12......kolo : AS - Trnava 2:3

Diskusia k hráčom "A" mužstva a ich pôsobeniu v Corgoň lige.

Moderátor: Moderátori

handel
Príspevky: 905
Dátum registrácie: 21.08.2011 18:53:54

Re: 12......kolo : AS - Trnava 2:3

Príspevok od užívateľa handel » 30.10.2023 13:26:23

Zdá sa že s trtkavanmi málokedy rozhoduje lepšia-horšia hra, vždy sú tam iné faktory "vyššej moci", buď kúpený zmrd, alebo smola-šťastie.
Teraz s takými štatistikami z hry sme mohli-mali vyhrať úplne jasne:
strely 16:8, z toho na bránu 7:4 / držanie lopty 67-33% / rohy 7-2 / dokonca aj faulov sme mali konečne o polovicu menej(!)
No čo prišlo? Po našich šanciach, najmä tej peknej hlavičke Kupusoviča keď chýbalo málo (centimetre), prišla ihneď smola (centimetre) pri smolnom tečovanom vlastnom góle.
No podaril sa nám skvelý obrat a najmä druhý gól bol profesionálne dokonalý - vtedy sme boli psychicky na koni a bol som si istý, že to už posrať nemôžeme.
Čo ale prišlo? Skurvené milimetre a vyrovnávajúci (pre vývoj rozhodujúci?) gól Bainoviča odrazený od tyče do brány. Potom už nastúpila aj psychika čo vyústilo do záverečnej chyby Vozinhu a tesne predtým celej obrany.
Psychiku si Trtkavci vždy vedeli nastaviť lepšie. Teraz to ale vymakali do dokonalosti. Posledné zápasy našu gastarbeiter-enklávu stavali pomenej aby ju potom patrične nadržanú vypustili na ich bývalom domácom ihisku a tí sa na nás vrhli ako vyhladovaní vlci.
Spomínali ste tu "špinavca" Azanga.
Ja by som mu absolútne nevyčítal nasadenie, góly, ani to že on rozhodol o našej prehre.
Svinstvom ale bolo jeho antifutbalové správanie po ohlásení striedania. Najprv sa tváril že to nevidí, potom sa vybral proti pravidlám dlhšou trasou čo mu vyčítal Kozlovský načo ho Azango odstrčil (!) niečo mu nahnevane odsekol a šiel cez celé ihrisko aj tak, potom fasol žltú kartu za zdržovanie a nakoniec provokatívne zatlieskal pískajúcim divákom, tým istým ktorí ho kedysi uznávali a milovali.
Takže áno - špina.

snapshot
Príspevky: 2735
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Re: 12......kolo : AS - Trnava 2:3

Príspevok od užívateľa snapshot » 30.10.2023 14:27:43

handel

Pridaj tam aj piskanie rozhodcu. Kazdy jeden dotyk z nasej strany isiel na kartu alebo posledne varovanie. Kdezto nie rovnaky meter drzal pri TT. Kde sa viackrat nasi domahali VARu a kontroly ruky atd. Vsetko to je o psychike.

Nuz a na zaver, nenasadenie Skovajsu nechapem ani ja. Zial ak to nejde Kozlovskemu, tak tam dam Skovajsu. Aj kled ano, Kozlovsky tam par krat vypichol loptu Azangovi.
Napriklad na FB sa spustil hejt proti nasej obrane. A ja si myslim, ze to z ich strany nebol zly zapas. Vacsinu lopt sme dokazali vybojovat uz na poliacej ciare a TT sme nepustali skoro do nicoho.

Este chcem dat jedno pozitivum, centre a rohy Kmeta. Ta lopta ma konecne miesto a smer.
"Boh je laska" 1Jn 4:8

GULIVER
Príspevky: 1488
Dátum registrácie: 11.12.2014 20:05:45

Re: 12......kolo : AS - Trnava 2:3

Príspevok od užívateľa GULIVER » 30.10.2023 16:23:41

snapshot napísal:
30.10.2023 14:27:43

Este chcem dat jedno pozitivum, centre a rohy Kmeta. Ta lopta ma konecne miesto a smer.
Som rad, ze si to spomenul, zo zaciatku sezony kopal Kmet rohy aj priame kopy a padali z toho goly bud priamo alebo odrazom. Odkedy to kope Gajdos, je to velmi zle. Su to drobnosti a tie rozhoduju zapasy, verim, ze to zacne znova kopat KMET.

D van der T
Príspevky: 85
Dátum registrácie: 24.08.2021 21:01:37

Re: 12......kolo : AS - Trnava 2:3

Príspevok od užívateľa D van der T » 30.10.2023 19:25:23

Uz som to trochu rozdychal.... Teda jeho. Za nas tak nehral, proti nam sa isiel roztrhat. Plus to pozovanie v cudzom drese a chovanie s k nasemu publiku. Nech v TT kludne zhnije... Kaslat na neho.
Kazdopadne, viac-menej suhlasim s vyssie napisanim. Skoda vysledku, boli sme lepsi. Najviac sa mi pacilo prvych 15 min, nastupili sme na nich vo velkom style, az som bol prekvapeny ako dobre hrame, k nicomu sme ich nepustili a myslim, ze ani neboli pri nasej 16-tke. Potom vsak z prvej sance dali gol. A tu by som chcel poukazat na jednu vec. Preco bol gol uznany Azangovi? Bondarenko, ak sa nepletiem, dal taketo goli dva a ani jeden mu nebol priznany. A teraz mu "odopreli" este aj vlastny gol. Takze to bola nejaka spinavost od rozhodcov, alebo nevedia posudzovat taketo situacie alebo co...?

