21..kolo : AS Trenčín - Slovan Bratislava 0 : 2

Diskusia k hráčom "A" mužstva a ich pôsobeniu v Corgoň lige.

Moderátor: Moderátori

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2683
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

21..kolo : AS Trenčín - Slovan Bratislava 0 : 2

Príspevok od užívateľa Luboš » 01.02.2024 23:03:46

ne 25.2.2024 15:00
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2683
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Re: 21..kolo : AS Trenčín - Slovan Bratislava

Príspevok od užívateľa Luboš » 25.02.2024 14:38:01

nie som v TN. niekde v tv a pod. ?
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

GULIVER
Príspevky: 1488
Dátum registrácie: 11.12.2014 20:05:45

Re: 21..kolo : AS Trenčín - Slovan Bratislava

Príspevok od užívateľa GULIVER » 25.02.2024 14:38:54

Luboš napísal:
25.02.2024 14:38:01
nie som v TN. niekde v tv a pod. ?
voyo/nike

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2683
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Re: 21..kolo : AS Trenčín - Slovan Bratislava

Príspevok od užívateľa Luboš » 25.02.2024 16:27:48

do prdele !!!!! sami seba porážame. kupusovič, kmeť..
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

Heimerdinger
Príspevky: 23
Dátum registrácie: 13.03.2015 21:13:45

Re: 21..kolo : AS Trenčín - Slovan Bratislava

Príspevok od užívateľa Heimerdinger » 25.02.2024 17:00:31

Ach jaj, mali sme ich na lopate, tolko sanci a nic. Keby za Slovan este chyta Chovan tak by bolo po prvom polocase rozhodnute...
Potom nas zarezala ta penalta. Ako nezvyknem nadavat na rozhodcov ale mne sa zdalo ze mu to cisto vypichol zozadu medzi nohy, ale moc to neopakovali tak neviem...
Skoda aj kiksu Kmeta, daval to naslepo dozadu, nezdalo sa mi ze by bol az pod takym tlakom...ale stane sa no. Viac mrzia tie nepremenene sance.
Naposledy upravil/-a Heimerdinger v 25.02.2024 17:01:00, upravené celkom 1 krát.

GULIVER
Príspevky: 1488
Dátum registrácie: 11.12.2014 20:05:45

Re: 21..kolo : AS Trenčín - Slovan Bratislava

Príspevok od užívateľa GULIVER » 25.02.2024 17:00:56

- Bez utocnika nemozeme vyhrat.
- Keby Slovan nedal penaltu, tak sa isto opakuje, lebo Kukucka bol pol metra pred ciarou.
- Kmet ku*va takto sa to nerobi
- Ibrahim mal ist cez polcas dole, vsetko dodrbal
- Soaresovi vobec nejde zatial na jar je strateny
- Gong nech trenuje ako trafit branu.

- Slovan absolutne skusene, pockal si na chyby, tie u nas vzdy budu a samce premenil. Co dme ho mali ubehat, tak ubehalakurat on nas

Nas vykon do 70.minuty nebol zly, bol dobry ale utocnik a chyby vzadu nas stali vysledok.

Uz nebudem nadavat Stolicovi, ze nestrieda. On tam nema koho dat. Vsetci bieda. Hlavne Sunday bol prezentovany ako druhy Moses a zatial hra uplne zle.

Ak dame Skalicu, tak 6-ku dame ale tam to bude velmi tazke.
Naposledy upravil/-a GULIVER v 25.02.2024 20:30:11, upravené celkom 1 krát.

Užívateľov profilový obrázok
sammy
Príspevky: 220
Dátum registrácie: 03.08.2007 13:38:24

Re: 21..kolo : AS Trenčín - Slovan Bratislava 0 : 2

Príspevok od užívateľa sammy » 25.02.2024 20:22:42

tak toto za mna nebol dobry vykon. zapas sice rozhodol smejd glova, ale omnoho viac ma stve, ze sme boli slabi jak 3 krat vyluhovany caj.
prislo vela ludi, ale stadion bol v podstate mrtvy. ludia by sa chceli zabavit a odviazat, ale neprisiel ziadny impulz z ihriska. posledne zvysky bojovnosti a emocii odisli s hollym do jablonca a tento mancaft je este nudnejsi a sterilnejsi, nez bol. a opat velmi stojaty futbal. mladi chalani hraju proti unavenemu superovi a predvedu toto? bud mame neschopneho trenera, co nechape, ze sme ich mali ubehat k smrti, kedze oni hrali tazky zapas vo stvrtok alebo nemame kondicku. tam sa malo jazdit hore dole cely zapas. tlacovky nepozeram, ale wajs bude urcite chvalit domacich, ze to bol tazky zapas. v duchu sa ale bude smiat aki sme hlupaci, ze sme im to vobec nestazili a neubehali ich.

ban
Príspevky: 136
Dátum registrácie: 13.09.2017 07:29:37

Re: 21..kolo : AS Trenčín - Slovan Bratislava 0 : 2

Príspevok od užívateľa ban » 26.02.2024 10:42:40

Bohuzial sa tu mozeme opakovat po kazdom jednom kole. Bez hraca schopneho strelit gol sa neda vyhrat. Darmo sem vedenie nataha 8 kridiel, ked nikto nevie upratat center do brany. Ak by Kupusovic premenil 1 z 3 sanci uz by hral niekde v Premier League, lenze on potrebuje 15 sanci na gol.
Vcera sa tiez ukazalo, aky dolezity je post brankara pre tim. Borjan jednoznacne muz zapasu, co potvrdil aj Weiss. Slovan sme prakticky k nicomu nepustili okrem 1 strely do brvna
Zapasy si prehravame vlastnymi individualnymi chybami ci uz v ofenzive alebo defenzive. A ked sa inak neda, tak rozhodca rad pomoze.

