EKL play-off. DAC - AS 2 : 1

Diskusia k hráčom "A" mužstva a ich pôsobeniu v Corgoň lige.

Moderátor: Moderátori

handel
Príspevky: 905
Dátum registrácie: 21.08.2011 18:53:54

Re: EKL play-off. DAC - AS 2 : 1

Príspevok od užívateľa handel » 28.05.2022 17:14:12

Zápas som si až teraz pozrel zo záznamu.
Áno, pri prvom góle Yem, pri druhom tiež nekryl toho prvého čo loptu tečoval, následne bol naozaj najbližšie Pirinen, ale po tom tečovaní nie som si istý či by niekto iný dokázal gólu zabrániť.
Kružliak nás prekvapujúco nezarezal červenou, tak ako to on rád robieva.

A inak pravdaže súhlasím s Guliverom - Ančic ven! Verím, že RR dodrží svoje slová.

Hamer
Príspevky: 1263
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Re: EKL play-off. DAC - AS 2 : 1

Príspevok od užívateľa Hamer » 29.05.2022 17:42:35

Snapshot, nevsimol si si ze ja som pisal o situacii a rovnakej dvojici, ktora zapricinila ten trestny kop pred 2.golom alebo roh pred prvym golom ?
A nie o rohu alebo trestnom kope samotnom ?
Kto v obidvoch pripadoch lahko vpredu prisiel o loptu a kto si v obidvoch pripadoch zase potom nebranil pravu stranu ?
Vtedy ked som to pisal nas zostrih este nebol a ani teraz to nie je v nasom zostrihu, tam dali uz len samotny roh pred prvym golom a trestny kop pred druhym golom, ale na zazname z voyo sa to da vidiet este pred rohom a prvym golom, t.j. 25. - 26.minuta a este pred trestnym kopom a druhym golom 84. - 85.minuta.

Hamer
Príspevky: 1263
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Re: EKL play-off. DAC - AS 2 : 1

Príspevok od užívateľa Hamer » 30.05.2022 06:28:47

handel napísal:
28.05.2022 17:14:12
...Áno, pri prvom góle Yem, pri druhom tiež nekryl toho prvého čo loptu tečoval, následne bol naozaj najbližšie Pirinen, ale po tom tečovaní nie som si istý či by niekto iný dokázal gólu zabrániť.
Kružliak nás prekvapujúco nezarezal červenou...
Pirinenovi to islo okolo ramena, tam sa hlavickovat nedalo a na nohu to bolo vysoko.
Lepsiu poziciu mal uz zial Krstic, to uz kleslo k nohe, trafil to pohotovo ale nie idealne lebo az od brvna sa to odrazilo do brany.
Snad Ikoba mohol Krsticovi branit telom predrat sa medzi hracmi dopredu a nenechat mu volny priestor.

Co sa tyka Kruzliaka, paradoxne keby odpiskal cervenu, tak by mozno este nebol zapas strateny.
V oslabeni by sme boli inak preskupeni, mozno by sme tu standartku ustali a v desiatich stiahnuti by sme to mohli vyckat az na penalty, kde je to uz vacsinou o stasti.

Myslim ze Jakub Kadak to po zapase vystihol, ze okrem nervozity bol pre nas oproti zapasu v ZA aj nezvykly teren na ktorom drhla lopta.
Skoda ze sme sa nepripravili aj na toto, ine muzstva sa pred zapasom u nas na umelke pripravuju.

snapshot
Príspevky: 2728
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Re: EKL play-off. DAC - AS 2 : 1

Príspevok od užívateľa snapshot » 30.05.2022 17:17:46

Hamer napísal:
29.05.2022 17:42:35
Snapshot, nevsimol si si ze ja som pisal o situacii a rovnakej dvojici, ktora zapricinila ten trestny kop pred 2.golom alebo roh pred prvym golom ?
A nie o rohu alebo trestnom kope samotnom ?
Kto v obidvoch pripadoch lahko vpredu prisiel o loptu a kto si v obidvoch pripadoch zase potom nebranil pravu stranu ?
Vtedy ked som to pisal nas zostrih este nebol a ani teraz to nie je v nasom zostrihu, tam dali uz len samotny roh pred prvym golom a trestny kop pred druhym golom, ale na zazname z voyo sa to da vidiet este pred rohom a prvym golom, t.j. 25. - 26.minuta a este pred trestnym kopom a druhym golom 84. - 85.minuta.
Tak ja uz som vyssie spominal, ze Yem bol hrozny. Prava strana nemala obrancu. S Pirinenom to tam je horsie ako so Sulekom.
"Boh je laska" 1Jn 4:8

Napísať odpoveď