1.kolo : AS Trenčín : Žilina 0 - 0

Diskusia k hráčom "A" mužstva a ich pôsobeniu v Corgoň lige.

Moderátor: Moderátori

Napísať odpoveď
Užívateľov profilový obrázok
sammy
Príspevky: 220
Dátum registrácie: 03.08.2007 13:38:24

Re: 1.kolo : AS Trenčín : Žilina 0 - 0

Príspevok od užívateľa sammy » 17.07.2022 09:06:53

futbal celkom pozeratelny, akurat chyba individualna kvalita. kukucka zachranil aspon bod, takze pochvalim, kedze minule som ho trochu 'nacal'. este pochvalim piresa - vyborny vykon aj ked na tribune sa vzdy najdu idioti, ktori ho budu zhadzovat, lebo je to in, ako aj vcera, ked uz dostaval krce. striedajuci hraci priniesli akurat vietor do plachiet ziline, nie nam. skoda. aj ked trojite striedanie pred 80. minutou je predsa len nieco nove pre nas vsetkych :)
organizacne opat fiasko. po tom, ako minule pustili po zapase slovanistov medzi nasich odchadzajucich fanusikov a tie prasce tam niekoho napadli a zbili sa nasi organizatori 'poucili' a vyrobili este vacsiu hovadinu. mne nevadilo pockat tu polhodinu v sektore, aspon som si 'tlapol' s hracmi a vedel popri tom, ze jedina vypadovka od stadiona bude este stale upchata. ale dalsi ludia uz boli nasrdeni a nebudem to tu reprodukovat. nielenze pustali hosti prvych, ale im aj pekne parkovisko vyhradili. naco svojim, ze? inak neviem, ci je na to protokol, ze koho maju pustat prveho. bol som v barcelone na futbale s puchovom a teda rozhodli sa pustit prvych nas hosti, (boli sme iba jeden autobus), ale vyzeralo to asi takto - po zaverecnom hvizde nabehli uniformy, myslim ze policajne a vyhnali nas okamzite zo sektora a eskortovali priamo az k autobusu a to cele v pokluse! (nie, nerobim si srandu). ziadne zdrzovanie, aj z wecka ma vytiahli :) asi takto si vazia vlastnych fans tam. tu si hostujuci mozu pockat na svojich hracov, poskandovat si s nimi, pofotit sa, porozpravat s nimi, kym domaci cakaju pred zavretymi mrezami. po incidente s trnavou, kedy hostom veselo predavali listky mimo ich sektora je uz nad slnko jasnejsie, ze vlasni fanusikovia su vam na pritaz. bufety beru iba karty aby to bolo rychlejsie? znie to logicky az pokym sa clovek nechce obcerstvit a zbada tie rady. ako, karty su dobry napad, len treba domysliet aj detaily. videl som aj radu na listky pred zapasom, co ma prekvapilo, ze robite takuto sluzbu naviac, ale tiez si tym asi strelite do kolena, lebo ti ludia sa nedostali vcas na zapas. a pritom su to len tiez nedomyslene detaily. stacilo im davat predpripravene listky do jedneho sektora rad za radom ako idu aby si nemohli vyberat, ked uz toto robite pre nich navyse a nebol by problem. snad niekto tam hore na olympe precitne a zacne rozmyslat ako obycajny domaci fanusik.
Naposledy upravil/-a sammy v 17.07.2022 09:36:37, upravené celkom 1 krát.

Užívateľov profilový obrázok
18dominik18
Príspevky: 753
Dátum registrácie: 23.11.2012 15:47:04
Bydlisko: trencin

Re: 1.kolo : AS Trenčín : Žilina 0 - 0

Príspevok od užívateľa 18dominik18 » 17.07.2022 09:30:57

Praženka mal menši operačný zakrok ale nič važne..
AS trencin

Užívateľov profilový obrázok
Juraj
Príspevky: 692
Dátum registrácie: 03.09.2014 20:48:39
Bydlisko: Trenčín

Re: 1.kolo : AS Trenčín : Žilina 0 - 0

Príspevok od užívateľa Juraj » 17.07.2022 13:01:21

[quote=sammy post_id=46246 time=1658045213 user_id. snad niekto tam hore na olympe precitne a zacne rozmyslat ako obycajny domaci fanusik.
[/quote]

[smilie=clap2.gif]
IBA VŠETCI SPOLU TO DOKÁŽEME !!!

Napísať odpoveď