Slovenský pohár

Diskusia k hráčom "A" mužstva a ich pôsobeniu v Corgoň lige.

Moderátor: Moderátori

filipina
Príspevky: 615
Dátum registrácie: 07.08.2014 08:59:22

Re: Slovenský pohár

Príspevok od užívateľa filipina » 06.04.2022 12:02:14

To bolo iné kafe keď si musel prísť na zápas hodinu pred začiatkom, aby si videl .............. https://www.youtube.com/watch?time_cont ... e=emb_logo také dobré časy sa už (bohužiaľ) nevrátia ! Aspoňže sa môžeme radovať retra na jutube [smilie=band.gif] .
Ked som bol maly, bol som namyslený. Teraz uz nemam ziadnu chybu [smilie=alien.gif]

Hamer
Príspevky: 1263
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Re: Slovenský pohár

Príspevok od užívateľa Hamer » 07.04.2022 13:57:48

filipina napísal:
06.04.2022 12:02:14
...také dobré časy sa už (bohužiaľ) nevrátia ! Aspoňže ...
...aspoňže výsledok by sa mohol zopakovat, neboli by sme proti tomu.
Teraz bude ozajstna skuska ci mozeme pomyslat aj na vyssie ciele.
Baraz o EL este nie je uplne ista ak by pohar nevyhral Slovan, co by nam nevadilo jedine keby sme ho vyhrali my [smilie=grin.gif]

LuckyLoser
Príspevky: 326
Dátum registrácie: 15.03.2015 11:02:25

Re: Slovenský pohár

Príspevok od užívateľa LuckyLoser » 07.04.2022 14:23:56

Já mám jen strach z jednoho, že dnes to bude super zápas a odvetu nás pak zařežů u VARu [smilie=drunk.gif]

D van der T
Príspevky: 85
Dátum registrácie: 24.08.2021 21:01:37

Re: Slovenský pohár

Príspevok od užívateľa D van der T » 07.04.2022 17:22:28

Dneska by to slo... AS!!!

GULIVER
Príspevky: 1483
Dátum registrácie: 11.12.2014 20:05:45

Re: Slovenský pohár

Príspevok od užívateľa GULIVER » 07.04.2022 19:13:57

[/quote]
Baraz o EL este nie je uplne ista ak by pohar nevyhral Slovan, co by nam nevadilo jedine keby sme ho vyhrali my [smilie=grin.gif]
[/quote]

Baraz je ista. Moje aj TT vyhrat pohar.

Andy182
Príspevky: 400
Dátum registrácie: 27.06.2016 12:43:45

Re: Slovenský pohár

Príspevok od užívateľa Andy182 » 07.04.2022 21:07:19

Ak ovšem neposerú ten náskok, čo majú... Ak by sme v baráži hrali ako dnes, tak by sme to možno aj dali... Veľmi solídny výkon. 1- ... Na 1* už chýbal len gól... Aj rozhodca dnes slušne.. ja som spokojný

D van der T
Príspevky: 85
Dátum registrácie: 24.08.2021 21:01:37

Re: Slovenský pohár

Príspevok od užívateľa D van der T » 07.04.2022 21:24:16

Dnes pekny timovy vykon, tiez som s predvedenou hrou spokojny. Znova pochvalim Kukucku, takto by mal chytat trenciansky brankar stale.
Ale... Za mna Azango zas nic moc. Cakam od neho viac.

filipina
Príspevky: 615
Dátum registrácie: 07.08.2014 08:59:22

Re: Slovenský pohár

Príspevok od užívateľa filipina » 08.04.2022 09:57:23

Tak ako aj ostatní - konečne sa po čase dalo na to dívať + sme boli lepší vo všetkých štatistikách :
držanie lopty 58/42 %, strely 9/5, rohy 7/4, útoky 80/51. A konečne aj Kukučka dobre, ale chýba mu stabilita výkonov (čo v jeho veku nie čudo .....), ale mohol by si odpustiť svoje "bitkárske" výbehy ( a nie prvýkrát) !!!!
Takže malo to jedinú chybičku krásy - gól v súperovej sieti.
Ked som bol maly, bol som namyslený. Teraz uz nemam ziadnu chybu [smilie=alien.gif]

Hamer
Príspevky: 1263
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Re: Slovenský pohár

Príspevok od užívateľa Hamer » 08.04.2022 12:29:32

D van der T napísal:
07.04.2022 21:24:16
...Za mna Azango zas nic moc. Cakam od neho viac.
Azango mal od Slovana zdvojenu osobku.
filipina napísal:
08.04.2022 09:57:23
Tak ako aj ostatní - konečne sa po čase dalo na to dívať + sme boli lepší vo všetkých štatistikách :
držanie lopty 58/42 %...
V drzani lopty sme suverenne majstri ale na to sa futbal nehra. Hrali sme dobre cele muzstvo avsak Slovan mal nebezpecnejsie sance ako my.
Ale aj remiza nam dava este nadej v odvete.