Inak preco bol datovy analytik Klesco na tlacovke?

+ pocet vytvorenych sanci
+ navsteva sezony
+ promo zapasu
+ pivo zadarmo

- uz druhy zapas po sebe individualne chyba Kmeta (nebranenie Polievku, mala domov Kuckovi)
- po vybornych vykonoch v predchadzajucich kolach velmi slaby Gajdosov vykon
- na lavicke 1 obranca, 2 podpisani novacikovia, vecne zraneny Emeka a absolutne zbytocni Sunday, Donkor, Uchegbu od ktorych som este nikdy nic nevidel
- pri naznakoch utokov zastavenie hraca a prihravka dozadu miesto pokusu 1 na 1
- pri navsteve sezony par desiatok slovanistov vacsinu zapasu prekrici cely stadion
- neustale organizacne chaosy na stadione - napriklad polievanie vlajkonosicov a fotografov pred zapasom
- kde bol VAR pri penalte? nevravelo sa, ze kde je TV prenos, tam je VAR?

Aka je postupova matematika na postup do prvej 6? Preco je teraz BB nad nami, ked mame rovnako bodov aj skore +8?

D van der T
Príspevky: 85
Dátum registrácie: 24.08.2021 21:01:37

Re: 21..kolo : AS Trenčín - Slovan Bratislava 0 : 2

Príspevok od užívateľa D van der T » 26.02.2024 11:28:13

Ta tabulka by zaujimala aj mna. Mame lepsie vzajomne zapasy s BB. BB ma zas vyssi pocet strelenych golov, neviem ci sa toto posudzuje.
K zapasu: po ten druhy gol to bolo dobre, ale chyby sa samozrejme vzdy najdu. Hlavne teda nemohucnost nasich utocnikov strelit gol je uz na zaplakanie. Striedajuci hraci- skoda komentovat, mozu sa zbalit a vypadnut. Co sa tyka Sundaya, podla mna je to zaloznik. Nie je to rychle kridlo ale technicky je zdatnejsi. Na kridle nema co robit. Kdo urcil, ze je to utocnik? Za mna je to blbost.
Glova: zmrd prvej triedy. Rano sa zobudil a uz vedel, ze nas zareze. Podla toho ako pusudil faul-nefaul na Strelca tak mal aj piskat penaltu za stiahnutie Kupusovica v 30 min. Mimochodom Strelec dalsia slovanisticka spina co sa velmi ochotne hodila o zem, hned ako zacitil Kozlovskeho za chrbatom. Schvalne nechal nohy za sebou. Nech mu to karma odplati. Komentovat nespocetne vitazstva Slovanu po penaltach nema zmysel.
A tiez som toho nazoru, ze Kmet nie je obranca. Kiksy robi a bude robit.
V Skalici bezpodmienecne vyhrat!!!

GULIVER
Príspevky: 1488
Dátum registrácie: 11.12.2014 20:05:45

Re: 21..kolo : AS Trenčín - Slovan Bratislava 0 : 2

Príspevok od užívateľa GULIVER » 26.02.2024 11:55:26

Ak vyhrame so Skalicou sme v hornej 6-ke.

Ak nevyhrame, nemame tam co robit.

Hamer
Príspevky: 1265
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Re: 21..kolo : AS Trenčín - Slovan Bratislava 0 : 2

