10.....kolo : Slovan - AS 2 : 0

Diskusia k hráčom "A" mužstva a ich pôsobeniu v Corgoň lige.

Moderátor: Moderátori

handel
Príspevky: 905
Dátum registrácie: 21.08.2011 18:53:54

Re: 10.....kolo : Slovan - AS 2 : 0

Príspevok od užívateľa handel » 09.10.2023 18:06:39

Súhlasím s tým že sme boli naozaj psychicky nepripravení a nervózni najmä v prvom polčase. Predtým chválené kraje obrany teraz neboli vôbec spoľahlivé a mohli za oba góly.
Ani oni ani záložníci nedokázali dávať dobré lopty krídlam, ale je pravda že starý lišiak Weiss st. vedel čo hrozí od našej dvojice Gong+Soares a naordinoval prísnu osobku a keď nedostávali lopty do behu a keď úplne zhorel aj Kupusovič, bolo vymaľované.
Takže naozaj Marhefka tentoraz ani nemusel pomáhať, ale tipujem že pripravený v prípade nie tak priaznivého vývoja bol. Naznačil to už hneď zo začiatku keď Čavrič dohral bodyčekom do Vozinhu hoci ten mal už dávno jasne loptu v rukách a zmrd namiesto žltej Čavričovi šiel buzerovať Vozinhu že čo si to dovolil mávať rozhorčene rukami! Následne bol Vozinha tak rozhodený že pri rozohrávke robil také psie kusy ktoré len šťastím neskončili gólom.
A áno, Sunday len PR-talent, nič moc. A keď videl Calzona výkon Hollého, tak ten si asi zahrá toľko minút v nároďáku ako predtým Kmeť či Gajdoš čiže nulu.

snapshot
Príspevky: 2735
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Re: 10.....kolo : Slovan - AS 2 : 0

Príspevok od užívateľa snapshot » 09.10.2023 18:30:47

Problem Sundaya nie je jeho vykonnost, ale to, ze tam nie je nikto lepsi. Zial Demitra je tien toho co bol.

Nuz a to, e Gajdos a Kmet nehrali v pirpravakoch je pre mna nepochopitelne. Ale ok, ako pises, Holly bude podobny pripad
"Boh je laska" 1Jn 4:8

handel
Príspevky: 905
Dátum registrácie: 21.08.2011 18:53:54

Re: 10.....kolo : Slovan - AS 2 : 0

Príspevok od užívateľa handel » 14.10.2023 12:04:08

v tej debate komentátorov ktorú si Guliver spomínal, po tomto zápase nekritizovali AS až tak moc ako my, my sme určite od nich čakali viac,
tu začínajú o BA-TN: https://youtu.be/d_DAcr_7fAs?t=2346
+ svoje zaujímavé skúsenosti o Stolicovi/AS ešte hovorili aj potom čo odbočili na eu-poháre, po 48 minúte, spomenuli tam aj akciu „Ivan platí pivo“ ktorá sa zrejme objavila iba v BA-médiách a na Instagrame, asi aby zabránili žeby zadarmo chlastali aj fanúšikovia z Trenčína:
https://bratislava.standard.sk/460767/p ... z-trencina
https://www.instagram.com/reel/CyDuSW7K ... gn=loading

GULIVER
Príspevky: 1488
Dátum registrácie: 11.12.2014 20:05:45

Re: 10.....kolo : Slovan - AS 2 : 0

Príspevok od užívateľa GULIVER » 15.10.2023 07:58:44

Nemam rad Slovan a nemam rad ich vlastnikov, v podstate som rad, ked sa im nedari v lige, tak isto aj Trnave a Dunajskej. Na druhu stranu im fandim v Europe. Treba uznat, ze ich fans robia paradne vyjazdy, u nas sme radi ak niekto pride na zapas von autom, za seba mozem povedat, ze preferujem infiltraciu medzi domacimi fans, zo sektorom hosti nemam dobre skusenosti (uz nemam 20 a nie som hrdina).
Kmotrik ml. je narcis, ktory nevie viest klub na to ake zdroje ma k dizpozicii ale k svojim fans inklinuje viac ako nasi vlastnici. U nas sa berie klub nadradene nad fans, u nich az na vynimku V.W.st. sa beru fans ako partneri klubu.
Je to v podstate jedno, ako tam funguju, mne osobne je jedno aj to, aky mame stadion, ja idem na futbal kvoli sportovemu zazitku a nepotrebujem novy stadion, potrebujem hracov, co idu na 100% a neodflaknu ziadny suboj a nie su posrati zo supera. To som uz trochu odbocil od temy ale bol by som rad, keby hrali sebavedomo nasu hru bez ohladu na supera (pokial nehrame dolezity zapas) lebo ked zacneme spekulovat ako prvy polcas na Slovane, tak nas tie muzstva rozoberu ako Slovan.

Hamer
Príspevky: 1265
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Re: 10.....kolo : Slovan - AS 2 : 0

Príspevok od užívateľa Hamer » 21.10.2023 09:58:41

Guliver, ked spominas Kmotrika a stadion, tak aj ja zareagujem niecim v com Kmotrik a spol. tiez viac mysleli na beznych ludi ako u nas.
Aj podla mna vzdy bola dolezitejsia dobra hra ako drahy stadion, aj mne by postacila ta najnutnejsia a najlacnejsia rekonstrukcia toho stareho s tym aby sme radsej pokracovali v EL a nie sa niekolko rocnikov triasli o zachranu.
Lenze vela ludi aj tu na diskusii bolo za drahy novy stadion.
Teraz mame sice pekny stadion, ktory je takmer nad nase moznosti (GM sa vyjadril ze druhy krat by do toho neisiel) ale ten Kmotrikov nie je stavany tak papalašsky ako tento nas.
Tu je na najlepsich miestach v strede od vrchu az dole vsetko vyblokovane pre VIP (dokonca aj bez moznosti priechodu medzi tribunami vzadu) a na Kmotrikovom je cely stred (od Bajkalskej) komplet pre plebs - t.j. pre beznych ludi. Takisto aj na opacnej strane je v strede pod VIP velka tribuna pre beznych ludi.
Ja viem ze maju vacsiu kapacitu, ale tu uz dlhsi cas nepustali beznych ludi ani do starej strednej tribuny k byvalemu VIP sektoru.

handel
Príspevky: 905
Dátum registrácie: 21.08.2011 18:53:54

Re: 10.....kolo : Slovan - AS 2 : 0

Príspevok od užívateľa handel » 21.10.2023 10:53:25

úplný súhlas s Hamerom,
najmä tá debilina, že si nemôžeš dať spoločné pivko a pokecať cez prestávku so známymi ak máš A1 a oni A2 a opačne, čiže dve tribúny na jednej strane štadióna je na hlavu!!!! [smilie=axe.gif]

Napísať odpoveď