Slovenský pohár

Diskusia k hráčom "A" mužstva a ich pôsobeniu v Corgoň lige.

Moderátor: Moderátori

Napísať odpoveď
Užívateľov profilový obrázok
Juraj
Príspevky: 694
Dátum registrácie: 03.09.2014 20:48:39
Bydlisko: Trenčín

Re: Slovenský pohár

Príspevok od užívateľa Juraj » 25.10.2023 17:00:52

Dnes to nešlo ani ex Trenčanom v druhom penaltovom rozstrele nedali Adam Tučný a Erik Jendrišek...
IBA VŠETCI SPOLU TO DOKÁŽEME !!!

D van der T
Príspevky: 85
Dátum registrácie: 24.08.2021 21:01:37

Re: Slovenský pohár

Príspevok od užívateľa D van der T » 25.10.2023 17:09:48

Po zapase vo Vrbovom som chcel napisat ze uz nikdy nechcem vidiet toto muzstvo, lavickarov, hrat akykolvek zapas za Trenčín. Otras, hanba! V dalsom kole SC, proti Castkovciam, rovnaky hraci, rovnako otrasna hra lavickarov, po polcase prisli zachranovat zapas hraci hrajuci pravidelne. So stastim sme vyhrali. Predvedena hra znovu nehodna prvoligistu! Dalsie kolo, znova rovnaky lavickari. Podla predvedenej hry v prvom polcase a aj v zapasoch predtym v SC tyto hraci, lavickari, ktory nas mali reprezentovat v Slovenskom pohari, su na urovni priemerneho tretoligistu. Tyto hraci by nedali druhu ligu aj keby hrali kazdy zapas o jednoho viacej. Ale znova nastupili reprezentovat Trenčín. A teraz nas striedaniami nezachranili ani "nase hviezdy". Nebudem pisat, ze Stolica podcenil supera, ani ze mu Rybnicek nadiktoval zostavu. Neviem kdo je zodpovedny za vypadnutie z SC. Moja otazka znie: Ktory chuj poslal na ihrisko tychto smatlakov?! To nikdo nevidel, ze tato banda nema nato? Kto si myslel, ze s tymyto hracmi mozeme hrat Slov. pohar?

legolas380
Príspevky: 515
Dátum registrácie: 30.08.2010 20:08:24

Re: Slovenský pohár

Príspevok od užívateľa legolas380 » 25.10.2023 17:54:59

nebral by som to vobec tak tragicky. skor v tom vidim pozitiva. potvrdilo sa ze lavicka je totalne biedna. bez ohladu na to ze sme 2. v lige Stolica nema hracov ktori by splnali parametre najvyssej ligy. ukazuje sa to aj v zapasoch ligy, ze nema koho striedat. je bezne ze v poharoch hra viacmenej becko. ze je to nase az take biedne musi vedeniu napovedat ze s tym treba daco robit. pretoze nas to moze dobehnut v lige. a to bude horsie. nevravim ze mam z toho radost, v podsatate je to hanba z ktorej sa da velmi konkretne poucit. taktiez zrkadlo pre hracov. na ich mieste by som sa citil najhorsie

Užívateľov profilový obrázok
Juraj
Príspevky: 694
Dátum registrácie: 03.09.2014 20:48:39
Bydlisko: Trenčín

Re: Slovenský pohár

Príspevok od užívateľa Juraj » 25.10.2023 18:38:30

legolas380 napísal:
25.10.2023 17:54:59
nebral by som to vobec tak tragicky. skor v tom vidim pozitiva. potvrdilo sa ze lavicka je totalne biedna. bez ohladu na to ze sme 2. v lige Stolica nema hracov ktori by splnali parametre najvyssej ligy. ukazuje sa to aj v zapasoch ligy, ze nema koho striedat. je bezne ze v poharoch hra viacmenej becko. ze je to nase az take biedne musi vedeniu napovedat ze s tym treba daco robit. pretoze nas to moze dobehnut v lige. a to bude horsie. nevravim ze mam z toho radost, v podsatate je to hanba z ktorej sa da velmi konkretne poucit. taktiez zrkadlo pre hracov. na ich mieste by som sa citil najhorsie
Možno chce Stolica touto zostavou v pohári poslať odkaz vedeniu klubu, že nemá lavičku a treba to riešiť...
IBA VŠETCI SPOLU TO DOKÁŽEME !!!

snapshot
Príspevky: 2735
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Re: Slovenský pohár

Príspevok od užívateľa snapshot » 25.10.2023 18:53:17

Je to hamba ale aj Stollicova zial. Pochybujem, ze to spravil naschval.

