nadstavba 4: AS-Michalovce 3:3

Diskusia k hráčom "A" mužstva a ich pôsobeniu v Corgoň lige.

Moderátor: Moderátori

Napísať odpoveď
Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2666
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

nadstavba 4: AS-Michalovce 3:3

Príspevok od užívateľa Luboš » 08.03.2023 15:19:08

sobota 8.4.2023 18:00
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

Konatel
Príspevky: 38
Dátum registrácie: 31.07.2016 21:21:31

Re: nadstavba 4 : AS - Michalovce

Príspevok od užívateľa Konatel » 08.04.2023 15:55:53

Moravce prehrali [smilie=beer.gif]

D van der T
Príspevky: 85
Dátum registrácie: 24.08.2021 21:01:37

Re: nadstavba 4 : AS - Michalovce

Príspevok od užívateľa D van der T » 08.04.2023 20:08:21

Urcite nebudem mat porozumenie s vykonom rozhodcu!!!
S vykonom AS mam porozumenie. S trenerom Strakom mam tiez porozumenie. Zatial...

Jerry
Príspevky: 406
Dátum registrácie: 22.07.2011 11:46:13
Bydlisko: Trenčín

Re: nadstavba 4: AS-Michalovce 3:3

Príspevok od užívateľa Jerry » 09.04.2023 06:02:20

Ja absolutne nechapem vedenie, preco nezaangazuju do realizacneho teamu nejakeho mentalneho coaucha? Aj take nieco by sa nasim hracom v rozhodujucej faze sezony urcite hodilo (aj ked niektorim jedincom nepomoze ani poliatie kyblom svatennej vody). Dalsia vec, vie sa co je s Maduom? Za vcerajsok sa rozculovat nebudem, za angazovanie Straku som ok, vykon nebol najhorsi, ale zase sme si to posrali individualnymi aj taktickymi chybami, ale na to sme uz nejaky ten cas zvyknuty.

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2666
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Re: nadstavba 4: AS-Michalovce 3:3

Príspevok od užívateľa Luboš » 09.04.2023 13:27:34

madu vraj zraneny...
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

Užívateľov profilový obrázok
Juraj
Príspevky: 692
Dátum registrácie: 03.09.2014 20:48:39
Bydlisko: Trenčín

Re: nadstavba 4: AS-Michalovce 3:3

Príspevok od užívateľa Juraj » 10.04.2023 13:05:45

Veľká škoda, že sme stratili dôležité 2 body vinou chýb pri bránení, ustráchaného výkonu v predĺžení, ale najmä vinou rozhodcu, takéto ruky sa jednoducho nepískajú!
Počas prenosu to nebolo dobre vidieť, ale v magazíne Góól to ukazovali spomalene a odrazená lopta od zeme a hráč po súboji bez úmyslu trafiť loptu...
Zasa nás zarezal rozhodca, ako už neraz v minulosti a vedenie ako vždy mlčí...
Výkon celkom dobrý, bojovný. konečne sme sa nevzdávali a nemali hlavy dole po góloch súpera, vidieť tam pozitívnu prácu trénera Straku s mentalitou mužstva, len aby to stačilo pri tích chybách v obrane... [smilie=baby.gif]
Proti ZM očakávam ťažký zápas, lebo Galád určite na nás niečo vymyslí...
IBA VŠETCI SPOLU TO DOKÁŽEME !!!

handel
Príspevky: 905
Dátum registrácie: 21.08.2011 18:53:54

Re: nadstavba 4: AS-Michalovce 3:3

Príspevok od užívateľa handel » 11.04.2023 13:25:53

Juraj napísal:
10.04.2023 13:05:45
...najmä vinou rozhodcu, takéto ruky sa jednoducho nepískajú! Počas prenosu to nebolo dobre vidieť, ale v magazíne Góól to ukazovali spomalene a odrazená lopta od zeme a hráč po súboji bez úmyslu trafiť loptu...
Zasa nás zarezal rozhodca, ako už neraz v minulosti a vedenie ako vždy mlčí...
súhlasím Juraj,
kedysi ma z takýchto svinstiev a z ničnerobenia/ľahostajnosti/ustráchanosti(?) vedenia šlo poraziť,
ale postupne som si uvedomil že keď je to jedno im, tak prečo sa mám rozčuľovať ja a tým si zbytočne ničiť vlastné zdravie.
Takže už to mám všetko v paži aj ja, blbé je že tým pádom mi čoraz viac začína byť futbal vrátane toho trenčianskeho ľahostajný...

