16... kolo : AS Trenčín - Podbrezová 1:2

Diskusia k hráčom "A" mužstva a ich pôsobeniu v Corgoň lige.

Moderátor: Moderátori

GULIVER
Príspevky: 1488
Dátum registrácie: 11.12.2014 20:05:45

Re: 16... kolo : AS Trenčín - Podbrezová 1:2

Príspevok od užívateľa GULIVER » 09.12.2023 11:27:41

Nezastavam si Ibrahima ale on ma tuto sezonu 4G.
Gajdos ma 2 asistencie a z toho 1 z rohu.

Cize volba je jasna. Gajdos je absolutne neproduktivny hrac. je to len taky neefektivny posuvac lopty. To uz vsetkymi zatracovany hrac Halgos mal lepsie cisla.

Heimerdinger
Príspevky: 23
Dátum registrácie: 13.03.2015 21:13:45

Re: 16... kolo : AS Trenčín - Podbrezová 1:2

Príspevok od užívateľa Heimerdinger » 09.12.2023 13:40:39

Ja ako divak mam rad rozne stazene podmienky ako zle pocasie alebo teren. Bolo to zaujimave sledovat fudbal na snehu. Dava to do hry novy prvok nevyspytatelnosti.
Ja by som rad vyskusal Kmeta do stredu, pride mi ze rozne situacie riesi inteligentne a vacsinou smerom dopredu. Uz bol vselico a neviem ci rola obranca mu sedi.
Nevieme vyuzit ze mame 2 dobre kridla. Za majstrovskych cias sme myslim tymto sposobom davali vela golov - kridlo sa uvolni a dava prudky center/prihravku do sestnastky. Teraz z toho moc golov nepada - asi tam ostatni nestihnu dobehnut a Soares musi cakat a tym padom sa stihne vratit aj obrana...

handel
Príspevky: 905
Dátum registrácie: 21.08.2011 18:53:54

Re: 16... kolo : AS Trenčín - Podbrezová 1:2

Príspevok od užívateľa handel » 09.12.2023 18:26:08

Heimerdinger napísal:
09.12.2023 13:40:39
...Za majstrovskych cias sme myslim tymto sposobom davali vela golov - kridlo sa uvolni a dava prudky center/prihravku do sestnastky. Teraz z toho moc golov nepada...
Tak tak, a väčšinou to nebývali centre drbnuté do vzduchu - čiže dosť na náhodu, ale presné adresné prihrávky po zemi - lenže vtedy tam boli hroťáci ktorí sa vedeli aj dobre postaviť a ukázať a nie ako teraz Kupusovič často schovaný za obrancom.

Hamer
Príspevky: 1265
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Re: 16... kolo : AS Trenčín - Podbrezová 1:2

Príspevok od užívateľa Hamer » 09.12.2023 23:13:12

GULIVER napísal:
09.12.2023 11:27:41
Nezastavam si Ibrahima ale on ma tuto sezonu 4G.
Gajdos ma 2 asistencie a z toho 1 z rohu.

Cize volba je jasna. Gajdos je absolutne neproduktivny hrac. je to len taky neefektivny posuvac lopty. To uz vsetkymi zatracovany hrac Halgos mal lepsie cisla.
Gajdos bol spolu s Bainovicom nas najproduktivnejsi hrac v minulom roku a urcite sa nezhorsil odvtedy :
https://www.nikeliga.sk/statistiky/hrac ... _position=
Cez Gajdosa (ked dostane sancu v zostave) ide vacsina prihravok dopredu, su presne a vie aj obist hraca. Superi si na neho davaju pozor a myslim ze je preto popri nasich kridlach aj najfaulovanejsi.

Ale dobre, nech je tam trebars aj niekto iny, ale ofenzivny. Napriklad ako pise kolega v pred-predchadzajucom prispevku, keby v strede skusili Kmeta. Podla mojho nazoru ak by to bolo namiesto Ibrahima tak by to bolo ovela ofenzivnejsie a vytvorilo by sa cez kridla ovela viac sanci.

Napísať odpoveď