2.kolo : Slovan : AS Trenčín 4 - 0

Diskusia k hráčom "A" mužstva a ich pôsobeniu v Corgoň lige.

Moderátor: Moderátori

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2666
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

2.kolo : Slovan : AS Trenčín 4 - 0

Príspevok od užívateľa Luboš » 01.07.2022 12:18:19

so 23.7.2022 18:00
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

GULIVER
Príspevky: 1483
Dátum registrácie: 11.12.2014 20:05:45

Re: 2.kolo : Slovan : AS Trenčín

Príspevok od užívateľa GULIVER » 20.07.2022 22:14:27

Slovan vyhral v madarsku a to je pre nas velmi dobre. Postavia Becko, musime to vyuzit...

GULIVER
Príspevky: 1483
Dátum registrácie: 11.12.2014 20:05:45

Re: 2.kolo : Slovan : AS Trenčín

Príspevok od užívateľa GULIVER » 23.07.2022 19:29:34

Ani sme si neskrtli, smutne ked ani proti becku nezahrame vyrovnany zapas.

Užívateľov profilový obrázok
Juraj
Príspevky: 692
Dátum registrácie: 03.09.2014 20:48:39
Bydlisko: Trenčín

Re: 2.kolo : Slovan : AS Trenčín

Príspevok od užívateľa Juraj » 23.07.2022 19:49:28

Po minulom týždni veľké sklamanie...
Nepresné prihrávky, nedôrazné dostupovanie,streľba aj obrana....
Ibrahim, Lavrinčík aj Kozlovský na lavičku!
Ja neviem, ako trénujú techniku na tréningoch, keď sa od nich odráža lopta ako od dreva...
A spokojný tréner strieda v 86 minúte....
S takýmto výkonom prehráme s každým....
[smilie=chop.gif]
Naposledy upravil/-a Juraj v 24.07.2022 07:23:22, upravené celkom 1 krát.
IBA VŠETCI SPOLU TO DOKÁŽEME !!!

Konatel
Príspevky: 38
Dátum registrácie: 31.07.2016 21:21:31

Re: 2.kolo : Slovan : AS Trenčín 4 - 0

Príspevok od užívateľa Konatel » 23.07.2022 23:39:02

Hyballa to pekne zhodnotil na tlačovke. Konečne tréner čo sa nebojí otvoriť si hubu. [smilie=boxing.gif]

Užívateľov profilový obrázok
Juraj
Príspevky: 692
Dátum registrácie: 03.09.2014 20:48:39
Bydlisko: Trenčín

Re: 2.kolo : Slovan : AS Trenčín 4 - 0

Príspevok od užívateľa Juraj » 24.07.2022 07:10:59

Konatel napísal:
23.07.2022 23:39:02
Hyballa to pekne zhodnotil na tlačovke. Konečne tréner čo sa nebojí otvoriť si hubu. [smilie=boxing.gif]
Tiež som bol prekvapený...
RR si to takto nepredstavoval, najprv Kadák, teraz Hyballa...
Vyznáva síce podobný štýl ako vedenie, ale "budú s ním problémy" :-)

PS: Nepáči sa mi na Hybalovi, že aj keď moc neverí kvalite mladíkov, tak za rozhodnutého stavu, keď už mnohí nevládali nestriedal skôr práve mladíkov nech získajú skúsenosti a rozbehajú to...
IBA VŠETCI SPOLU TO DOKÁŽEME !!!

GULIVER
Príspevky: 1483
Dátum registrácie: 11.12.2014 20:05:45

Re: 2.kolo : Slovan : AS Trenčín 4 - 0

Príspevok od užívateľa GULIVER » 24.07.2022 08:29:22

Pekne to povedal Hyballa, ja som za neho velmi rad. Povedal ako to je. A s tym Azangom je to pekna hanba [smilie=crazy.gif]