Príspevok od užívateľa Hamer » 26.02.2024 12:42:10

D van der T napísal:
26.02.2024 11:28:13
Ta tabulka by zaujimala aj mna. Mame lepsie vzajomne zapasy s BB. BB ma zas vyssi pocet strelenych golov, neviem ci sa toto posudzuje.
K zapasu: po ten druhy gol to bolo dobre, ale chyby sa samozrejme vzdy najdu. Hlavne teda nemohucnost nasich utocnikov strelit gol je uz na zaplakanie. Striedajuci hraci- skoda komentovat, mozu sa zbalit a vypadnut. Co sa tyka Sundaya, podla mna je to zaloznik. Nie je to rychle kridlo ale technicky je zdatnejsi. Na kridle nema co robit. Kdo urcil, ze je to utocnik? Za mna je to blbost.
Glova: zmrd prvej triedy. Rano sa zobudil a uz vedel, ze nas zareze. Podla toho ako pusudil faul-nefaul na Strelca tak mal aj piskat penaltu za stiahnutie Kupusovica v 30 min. Mimochodom Strelec dalsia slovanisticka spina co sa velmi ochotne hodila o zem, hned ako zacitil Kozlovskeho za chrbatom. Schvalne nechal nohy za sebou. Nech mu to karma odplati. Komentovat nespocetne vitazstva Slovanu po penaltach nema zmysel.
A tiez som toho nazoru, ze Kmet nie je obranca. Kiksy robi a bude robit.
V Skalici bezpodmienecne vyhrat!!!
Suhlas, pri jednej sanci bol Kupusovic stiahnuty ale penalta sa nepiskala (aj na pocudovanie komentatora), no pri tej opacnej Kozlovsky najskor loptu zasiahol ale na Strelcove prifilmovanie Glova ochotne skocil. Kmet okrem tej nestatsnej malej domov zahral inak dobre ale suhlasim ze ma hravat v strede namiesto nasej brzdy Ibrahima.
A ano jedine vyhra nam moze do sestky pomoct, ked sa nepodarilo vcera tak nevyhnutne v Skalici lebo BB to ma doma s Kosicami pravdepodobne za 3 body, v konecnej tabulke sa pocitaju vzajomne zapasy.

handel
Príspevky: 905
Dátum registrácie: 21.08.2011 18:53:54

Re: 21..kolo : AS Trenčín - Slovan Bratislava 0 : 2

Príspevok od užívateľa handel » 26.02.2024 12:56:37

VAR nebol, nebolo to v TV, iba na Voyo (nedeľný zápas do TV si mrkvízáci vybrali Podbrezová-DAC).
-súhlas s D van der T, ja som tu už popisal o mafia-zmrdovi Glovovi romány, po včerajšku radšej nebudem čo si o ňom myslím lebo mi zablokujú účet. Ozaj Stolica nešiel na tlačovku, lebo by sa asi nezdržal a dopadol by "na Moniza", asi už o jeho prípade počul.
Tak iba na pripomenutie:
-ofsajd - neofsajd?:
https://imgur.com/a/2OwqGw0
-držanie za dres Kupusoviča v jasnej šanci - penalta + červená karta:
https://imgur.com/a/YdsEJAe
-Kozlovský jasne zasahuje špičkou loptu a potom Strelec zacítil jeho nohu a simuloval:
https://imgur.com/a/28bOwwc
A čo RR? Spokojný? Alebo zmrdovi už po koľkátý krát "dohovoril"? [smilie=axe.gif]

D van der T
Príspevky: 85
Dátum registrácie: 24.08.2021 21:01:37

Re: 21..kolo : AS Trenčín - Slovan Bratislava 0 : 2

Príspevok od užívateľa D van der T » 26.02.2024 13:22:14

Podla "imguru" to vypada tak, ze sme boli riadne poskodeny. Zapas by sa vyvijal inak keby prebehlo vsetko tak ako malo. A teraz by sme sa tu bavili o niecom inom.
A Robert? Ten este nevytiahol hlavu z piesku.
"Na Moniza" 😂 to je dobree

Andy182
Príspevky: 400
Dátum registrácie: 27.06.2016 12:43:45

Re: 21..kolo : AS Trenčín - Slovan Bratislava 0 : 2

Príspevok od užívateľa Andy182 » 26.02.2024 13:29:19

offside skôr bol ako nebol, ale lepšie by bolo mať VAR, žiaľ nemáme ho na zápasoch mimo TV prenosov

Penalta prísna, ale obháji si ju .. Rovnako by si to obhájil aj keby ju nepískol ..

RR sa predsa jasne na FB vyjadril :D.. ale teda Richard, nie Róbert

Zápas sme si prehrali nevyužitím šancí... Skalici dáme 3 a sme tam [smilie=bow.gif]

snapshot
Príspevky: 2735
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Re: 21..kolo : AS Trenčín - Slovan Bratislava 0 : 2

Príspevok od užívateľa snapshot » 26.02.2024 13:47:17

Zobral so si cas na prmeyslenie, lebo som bol plny emocii.

Za prve chcem povedat, ze som stastny, ze som nezobral dceru na futbal. Lebo ti dezolati z juhu by ju naucili nadavat. Nepochopim to, prazdne hlavy.

Za druhe a uz som to pisal v sekcii Stadion, Premium sedenie, zaplatis 18e za miesto a nemas sancu najst svoje miesto. Lebo nie je oznacene. Ved nakreslim na zem.

Za tretie, nebyt rozhodcu, tak Slovan by dostal gol. Zial pri prvej moznosti im pomohol a uz to bolo skoncene. Potom si to Slovan postrazil, velmi skusene.

To co im zachytal brankar, nechytil asi ani Semrinec v prime sezone.

Bondarenko v prvej polovici strasne horel a bol zrely na uterak. Inak to bol pekny vykon, nebyt chybneho rozhodnutia Kmeta, ktory silopu mocou chce hrat loptu.
Kupusovic ked nepremenil ani jednu prilezitost, nema co robit na hrote. Vsetko daval do stredu brany.
"Boh je laska" 1Jn 4:8

Napísať odpoveď