8.....kolo : Košice - AS 0 : 3

Diskusia k hráčom "A" mužstva a ich pôsobeniu v Corgoň lige.

Moderátor: Moderátori

Napísať odpoveď
Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2684
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

8.....kolo : Košice - AS 0 : 3

Príspevok od užívateľa Luboš » 05.08.2023 12:25:44

so 23.9.2023
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

GULIVER
Príspevky: 1488
Dátum registrácie: 11.12.2014 20:05:45

Re: 8.....kolo : Košice - AS

Príspevok od užívateľa GULIVER » 21.09.2023 16:46:36

Piatok, 17:30. Novasport1
Dufam, ze sa chalani dobre pripravili na tento zapas, bolo by super vyhrat nad velmi oslabenym superom (Kruzliak, Krivak, Fasko, Gressak, Medved), lepsiu sancu uz mat nebudeme, minimalne bod by sme uhrali aj vykonom z minulej sezony, preto budu ocakavania vysoke a k tomu este dalsi zapas s BB otvarame tribunu, tak chalani musia poriadne zabrat a ukazat sa.
Zostava asi nemenna, akurat Rahim sa asi vrati po treste ak teda dostal 1 zapas.

snapshot
Príspevky: 2735
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Re: 8.....kolo : Košice - AS

Príspevok od užívateľa snapshot » 22.09.2023 18:30:22

Velmi pekny vykon, Hlavne prvy polcas bol dominantny. Ano neuznane goly patria k tomu. A neuznane pravom.

Akcia Stojsalevic - Gong to bolo nieco, co sa len tak nevidi. Ale zapas chutil celemu timu a podali velmi odbry vykon, za ktory by sme nehanbili ani v majstrovskej sezone.

Chcem pochvalit rozhodcu. Piskal presne a spravne. VAR reagoval ked mal. Postranni tiez dobre.
Gressak mi vadil u supera, taky simulantik.

Velmi pekna pozvanka na buduci tyzden
"Boh je laska" 1Jn 4:8

GULIVER
Príspevky: 1488
Dátum registrácie: 11.12.2014 20:05:45

Re: 8.....kolo : Košice - AS

Príspevok od užívateľa GULIVER » 22.09.2023 19:36:56

Klobuk dole pred nasim vykonom. Necakal som taku vyraznu prevahu prvy polcas. Vykony boli prevazne nadpriemerne, kritizovat maximalne Kupusovica a Akilu za ich zahodene sance, to musia premienat. Dnes aj Gajdos dobre a to som jeho kritik. Skoda polavenia v druhom polcase, vzdy treba dat 3. gol ak sa da a zapas zavriet

k rozhodcom:
2 neuznane spravne.
2 penalty sme mali kopat podla mna, jedna na Soaresa ˇ, kde ho zobral po odohrati lopty cez nohy a druha na Gonga. Mali by sme ako klub uz aj tieto veci riesit oficialne.

snapshot
Príspevky: 2735
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Re: 8.....kolo : Košice - AS

Príspevok od užívateľa snapshot » 22.09.2023 20:08:09

GULIVER napísal:
22.09.2023 19:36:56
2 penalty sme mali kopat podla mna, jedna na Soaresa ˇ, kde ho zobral po odohrati lopty cez nohy a druha na Gonga. Mali by sme ako klub uz aj tieto veci riesit oficialne.
Priznam sa, ze ten zakrok som nevidel dobre a nebol dostatocne opakovany. Ale isiel tam kosican skaredo a po odohrati lopty
"Boh je laska" 1Jn 4:8

handel
Príspevky: 905
Dátum registrácie: 21.08.2011 18:53:54

Re: 8.....kolo : Košice - AS 0 : 3

Príspevok od užívateľa handel » 22.09.2023 21:51:11

Neviem na čo pozeral snapshot? ale súhlasím s Guliverom, samozrejme že si popradský šaleniar s írečitým menom Dzivjak dzivo odmakal svoje v prospech domácich. [smilie=axe.gif]
Škoda len, že už AS TV zanikla, neviem či sa z markízáckych šmejd TV bude dať niečo zanalyzovať, najmä ofsajd Kupusoviča by som rád videl z lepšej kamery-uhla ako ukázali tí babráci - a z toho posudzovali VARáci či ofsajd bol alebo nie?! [smilie=snap.gif] Tak už sa nedivím.
- Ruka v prvom prípade síce bola, no úmysel ťažko, keď Gong šiel práve v tom momente do pádu ktorý potom akrobaticky ustal, pričom Gong bol zlomok sekundy predtým faulovaný! Aj Šesták povedal, že "Gong aj keď bol možno v prvom momente faulovaný tak šiel ďalej...". Ak gól neuznali tak mal byť trestňák z hranice pokutového.
- Ofsajd Kupusoviča -ak bol- tak milimetrový.
- Zramovanie Soaresa v šestnástke bolo ale úplne jasne vidieť, tam nie je o čom.
- Zákrok na Gonga v šestnástke to nie som si istý nebolo to dobre vidieť - ale zaujímavé, že zmrda ani nenapadlo pozrieť na VAR - že zakaždým šiel kontrolovať len ak sa jednalo v NEPROSPECH AS - to ti vôbec nebolo divné, snapshot?
To že za hrubé fauly Mizeráka na Gonga v poli nedal ani jednu žltú, to bola už len čerešnička (dostal ju až potom za faul na Bariša).

