7.kolo : DAC : AS Trenčín 1 - 2

Diskusia k hráčom "A" mužstva a ich pôsobeniu v Corgoň lige.

Moderátor: Moderátori

Napísať odpoveď
Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2666
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

7.kolo : DAC : AS Trenčín 1 - 2

Príspevok od užívateľa Luboš » 01.07.2022 12:30:41

so 27.8.2022 18.00
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

Andy182
Príspevky: 400
Dátum registrácie: 27.06.2016 12:43:45

Re: 7.kolo : DAC : AS Trenčín

Príspevok od užívateľa Andy182 » 27.08.2022 19:03:52

GRANDE Filip!!!

Môžete si z Witana robiť srandu, ale mne sa páči

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2666
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Re: 7.kolo : DAC : AS Trenčín 1 - 2

Príspevok od užívateľa Luboš » 27.08.2022 19:10:12

Filip ukázal kam patrí !
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

handel
Príspevky: 905
Dátum registrácie: 21.08.2011 18:53:54

Re: 7.kolo : DAC : AS Trenčín 1 - 2

Príspevok od užívateľa handel » 27.08.2022 21:00:17

áno, Filip mu parádne vytrel kocúra! [smilie=clap.gif] [smilie=rofl.gif]
-teda tomu kto robí základnú zostavu, nech už je to ten alebo ten [smilie=tease.gif]

Užívateľov profilový obrázok
sammy
Príspevky: 220
Dátum registrácie: 03.08.2007 13:38:24

Re: 7.kolo : DAC : AS Trenčín 1 - 2

Príspevok od užívateľa sammy » 27.08.2022 21:38:07

opat nas naivny futbal, v ktorom zasvietili iba dva svetle momenty, inak je to stale pomale, nedorazne. po druhom gole sme sa opat 'uchylili' k taktike, ze ponukajme supera, nech co najskor vyrovna. tolko nevynutenych chyb sa nevidi snad ani na zenskom futbale. micuda nevie vhadzovat auty - vsetko vysoke pomale obluciky. soares by si zasluzil posadit v dalsom zapase na lavicku.

Užívateľov profilový obrázok
18dominik18
Príspevky: 753
Dátum registrácie: 23.11.2012 15:47:04
Bydlisko: trencin

Re: 7.kolo : DAC : AS Trenčín 1 - 2

Príspevok od užívateľa 18dominik18 » 28.08.2022 14:55:53

Posadit by si zasluzil Pires ktory nam skoro opat skoro prehral zapas.. on odohra 2 dobre zapasy a 2 zle taky stoper je nam na hovno. Akurat nemame miesto neho koho dat ake radsej by som vyskusal zapracovat nieko z 19sky. A druha vec bainovica nechat sediet je pre nas iny luxus tomu nechapem.
AS trencin

Hamer
Príspevky: 1263
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Re: 7.kolo : DAC : AS Trenčín 1 - 2

Príspevok od užívateľa Hamer » 28.08.2022 15:24:50

handel napísal:
27.08.2022 21:00:17
áno, Filip mu parádne vytrel kocúra! [smilie=clap.gif] [smilie=rofl.gif]
-teda tomu kto robí základnú zostavu, nech už je to ten alebo ten [smilie=tease.gif]
...podla mna ten druhy, lebo ten prvy si asi chce urobit meno dobrymi vysledkami a ten druhy chce predavat hracov.
Ten druhy si mysli ze atleticky stavaneho Ibrahima preda lepsie a nevadi mu ze futbalovostou je to podpriemer na velmi dolezitom poste v strede.
Hlavne ze ma stale plnu minutaz.
A dat Filipa Bajnovica ako nahradnika (co sa cuduju vsetci fans) a este k tomu striedat ho s talentovanym Gajdosom (tito dvaja su stale striedani i ked dali 4 z nasich 7 golov) je tiez nepochopitelne.
Pritom uloha Bainovica je skor byt motorova mys na poste DM, za nasim rapidnym zlepsenim na jar bol najma prichod Bainovica na DM kde nahradil zraneneho Lavrincika, ale dobry moze byt aj viacej vpredu.
sammy napísal:
27.08.2022 21:38:07
opat nas naivny futbal, v ktorom zasvietili iba dva svetle momenty, inak je to stale pomale, nedorazne. po druhom gole sme sa opat 'uchylili' k taktike, ze ponukajme supera, nech co najskor vyrovna...
...treba si aj uvedomit co nam dovoli super, napriek vyhre nie su DAC slabe muzstvo.
Len psychikou kazdeho muzstva otrasie ked vo faze ich zlepsenia za 2 minuty sa zrazu otocia 3 body na druhu stranu.

