13....kolo : Michalovce : AS 0:0

Diskusia k hráčom "A" mužstva a ich pôsobeniu v Corgoň lige.

Moderátor: Moderátori

Hamer
Príspevky: 1265
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Re: 13....kolo : Michalovce : AS 0:0

Príspevok od užívateľa Hamer » 04.11.2023 23:21:08

Juraj napísal:
04.11.2023 18:35:51
...Bariš je momentálne nenahraditeľný a chýba k nemu niekto tvorivý (Rabiu), lebo stred poľa väčšinou rozhoduje...
18dominik18 napísal:
04.11.2023 21:48:01
...chyba nam ofenzivny založnik...
Nadava sa tu na hrot ale k vytvaraniu sanci je velmi dolezity aj stred.
A ak si vsimneme vsetky nase sance a nielen v tomto zapase tak isli vacsinou cez Gajdosa alebo cez krajnych obrancov.

Ja vidim najvacsiu slabinu v strede v Ibrahimovi. Je s loptou pomaly, nahrava vacsinou len na istotu dozadu, ak je to dopredu tak casto nepresne, zle si spracuva loptu.
Ibrahim sa oproti minulosti uz zlepsil, a uz obcas nahrava aj dopredu. Jeho silnou strankou je vypichnutie lopty superovi, ak je to bez faulu tak je to prospesne pre muzstvo. Niekedy vsak po vypichnuti zle nahra alebo vedie loptu tak pomaly ze sa vsetci superovi hraci stihnu vratit ako sa to stalo proti Trnave a velmi tym pribrzdil Gonga.
Myslim ze Gong velmi trpi ze nema pri sebe tvorivejsieho ofenzivneho zaloznika, Kmetovi sa nie vzdy da z obrany vynasat dopredu.
Preto vedieme castejsie cez Soaresovu stranu lebo tam ma popri krajnom obrancovi Kozlovskom aj strednopoliara Gajdosa.
My ale aj na pravom strede potrebujeme rychleho a technickeho hraca ktory prekvapi supera, dokaze obist hraca a uz byva cesta k brane otvorena.
Takeho hraca mame a je to Jude Sunday ale kedze je tam od vedenia presadzovany Ibrahim s plnou minutazou tak sa vyborny Sunday dostane len na par minut v zavere aj to len namiesto rychleho Gonga.
Ked Kmeta dokazali dat z kridla na kraj obrany tak kludne mozu dat kridlo Sundaya ako ofenzivneho zaloznika.

Ale co sa ja budem rozculovat na vedenie ako ignoruje Sundaya a nechava plnu minutaz na poste ofenzivneho zaloznika malo technickemu a pomalemu hracovi.
Ked nechcu byt uspesnejsi je to ich chyba.

GULIVER
Príspevky: 1488
Dátum registrácie: 11.12.2014 20:05:45

Re: 13....kolo : Michalovce : AS 0:0

Príspevok od užívateľa GULIVER » 06.11.2023 09:03:44

Stále mrzí tá remíza ako aj tá so Skalicou, mohli sme mať o 4 body viac a horná 6ka by bola istá, takto to máme o dosť náročnejšie.
Na BB máme náskok 5 bodov, čo je v podstate nič, keďže žreb do konca jesene máme o dosť náročnejší (ZA-D, RK-V, PD-D, DAC-V, ZM-D) a je možné, že získame v týchto zápasoch max. 4 body.
Zato BB má : MI-D, Skalicu - V, DAC-D, RK-V a ZA-D čo mi vychádza na cca 7-8 bodov.
Na jar ešte k tomu hráme u nich, kde by to bolo veľmi ťažke hrať o 6-ku.
Bola by škoda preYebať ten dobrý začiatok ligy a nepostúpiť do top 6, spodná 6ka by nám bola na nič, zostup ani baráž nie je reálny, máme už veľa bodov a rozvoj hráčov v dolnej 6-ke by bol slabý, bezmotivačný a zápasy nepodstatné, keďže by sa nehralo v podstate o nič.

Ešte k zápasu:
tentokrát hral dobre Kozlovský a aj Kmeť. Ostatok poslabšie. Bagín je katastrofa, je slabý, nedôrazný a pomalý, Nechápal som ako ho mohol Marcin obehnúť a skoro nám fukol gól, Stojsaljevič je lepší ale tiež slabota.
Bondarenko v strede poľa bol dúfam vtip, on nemože hrať inde ako na stopérovi.
Záloha neexistovala. Každý z nás tu píše Ibrahim na chuja, Gajdoš na chuja, Hollý na chuja, ale reálne máme v zálohe výborného Bariša a ostatok je proste slabota a sú to len kusy do počtu, ani jeden z nich nedá našej hre nič.
Krídla sú utopené, ale hrajú dobre, Gong nemôže za to, že Stolica je slepý a nevidí, že Gong je hráč do otvorenej obrany a na dobíjanie súpera je zase Sunday, sú to úplne iné tipy krídelníkov ale tréner ich nevie poriadne využiť.
Soares je dobrý do oboch typov obran a hrá dobre, akurat by mohol byť produktívnejší.
Kupusovič nám zvova doyebal zápas, som rád, že už aj vy niektorí vidíte, že keď proste hráč, ktorý je tam na to aby dával góly ich nedáva a šance zahadzuje, tak je niečo zle ale tréner je znova slepý a nevie vyskúšať nič iné.

Stolica je kapitola sama o sebe. Na začiatku sezóny vytvoril systém ktorý tu nikto nepoznal + nás všetky mužstvá podcenili a trošku sa nám priklonilo šťastie v TT, v PD a chalani sa chytili. Ale teraz sa reálne ukáže aký je to tréner, keď sa nedarí. dali sme v lige 2G v 5 zápasoch, vydrbala nás dedina z pohára medzi tým a my hráme stále to isté s tými istými hráčmi. Ani len to poyebané striedanie nevie spraviť skôr. Čo má ako niekto ukázať keď nastúpi v 87.minúte v čase keď súper už len naťahuje čas.

Ešte k RR: ak sa presere ten náskok a nespraví sa horná 6ka, tak zničíte celý trend stúpania návštev na štadióne a preyebete jedinečnú možnosť, ktorá nastala zhodou viacerých okolností túto sezónu.
Stolica stavá len to čo ma dizpozícii. Vy ako vidíte posledné sezóny čo tu máme za materiál, že stred poľa hrá hovno a nemáme poriadneho útočníka a príde sem len Bariš? Čo má ako 1 hráč zmeniť? Hádam si nemyslíte, že 2 krídla, nech sú aj najlepšie v lige pomôžu, keď nedostanú poriadne lopty, stále sa musia vracať, lebo borci v zálohe si nevedia ani prihrať poriadne medzi sebou.

OT: včera som videl Žilinu, nezávidím im hráčov, ale závadím im systém. U nás stoja!!! s loptou a čakajú, poprípade idú chôdzou s loptou, neskutočne ma to vytáča. Žilina hrá priamočiaro a rýchlo a tak sme hrávali aj my, majú to od nás a držia sa toho stále, my sme od toho upustili a s loptou hrajú obrancovia a brankár a popri to len kráčajú alebo stoja. Je to hrozné a nechápem ako to môže niekomu páčiť či nebodaj s tým byť spokojný.

Napísať odpoveď