6.....kolo : AS - DAC 1 : 0

Diskusia k hráčom "A" mužstva a ich pôsobeniu v Corgoň lige.

Moderátor: Moderátori

Napísať odpoveď
Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2681
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

6.....kolo : AS - DAC 1 : 0

Príspevok od užívateľa Luboš » 05.08.2023 12:23:43

so 2.9.2023 18:00
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

GULIVER
Príspevky: 1488
Dátum registrácie: 11.12.2014 20:05:45

Re: 6.....kolo : AS - DAC

Príspevok od užívateľa GULIVER » 02.09.2023 20:20:22

Gratulacia k trom bodom, mohlo to byt sice bez nervov ale 3 body su najdolezitejsie.
K zapasu:
-Nemozeme hrat bez utocnika, Kupusovic je palic sanci a este aj captavy, skoro nam zranil Gonga.
-Gajdos je tiez podla mna velka bieda, nema na to este ten chlapec aby hraval, za mna je na silu tlaceny ale zas nemame z coho vyberat.
-Prihravky brankarovi su hrozne, koledujeme si o problemy

+konecne mame dobre kridla, len musia zlepsit zakoncenie
+Rahim tiez celkom OK az do prisneho vylucenia
+kraje obrany a Baris super.

Vcera som pozeral BB, hra tam na 6ke Richtarech, byval to taky Lobotkovsky typ futbalistu, pamatam si ho z pripravy led sme hrali v Tr.Tepliciach s Fc Eihdoven? dost rokov dozadu a hral super, teraz tiez hra dobre, myslim, ze do stredu pola by sa nam hodil a je to nas odchovanec

kestl
Príspevky: 172
Dátum registrácie: 03.08.2007 10:43:20
Bydlisko: Trenčín

Re: 6.....kolo : AS - DAC

Príspevok od užívateľa kestl » 02.09.2023 21:52:50

Dovolim si pridat moj nazor na mladeho Gajdosa. Podla mna na tu ligu ma, ale pravdepodobne chlapcovi uskodili MS 21 a potom aj nominacia do repre. Neviem ci spisnel, ale skor neuniesol tu zataz. Prakticky nemal skoro ziadne volno po lige, stale bol v jednom kolotoci. Ziaden oddych, letna priprava minimalna a to sa vsetko podpisalo na jeho formu a psychiku.Ved je to len 19 rocny chalan. Skor by mu podla mna prospela 2 tyzdnova zapasova pauza, individualne potrenovat a potom znovu skusit zapasovu zataz. Ale to je uz vec trenerov.

handel
Príspevky: 905
Dátum registrácie: 21.08.2011 18:53:54

Re: 6.....kolo : AS - DAC 1 : 0

Príspevok od užívateľa handel » 03.09.2023 11:43:34

Paráda, konečne hráme účelne aj takticky a popri tom aj celkom pekne. [smilie=bow.gif] [smilie=clap.gif]
Za starých hurá-trénerov by sme po vylúčení výhru myslím neudržali. A udržali sme výsledok famóznym spôsobom ako starí európsko-preslávení matadori. Po minulej sezóne fakt čumím čo sa to deje [smilie=w00t.gif]
K hráčom.
Aby toto postavenie a výsledky zostali čo najdlhšie, treba niečo robiť so streleckou nemohúcnosťou, a áno, najmä Kupusoviča keďže je hroťák. Už ozaj len dúfať na uzdravenie Emeku? -keďže Akila sa nezdá nejaký veľký zázrak.
Gajdoš: ako v AS fantasticky začal, po tom rozprávkovo úžasnom góle a ďalších skvelých akciách aj výkonoch v jeho začiatkoch nastal (neviem odkedy) ozaj trochu útlm a ani včera ma tiež nenadchol, zahral svoje, ale čakal som viac. V každom prípade myslím že miesto v základe mu patrí, jeho konkurent v zostave Hollý dokáže (aj včera) iba bojovať a vymakano padať.

snapshot
Príspevky: 2735
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Re: 6.....kolo : AS - DAC 1 : 0

Príspevok od užívateľa snapshot » 03.09.2023 12:05:35

Tak ja by som zacal Marhefkom. Ze da z voleja CK a priamo DAC u nas doma, je neuveriteľne.

Baris je ten clanok co nam chybal. Do toho krake obrany Kozlovsky z Kmetom su super dvojica.


A to, ze obaja boli pri gole to len potvrdzuje. Obaja krajni obramcovia na16stke resp. az na 5tke je brutalita.

Ano Gajdosovi by mozno pomohla lavicka.

No a to, ze sme udrzali 1:0 je neuveriteľne to by sa nestavalo. Cize velka pochvala trenerovi
"Boh je laska" 1Jn 4:8

Hamer
Príspevky: 1265
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Re: 6.....kolo : AS - DAC 1 : 0

Príspevok od užívateľa Hamer » 04.09.2023 11:37:29

Ano Marhefka prekvapil objektivnym vykonom.
Baris presvedcil ze je dobry strednopoliar, pacia sa mi aj jeho strely zdialky.
Co sa tyka Gajdosa, je to mlady ale technicky vyspely hrac a aj v zapase s DS vypracoval (popri stoperovi Stojsavljevicovi) nase najnebezpecnejsie akcie.
Treba si aj uvedomit ze superi si davaju na neho pozor a tvrdo ho atakuju.
Uvidime ci namiesto vykartovaneho Ibrahima nastupi proti ZM v strede pola skuseny Dos Santos.

handel
Príspevky: 905
Dátum registrácie: 21.08.2011 18:53:54

Re: 6.....kolo : AS - DAC 1 : 0

Príspevok od užívateľa handel » 05.09.2023 10:13:34

ešte teda k Marhefkovi: očividne nedostal od žiadneho tímu "inšpirovné", tak nepískal najhoršie, ale robil chyby nezaujato [smilie=devil.gif]
1 - podtrhnutie Soaresa - OK, penalta nebola, bolo to pred šestnástkou a áno, bola to jasná šanca sám na brankára, takže jasná červená :
https://imgur.com/ezvg5Xo
2 - vylúčenie Ibrahima - ZLE! nemala byť žiadna karta, bol to bežný hlavičkový súboj, dokonca Herc - na umretie zvíjajúci sa "Herec" šiel viac do Ibrahima ako opačne :
https://imgur.com/UdAJCNW

Hamer
Príspevky: 1265
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Re: 6.....kolo : AS - DAC 1 : 0

Príspevok od užívateľa Hamer » 06.09.2023 14:36:35

Mas pravdu, ze zlta karta pre Ibrahima nebola udelena spravne, bol to vzdusny suboj - tu to bolo asi ovplyvnene hracom DS Hercom (alebo hercom ? ako si spominal:) ktory sa zvijal a zdalo sa ze je zraneny ale napokon hral dalej.
Preto je mozne ze to bola vyprovokovane zo strany hosti aby Ibrahim dostal druhu zltu kartu ked nevyslo to s tou nafilmovanou penaltou.
Lebo pred rokom sme prave s DS dostali tie skandalne 3 cervene karty, na Emeku a spol. robili protihraci polovacku a ovplyvnili zapas https://www.youtube.com/watch?v=TLu8rxsqHGk
https://int.soccerway.com/matches/2022/ ... a/3800725/
Inak smutne je ze toto sa udialo az ked minulu sezonu nastupil na lavicku DS nas byvaly trener Gula.
Neviem ci to ma s nim suvis ale v obdobi predtym nejake extremy v zapasoch s DS neboli.

Napísať odpoveď