20..kolo : Banská Bystrica - AS Trenčín 1 : 1

Diskusia k hráčom "A" mužstva a ich pôsobeniu v Corgoň lige.

Moderátor: Moderátori

Napísať odpoveď
Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2683
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

20..kolo : Banská Bystrica - AS Trenčín 1 : 1

Príspevok od užívateľa Luboš » 25.11.2023 13:35:21

piatok 16.2.2024 17:30
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

GULIVER
Príspevky: 1488
Dátum registrácie: 11.12.2014 20:05:45

Re: 20..kolo : Banská Bystrica - AS Trenčín

Príspevok od užívateľa GULIVER » 16.02.2024 16:15:33

No som zvedavy, kam sme sa posunuli cez zimu. Zapas s Kosicami nam nic neukazal.

Dufam, ze vyhrame, prehra nas odpise z boja o hornu 6ku, remiza je vzhladom na nas los tiez skoro prehra.

Ak nevyhrame, nepatrime tam.

Užívateľov profilový obrázok
Juraj
Príspevky: 694
Dátum registrácie: 03.09.2014 20:48:39
Bydlisko: Trenčín

Re: 20..kolo : Banská Bystrica - AS Trenčín

Príspevok od užívateľa Juraj » 16.02.2024 20:28:08

Pred zápasom by som bod bral, ale po tých veľkých šanciach sme dva stratili...
Škoda toho, lebo v Skalici aj so Slovanom to budú ťažšie zápasy, Dukla ma sklamala, hrali zanďoura a málo aktívne na naše šťastie, škoda, že sme toho Polievku nechali raz voľného a z jednej šance nám dal gól...Inak sme hrali dobre celý zápas , až na krátky úsek po inkasovanom góle.
Gajdoš, Kmeť, Bariš, Holý a Soares výborne až na tie zahodené šance...
No nič, teraz musíme doraziť Slovan po výprasku v Rakúsku...
IBA VŠETCI SPOLU TO DOKÁŽEME !!!

Hamer
Príspevky: 1265
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Re: 20..kolo : Banská Bystrica - AS Trenčín

Príspevok od užívateľa Hamer » 17.02.2024 10:13:07

Suhlas a ked porovnavam zapas TN-BB na jesen so zapasom BB-TN tak teraz sme mali este vacsiu percentualnu prevahu a vytvorili sme si myslim aj viacej golovych sanci, ale to by sme ich aj museli vediet premienat. Vystihol to dobre aj spolukomentator Laci Molnar, ze vzhladom na hru musi byt Trencin s remizou velmi nespokojny. Je urcite vidiet dobra praca trenerskeho tymu ale vobec nerozumiem striedaniam. Velmi dolezity post v strede kde sa vobec nedarilo Ibrahimovi a pripominal svoju minulost, sme nestriedali aj ked tam mame napr. nadejneho Djerleka. My nemame B-muzstvo tak o to viac by sme mali davat dalsim hracom sancu v zapase. My ale striedame velmi malo, velmi neskoro a niekedy aj nespravne napr. ako teraz najlepsieho hraca Gajdosa.
GULIVER napísal:
16.02.2024 16:15:33
...Dufam, ze vyhrame, prehra nas odpise z boja o hornu 6ku, remiza je vzhladom na nas los tiez skoro prehra.

Ak nevyhrame, nepatrime tam.
Presne, skoda ze sme neodstavili jedineho z nasich konkurentov na ktoreho sme teraz mali priamy dosah, na ostatnych konkurentov uz priamy dosah nemame. Uvidime hned vecer, DAC hra v TT a mozno ziska bod a Podbrezova v Kosiciach asi vyhra. My jedini mame v zaverecnych zapasoch Slovan s ktorym sa body ziskavaju najtazsie.

GULIVER
Príspevky: 1488
Dátum registrácie: 11.12.2014 20:05:45

Re: 20..kolo : Banská Bystrica - AS Trenčín 1 : 1

Príspevok od užívateľa GULIVER » 17.02.2024 11:40:18

v podstate s vami suhlasim. Mali sme vyhrat. Kmet hra super dopredu ale vzadu to skripe a ide na jeho triko.
Gajdos v rozhovore povedal, ze skoda ze sa k jeho golu nepripojili ostatni. Za mna mal dat gol za stavu 0:0 v tutovke zapasu a dnes by sme sa bavilo o niecom inom.

Vykon bol velmi dobry, chalani nemozu za to, vedenie nedonieslo utocnika, ked to je jedine miesto, kde nas tlaci topanka a ak nebude top 6, je to chyba vedenia.

Mozno vycitat nestriedanie trenerovi ale chalani hrali dobre. Jedina vycitka trenerovi je, ze Sunday je lave kridlo, na pravej strane je strateny.

V tomto zapase sme videli, preco tu Soares este dlho zostane, nema cisla na to ako dobre hra.

So Slovanom by bol bod zlaty. Ale realne my budeme tlacit a Slovan nas vytresta s protiutokov.

Klobuk dolu pred Poljevkom, v repre nic moc ale na nasu ligu je vyborny. Tam bolo vidiet tu kvalitu v sestnastke supera a hlavne efektivitu, presne toto nam chyba a pokial to mat nebudeme, neposunieme sa nikam.

handel
Príspevky: 905
Dátum registrácie: 21.08.2011 18:53:54

Re: 20..kolo : Banská Bystrica - AS Trenčín 1 : 1

Príspevok od užívateľa handel » 17.02.2024 12:37:24

V podstate sa mi včera len potvrdili moje doterajšie poznatky zo "stolicovej" éry.
- Kmeť nemá čo robiť v obrane, je tam slabší a hlavne jeho tam škoda!
- nejakého akéhokoľvek priemerného hroťáka nie a nie nájsť a Hollý to len priklincoval včerajšou nemohúcnosťou
- Stolica naozaj nevie striedať a ten jeho fanatizmus že po výhre nesmie meniť zostavu mi už lezie na nervy
To všetko sa dá napraviť v posledných dvoch zápasoch, a ak sa ti Ilija nejakým zázrakom a šťastíčkom podarí nás udržať v prvej šestke, tak ti sľubujem že čo sa týka kritiky na teba už odo mňa neuvidíš ani písmenko /do konca tejto sezóny [smilie=wink.gif]

Napísať odpoveď