GULIVER
Príspevky: 1488
Dátum registrácie: 11.12.2014 20:05:45

Re: 12......kolo : AS - Trnava 2:3

Príspevok od užívateľa GULIVER » 30.10.2023 20:26:36

D van der T napísal:
30.10.2023 19:25:23
A tu by som chcel poukazat na jednu vec. Preco bol gol uznany Azangovi? Bondarenko, ak sa nepletiem, dal taketo goli dva a ani jeden mu nebol priznany. A teraz mu "odopreli" este aj vlastny gol. Takze to bola nejaka spinavost od rozhodcov, alebo nevedia posudzovat taketo situacie alebo co...?
je pisany ako vlastny, sam Bondarenko protestoval proti tomu aby nebol pisany ako vlastny, pisal tam aj komentar Bondarenko k tomu a liga mu odpisala videom 😂

https://twitter.com/Nikeliga_sk/status/ ... 3146479072

D van der T
Príspevky: 85
Dátum registrácie: 24.08.2021 21:01:37

Re: 12......kolo : AS - Trnava 2:3

Príspevok od užívateľa D van der T » 30.10.2023 20:35:04

Na nasej stranke je uvedeny Azango, na Onlajnoch Stojsavlejvic (asi mysleli prave Bondarenka)

Hamer
Príspevky: 1265
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Re: 12......kolo : AS - Trnava 2:3

Príspevok od užívateľa Hamer » 31.10.2023 23:32:26

Suhlasim s vacsinou prispevkov k zapasu.
Azangove spravanie, vulgarni hostujuci fans ale aj predsezonne zlanarenie nasich dvoch klucovych hracov do Spartaku nastvalo kopu ludi.
Mnohi povedali ze este aj Slovan je im sympatickejsi.
Za pravdu im davaju aj pozapasove vyjadrenia hostujucich trenerov.
Kym Weiss sa vyjadril s velkym respektom k nasmu muzstvu a hovoril o nas ako o dovtedy najtazsom ligovom zapase tak Gasparik nafukano povedal ze zvitazili zasluzene.
Napriek tomu ze priebeh zapasu aj statistiky hovoria skor o ich stastnom vitazstve.
Ja viem, ze aj my sme so stastim vyhrali u nich, teraz sa od nas odklonilo.
Co ale aj mna nastvalo - nasadenie Akilu v zavere.
To nestacila v Devinskej v pohari jeho tvrda pohotova strela nie na branu (na cisty gol) ale pod 90° do autu ?
Teraz bola sice golova tutovka presna ale vo forme malej domov superovmu brankarovi.
Skoda, aj komentator v TV vraj hovoril ze keby tam zostal Kupusovic tak mohlo byt vyrovnane a nestratili by sme sestbodovy zapas s konkurentom.
Takze so Spartakom unavenym z KL sme prehrali ale aspon potesilo to mnozstvo nasich sanci ktore sme si dokazali vypracovat.
Takisto sa vyborne ukazal Jude Sunday, ktory nastupil v poslednych minutach ale dokazal vypracovat tu velku golovu sancu v zavere.
Jemu by som dal ovela vacsi casovy priestor, dokonca by mohli byt hrat 3 vyborne kridla (Soares, Sunday, Gong) naraz v utoku.

branofly
Príspevky: 112
Dátum registrácie: 17.05.2014 08:11:31

Re: 12......kolo : AS - Trnava 2:3

Príspevok od užívateľa branofly » 01.11.2023 18:14:49

Aj s odstupom casu ta prehra stale serie,....
Kto nerobi chyby?....snaha sa nasim neda upriet,podla mna to bol pekny futbal, ktory by som si kludne pozrel aj 2x v tyzdni.

branofly
Príspevky: 112
Dátum registrácie: 17.05.2014 08:11:31

Re: 12......kolo : AS - Trnava 2:3

Príspevok od užívateľa branofly » 01.11.2023 18:20:29

Aj s odstupom casu ta prehra stale serie,....
Kto nerobi chyby?....snaha sa nasim neda upriet,podla mna to bol pekny futbal, ktory by som si kludne pozrel aj 2x v tyzdni.

snapshot
Príspevky: 2735
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Re: 12......kolo : AS - Trnava 2:3

Príspevok od užívateľa snapshot » 02.11.2023 12:20:11

S poslednou castou pne suhlasim. Futbal to bol super, taky, ktory by mohol byt reklamou na slovensku ligu.
"Boh je laska" 1Jn 4:8

Napísať odpoveď