25.kolo..... Dukla B.B. - AS 4 : 2

Diskusia k hráčom "A" mužstva a ich pôsobeniu v Corgoň lige.

Moderátor: Moderátori

Napísať odpoveď
Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2683
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

25.kolo..... Dukla B.B. - AS 4 : 2

Príspevok od užívateľa Luboš » 09.03.2024 12:01:23

so 30.3.2024 15:00
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

Hamer
Príspevky: 1265
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Re: 25.kolo..... Dukla B.B. - AS

Príspevok od užívateľa Hamer » 31.03.2024 12:16:07

Hrali sme o dost horsie ako v prvom zapase v BB, to je pravda ( asi nam ten Soares naozaj velmi chyba ).
Ale treba povedat ze zapas otocila penalta, ktora podla mna nemala byt. Vozinha nefauloval protihraca, mal normalny brankarsky zakrok ktorym sa neuspesne vrhol po lopte este meter pred protihracom a ten sa mu mohol vyhnut. Vozinha bol stale skrceny, protihraca nestiahol ale ten ho preskakoval a pritom zavadil nohou a padol. Mozno chcel prifilmovat alebo len nechcel Vozinhovi skocit na chrbat a preto tu nohu nechal vzadu a zavadil. Vobec to nevyzeralo na faul.

Druha vec co ma nastvala - za tu si mozeme sami, ze prave v prvom a aj druhom najdolezitejsom zapase sezony ( bez pokory ku kvalite sutaze ) postavime uplne neskuseneho hraca.
Spominate si na Uchegbu, ktoreho nasadil trener v zavere "zapasu sezony" o 1.sestku v Skalici a prekazil zlatý gol Emeku čím nás zhodil do druhej sestky ? Uchegba asi nevedel ze vo futbale existuje aj nejaky ofsajd ale on sa pchal k brankovej ciare a nezmyselne naskakoval na vysoky centrovany padacik na ktory nemohol dosiahnut a tym sa aktivne zapojil do hry a anuloval ten krasny gol Emeku. Takze zlaty gol pre postup do 1.sestky pre neuveritelnu hlupost Uchegbu vtedy v Skalici neplatil.

No a v tomto druhom najdolezitejsom 6-bodovom zapase sezony hral Uchegba cely zapas. A znova prispel k nasej prehre, i ked samozrejme nielen on. Najskor v sanci pred volnym superovym brankarom sa ani nepokusal o strelu ale o nepodarene vyrobenie faulu od protihraca. A onedlho na to zasa na opacnej strane pri braneni nepochopitelne neskoro ( a aj zlym smerom zboku od brany ) zareagoval na unik Slebodnika a nechal ho uniknut na zlomovy druhy gol.

GULIVER
Príspevky: 1488
Dátum registrácie: 11.12.2014 20:05:45

Re: 25.kolo..... Dukla B.B. - AS

Príspevok od užívateľa GULIVER » 02.04.2024 08:10:18

Nevidel som, nebanujem to. Dolna 6-ka ma nebavi pozerat, kedze sa o nic nehra, toboz nie ist este na stadion.

Stolica VON.

Napísať odpoveď