LuckyLoser
Príspevky: 326
Dátum registrácie: 15.03.2015 11:02:25

Re: Slovenský pohár

Príspevok od užívateľa LuckyLoser » 08.04.2022 13:50:13

Azango mi přijde na pravé straně hrozně čitelný..

handel
Príspevky: 905
Dátum registrácie: 21.08.2011 18:53:54

Re: Slovenský pohár

Príspevok od užívateľa handel » 08.04.2022 14:40:05

Hamer napísal:
08.04.2022 12:29:32
Ale aj remiza nam dava este nadej v odvete.
no neviem...
áno, keby sme vedeli vonku u favorita zahrať takticky vyčúranisticky, tak by sa nám možno opäť podarilo 0:0 a mať šťastie v penaltách... lenže to my nevieme a asi za súčasnej filozofie ani nikdy vedieť nebudeme - takže my sa ako vždy aj tam vrhneme naivne huráááá do útoku a pri jednom z prvých protiútokov vyfasujeme. Na hurá-futbal treba silný kvalitný tím s aspoň jedným ozaj schopným strelcom ako sme mali v 2014-16.
LuckyLoser napísal:
08.04.2022 13:50:13
Azango mi přijde na pravé straně hrozně čitelný..
vždy lepší, produktívnejší, nebezpečnejší, schopný obísť aj prihrať, než Tučný - môj názor

Užívateľov profilový obrázok
Juraj
Príspevky: 692
Dátum registrácie: 03.09.2014 20:48:39
Bydlisko: Trenčín

Re: Slovenský pohár

Príspevok od užívateľa Juraj » 08.04.2022 17:19:24

LuckyLoser napísal:
08.04.2022 13:50:13
Azango mi přijde na pravé straně hrozně čitelný..


Azaga by som nestaval každý zápas, najmä keď na lavičke sedia Gaži a Kmeť...Tí by mali striedať aspoň v 60 min. každého zápasu a tučný je podobne slabý krídelník ako svojho času Guba, či Kvocera, ani jeden z nich nevie obísť hráča...
IBA VŠETCI SPOLU TO DOKÁŽEME !!!

handel
Príspevky: 905
Dátum registrácie: 21.08.2011 18:53:54

Re: Slovenský pohár

Príspevok od užívateľa handel » 13.04.2022 18:06:01

Neviem kam to dať, tak to dám sem - článok o Lucasovi Demitrovi : https://sportnet.sme.sk/spravy/futbal-l ... nim-stalo/

Ukázal veľký talent, ale prišla bolesť. Kde je Demitra junior?
Čo sa deje s talentovaným mladíkom? Stihne majstrovstvá Európy?

Bol február 2021. Do najvyššej futbalovej súťaže vstúpil krídelník AS Trenčín Lucas Demitra. Raketovo. Famózne.
Syn hokejovej legendy Pavla Demitru skóroval ihneď v prvom súťažnom zápase proti Dunajskej Strede.
Lucas patril k najnebezpečnejším hráčom na ihrisku. Dostal sa do jedenástky kola Fortuna ligy. Mal pritom iba sedemnásť.
Ďalší gól pridal proti majstrovskému Slovanu. „Urobil to s prehľadom, ako skúsený hráč,“ tvrdil tréner Trenčína Juraj Ančic.
Šikovný krídelník sa v najvyššej súťaži rýchlo aklimatizoval, nastupoval v základnej zostave. Vyrábal šance aj pre spoluhráčov.
Demitra ťažil najmä zo svojej rýchlosti. Ukázal sebavedomie.

Dosť sa natrápil, tvrdí tréner

„Keď mu bude dávať tréner dôveru a bude na sebe pracovať, tak bude veľmi zaujímavý. A to nielen pre Trenčín, ale aj európsky futbal,“ vravel vlani Róbert Rybníček, generálny riaditeľ AS Trenčín.
Od polovice februára 2021 až do polovice marca odohral Demitra päť zápasov za sebou, všetky v základnej zostave. Ďalšie však už do konca sezóny nepridal.
Prišli komplikácie. Čo sa mu stalo? Čo sa deje s talentovaným mladíkom?
„V členku mal problémy s kostičkami, ktoré boli možno už dlhodobejšieho charakteru. Šiel cez bolesť. Zranenie mu však nedovolilo pokračovať ďalej. Dosť sa s tým natrápil,“ vysvetľoval tréner Trenčína Juraj Ančic.
Zranenie mladíka sa vlieklo až do konca minulej sezóny 2020/2021.
„Keď sa dal po dlhšom čase dokopy, tak prišli svalové problémy. Nie je to však nič neobvyklé, čo poznám aj z vlastnej skúsenosti,“ dodal Ančic. Súčasný tréner AS si okrem Trenčína zahral v Liberci či v drese pražskej Sparty. Vyskúšal si aj reprezentačný dres.