Že sme bandu od prepitej Kozy vyprášili a k tomu úplne suverénnym spôsobom, ma tiež prekvapilo aj veľmi potešilo, gratulujem.
Teraz by sa patrilo aby na otvorenie novej tribúny prišlo aspoň tých 10 tisíc (či iba 7 bude kapacita?) nadšených fanúšikov osláviť dobre hrajúceho lídra ligy. Ale to by sme nesmeli byť na Slovensku a v Trenčíne ale aspoň v Čechách, všakáno? (alebo nejakého pol storočia dozadu)

snapshot
Príspevky: 2735
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Re: 8.....kolo : Košice - AS 0 : 3

Príspevok od užívateľa snapshot » 23.09.2023 06:39:13

Tak ofsajd Kupusovica bol jasny. Tam nie je co.
Ruku gonga pri prcom neuznanom som nevidel pre pracovne povinnosti, vtedy som zaponal TV.

Pisal som vyssie ze zakrok na soaresa mebol v tv donre vidiet.
Ze nebola ani jedna ZK, iba pre Rahima je zvlastne.

Dobre tak spatne asi zoneriem spat tvrdenie, ze piskal dobre
"Boh je laska" 1Jn 4:8

LuckyLoser
Príspevky: 326
Dátum registrácie: 15.03.2015 11:02:25

Re: 8.....kolo : Košice - AS 0 : 3

Príspevok od užívateľa LuckyLoser » 23.09.2023 07:27:08

Bohužel už nemám růžové brýle a vidím to jak handel
Rozhodčí jen čekal kdy zase něco vymyslí pro domácí, ti si naštěstí nebyli schopni ani zpracovat přihrávku na dva metry.
U prvního gólu jsem se ani neradoval, protože jsem věděl, že bude var.. nakonec ok, možná ruka (ale určitě i faul na Gonga). Ofsajd se zdál jasný, ale podle mě to bylo o centimetrech. ty dva dohrané souboje, to by pro Trenčín nikdy var nereagoval.
Jinak výborný první poločas, potřeba ocenit že po těch dvuch negoloch hráli naši pořád dál..
Nenapadlo mě, že dovezeme z venku 6 bodů [smilie=drunk.gif]
Teď všichni na BB [smilie=clap2.gif]

Užívateľov profilový obrázok
18dominik18
Príspevky: 753
Dátum registrácie: 23.11.2012 15:47:04
Bydlisko: trencin

Re: 8.....kolo : Košice - AS 0 : 3

Príspevok od užívateľa 18dominik18 » 23.09.2023 10:52:20

Vidíme sa na BB 🍻
AS trencin

Hamer
Príspevky: 1265
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Re: 8.....kolo : Košice - AS 0 : 3

Príspevok od užívateľa Hamer » 23.09.2023 17:29:39

Velka pochvala za tento zapas, necakali sme ze to bude take jednoznacne.
Azda by sa len dalo vytknut zahodenie cistych tutoviek, lebo teraz to sice nemrzi ale v inych zapasoch moze.
Napokon pri nasej jedinej prehre (v Ziline) sme za nerozhodnuteho stavu premarnili viacero tutoviek a potom vysoko prehrali.
Soares je vyborny hrac, mal na kopacke gol a nevyriesil to najlepsie.
Ale predovsetkym Akila, ktoreho vyborne vysunul Demitra avsak sebecky to nedal naspat volnemu Demitrovi (alebo Skovajsovi za nim) na cisty gol ale odovzdal z uhla malu domov superovmu brankarovi.
Toto by sa v buducnosti nemalo stavat, lebo nas cakaju aj zapasy kde tych sanci bude menej, mozno aj jedina a taku treba premienat.
Za vcerajsok vsak pekna gratulacia chalanom, aj ja dufam ze to oplatime plnym domom v sobotu.

Užívateľov profilový obrázok
Juraj
Príspevky: 694
Dátum registrácie: 03.09.2014 20:48:39
Bydlisko: Trenčín

Re: 8.....kolo : Košice - AS 0 : 3

Príspevok od užívateľa Juraj » 23.09.2023 18:06:56

Tak už skoro všetko bolo napísané...
Snáď ešte dodám, že konečne po rokoch opäť radosť z našej hry, čo sme sa natrápili za posledné sezóny...
Už som skoro zlomil nad nimi aj RR palicu, ale o to je to väčšia radosť teraz...
Veľmi dobre sa pozerá aj na to, ako celé mužstvo spolu žije počas zápasu aj náhradníci na lavičke nie sú urazení, ale fandia a prajú spoluhráčom.
Tréner Stolica zatiaľ spravil perfektnú prácu, klobúk dolu a veľká pochvala celému realizačnému štábu!
Oproti minulej sezóne sa veľmi zlepšili Ibrahim aj Kmeť, veľký kľud a pokoj priniesol Bariš a kvalitu Gong.
Dúfam, že na BB bude čo najviac ľudí a aj atmosféra, ako za majstrovských sezón, opäť sa teším na zápasy AS, pocit na ktorý som už skoro zabudol...
PS: Dúfam, že po nás nezačnú poľovať rozhodcovia, pri neuznanom góle Gonga to bola nastrelená ruka, žiadny úmysel získať výhodu...
IBA VŠETCI SPOLU TO DOKÁŽEME !!!

filipina
Príspevky: 615
Dátum registrácie: 07.08.2014 08:59:22

Re: 8.....kolo : Košice - AS 0 : 3

Príspevok od užívateľa filipina » 25.09.2023 07:54:08

Sme na víťaznej vlne, dúfajme, že si to udržíme. V horšom prípade stačí aj neprehrať [smilie=no.gif] Konečne po čase sa teším(-e) na víkend a futbal !!!!!!!
Ked som bol maly, bol som namyslený. Teraz uz nemam ziadnu chybu [smilie=alien.gif]

Napísať odpoveď