3.....kolo : Žilina - AS 5 : 2

Diskusia k hráčom "A" mužstva a ich pôsobeniu v Corgoň lige.

Moderátor: Moderátori

Napísať odpoveď
Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2684
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

3.....kolo : Žilina - AS 5 : 2

Príspevok od užívateľa Luboš » 30.07.2023 16:54:57

Sobota 12.8. 18:00
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

GULIVER
Príspevky: 1488
Dátum registrácie: 11.12.2014 20:05:45

Re: 3.....kolo : Žilina - AS

Príspevok od užívateľa GULIVER » 12.08.2023 17:55:50

Stolica budicek!!!
Ano, uhral si stastne vitazstvo s Trnavou aj s Michalovcami ale neda sa na to pozerat. Je to pomale, vykon ako po minule roky.
Zilina je priemerne muzstvo nasej ligy s kvalitou okolo 6.-7. miesta. Biju nas jak zito.
Pokual budes stavat Kupusovica, Dos Santosa, Ibrahima tak si slepy a nemas tu co robit. Gajdos mal tiez sediet uz druhy zapas.
Mozno sa vdaka vitazstva s MI a TT vyhneme barazi ale s takymi vykonmi prvu 6 nedame urcite. Nic sa nezmenilo oproti minulym sezonam akurat še mali stastie s TT ze si dali vlastny gol a Michalovce su fackovaci panak.
Na druhu stranu tu s tymto kadrom neuhra viac ani Mourinho, tu ma kvalitu na ligu mozno kraje obrany, Baris a Soares. Fakt som si myslel, ze dokaze Stolica pripravit muzstvo na supera ale nie, proste je len dalsi poskok.

Keby nemame Soaresa ani gol by sme nevedeli dat ba ani vystrelit na branu. Som nasrany, nezasluzia si podporit na stadione, ani poyebany krok naviac nikto nespravi. A to som si chcel kupit permicu kvoli detom, nasrac, na hokej si znova kupim.

handel
Príspevky: 905
Dátum registrácie: 21.08.2011 18:53:54

Re: 3.....kolo : Žilina - AS

Príspevok od užívateľa handel » 12.08.2023 18:59:16

"víťazná zostava sa nemení" (v žiadnom prípade za nič na svete sa nesmie meniť?!)
-takúto poveru môže zanovito dodržiavať len poverčivý magor
do očí bil najmä Dos Santos v základe, lebo obrovský rozdiel vo výkonoch jeho a Gonga nevidel asi iba Stolica

GULIVER
Príspevky: 1488
Dátum registrácie: 11.12.2014 20:05:45

Re: 3.....kolo : Žilina - AS

Príspevok od užívateľa GULIVER » 12.08.2023 19:27:13

handel napísal:
12.08.2023 18:59:16
"víťazná zostava sa nemení" (v žiadnom prípade za nič na svete sa nesmie meniť?!)
-takúto poveru môže zanovito dodržiavať len poverčivý magor
do očí bil najmä Dos Santos v základe, lebo obrovský rozdiel vo výkonoch jeho a Gonga nevidel asi iba Stolica
To je neskutocne, aj ked Gong nie je rozohraty, tak je o triedu vyssie

kestl
Príspevky: 172
Dátum registrácie: 03.08.2007 10:43:20
Bydlisko: Trenčín

Re: 3.....kolo : Žilina - AS 5 : 2

Príspevok od užívateľa kestl » 12.08.2023 20:33:53

Krute vytriezvenie. Zial ale tvrda realita. Bez zalohy sa hrat neda. Ten Santos tam nema co robit, to nie je kridlo a zial ani zaloha. Ibrahim si zase poistil miesto v zaklade tymi 2 golmi, ale inac je to zbytocny hrac. Predpokladam ze na dalsi zapas uz bude hrat hviezda Pires, ked sme dostali 5-ku.Ak sa nieco zazracne nestane tak RK si nas vychutna a Podbrezova zopakuje ZA. A uz budeme tam kam patrime.

