku. Ludia sa zacinaju tlacit do 2 vychodov, vznika komicansituacia. Niektori nadavaju ze mohli odist skor, takto vraj nestihnu autobus a dalsi ide o hodinu. Kde maju byt dovtedy, prsi a zacina byt zima. So synmi sa smejeme ako jednemu panovi holub pospinil sako. Po zapase komentator pozve ludi na dalsi zapas, verni pridu, ale ostatni mozno nie....
Sú aj dôležitejšie veci ako futbal...

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2666
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Príspevok od užívateľa Luboš » 02.08.2012 16:27:32

Musu,
to nejaký iný vesmír ?.......... [smilie=bow.gif]
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

Musu
Príspevky: 1683
Dátum registrácie: 03.08.2007 15:19:05

Príspevok od užívateľa Musu » 02.08.2012 23:44:07

Luboš napísal:Musu,
to nejaký iný vesmír ?.......... [smilie=bow.gif]
Ale keďže, ja to vidím na 3 nemecku ligu ;)
Sú aj dôležitejšie veci ako futbal...

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 05.08.2012 15:09:32

musu, ale ved bez zimy, dazda, jedneho bufetu a milych deduskov v reflexnych vestach by sme si to uz ani nevedeli predstavit. a ze vynechas 3 zapasy a mas permanentku? no a co? ved aj la ling potrebuje z niecoho zit [smilie=alien.gif] . pri cisteni sedadla pred zapasom si aspon precvicis jemnu motoriku. [smilie=beer2.gif]

Užívateľov profilový obrázok
pegas
Príspevky: 123
Dátum registrácie: 18.07.2009 23:42:32

Príspevok od užívateľa pegas » 12.08.2012 20:00:37


soki
Príspevky: 194
Dátum registrácie: 11.08.2010 19:56:42

Príspevok od užívateľa soki » 14.08.2012 10:37:14

Som nemec zarabam 2000€ a idem s rodinou na futbal. Mam permanentku, pretoze sa mi oplati, kupil som ju za 100€ pre seba, za 50 pre dieta, druhe ma este len 6 rokov a tak ma vstup v mojom doprovode zdarma. K permanentkam sme dostali dresy nasho klubu, ktore ma tento klub uz 20 rokov rovnake s mensimi upravami. Na stadion som siel metrom, s permanentkou ho mame pred zapasom zadarmo. Na stadione mam svoje miesto z ktoreho vidim vsetko a vsade. Na tribunu C som sa dostal jednym z 5 vchodov. Ak som smadny tak si kupim pivo v kazdej casti tribuny je bufet. Deti si daju "horuceho psa". Na zapas chodime aj pol hodinu pred vykopom, pretoze chceme byt pri vyhladovani hracov v zostave a aj predzapasove atrakcie su na dobrej urovni. Pocas polcasu sledujeme pozorne toto predstavenie a lutujeme hracov ze prsi, ale aspon je zapas napinavejsi. Nam to nevadi sme pred dazdom chraneny. Polcas je na konci, hraci schadzaju z ihriska a na ihrisku sa predstavuju mlade talenty. Niektori nahradnici rozdavaju podpisy a fotia sa s pritomnymi divakmi. Majitel klubu prehovoril k pritomnym, podakoval za podporu. Syn sa vratil z bufetu a za 5min mam svoje pivo. Druhy polcas zacina, nasi hraci bojuju, nakoniec tesne prehravaju 0-1. Nam a ostatnym pritomnym to vsak nevadi. Po zapase sa prihovara komentator priamo z ihriska spoveda hracov, ti nie su vobec oduti ze prehrali , smutni ano, ale podelia sa s pocitmi. V pozadi znie nasa hymna, ktoru naspievali zname osobnosti.Deti sa este fotia s maskotom. Zo stadiona sa nemusime ponahlat. Hned vedla je zastavka metra a to chodi kazdych 10min.....
No..... ja som bol v nedelu na spartu v hradisti a pripadal som si ako pisal MUSU.... a to som bol len 70km západne. prisli sme hodinu pred.... kupili listky od nejakeho predavaca zlacnene z 250 na 150... odkial ich mal je mi jedno... vosli sme cez turniketovy vchod, ktory bol oddeleny od pokaldni.... vsetko bez problemov nasli sme si svoje miesto kusok od plochy. Nastupila sparta... hraci sa prisli podakovat vyjazdu zato ze prisiel.... prisiel trener a prve co urobil isiel za kotlom... kotol skandoval jeho meno.... sedeli sme kusok nad malou skupinkou spartanov, ktori mali dresy a sale... trener ich zbadal zakyval aj im a prehodil s nimi par slov. Po kazdom strelenom spartanskom gole na strane kotla hned vsetci hraci idu za fanusikmi a raduju sa spolu..... 6500 ludi.... Zapas v telke, slovacko skore 0:3 bez bodu...... ale je to otom kulturnom prostredi. normalne tam chodia na futbal mladi, stari, zalubeni... no proste vsetci..... ja keby zoberiem frajerku na tu nasu sopu tak ma aspi zozere... Bol som prvy krat v cechach na futbale a nelutujem...
PS: vymenim moju premanentku na AS za listky na slovacko:plzen, slovacko:liberec.......

