12......kolo : AS - Trnava 2:3

Diskusia k hráčom "A" mužstva a ich pôsobeniu v Corgoň lige.

Moderátor: Moderátori

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2681
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

12......kolo : AS - Trnava 2:3

Príspevok od užívateľa Luboš » 12.10.2023 00:01:54

ne 29.10.2023 17:30
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

GULIVER
Príspevky: 1488
Dátum registrácie: 11.12.2014 20:05:45

Re: 12......kolo : AS - Trnava

Príspevok od užívateľa GULIVER » 29.10.2023 09:05:57

Cakam, ze dnes budu “žrat trávu” a fyzicky ubehaju Trnavu. Idealny cas je porazit ich dnes. Lepsiu moznost mat nebudeme. Dufam, ze nebudu posrati ako so Slovanom.

Užívateľov profilový obrázok
Juraj
Príspevky: 694
Dátum registrácie: 03.09.2014 20:48:39
Bydlisko: Trenčín

Re: 12......kolo : AS - Trnava

Príspevok od užívateľa Juraj » 29.10.2023 14:36:48

Fanúšikovia čakajú reparát za Devínsku, nevýrazný prvý polčas proti Skalici a ustráchaný výkon na Tehelnom poli, lebo keď nebudú makať, prestanú mnohí chodiť...Aj tabuľka velí vyhrať, lebo prvá 7-čka je nadupaná a ku koncu základnej časti budú o postupe rozhodovať aj iné okolnosti"....
IBA VŠETCI SPOLU TO DOKÁŽEME !!!

D van der T
Príspevky: 85
Dátum registrácie: 24.08.2021 21:01:37

Re: 12......kolo : AS - Trnava

Príspevok od užívateľa D van der T » 29.10.2023 18:06:23

Špina Azango. Dostal u nas druhu sancu, nic nehral minuly rok, v Tnave len strieda. A dnes tu ide hrat proti nam svoj zivotny zapas. Este sa aj vracia do obrany. Spinavec

GULIVER
Príspevky: 1488
Dátum registrácie: 11.12.2014 20:05:45

Re: 12......kolo : AS - Trnava

Príspevok od užívateľa GULIVER » 29.10.2023 20:12:24

Ja nebudem nadavat na nasich byvalych hracov, chceli sa posunut do lepsieho a lepsie zaplateneho tak isli.

JA som si myslel, ze prvu 6ku dame v pohode ale evidentne je mozne, ze to bude este boj. Vsetci chceme, aby sme hrali lepsie, vyhravali a hrali o spicu ale my priste na to nemame kvalitu;
Brankari su priemer ligy, mozno slabsi priemer
Stoperi su priemer ligy
Kraje obrany; Kmet lepsie priemer ligy, Kozlovsky priemer ligy
Stred je priemer, jedine Baris je trosku vyssie.
Kridla su nadpriemerne
Hrot utoku je slabsi

Realne sme stale na urovni 6/7. miesta a jedine dobry nastup Stolicu nas vystrelil vyssie a ak sa chytim jeho slov;

“sme na zaciatku cesty”

tak proste vrchol s tymto timom uz dosial a to bola ta paradna jazda 1.tretinu ligy, on nemoze viac dosiahnut, lebo proste ta kvalita tu chyba a je to skoda.

K dnesnemu zapasu len tolko, ze vyhralo kvalitnejsie muzstvo, nam ta kvalita chybala na hrote, Kupusovic zas nedal gol, mal sice prihravku ale to je vsetko,
Gong je strateny uz 5 zapasov
Soares to sam nezvladne
Ibrahim je dobry len s loptou, bez nej ako keby ani nehral
Gajdos hra zle a to tvrdim stale
Baris OK
Kmet Ok
Kozlovsky je slaby a jeho vyhoda na zaciatku sezony bol system, ktory uz vsetci poznaju, takze je vidiet, ze nas na jeho poste tlaci topanka
Stoperi a brankar su kapitola sama o sebe

4 zapasy sme nevyhrali a to minimalne 2 sme mali a dnes aspon remizovat. Kludne sa moze stat, ze buduci tyzden ligneme v Michalovciach bez Barisa a bude zabudnuty ten paradny uvod sezony.

Suma sumarum, stadion sice stoji, sportovu stranku zdvihol na chvilu prichod trenera ale kader je rovnaky, kde vlastne odisli nadpriemerni hraci ligy Azango a Bainovic a prisiel nadpriemerny Gong a potom len nejake kusy kde pocitam aj Bondarenka a nie je mozne hrat na spici s priemernym muzstvom a mozno dobrym trenerom.

snapshot
Príspevky: 2735
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Re: 12......kolo : AS - Trnava

Príspevok od užívateľa snapshot » 29.10.2023 20:27:47

Ja nevoem mne sa ta hra pozdava a paci.