handel
Príspevky: 905
Dátum registrácie: 21.08.2011 18:53:54

Re: 2.kolo : Slovan : AS Trenčín 4 - 0

Príspevok od užívateľa handel » 24.07.2022 08:58:59

Na tlačovke sa dohadovali že prečo skuba dokázala bez problémov odstaviť náš pressing. Jednoducho. Okamžité tvrdé napádanie sa dá realizovať len pri rozhodcovi ktorý aspoň trochu pripustí obojstranne tvrdšiu hru (to spravil -na moje milé prekvapenie- minule Kružliak proti ZA).
Včerajší trtko ale pískal najmä spočiatku každý kontakt (+samozrejme značné percentá pre domácich). A keď namiesto nášho protiútoku po odobraní lopty sa zakaždým koná štandardka proti nám, to zlikviduje akékoľvek snahy. Pri chýbajúcom Azangovi a nešťastnom ľahkom prvom dôležitom góle sa to už potom viezlo...
Šokovalo ma zaradenie Ibrahima na krídlo. To bola myslím ešte väčšia sprostosť ako ho dávať na hrot, čo robili predošlí dvaja lumeni. Aj keď Hyballove slová o dávaní prednosti skúsenejším hráčom pred mladými sa mi veľmi pozdávali, v tomto prípade by som to riskol a dal tam Demitru, aj napriek riziku po jeho dlhej odstávke. Tiež sa mi nepáčilo, že neskúsil striedať skôr, ale až v závere.

No ale aj ja veľmi uznávam neposraných trénerov - a tlačovka sa aj mne páčila, uvidíme ako takýto prístup strávi vedenie. Veľmi dôležité bude aby mu splnili jeho hlavnú žiadosť a to nájsť schopného strelca. Strelecká totálna impotencia bola pointou prečo sme nebrali 3 body zo Žiliny, tam bola na to šanca, včera pri Očenášovi určite nie.

Užívateľov profilový obrázok
sammy
Príspevky: 220
Dátum registrácie: 03.08.2007 13:38:24

Re: 2.kolo : Slovan : AS Trenčín 4 - 0

Príspevok od užívateľa sammy » 24.07.2022 09:29:28

zapas som nastastie nevidel, ale staci mi tu handelov koment a uz je jasne, ze ten gegenpresing nam bude na dve veci. to mozu hrat mancafty, ktorym su nakloneni ti smejdi s pistalkami, ako dunajska alebo trnava (nezabudame aky tlak vytvarala dunajska na rozhodcov, ked na nu skusali to co na nas a tam uz maju par rokov pokoj). nam budu piskat basketbal a sme vybaveni raz-dva. pustia nam to iba par krat za sezonu proti nepodstatnym superom a vedenie sa tomu bude iba s usmevom priblblo prizerat. zdravie mam len jedno a vy uz mate len jednu sancu. ako som slubil na zaciatku sezony.

ban
Príspevky: 136
Dátum registrácie: 13.09.2017 07:29:37

Re: 2.kolo : Slovan : AS Trenčín 4 - 0

Príspevok od užívateľa ban » 24.07.2022 10:17:34

Hlavne ze sme tu mesiac pocuvali o juniorskych majstroch, aka to bola genialna vec, druha La masia pomaly. Výsledok je taky ze mladi si nezahrajú ani pri 0:3 so Slovanom. Caka niekto ze pojdu hrat ked bude 1:0 proti Skalici? Trénerka evidentne nezaujima akademia ale vysledky, co je celkom pochopitelne, lebo nie je plateny za sance pre mladych ale za body. Ale paci sa mi ze nema filozoficko psychologicke keci ako RR pred kazdou sezonou, ale jasne povie ze na top timy v lige nemame, klub ma nedostatocnu zdravotnu starostlivosť o hracov (vid napríklad aj opakovane zraneny Demitra), treba posily a hotovo. Dufam, ze sa podari dostat do prvej 6, aby bez tlaku dohrali, dostavaju tribunu nech uz je konecne pokoj a potom sa mozu sustredit na kader. Myslim ze vacsine končia zmluvy v 2023

Hamer
Príspevky: 1263
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Re: 2.kolo : Slovan : AS Trenčín