Hamer
Príspevky: 1265
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Re: 3.....kolo : Žilina - AS 5 : 2

Príspevok od užívateľa Hamer » 13.08.2023 06:58:43

Neveril som Weissovi, ktory sa po kritike Ziliny v EL vyjadril ze to nie je pravda a ze Gent bol sice realne nad jej sily ale inak su ti mladici vyborni a ze na svojom ihrisku hraju doslova vyborny "hokej".
Weiss mal pravdu, su vyborni ale napriek tomu si myslim ze sme tam dokonca mohli nejaky ten bod alebo body ziskat, keby nastupil Gong a strednopoliar Santos by nehral na kridle a vratil by sa do stredu namiesto Ibrahima.
Kedze ale v strede hral Ibrahim tak to aj tak vyzeralo.
Nemoze vsetku stredovu ofenzivu utiahnut Gajdos s Kmetom napravo alebo Kozlovsky nalavo, lebo krajni bekovia potom chybaju vzadu, cez Ibrahima neislo dopredu takmer nic.
Suhlasim s Kestlom a dalsimi fans ze Ibrahim je slaby a ze nie je dobre ze si tymi dvoma golmi zase poistil miesto v zostave.
Som vdacny La Lingovi za to co urobil pre TN futbal ale angazovanie kedysi Kestona a potom Ibrahima boli velmi zle rozhodnutia a herne velmi oslabili nas klub.
Myslim ze Stolica je dobry trener ale stavanie Ibrahima do zakladu a nepostavanie v zaklade na kridlo Gonga (s ktorym maju vsetci superi velke problemy) bolo velmi zle rozhodnutie.
Neviem ci mu to bolo nanutene alebo je to z jeho hlavy ale obidve moznosti nie su dobre.
Zilincanom velmi pomohol prvy gol, ked to Ilkovi sadlo priamo do sibenice a my sme este viacej otvorili hru.
Ich mladi chalani hrali stiahnuti a mali percentualne ovela nizsie drzanie lopty ale pri protiukokoch si velmi dobre nahravali a davali pekne goly.
Naopak my sme niektore dobre prilezitosti nevyuzili, striedania Gajdosa za Holleho (ktory este nie je v starej forme) a aj Bondarenka za Bagina nas este oslabili.

Užívateľov profilový obrázok
Juraj
Príspevky: 694
Dátum registrácie: 03.09.2014 20:48:39
Bydlisko: Trenčín

Re: 3.....kolo : Žilina - AS 5 : 2

Príspevok od užívateľa Juraj » 13.08.2023 18:31:44

Prvý polčas proti ZA aj Mi sme hrali veľmi pasívne, tie časté prihrávky dozadu Vozinhovi od Stojsavleviča aj Bondarenka mi už pijú krv...
Už spomínaný Dos Santos na krídle, to je tragédia a nechápem, že tréner to nevidí, rovnako aj nemohúcnosť stredu poľa niečo vymyslieť smerom dopredu aj Kupusoviča na hrote...Trestuhodne premrhaný prvý polčas !!!
Gong jednoznačne patrí do základu, v oboch zápasoch po jeho príchode nastalo oživenie hry smerom dopredu.
Druhý polčas sme už mali šance, ktoré sme ale mali premeniť, Soares je dobrý v ťahu na bránu, ale to zakončenie je úplná katastrofa.
Ani vzadu sme už toľko neprihrávali Vozinhovi, lebo sme na nich z tribúny za bránkou hučali po každej prihrávke dozadu...
Zaujímavá situácia nastala po zápase, hráči sa išli poďakovať za podporu a fanúškovia miesto tradičnej ďakovačky im nakričali do tvárí tisíc výčitiek, chlapci odišli späť začudovaní a s dlhým nosom...
IBA VŠETCI SPOLU TO DOKÁŽEME !!!

handel
Príspevky: 905
Dátum registrácie: 21.08.2011 18:53:54

Re: 3.....kolo : Žilina - AS 5 : 2

Príspevok od užívateľa handel » 13.08.2023 19:51:20

Juraj napísal:
13.08.2023 18:31:44
...tie časté prihrávky dozadu Vozinhovi od Stojsavleviča aj Bondarenka mi už pijú krv...
Prečo to dávajú neustále dozadu na Vozinhu? Lebo sú neschopní (dosraní?) založiť útoky sami -vrátane záložníkov, ktorí dávajú väčšinu lôpt alibisticky dozadu na obrancov, a lopty na krídla musí dávať brankár! (všimol si to aj Vladimír Goffa)

Napísať odpoveď