Avsak dnesny zapas ukázal, preco prichod Rabiuho dava zmysel. Pri hod Holleho znamenal, ze sme hrali o hraca menej.
Akilla nech ide kade lahsie.
Soares nemusi sam proti 4 ked na ciare mu stoji spoluhráč.

Ak bude celkovo okolo 4 miesta, je to adekvatne.


Rabiu, Rabiu a Rabiu
"Boh je laska" 1Jn 4:8

Užívateľov profilový obrázok
Juraj
Príspevky: 694
Dátum registrácie: 03.09.2014 20:48:39
Bydlisko: Trenčín

Re: 12......kolo : AS - Trnava

Príspevok od užívateľa Juraj » 29.10.2023 20:50:03

Prehralo lepšie mužstvo, aj keď súhlasím s Guliverom s tou chýbajúcou kvalitou...
Bojovnosť aj snaha tam boli, aj čisté šance, len po centroch chýbal často spoluhráč do nábehu a oproti úspešnému úvodu súťaže sa mi zdá, že menej dostupujeme k hráčom súpera, akoby sme si mysleli, že to pôjde stále hladko...
Čiže za mňa dostupovanie a lepšia ponuka...
Čo sme stratili posledné zápasy musíme získať v Michalovciach, ale tam musíme trenky drať, ak chceme 3 body...
IBA VŠETCI SPOLU TO DOKÁŽEME !!!

branofly
Príspevky: 112
Dátum registrácie: 17.05.2014 08:11:31

Re: 12......kolo : AS - Trnava

Príspevok od užívateľa branofly » 29.10.2023 20:55:20

viac ma sere ze sme stratili dva bod so Skalicou. Dnes to aspom na remizu mohlo vydat . skoda. bezpodmienecne z michalovciec treba priniest 3 body, a nezabudnut ,ze aj tam moze proti nam nastupit nase byvale ESO

snapshot
Príspevky: 2735
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Re: 12......kolo : AS - Trnava

Príspevok od užívateľa snapshot » 29.10.2023 20:59:26

branofly napísal:
29.10.2023 20:55:20
vze aj tam moze proti nam nastupit nase byvale ESO
Ktore lebo su tam dve Abdul a Gino. Issu neratam
"Boh je laska" 1Jn 4:8

Užívateľov profilový obrázok
Juraj
Príspevky: 694
Dátum registrácie: 03.09.2014 20:48:39
Bydlisko: Trenčín

Re: 12......kolo : AS - Trnava

Príspevok od užívateľa Juraj » 29.10.2023 21:24:25

Teraz som si pozrel góly dodatočne na Dajto a nech nás Azango vytáčal akokoľvek, na česť mu slúži, že ani on ani Bainovič sa po góloch teatrálne netešili a prejavili tak rešpekt bývalému klubu...
IBA VŠETCI SPOLU TO DOKÁŽEME !!!

ban
Príspevky: 136
Dátum registrácie: 13.09.2017 07:29:37

Re: 12......kolo : AS - Trnava

Príspevok od užívateľa ban » 29.10.2023 21:58:14

Škoda dnešnej prehry, minimálne na bod sme dnes mali. Porazili sme sa sami. Nechapem naco Bondarenko daval nohu do strely smerom do brany. Druhy gol nechat Bainovica volneho na 16tke, to je smrt. A treti mal Vozinha jednoznacne chytit, to bola detinska chyba. Skoda. Aspon ze ludia prisli, to sa ceni. Chvalim prekrytie casi stare tribuny reklamou, vzdy lepsie ako sa pozerat na prazdne sedadla. Dnes proti nam hrali 3 extrencania, az to bilo do oci. Chcel by som vediet o kolko realne taka Trnava zaplati viac ako my.

Mám trochu pocit, že ta prvotna euforia sa vytraca a superi uz maju nas system precitany. Osobne budem spokojny, ak to dohrame do prvej sestky a verim, ze "cesta" o ktorej sa tolko hovori sa naplno ukaze v druhej Stolicovej sezone. Ak tu tolko vydrzi. Defenziva hra podla mna dobre i ked Kmet aj Kozlovsky stracaju efektivitu, problem je podla mna uplne vypojena zaloha. Gajdos nehra nic posledne zapasy, nie je schopny ani roh kopnut. Tam by sme potrebovali posilu, lebo Ibrahim nikdy nebude kreativny zalozik, rovnako ako vecne striedajuci Holly, to su silove bojovne tipy. Tiez prakticky neexistuje alternativa na hrot. Snad sa Emeka coskoro vrati, lebo Kupusovic potrebuje strasne vela sanci na gol. Samostatna kapitola je brankar, tam maju timy okolo nas kvalitu - Belko, Takac, Krajcirik, .... Vozinha nema perspektivu ani vek na nejaky progres. Kukucka nema doveru trenera a neviem ci bude schopny sa este vzchopit po sezone na lavicke. Snad to aj vedenie vidi a prestanu sem tahat 18 rocnych perspektivnych juniorskych reprezentantov, ktori mozu byt posila tak o 2 roky, ktore ale my nemame.