Podpísal dlhoročný kontrakt


„Lucas (Demitra) sa dlho z toho nemohol dostať. Verím, že už má toto ťažké obdobie za sebou. Myslím, že ho to aj zocelí,“ pokračoval Ančic.
Jeho zverenec Demitra junior v lete začal letnú prípravu, v úvode augusta podpísal s Trenčínom dlhoročný kontrakt.
„Je to veľmi dobrý pocit. Vnímam to ako vďaku zo strany klubu a teraz je rad na mne. Fyzicky by som mal byť už v poriadku. Aj kondične je to OK, mal by som byť stopercentne fit," povedal Demitra pre klubový web ešte v auguste.
Prišli však problémy. Koncom augusta najprv odohral celý súťažný zápas proti Dunajskej Strede a o mesiac neskôr pridal tridsať minút proti Pohroniu.
Spolu tak odohral 120 minút, to je minútáž juniora v tomto ročníku Fortuna ligy.

Odvtedy už nenastúpil. „Aj medzitým to skúšal, ale sval sa opäť ozýval. Bolo to preňho už trošku aj frustrujúce, ale je silná nátura. Mentálne je dobre nastavený,“ opisoval ho Ančic.

Už by mal byť fit

V akom stave je mladý Demitra dnes? „Už by mal byť v poriadku. Problémy, čo mal, odzneli. Už sa pomaly blíži k tomu, že pôjde do plnohodnotnej záťaže,“ vysvetľoval Ančic.
Do konca ligy zostáva iba päť kôl, Trenčín hrá ešte aj odvetu semifinále Slovenského pohára proti Slovanu.
„Netrúfam si však tvrdiť, že či Lucas stihne do konca súťaže odohrať ešte nejaký zápas,“ tvrdil Ančic.
Deviateho apríla oslávil Demitra junior devätnásť. Trénuje, aby sa čím skôr vrátil. Postupne pridáva záťaž.
„V jeho prípade je dôležité, aby bol už konečne úplne fyzicky zdravý. Aby sa dokázal vrátiť do rutiny, že trénuje a hráva zápasy. Považujem ho za veľký talent. Verím, že sa dá dokopy a ešte nám pomôže,“ povedal Ančic.
Mladík pôsobil vlani veľmi skromne až placho. „Na ihrisku ako keby prepol nejaký mód a razom je z neho sebavedomý hráč, ktorý dokáže priniesť do zápasu aj niečo extra,“ opisoval Ančic ešte vlani.

Vždy bol extrémne rýchly


Demitra bol odmalička veľmi rýchly, v testoch úplne vynikal a podľa Ančica zdolával svojich rovesníkov.
„Verím, že nám ešte ukáže, čo v ňom je. On to v sebe ozaj má. Je rýchly a dravý. Potrebuje dlhodobo trénovať,“ vysvetľoval Ančic.
„Po všetkých možných vyšetreniach už verím, že je to na dobrej ceste. A že čoskoro už bude plnohodnotným členom nášho kádra,“ prognózuje trenčiansky tréner.
Demitra junior reprezentoval Slovensko vo všetkých mládežníckych kategóriách. V júni Slovensko organizuje majstrovstvá Európy do 19 rokov. Stihne sa mladík dovtedy vyliečiť?
„Nie je nastavený na tento dátum, že musí ísť na majstrovstvá Európy. Neupína sa na to,“ uzavrel Ančic.
Demitra má okrem futbalu aj plán B, študuje na gymnáziu. Je v maturitnom ročníku a čoskoro ho čakajú skúšky.
„Niekedy rozmýšľam, čo by sa stalo, že keby som zostal pri hokeji. Som však šťastný, že som si vybral futbal. Zatiaľ mi to vychádza,“ vravel v minulosti Demitra.

D van der T
Príspevky: 85
Dátum registrácie: 24.08.2021 21:01:37

Re: Slovenský pohár

Príspevok od užívateľa D van der T » 19.04.2022 17:49:21

Podme AS!! Do toho!!

branofly
Príspevky: 112
Dátum registrácie: 17.05.2014 08:11:31

Re: Slovenský pohár

Príspevok od užívateľa branofly » 19.04.2022 19:57:50

Este jeden , podmeeee

Napísať odpoveď