Co ma potesilo ze rozhodca (i ked to bol Glova) piskal uplne spravodlivo 50:50, hraci DAC sa nesnazili prifilmovat to na penaltu.
Podobne aj nedavno vo velmi dolezitej barazi s DAC o EL Kruzliak piskal na rovinu a dokonca pri zakroku Ilieva nam zhovievo pomohol len ŽK (s DAC si spominam zle piskanie len raz veeelmi davno ked sme dostali dve ČK).
Na diskusiach su casto protimadarske kydy ale neferove jednanie som zazil skor so "slovenskymi" klubmi.
Aj v tejto sezone pripiskovanie pri posudzovani faulov domacim na Slovane i v RK, prifilmovanie na prisne jedenastky v Skalici i s Michalovcami atd.

Užívateľov profilový obrázok
sammy
Príspevky: 220
Dátum registrácie: 03.08.2007 13:38:24

Re: 7.kolo : DAC : AS Trenčín 1 - 2

Príspevok od užívateľa sammy » 28.08.2022 15:48:52

glova tam z nicoho vymyslel niekolko priamych kopov a dokonca rohov (!), takze fifty-fifty to nebolo ani nahodou. x-krat sa domaci hodili o zem, ked hrozila strata lopty a uz sa piskalo. na konci nemal co vymysliet, nie preto, ze sme ich nepustili ale preto, ze madari nemali absolutne ziadny zaujem. aj o tom hovoril gula na tlacovke. ma tam viac madarov, ako slovakov tak im asi vadi, ze nevie po madarsky. zrejme coskoro pojde, ale to je jeho problem.
a este k bainovicovi - samozrejme nevieme, co vsetko moze byt za tym. nie je vobec iste, ze keby nastupil od zaciatku, tak da co len jeden gol. bol by uz totiz inac vystaveny, ako ked nastupi cerstvy proti hracom, co maju hodinu behania v nohach. kludne to moze byt takticky zamer.
a este som zabudol na lavrincika. vyzera posledne zapasy, ze ma ponuku od skuby na vysedavanie na lavicke vedla krizana a zrejme nad nou tak velmi rozmysla, ze sa nedokaze sustredit na zapas. hracov, co muzstvu absolutne nic nedavaju, treba nechat oddychnut a dat sancu dalsim.

Hamer
Príspevky: 1263
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Re: 7.kolo : DAC : AS Trenčín 1 - 2

Príspevok od užívateľa Hamer » 29.08.2022 08:24:51

Ja som si zapas celkom uzil a nevsimol som si nejake rusive momenty kde by nam bolo ukrivdene ale v tomto nebudem polemizovat o tvojom uhle pohladu.
Suhlasim ze kazdy zapas je iny a ak by hral Bainovic od zaciatku tak nemusel dat vcera gol.
Ale on je motor muzstva a vymyslel by nejake ine nebezpecne akcie a je obrovsky luxus ako hovori kazdy fanusik nechat ho sediet na lavicke.
To striedanie uz moze byt casto v zapase neskoro a ako som uz pisal, chybou je aj striedat ho s mladym Gajdosom (kondicne je na tom dobre) a vie tiez zalozit pekne akcie alebo zakoncovat.
Taktiku o ktorej hovoris, teda klucoveho hraca nasadit az po hodine proti vycerpanemu protivnikovi nepraktizuje proti rovnocennemu superovi ziadny iny klub, nevsimol som si ze by Messiho, Lewandowskeho, Ronalda a spol. nasadzovali az po hodine.

Užívateľov profilový obrázok
Juraj
Príspevky: 692
Dátum registrácie: 03.09.2014 20:48:39
Bydlisko: Trenčín

Re: 7.kolo : DAC : AS Trenčín 1 - 2

Príspevok od užívateľa Juraj » 29.08.2022 19:54:17

Súhlasím, že Bainovič je užitočnejší v základe a Ibrahim mal ísť dolu miesto Gajdoša. Ibrahim je zatiaľ slabší, ale to bol aj Pires a dnes už hrá celkom dobre. V strede mi chýba zranený Holý, taký bojovník a dríč. Hrali sme celkom dobre, ale stále máme problém s premieňaním šancí a keby sa neujali tie dve strely, asi by sme ťahali za kratší koniec. Ale vďaka Bohu za tento výsledok aj výkon, len ho musíme potvrdiť S BB, lebo inak by sme na tom boli ako pred tým...Mali by hrať tí najlepší a Soares by patril dva ,tri zápasy na lavičku, aby našiel znova chuť a motiváciu, veď máme Kmeťa aj Gažiho...
Lavrinčík sa postupne zlepšuje, ale zo začiatku sezóny to nebolo nič moc a nemyslím si, že si zaslúži kapitánsku pásku...
IBA VŠETCI SPOLU TO DOKÁŽEME !!!

jon77
Príspevky: 21
Dátum registrácie: 25.09.2015 05:20:11

Re: 7.kolo : DAC : AS Trenčín 1 - 2

Príspevok od užívateľa jon77 » 30.08.2022 08:31:19

Gratulujem AS k vitazstvu nad DAC. Pekne goly Bainovica, ale pochvala patri celemu muzstvu za vykon. Zaujal ma vykon Demitru, ktory sa vedel dostat do sance ale musi sa naucit ich aj premienat. To ale bude este chvilu potrebovat cas. Verim ze nad BB zvitazime.

Napísať odpoveď