ban
Príspevky: 136
Dátum registrácie: 13.09.2017 07:29:37

Re: 12......kolo : AS - Trnava

Príspevok od užívateľa ban » 29.10.2023 22:00:13

D van der T napísal:
29.10.2023 18:06:23
Špina Azango. Dostal u nas druhu sancu, nic nehral minuly rok, v Tnave len strieda. A dnes tu ide hrat proti nam svoj zivotny zapas. Este sa aj vracia do obrany. Spinavec
Pevne verim, ze nikdy v zivote uz u nas sancu nedostane, je to jediny hrac, ktoreho som videl usmiateho pozovat v drese supera pol roka pred koncom kontraktu, to sa proste nerobi, o to viac, ak prestupuje v ramci ligy.

filipina
Príspevky: 615
Dátum registrácie: 07.08.2014 08:59:22

Re: 12......kolo : AS - Trnava 2:3

Príspevok od užívateľa filipina » 30.10.2023 08:29:31

Bohužiaľ lepší berie, ani jeden z nás by nerobil za výrazne (to si dovolím tvrdiť) nižšiu mzdu, keby mu o "kúsok vedľa dali viac. Mali sa naši hráči namotivovať viac ( keď sa nevedia sami, musí to urobiť tréner !).
Nehovoriac, že vieme, že TT u nás dlhodobo bráni a po našich chybách nám súka góly.
Ked som bol maly, bol som namyslený. Teraz uz nemam ziadnu chybu [smilie=alien.gif]

snapshot
Príspevky: 2735
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Re: 12......kolo : AS - Trnava 2:3

Príspevok od užívateľa snapshot » 30.10.2023 10:11:09

Zial Azango je rozdielovy hrac ktory ked dostane priestor, dokaze ho využiť. Kozlovsky mu par krat zobral loptu, zial raz mu ušiel co z toho bol gol.

Malo sme dat na 3:2 a bolo by to iné. Ale to by musel Soares nahravat a na druhu stranu to by nesmel prist Holly ktory nehral nic.


Viem ze som tu nadaval na Ibrahima, mne sa pacilo ze tahal akcie do stredu.
"Boh je laska" 1Jn 4:8

GULIVER
Príspevky: 1488
Dátum registrácie: 11.12.2014 20:05:45

Re: 12......kolo : AS - Trnava 2:3

Príspevok od užívateľa GULIVER » 30.10.2023 10:39:28

snapshot napísal:
30.10.2023 10:11:09
Zial Azango je rozdielovy hrac ktory ked dostane priestor, dokaze ho využiť. Kozlovsky mu par krat zobral loptu, zial raz mu ušiel co z toho bol gol.

Malo sme dat na 3:2 a bolo by to iné. Ale to by musel Soares nahravat a na druhu stranu to by nesmel prist Holly ktory nehral nic.
Kozlovsky nevedel cely zapas zastavit Azanga a trener na to vobec nereagoval a neusiel raz ale skoro vzdy, ked mal loptu. To iste aj zapas na Slovane, kde Kozlovsky vobec nevedel ubranit Barsegiana a ja nechapem, preco tam nepostavi Skovajsu, lebo Kozlovsky je priemerny dopredu a slaby dozadu.

Čo sa týka sebčenia Soaresa suhlasim, bral to moc na seba a aj vtedy, kedy by sa hodila prihravka.
S Hollym tentoraz suhlasim ale aj Gajdoš hra zle tuto sezonu a my tam fakt nemame koho postavit a je dost mozne, ze v Michalovciach budu hrat obaja a toho sa dost bojim.

Este som zabudol na Akilu, zo zaciatku som si ho zastaval ale fakt tam dajte radsej dorastenca, ten chalan tu nema co robit, zayebal uz asi 8 tutoviek tuto sezony a to nas stoji body. Nevie vystrelit, nevie kombinovat a neviem 1:1. Kupusovic je taky isty ale aspon vie vystrelit ale aj to je bieda. Kedysi tu byvali bombarderi, teraz tu mame kopyta ako utocnikov ktory palia sance a to je zle. Pri lepsom utocnikovi by sme dali viac golov a aj vysledky by vyzerali inak.

Napísať odpoveď