30.kolo......AS - Michalovce 1 : 0

Diskusia k hráčom "A" mužstva a ich pôsobeniu v Corgoň lige.

Moderátor: Moderátori

Napísať odpoveď
Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2690
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

30.kolo......AS - Michalovce 1 : 0

Príspevok od užívateľa Luboš » 09.03.2024 12:07:39

so 4.5.2024 18:00
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2690
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Re: 30.kolo......AS - Michalovce

Príspevok od užívateľa Luboš » 04.05.2024 17:14:08

minuta 13 a vyzera to HROZNE !
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2690
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Re: 30.kolo......AS - Michalovce 1 : 0

Príspevok od užívateľa Luboš » 04.05.2024 17:26:41

minuta 30....hrozne a hrozne....
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

ban
Príspevky: 137
Dátum registrácie: 13.09.2017 07:29:37

Re: 30.kolo......AS - Michalovce 1 : 0

Príspevok od užívateľa ban » 06.05.2024 07:37:07

Futbal biedny, spasenie z jednej podarenej hlavičky. 900 divákov. Už nech táto sezóna skončí.
Som zvedavý, čo sa bude diať tú ďalšiu. Nikde som nezachytil nič o tom, z čoho sa bude platiť nový trávnik, či sa podarilo získať niekde dotáciu alebo odkiaľ na to budú peniaze. Ale ak to ide z klubu, tak bude aj ďalšia sezóna bez posíl.
K zápasu:
- máme asi najpomalšiu stopérsku dvojicu v lige. To, že Bondarenko ako čisto defenzívny hráč bráni ale nevie zašprintovať je ešte OK, ale to že Skovajsa ako bývalý ľavý obranca nestíha nič je na zaplakanie. Okrem toho 99% lopt od stopérov ide do strany alebo na brankára, absolútne nie sú schopní niečo riešiť smerom dopredu alebo stoja s loptou. Čo je so Stojsavljevičom neviem. Nechápem kde je Bagin alebo Šuvalja, o ktorom od podpisu nebolo nikde jediné slovo a neviem či bol vôbec niekedy na lavičke
- v zápase kde je 0:0 alebo 1:0 vykopával Vozinha 10x tak, že mal hráča súpera meter pred sebou. Celý čas som čakal ktorý z tých odkopov skončí odrazený v bráne
- odkedy odišiel Soares prestal Gong behať
- odkedy je Kmeť v širšom kádri repre prestal hrať a kopí neuveriteľné chyby zápas čo zápas, aj keď ho treba pochváliť, že aj v nadstavenom čase je ochotný zašprintovať
- Gajdoš buď zahrá vynikajúco alebo sa len motá po ihrisku. nič medzi tým
- Emekovi by asi mali zakázať výskoky všeobecne, lebo každý súper vie, že sa treba pri každej hlavičke teatrálne zvaliť na zem a chytať sa za hlavu. aspoň že tréner sa ho zastal na tlačovke a dal ho preventívne dole, lebo by to bolo opäť na červenú kartu
- keď už o nič nejde by mohli konečne dostať šancu mladí chalani z akadémie aj keď neviem či pre klub nie je momentálne priorita U19 a jej titul
- môže niekto rozumne vysvetliť, prečo závlaha pred zápasom polieva chalanov s vlajkami? To tam naozaj nie je nikto, kto by ich trochu usmernil kedy a kam sa majú postaviť? videl som to už viackrát

Napísať odpoveď