Užívateľov profilový obrázok
sammy
Príspevky: 220
Dátum registrácie: 03.08.2007 13:38:24

Re: nadstavba 4: AS-Michalovce 3:3

Príspevok od užívateľa sammy » 14.04.2023 10:55:40

handel, presne do takeho stavu som sa dopracoval aj ja a podla navstevnosti sa da usudit, ze aj mnohi dalsi. zaujimalo by ma, ci si vobec vedenie dava tu zakladnu otazku - ze preco. tak skusme. ja by som na zaciatok vobec nepouzival slovne spojenie trenciansky futbal. toto s nim nema nic spolocne. dokonca ani futbal by som to nenazval. zvrhlo sa to tu na trafiku ala rychle obcerstvenie s dorazom na rychle co sa tyka dlzky anabazy hracov a trenerov. najnovsie sa k tomu uz pridava nesvar doslova utekania hracov odtialto zadarmo ku konkurencii, tak sa nedivme divakom. tento “produkt” proste nikoho nezaujima, nema to energiu, show, kvalitu, tak za co mam ako divak akoze platit? nevyhnutnost predaja hracov chapem, akurat jeho formu uz pomenej. a zrejme aj forma manazovania kontraktov bude na podobnej urovni, vid smerovanie nasich dvoch najlepsich hracov po sezone.

snapshot
Príspevky: 2728
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Re: nadstavba 4: AS-Michalovce 3:3

Príspevok od užívateľa snapshot » 14.04.2023 18:18:45

Zial ked bola stara tribuna otvorena chdila tom skoro plno. Vsetci dufali, ze ked sa otvoria nove, ze bude viac ludi na futbale. Opak je pravdou.

Na co mam ist na futbal ked nehrame uz ani ten dominantny natlakovy futbal? Ked sa tam uz nie je na koho pozerat a hlavne, ze ked niekto chyti loptu, tak bude z toho akcia? Alebo nejaka senzacia? Po strate lopty uz nepresujeme. Uz si malokto dovoli 1na1 Azango v lete odide a uz to nebude mat kto ani potiahnut. Strela z dialky nam povacsine nic nehovori no a dockat sa nejakej kreativnej myslienky tiez trva.

Zial to iste co ASTN im ponukne domace muzstvo na nejakej dedine
"Boh je laska" 1Jn 4:8

GULIVER
Príspevky: 1483
Dátum registrácie: 11.12.2014 20:05:45

Re: nadstavba 4: AS-Michalovce 3:3

Príspevok od užívateľa GULIVER » 15.04.2023 06:10:23

Chalani, mate pravdu. Ja tam tiez uz par rokov nechodim. Pozrem doma, ked nebavi, vypne kludne aj cez polcas. Vobec to uz neprezivam a je mi v podstate jedno ako to dopadne. Mna ba il futbal v druhej lige, to bol extrem ako dobre sme hrali, pokracovalo to v prvej lige az do druheho titulu. Zlomilo sa to angazovanim futsalistu Diks-a, vsetci vedeli, ze to bol omyl, ale vedenie z nejakeho dovodu zacalo menit vsetko, co bolo dovtedy zabehnut. Nasa vykonost zacala klesat, az na jeden posledny kopanec s Feyenordom na cele s Monizom. Odvtedy sme sa dostali na uroven pred vstupom Lalinga do klubu a momentalne je jedno jedno, ci je La ling alebo nie, to co nastavil bolo super ale tak ako to super vymysleli, tak to svojou jesitnostou aj doyebali.

Užívateľov profilový obrázok
Juraj
Príspevky: 692
Dátum registrácie: 03.09.2014 20:48:39
Bydlisko: Trenčín

Re: nadstavba 4: AS-Michalovce 3:3

Príspevok od užívateľa Juraj » 16.04.2023 11:23:52

Chlapci, všetci ste v podstate vystihli aj moje pocity...
Pozriem si, ak ma to nebaví, alebo nasrdí, vypnem a idem sa s rodinou venovať niečomu príjemnejšiemu a užitočnejšiemu...
Už ma to tak neberie, ale nerád by som bol keby vypadli, lebo z 2 ligy by sme sa dlho nedostali a ešte v kútiku duše dúfam v návrat starých časov aj keď to tak vôbec nevyzerá...
Niežeby som bol fanúšikom úspechu, ale vo svojom voľnom čase sa človek radšej venuje niečomu, čo menej stresuje a viac teší...
IBA VŠETCI SPOLU TO DOKÁŽEME !!!

Napísať odpoveď