Ano poslal lavickarov. Ale ved nehrame kazdy tyzden 2x. Raz za cas to ti hraci musia zvladnut. Zaroven dat tam Piresa uz ide na jeho triko.

Nuz a to, ze Kukucka nechyti ani jednu zo 6 penalt, to uz je ina vec.
"Boh je laska" 1Jn 4:8

GULIVER
Príspevky: 1488
Dátum registrácie: 11.12.2014 20:05:45

Re: Slovenský pohár

Príspevok od užívateľa GULIVER » 25.10.2023 18:55:16

legolas380 napísal:
25.10.2023 17:54:59
nebral by som to vobec tak tragicky. skor v tom vidim pozitiva.
To, ze su lavickari slabi vedia vsetci aj bez toho aby sme spravili hanbu po celom Slovensku.

My chceme hrat hornu 6ku?
My chceme hrat Europu?
My chceme aby divaci chodili na futbal?

Tak sa ku&va spravajte a hrajte ako profesionali.

Nie, nema to pozitiva, je to hanba a ja na Trnavu isto nepojdem ( Mali by zaplatit listky vsetkym fans, co pridu na Trnavu a to by bola pokuta pre hracov a realizacny tim)

filipina
Príspevky: 615
Dátum registrácie: 07.08.2014 08:59:22

Re: Slovenský pohár

Príspevok od užívateľa filipina » 26.10.2023 07:59:49

Nie, nema to pozitiva, je to hanba a ja na Trnavu isto nepojdem ( Mali by zaplatit listky vsetkym fans, co pridu na Trnavu a to by bola pokuta pre hracov a realizacny tim)
[/quote]

Pokuta by bola malá (pri tej ostude), ale bolo by to pekné gesto klubu - ale aes to má ako vždy v paži !!!
Ked som bol maly, bol som namyslený. Teraz uz nemam ziadnu chybu [smilie=alien.gif]

Hamer
Príspevky: 1265
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Re: Slovenský pohár

Príspevok od užívateľa Hamer » 28.10.2023 09:01:13

Boli tu nazory, ze trener nemal davat lavickarov.
Ale kedy by mali dostat sancu ked nie v pohari s muzstvami z nizsich sutazi ?
My nemame skutocne B-muzstvo i ked myslim ze spolupracujeme - asi s Dubnicou ?

To ze sme vypadli s muzstvom z 5.ligy je naozaj hanba, bolo to zapricinene aj podcenenim a tym padom aj riskovanim pred prvym golom supera.
Ale stane sa, taketo zbytocne riskatne zahravanie si nedaleko vlastnej brany vidime aj vo velkych sutaziach.
Horsie bolo ze sme supera potom kombinacne a najma kondicne nerozbili podobne ako teraz tiez v pohari Dunajska Streda v Snine.
Ta tiez prehravala vyse polhodiny 0:1 ale potom to na ovela horsom terene otocila a vyhrala 6:1.

Moj nazor je ze rozdiely tychto sutaziach su casto dost male a Devinska NV ma silu v skutocnosti nie na 5.ale na 3.ligu (mozno sa tam aj onedlho dostane, sponzorov je v tomto regione dost).
Ved teraz v pohari vyradila DNV pred nami 3.ligove Malacky a 4.ligovy Rohoznik (trenuje ho byvaly reprezentant Szilard Nemeth).
Obcas sa vsade vo svete stava ze v pohari na domacom stadione vyradi 3.ligista 1.ligistu.

Napísať odpoveď