Príspevok od užívateľa Hamer » 24.07.2022 13:22:19

Juraj napísal:
23.07.2022 19:49:28
Po minulom týždni veľké sklamanie...
Nepresné prihrávky, nedôrazné dostupovanie,streľba aj obrana....
Ibrahim, Lavrinčík aj Kozlovský na lavičku!...
Predovsetkym Ibrahim, ktory ma obrovske nedostatky v technike by v normalnom ligovom muzstve nemal sancu.
Ved sa mu aj doterajsi treneri snazili vyhnut a stavali ho pomenej.
Ale Hyballa skocil niekomu na lep a postavil na nom ako stredovom hracovi celu pripravu.
To mu doteraz nezapalilo ze na tomto pre ofenzivu jednom z najdolezitejsich postov musi byt technicky zdatny motor muzstva ?
To nevidel tu biedu na tomto stredovom poste ani v generalke na Slovacku, ked sme si nevytvorili ziadnu sancu ?
To ze sme ich vtedy kondicne ubehali v poli nemalo vyznam, najma ak sme mohli vystriedat nadmerny pocet hracov.
Ani pred tyzdnom s tou Zilinou (ktory zapas mnohi vychvaluju) sme si nevytvorili poriadane sance ak neratam hlavicku Ibrahima priamo do brankara, jednoducho drvili sme ich len po sestnastku.
Zato od 60.minuty ked sme uz vycerpali svoje sily mohla dat Zilina 3 goly, ta remiza 0:0 bola napokon pre nas stastna.
To ked porovnam s tym istym, dokonca ovela dolezitejsim barazovym zapasom v Ziline pred dvoma mesiacmi, tak vtedy sme si vytvorili ovela viac nebezpecnejsich sanci a aj vyhrali 0:2.
To ale hral namiesto Ibrahima Kadak a potiahol v strede pola mnozstvo peknych akcii.
V strede musi byt spilmacher a technicky zdatny hrac ale napriklad talentovany Gajdos sa v prvom zapase ani nezmestil na lavicku.
A teraz sa dostal na ihrisko v 89.minute.

Nepacilo sa mi ani to vychvalovanie Slovana od nasho trenera na tlacovke.
To nevidel ako si s nim pred tyzdnom poradil novacik z Podbrezovej ?
Slovan ma uz dlho tych drahsich a kvalitnejsich hracov i medzi nahradnikmi ale aj tak sme vzdy s nimi dokazali hrat vyrovnanejsie partie.
Vcerajsi vykon bola ostuda.

Užívateľov profilový obrázok
18dominik18
Príspevky: 753
Dátum registrácie: 23.11.2012 15:47:04
Bydlisko: trencin

Re: 2.kolo : Slovan : AS Trenčín 4 - 0

Príspevok od užívateľa 18dominik18 » 24.07.2022 13:46:38

Iba idiot može postavit Ibrahima ako ofenzivneho založnika !!
Včera chalani vypadali ako keby išli do BA peši.. dufam že to nie je z pretrenovanisti kedže už proti ZA malo kopec hračov v 60-70 minute krče a včera sme vypadali totalne vyštaveny.. neviem v tomto klube už fakt nevie pravá ruka čo robi lava .. ešte by som dodal že včerajši vysledok je vizitka trenera nie hráčov pretože sme boli totalne nepripraveny..
AS trencin

D van der T
Príspevky: 85
Dátum registrácie: 24.08.2021 21:01:37

Re: 2.kolo : Slovan : AS Trenčín 4 - 0

Príspevok od užívateľa D van der T » 27.07.2022 05:14:17

Takze... Po 2 kolach sme posledny. Bez streleneho golu, s najhorsim skore. Trener, to je ta osoba co vedie muzstvo, sa v priprave nediva na vysledky. Nediva sa on, ani jeho nedriadeni. Asi sa nedivaju na nic. Vzhladom k tomu, ze uz siestym rokom hrame hovno tak horim, ze RR je zly manazer.
Naposledy upravil/-a D van der T v 27.07.2022 21:58:05, upravené celkom 1 krát.

handel
Príspevky: 905
Dátum registrácie: 21.08.2011 18:53:54

Re: 2.kolo : Slovan : AS Trenčín 4 - 0

Príspevok od užívateľa handel » 27.07.2022 06:36:29

D van der T, no, vidím že rozbil si sa v noci riadne, suší, suší?
Po 2 kolách hodnotí a vyhadzuje trénera iba ***** (každý si dosadí podľa svojho slovníka)

D van der T
Príspevky: 85
Dátum registrácie: 24.08.2021 21:01:37

Re: 2.kolo : Slovan : AS Trenčín 4 - 0

Príspevok od užívateľa D van der T » 27.07.2022 17:47:36

Takze Handel, ci mam ta nazvat *****? Tam kde teraz som je casovy posun, - 6 hodin. Asi si bol ty rozbity pretoze si si moj prispevok precital zle. Pisal som o praci GM nasho klubu (nasho, teda tvojho i mojho, obaja fandime rovnakemu). Po tych rokoch nezdaru... Hyballa je len jeho dalsi poskok, nic tu nedokaze. 2 ligove zapasy plus priprava 5. Vyhrali sme len nad druholigistami, horko-tazko. Rybnicek mal uz dost casu za posledne roky sa spamatat a zacat robit veci inak.
Mrzi ma, ze zrovna ty si sa ozval. Doteraz som tvoje nazory respektoval, aj ked boli ine nez moje. Ale urazat sa nenecham. Tych 5 hviezdiciek si nakresli na celo.

Napísať odpoveď