Musu
Príspevky: 1683
Dátum registrácie: 03.08.2007 15:19:05

Príspevok od užívateľa Musu » 14.08.2012 12:00:53

Na Slovacku sa da to su nasi [smilie=beer2.gif]
Sú aj dôležitejšie veci ako futbal...

Užívateľov profilový obrázok
Etrox49
Príspevky: 307
Dátum registrácie: 06.08.2007 06:32:00
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa Etrox49 » 06.09.2012 12:40:16

Dovolim si len pripomenut, ze v ostatnom kole polskej ligy sa okrem Belu predstavil aj Jorge Salinas, ktory naskocil na poslednych 20 minut proti Bielsku a okamzite ho bolo vidiet. Za tento kratky cas de facto zariadil obrat z 0-1 na 3-1 a hoci neskoroval, mal 2 tutovky a rozhybal celu Legiu smerom dopredu. Zapas som sledoval v pondelok na Eurosporte a veru banujem, ze tohto hraca uz nevidime u nas. Kludne ho mozte zacat zaradovat do prehladu byvalych a hostujucich hracov, ked uz si davate namahu (myslim to v dobrom) s juniormi po 4. ligach.
Willkommen in der Wirklichkeit!

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2666
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Príspevok od užívateľa Luboš » 06.09.2012 12:54:29

Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

legolas380
Príspevky: 515
Dátum registrácie: 30.08.2010 20:08:24

Príspevok od užívateľa legolas380 » 06.09.2012 13:38:32


space
Príspevky: 291
Dátum registrácie: 17.08.2009 07:23:02
Bydlisko: TN

Príspevok od užívateľa space » 07.09.2012 09:57:05

Etrox49 napísal:Dovolim si len pripomenut, ze v ostatnom kole polskej ligy sa okrem Belu predstavil aj Jorge Salinas, ktory naskocil na poslednych 20 minut proti Bielsku a okamzite ho bolo vidiet. Za tento kratky cas de facto zariadil obrat z 0-1 na 3-1 a hoci neskoroval, mal 2 tutovky a rozhybal celu Legiu smerom dopredu. Zapas som sledoval v pondelok na Eurosporte a veru banujem, ze tohto hraca uz nevidime u nas. Kludne ho mozte zacat zaradovat do prehladu byvalych a hostujucich hracov, ked uz si davate namahu (myslim to v dobrom) s juniormi po 4. ligach.
Ja nevidím jediný dôvod po "takomto" odchode ......... či je pravda niekde úplne inde ? P.S. Podľa toho, že hráva nebolo čisté všetko víno, čo sa nalialo ...... [smilie=bandana.gif] .
Keď som bol malý,bol som namyslený-teraz už nemám žiadnu chybu ♣.

Napísať odpoveď